Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εμεις ειχαμε χθες μηνογενεθλια!!!Γιναμε τριων!Αλλα η κατασταση μας δεν αλλξε, ακομα δε κοιμομαστε, κανομε κακα μια φορα τη βδομαδα,κλαιμε και ειμαστε ανησυχες ολη μερα, ηρεμουμε μονο με απειρα χιλιομετρα περα δωθε στο σπιτι και οταν μας πανε βολτα κλαιμε συνεχεια!!!!

Τις εξαγγελιες δε τις ειδα επιτηδες, αφου τις ξεραμε και ξεραμε οτι εμεις θα την πληρωσουμε την νυφη και οχι αυτοι που τα φαγανε τα λεφτα!!!

και εμένα είχε ΄4 μέρες να ενεργηθεί αλλά είναι από την κάψουλα που του έδινα, τα πέρα δώθε δεν τα κόψαμε και εμείς ειδικά σήμερα΄με τέτοια γκρίνια και κλάμα ενώ πεινούσε για να φάει ήθελε αγκαλιά και βόλτες αλλά ωράριο στον ύπνο έχει καιρό που έστρωσε, άμα την πάς βόλτα με το αυτοκίνητο δεν κοιμάται? το δοκίμασες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελινα μου μετα το τριμηνο τα μωρακια δεν παιρνουν πολυ ανα μηνα...Δες στις καμπυλες και θα καταλαβεις ότι με 600 γρ το μηνα, διατηρουμε την ιδια καμπυλη ;)

το ξερω Αλεκακι αλλα αυτος με το που εκλεισε τους 2 ειχε τρελη εξαρση της αλλεργιας κ πολυ αποτομη μειωση προσληψης...διπλασιασε κ ακομη παραπανω το βαρος γεννησης του στους 2 μηνες κ μετα με τα συπμτωματα επεσε απιστευτα ...δεν εχει κλεισει ακομη το τριμηνο αλλα πραγματικα με την παλιοαλλεργια με χει φρικαρει συν την ταλαιπωρια που περναει το καημενο...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

επισης να ρωτησω κατι?μονο το δικο μου παιδι σιχαινεται το καθισματακι αυτοκινητου η και τα δικα σας?μολις τον βαλουμε κλαιει ρε παιδια δε χωραει καλα,οτι ειχε μεσα του το βγαλα αλλα δεν τον βολευει καθολου θελει ολο να κουνηθει κ να βγει...μιλαμε ριχνει κλωτσιες...

γενικα εχει πολυ πλακα πντως ολο κουνιεται με το ζορι τον αλλαζω κ εχει συνεχεια τα χερια μπουνιτσες κ εχει κ ενα αγριο υφοσ λες κ θα μασ δειρει...κανει κι αυτοσ το φοβερο να κοιταει την μπουνια του αργα αργα κ μετα να την βαζει ολη στο στομα...ι το μαλλι του στην κορυφη..:tongue:με το αλλο χερι τραβαεπολυ γελιο...απο γελακια,φωνουλες κ ναζια αλλο τιποτα ειδικα μολις βλεπει εμενα τρελαινεται κ ο αντρας μου τον λεει φλωρο μαμακια...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ασχετο... μου ειπαν ενα ανεκδοτο...

Ο Θεός φωνάζει τον Αδάμ και του λέει:«Έχω ένα καλό νέο και ένα κακό»«Το καλό πρώτα» απαντά ο Αδάμ. Ο Θεός λέει:«Θα σου κάνω 2 δώρα, ένα μυαλό και ένα πέος»«Τέλειο, και το κακό;»«Δεν έχεις αρκετό αίμα για να μπορούν να λειτουργούν και τα 2 συγχρόνως».


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

ασχετο... μου ειπαν ενα ανεκδοτο...

Ο Θεός φωνάζει τον Αδάμ και του λέει:«Έχω ένα καλό νέο και ένα κακό»«Το καλό πρώτα» απαντά ο Αδάμ. Ο Θεός λέει:«Θα σου κάνω 2 δώρα, ένα μυαλό και ένα πέος»«Τέλειο, και το κακό;»«Δεν έχεις αρκετό αίμα για να μπορούν να λειτουργούν και τα 2 συγχρόνως».

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: καλο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια ...μολις γυρισα απο το γυμναστηριο....ειχα την φαεινη ιδεα σημερα να κανω step aerobic!!! μου εφτασε η γλωσσα στο πατωμαααααααααααααααααααα! Τεσπα....ρε Αλεκα πολυ καψιμο η κρεμα αυτη...και οντως μυριζει σαν αυτες που ειχαμε στο ινστιτουτο που δουλευα και αυτες θεωρουνταν πολυ δυνατες!!! Εγω τη βαζω μια φορα την ημερα..ετσι λεει το κουτι...εσεις?

Το καρεκλακι του αυτοκινητου κι εμενα δεν το θελει αλλα τον βαζω με το ζορι...οταν κουνιεται το αμαξι σταματαει και οταν ειμαστε σε κανενα φαναρι ....γκανιαζει στο κλαμα!

εγω ειμαι απο Θεσ/νικη mavrela ποια περιοχη εισαι??


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

επισης να ρωτησω κατι?μονο το δικο μου παιδι σιχαινεται το καθισματακι αυτοκινητου η και τα δικα σας?μολις τον βαλουμε κλαιει ρε παιδια δε χωραει καλα,οτι ειχε μεσα του το βγαλα αλλα δεν τον βολευει καθολου θελει ολο να κουνηθει κ να βγει...μιλαμε ριχνει κλωτσιες...

γενικα εχει πολυ πλακα πντως ολο κουνιεται με το ζορι τον αλλαζω κ εχει συνεχεια τα χερια μπουνιτσες κ εχει κ ενα αγριο υφοσ λες κ θα μασ δειρει...κανει κι αυτοσ το φοβερο να κοιταει την μπουνια του αργα αργα κ μετα να την βαζει ολη στο στομα...ι το μαλλι του στην κορυφη..:tongue:με το αλλο χερι τραβαεπολυ γελιο...απο γελακια,φωνουλες κ ναζια αλλο τιποτα ειδικα μολις βλεπει εμενα τρελαινεται κ ο αντρας μου τον λεει φλωρο μαμακια...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ειναι ζορικος φαινεται....Ουτε ο δικος μου παντως θελει καθισμα. Εγω τον βαζω βεβαια και αυτος γκανιαζει.....Ο μικρουλης μου εμενα όσο ειχε τα πονακια ηταν ολο με αγιο υφος. Τωρα όλο γελαει. Και παλι όμως ειναι πιο νευρικη φυση απο τον Αγγελο, φαινεται.

Ασ'τον αντρα σου να λεει. Και ο δικος μου ετσι ελεγε στο πρωτο και τωρα εχει χεστει με τον γιο του....Απο τα 3 ο Αγγελος εδειξε προτιμηση στον πατερα του. Μου εχουν πει ότι συνηθως τα αγορακια στα 5 ξεκολλανε απο τη μαμα και δειχνουν προτιμηση στον μπαμπα. Κατσε να δεις τι θα παθει ο αντρουλης σου τοτε...θα ξαναγυρισετε στις πανες :tongue:

Ο Θεός φωνάζει τον Αδάμ και του λέει:«Έχω ένα καλό νέο και ένα κακό»«Το καλό πρώτα» απαντά ο Αδάμ. Ο Θεός λέει:«Θα σου κάνω 2 δώρα, ένα μυαλό και ένα πέος»«Τέλειο, και το κακό;»«Δεν έχεις αρκετό αίμα για να μπορούν να λειτουργούν και τα 2 συγχρόνως».

αη στο καλο....στον αντρα μου το'πε??:P:p:p

Γεια σας κοριτσια ...μολις γυρισα απο το γυμναστηριο....ειχα την φαεινη ιδεα σημερα να κανω step aerobic!!! μου εφτασε η γλωσσα στο πατωμαααααααααααααααααααα! Τεσπα....ρε Αλεκα πολυ καψιμο η κρεμα αυτη...και οντως μυριζει σαν αυτες που ειχαμε στο ινστιτουτο που δουλευα και αυτες θεωρουνταν πολυ δυνατες!!! Εγω τη βαζω μια φορα την ημερα..ετσι λεει το κουτι...εσεις?

??

εγω όολες τις κρεμες που χρησιμοποιω τις βαζω μετα απο ντουζ ή μπανιο. Αν κανω μια φορα την ημερα βαζω μια, αν δυο, δυο φοιρες. Βεβαια αυτες τις μερες μπορει να κανω και μερα παρα μερα η βρωμιαρα, οπότε και την κρεμα μερα παρα μερα την βαζω...

Εγω τωρα εχω αρχισει και χανω ποντους. Ειχα χασει τοοσα κιλα και δεν πολυφαινονταν. Τωρα κατι δειχνει....δεν ειμαι χοντρελα πια....ειμαι μια απλη χοντρη και περιμενω πως και πως να γινω χοντρουλα σε κανα διμηνο ;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε ΦΑΜούλα μου αφού είναι ολόκληρο παληκάρι ο Κομπόστας!!Πώς να μη θέλει ένα λίτρο και 5 ml???????(για να είμαστε και ακριβείς,είδες....!!!)

:lol::lol::lol:...Πάντως τίποτα δεν είναι απόλυτο γιατί τόσο καιρό με 800-830μλ έπαιρνε κλανονικά, που λέει και η φίλη μας η Αλέκα!!

Α δεν σας είπα,η μπέμπα μας μιλάει,λέει "εγώ έχω εκεί"!!!!!!!!Και της αρέσει να της το λέμε και φυσικά όταν το επαναλαμβάνει κατουριόμαστε ομαδικώς!!!!!

Έλα βρε!!! Ολόκληρη φράση?!?!?! Μπράβοοοοο!!! Εμάς σκέτες λέξεις...έχω, ναι, μαμά!!!

γεια σας κορίτσια, καλημέρα είπα;;;

εμεις πηγαμε στο ζαρα και πηραμε τα τζινακια μας και τα παπουτσακια μας!!! και τωρα ηρθαμε στο γραφειο για λιγακι

Με γεια σας!!!!!!!

Ευχαριστώ για τα περαστικά σας κορίτσια.Ο μικρός έχει γκρίνια(πρωτοφανές για εμάς γιατί είναι πάντα χαμογελαστός) και δεν ξέρω πως να τον ηρεμήσω.Είμαστε αγκαλίτσα και με κοιτάει παραπομεμένα.Ηρεμεί μόνο με το φαγητό!!Τώρα επιτέλους κοιμήθηκε λίγο.Ελπίζω να ξεκουραστεί

Άτιμη ιωσούλα...

εγω κανω τις τελευταιες δουλιτσες γιατι αυριο θα ερθω για καφεδακι(ελπιζω να μην στραβωσει και παει για δουλεια αυριο)..ποια κοπελιτσα θα παει σιγουρα να μου στειλει το κιν,της να την παρω αν σε περιπτωση δεν σας βρισκω..

Θα είμαι εγώ που το έχεις το κινητό μου!

...Με ειχε τρελανει η παιδιατρος που μου ελεγε ότι επρεπε να τρωει παραπανω, και ότι επρεπε να κανω εξετασεις για ουρολοιμωξη. Ο νεος γιατρος μου ειχε πει, να τρωει όσο θελει αρκει να παιρνει το απαιτουμενο βαρος.

ακριβως... και τσακωθηκα και με εναν λιμενικο καραγκιοζη σημερα...

Δεν πειραζει αρκει να παιρνει βαρος. Εμενα ειναι 7100 και πινει περιπου 950 μλ το 24ωρο. Και ο Αγγελος ιδια κιλα, επινε 850 μλ....Μην πολυδινετε βαση σε αυτα.

Ψώνισες από σβέρκο κι εσύ παιδίατρο...ευτυχώς που τώρα είσαι πολύ ευχαριστημένη!!!

Τον έβρισες σαν "λιμενεργάτης" ή συγκρατήθηκες???

Καθησυχαστικό αυτό μετο βάρος του Αγγελάκου!!!!!

Κοριτσια καλησπερα!Ή εχω κανει το πιο γκρινιαρικο μωρο ή εχει το κακομοιρο πολυ προβλημα με το στομαχι του και δε κοιμαται με τιποτα!Ο υπνος μας εχει γινει εφιαλτης!!!!Αφου φαμε μετα απο καμια 40 λεπτα αρχιζει η γκρινια που εξελισσεται σε κλαμα και αυτο δε σταματαει με τιποτα μεχρι κατακοπες να μας παρει ο υπνος!Αααα!Σημειωτεον οτι για να κοιμηθουμε πρεπει να παμε βολτες αγκαλια σ'ολο το σπιτι περα δωθε!!!!Πειτε μου σας παρακαλω οτι τραβατε κι εσεις τα ιδια να μη νοιωθω χαλια.

Εμείς όταν έίχαμε κολικούς (παίρνω το θάρρος να πω είχαμε, γιατί έχουν 2 εβδομάδες να εμφανιστούν!!!!) κλαίγαμε ασταμάτητα, αλλά όχι 40 λεπτά μετά το φαγητό...βρε μήπως δεν χορταίνει το παιδί??? Αλλά πάλι άμα παίρνει βάρος, είναι ΟΚ. Αλλά κι αυτό που λες με το στομάχι του...δεν θα είχες κι άλλες ενδείξεις, πχ εμετούς, ή πολλές γουλίτσες, ή δυσκοιλιότητα, ή ξέρω εγώ τί...Όλα υποθέσεις είναι...Πάντως θα σου πρότεινα (ειδικά αν στο κάνει κάθε μέρα και σε κάθε γεύμα) να ρωτήσεις σχετικά τον παιδίατρο... Ελπίζω να μην υποφέρει η μπουμπού σου άλλο και μαζί κι εσύ φυσικά!!!!

σήμερα έχουμε μηνογεννέθλια, το ζουζούνι μου έγινε 3 μηνών και το έπιασε μια γκρίνιααααα και ένα κλάμααααα τα δακρυα ποτάμι!!!! και εντελως ξαφνικά σήμερα είχε φουντώσει το μαλλάκι του σαν κοτοπουλακι είναι!!! χθες δεν ήταν έτσι!!! και ο μικρός μου ασχολείται συνέχεια με τα χεράκια του τα βάζει συνεχεια στο στομα και χθες προσπαθούσε να βάλει την πιπίλα αλλά ανάποδα (μάλλον τυχαία το έκανε αλλά εμεις από την χαρα μας κ@τουρηθήκαμε!!!!)

Να ζήσεις αντράκι γλυκό!!! Τί πλάκα που έχει!!!!

..ειδα μια διαφορα στο οτι σταματησαν οι κολικοι που ειχε κ δεν φουντωνει παρα πολυ αλλα ακομη εχουμε δρομο στα υπολοιπα...με το βαρος του στεναχωριεμαι γιατι η αλλεργια φερνει μειωση προσληψης βαρους κ απο τοτε που ξεκινησε η επιδεινωση κ η διαπιστωση των εκζεματων ο μικρος πηρε πολυ λιγο για τα δεδομενα του.τωρα ειναι 6.800 αλλα μιλαμε οτι εβαλε πολυ λιγο στις 3 βδομαδες με αποκορυφωμα πριν κοψω τα γαλακτοκομικα να χει παρει 130γρ.σε 11 μερες αυτος που επαιρνε 350 κ 400 τη βδομαδα...ηταν οι μερες που ταλαιπωρηθηκε περισσοτερο...τωρα λιγο ανεβηκε αλλα ευτυχως που ειχε παρει πολυ πριν εκδηλωθει το προβλημα.ειδα κ 2 φορες κουκιδα αιμα πριν τα κοψω ολα κ βεβαιωθηκα για την αλλεργια.θα ξαναπαω παιδιατρο να δουμε τι θα γινει ξερω οτι τοσο μικρος δεν προκειται να φανει σε εξετασεις σε τι εχει αλλεργια οποτε περιμενω...

Καλά ξεμπερδέματα Ελινάκι με τις αλλεργίες...Μεγάλη υπόθεση πάντως που ξεμπερδέψατε με τους κολικούς!!! Κοιμάται τώρα τη νύχτα?

γενικα εχει πολυ πλακα πντως ολο κουνιεται με το ζορι τον αλλαζω κ εχει συνεχεια τα χερια μπουνιτσες κ εχει κ ενα αγριο υφοσ λες κ θα μασ δειρει...κανει κι αυτοσ το φοβερο να κοιταει την μπουνια του αργα αργα κ μετα να την βαζει ολη στο στομα...ι το μαλλι του στην κορυφη..:tongue:με το αλλο χερι τραβαεπολυ γελιο...απο γελακια,φωνουλες κ ναζια αλλο τιποτα ειδικα μολις βλεπει εμενα τρελαινεται κ ο αντρας μου τον λεει φλωρο μαμακια...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γλύκας!!!!!

η δικια μου εκνευριζεται οταν την δενουμε...το ξεχναει μονο οταν προχωραμε σε ανωμαλο δρομο η..... οταν κανει κακα της!!!!

Έχει προσωπικότητα, όχι αστεία!!!!!

ασχετο... μου ειπαν ενα ανεκδοτο...

Ο Θεός φωνάζει τον Αδάμ και του λέει:«Έχω ένα καλό νέο και ένα κακό»«Το καλό πρώτα» απαντά ο Αδάμ. Ο Θεός λέει:«Θα σου κάνω 2 δώρα, ένα μυαλό και ένα πέος»«Τέλειο, και το κακό;»«Δεν έχεις αρκετό αίμα για να μπορούν να λειτουργούν και τα 2 συγχρόνως».

:lol::lol::lol: Άραγε σε τί ηλικία μπορώ να το πω στον γιο μου???? :lol::lol::lol:

Εγω τωρα εχω αρχισει και χανω ποντους. Ειχα χασει τοοσα κιλα και δεν πολυφαινονταν. Τωρα κατι δειχνει....δεν ειμαι χοντρελα πια....ειμαι μια απλη χοντρη και περιμενω πως και πως να γινω χοντρουλα σε κανα διμηνο ;)

Πώς τα λες βρες Αλεκάκι!!! Ανυπομονώ να σε δω αύριο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι!!!

Η μπεμπούλα μετά από πολύυυυ κλάμα και δράμα,επιτέλους κοιμάται στα πόδια μου,φοβάμαι να τη βάλω στο λίκνο μήπως ξυπνήσει,όπως κάνει συνήθως...

ΦΑΜούλα μου δεν τα λέει και τα τρία μαζί,το "εκεί" το λέει μόνο του!

Αλλά ο Κομπόστας έχει προχωρήσει,λέει και μαμά??????


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...