Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι,πώς γίνεται αυτό και οι άλλοι μας βλέπουν οκ ενώ εμείς στο καθρέφτη βλέπουμε σημεία και τέρατα δεν το καταλαβαίνω...Μάλλον μας τα λένε για να μείνουμε για πάντα έτσι...

Εγώ γυμναστική ποτέ δεν έκανα,στο σχολείο μας την είχαν Δευτέρα και Πέμπτη πρώτη ώρα,φρίκη,νύσταζα και τις μισές φορές πήγαινα χαρτί από γιατρό-τη μαμά μου και καλά,μόνη μου το έγραφα...Μετά πήγα ένα χρόνο γυμναστήριο,άλλαξε το σώμα μου αλλά ως εκεί!!!Το φοβάμαι!!!Μπορεί να κάνω τόσο ωραίο σώμα και μετά να πάθω ωραιοπάθεια!!Απαπαπαπαπα

:-D:-D:-D:-D εγραψες!!!

τι τέλεια τα παπουτσάκια??? τα ζαρα έχουν και για αγοράκια???? ψάχνουμε να βρούμε και εμεις σταράκια αλλά βρήκαμε μόνο για μεγαλύτερα παιδάκια!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι και για αγοράκια έχουν αλλά απ'ό,τι γράφει η Μαρίνα,όχι και πολλά για τα μωράκια.

Εγώ να σου πω την αλήθεια μου,δεν το πρόσεξα!!!Είχα σκάσει από τη ζέστη και έτσι πήρα ό,τ βρήκα μπροστά μου για την μπέμπα και έφυγα.


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα σημερα εγω στο ζαρα για κοριτσακια μωρα εχει παααααααααααααρα πολλα και τελεια για αγορακια μωρα οχι αλλα πηρα πολλα του Δημητρη

καλά για κοριτσάκια έχει κατι κουκλίστικα ρουχαλάκια, κατι τέτοια βλέπω και θέλω να κάνω κοριτσάκι, είδα στα προσπεκτους της mini raxevsky κάτι τέλεια φορμάκια για κοριτσάκια, φουστίτσες, φουστανάκια, τέλεια!!!! για τα αγοράκια τα κλασικά τζινάκια ζακετάκια πουλοβεράκια τα ίδια και τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites

:-D:-D:-D:-D εγραψες!!!

τι τέλεια τα παπουτσάκια??? τα ζαρα έχουν και για αγοράκια???? ψάχνουμε να βρούμε και εμεις σταράκια αλλά βρήκαμε μόνο για μεγαλύτερα παιδάκια!

τα μαδερ κεαρ εχουν σταρακια για τοσο μωρα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλά για κοριτσάκια έχει κατι κουκλίστικα ρουχαλάκια, κατι τέτοια βλέπω και θέλω να κάνω κοριτσάκι, είδα στα προσπεκτους της mini raxevsky κάτι τέλεια φορμάκια για κοριτσάκια, φουστίτσες, φουστανάκια, τέλεια!!!! για τα αγοράκια τα κλασικά τζινάκια ζακετάκια πουλοβεράκια τα ίδια και τα ίδια!

ναι ρε γαμωτο για να ντησεις ωραι το αγορακι πρεπει να του παρεις μαρκες ενω στο κοριτσακι βρισκεις κατι απιθανα παντως για φορμες και τζηνακια του Δημητρη ζαρα ειναι τα μονα που μου αρεσουν γιατι αυτα με τις αρκουδες και τα προβατα δεν τα αντεχω σαν φλωρακια


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μερσι για το τηλ ινακι.....τελικα δευτερομανες θα παρετε και τα μεγαλα μαζι ε μαρινα μιμι????και ρωταω γιατι μπορει να μη παιρνατε τα μικρα βρε ξανθο...αλλα αντι για ρομαντζι θα προτιμουσα να κτραταγες καμια καρμποναραααααααααααα γιατι ψιλοκανω διαιτα..............μαλλον θα μας φερει ο αντρας μου θα παρει τη μεγαλη να βολταρουνε κανα δυωρο εαν δεν εχετε και τα πιο μεγαλα μαζι για να παιξουνε παρεα ......


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης,δεν έκανα ούτε κάνω κοιλιακούς,αφού ο Θεός μου έδωσε αυτό το σώμα,γιατί να θέλω να το αλλάξω?????? :))
...Μετά πήγα ένα χρόνο γυμναστήριο,άλλαξε το σώμα μου αλλά ως εκεί!!!Το φοβάμαι!!!Μπορεί να κάνω τόσο ωραίο σώμα και μετά να πάθω ωραιοπάθεια!!Απαπαπαπαπα

Doraki δεν παίζεσαι!!!!!:lol::lol::lol:

...Φαμουλα η γιαγια μου στη Σμυρνη μας ελεγε για ενα ηλια που τις αφηνε συχνα πκνα και τον ελεγαν πορδαλια

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πάλι κοιμάται με τις ώρες το παιδί μου...Τι το έχει πιάσει?Ή που θα γκρινιάζει όλη μέρα ή που θα κοιμάται συνέχεια...

Έχει πολλή πλάκα έτσι που κάνει χείλια-μάτια την ώρα του ύπνου!!!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

na μην πω τι μου εχει φυγει σημερα απο την δουλεια....Κια να μου εφευγε και στην πραγματικοτητα καλα θα ηταν...

Kamia logikh sas lew..Na trwei o mikros brokolo (oikio8elws) kai h mama mou na tou dinei sokolataki! Kai egw na eimai h striggla ths upo8eshs :)

αντε καλε....εγω όλο τσακωνομαι με τη μανα μου για αυτο το λογο...και υστερα μου λετε για τις πεθερες....

Καλημέρα κοριτσακια τι κάνετε;;σήμερα εμείς εχουμε μηνογενεθλια.

ναζησετε κοριτσακι....

Κι εμείς γίναμε 3 μηνών σήμερα!!! Να μας ζήσουν τα σκατουλάκια!!!!!!

ΥΓ. Ανεβάζω στο group μας στο φουμπου φωτογραφίες συνάντησης Μητσακιου-Κομπόστα!!! Κορίτσια το Μητσάκι είναι καρμπο΄ν το Ινάκι, δηλ. πολύ γλυκούλες και οι 2!!!!

Αλλά άμα δείτε το Ινάκι θα τα πάρετε όλες στο κρανίο (εκτός από τη Μαρίνα)...ΕΧΕΙ ΚΟΙΛΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!! Και δεν κάνω πλάκα!!!!!!!

και εσεις φαμουλα να τον χαιρεστε τον μπουμπουκο σας...Οι φωτο ειναι τελειες. Κουκλια. Για την κοιλια του Ινακιον δεν θα μ,ιλησω. Η δικη μου κοιλια κοντευει να περασει του πατερα μου!!!

:rolleyes:Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι δευτερομανούλες θα δυσκολευτούν περισσότερο με τα κιλά τους και πολύ περισσότερο με την κοιλιά τους!:rolleyes:

α παιδακι μου...εγω στον πρωτο ειχα χειροτερα χαλια απο τωρα...εκτος αν τα συνηθισα και δεν μου κανουν εντυπωση πια.

Εγώ από την άλλη έχω 5 ραγάδες δεξιά και 5 αριστερά από τον αφαλό αλλά η κοιλιά μου δεν έχει ξεχειλώσει.

Επίσης,δεν έκανα ούτε κάνω κοιλιακούς,αφού ο Θεός μου έδωσε αυτό το σώμα,γιατί να θέλω να το αλλάξω?????? :))

εμενα δε μου το εδωσε ο θεος...μου το εδωσε το Μπενβενουτο.

Εγώ πάλι από τότε που ήμουν μικρό παιδί θυμάμαι τον εαυτό μου να κάνει γυμναστική. Τώρα πώς έγινε έτσι η κοιλιά μου..... θα μου πείτε παιδί έκανες αλλά.... υπάρχει ένα μεγάλο αλλά. Ελπίζω πάντως να σφίξει, κάνω κοιλιακούς, φοράω και λαστέξ, προσέχω και την διατροφή μου (έκοψα εντελώς τα γλυκά) και πιστεύω κάποια στιγμή να βελτιωθεί. Η κουνιάδα μου λέει ότι τα παραλέω αλλά εγώ βλέπω τις αλλαγές πάνω μου και στενοχωριέμαι.

α μη στεναχωριεσαι...ετσι παθεινεις στο πρωτο...στο δευτερο συνηθιζεις....

Ναι,πώς γίνεται αυτό και οι άλλοι μας βλέπουν οκ ενώ εμείς στο καθρέφτη βλέπουμε σημεία και τέρατα δεν το καταλαβαίνω...Μάλλον μας τα λένε για να μείνουμε για πάντα έτσι...

Εγώ γυμναστική ποτέ δεν έκανα,στο σχολείο μας την είχαν Δευτέρα και Πέμπτη πρώτη ώρα,φρίκη,νύσταζα και τις μισές φορές πήγαινα χαρτί από γιατρό-τη μαμά μου και καλά,μόνη μου το έγραφα...Μετά πήγα ένα χρόνο γυμναστήριο,άλλαξε το σώμα μου αλλά ως εκεί!!!Το φοβάμαι!!!Μπορεί να κάνω τόσο ωραίο σώμα και μετά να πάθω ωραιοπάθεια!!Απαπαπαπαπα

ειναι και αυτο μια λογικη...και ειναι μεγαλο βασανο να σε θαυμαζουν για το σωμα σου και να γινεσαι αρκουδα....

ναι ρε γαμωτο για να ντησεις ωραι το αγορακι πρεπει να του παρεις μαρκες ενω στο κοριτσακι βρισκεις κατι απιθανα παντως για φορμες και τζηνακια του Δημητρη ζαρα ειναι τα μονα που μου αρεσουν γιατι αυτα με τις αρκουδες και τα προβατα δεν τα αντεχω σαν φλωρακια

α εγω παιρνω απο το ΖΑΡΑ αλλα ο μικρος μονο φορμες θελει..


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...