Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Μανούλες Ιανουαρίου 2016, ενωθείτε!!!

Ανοίγω το θεματάκι μας για να μοιραζόμαστε τις αγωνίες και τις χαρές μας κι εύχομαι να 'ναι τυχερό για όλες μας και να κρατήσουμε σε λίγους μήνες αγκαλιά τα μωράκια μας γερά και παχουλά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αγαπημένο θέμα τόσα χρόνια τώρα (μανούλα Ιανουαρίου 2008 ΚΑΙ Ιανουαρίου 2011)και πάντα το περιμένω!Με το καλό κοριτσάκι μου, σε θυμάμαι από την ''πρώτη προσπάθεια'', να έχεις μια υπέροχη και ανέφελη εγκυμοσύνη που θα σου φέρει ένα γλυκό Αιγοκεράκι ή Υδροχοάκι, και τα δυο είναι υπέροχα!!!:P:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ, Μαρουσκάκι μου! Εσύ είσαι διάσημη πλέον με τα τέσσερα παλικάρια σου! Με το καλό και το τέταρτο, κοντοζυγώνει ο καιρός! Κι ελπίζουμε να σε ακολουθήσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον κι εμείς, και ένα και δύο και τρία και...βλέπουμε :tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ, Μαρουσκάκι μου! Εσύ είσαι διάσημη πλέον με τα τέσσερα παλικάρια σου! Με το καλό και το τέταρτο, κοντοζυγώνει ο καιρός! Κι ελπίζουμε να σε ακολουθήσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον κι εμείς, και ένα και δύο και τρία και...βλέπουμε :tongue:

Ούτε καταλαβαίνεις πώς περνά ο καιρός, χαμός!Ρε συ, γιατί το τικεράκι σου δείχνει 2 εβδομάδων?Πότε είχες τελευταία περίοδο??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα 27/4, αλλά από τις επαφές και την ωορρηξία ξέρω ότι η σύλληψη έγινε 15 Μαΐου! Ή εκεί γύρω. Μέχρι να μου πει κι ο γιατρός με υπέρηχο πόσο στο καλό είμαι τελικά, το αφήνω έτσι για να μη μπερδεύομαι και πάω νωρίτερα.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου ομορφο με το καλο ευχομαι το μωρακι σου..οτι καλυτερο...:):):)

Σ' ευχαριστώ, Ριάκι μου! Φιλάκια στη μπουμπού σου, διάβασα τα νέα σας στην "πρώτη προσπάθεια"! Mε το καλό να της δώσετε και ονοματάκι σε λίγους μήνες!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια και απο εμενα!! ειμαι η σοφια, ζω στην κρητη! και εχω ενα γιο 18 μηνων τον οποιο θηλαζω! ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου, και εχω πητ 10/1/16!η δευτερη εγκυμοσυνη ηρθε αναπαντεχα και συνεχιζει με περιπετεια καθως απο τις πρωτες κιολας εξετασεις ανακαλυψα προβλημα με θυροιδη ζαχαρο ουρικο οξυ και επιπλεον περναω και μια ουρολοιμοξη.....αλλα ελπιζω να καταλυξιυν ολα θετικα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, Σοφία! Καλώς ήρθες! Ως τώρα ήμουν μόνη!

Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου και να 'ναι τελειόμηνο και να 'χεις δυο αγαπημένα αδερφάκια! Εύχομαι να 'ναι μικροπροβληματάκια όλα αυτά που περιγράφεις, έτσι ακούγονται πάντως. Το έχετε δει σε υπέρηχο ήδη το μικρούλι σας, ε;

Εμένα είναι το πρώτο μωράκι μου, σε 2-3 εβδομάδες περίπου θα πάμε για τον πρώτο υπέρηχο και ανυπομονώ. Μάλλον μανούλα Φεβρουαρίου θα είμαι, αλλά δεν πειράζει, θα τα λέμε κι εδώ!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα!!! Καινούρια στο forum και με την βοήθεια του Θεού και καινούρια μαμά!!! Περίμενα πώς και πώς να ανοίξει αυτός ο φάκελος.. Εμείς έχουμε ΠΗΤ 16/1... Με το καλό κορίτσια τα μωράκια μας... :) :) :)


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να κάνω και μια ερώτηση.. Όταν λέμε ΠΗΤ τότε μπαίνουμε στο μηνα μας; Ή εχουμε μπει μερες πριν; Νε μπερδευει λιγο αυτο..

Πητ ειναι η Πιθανη Ημερομηνια Τοκετου!;) θα το γραφουν παντου οι εξετασεις σου και οι υπερηχοι!

Κοριτσια καλησπερα,εγω ειμαι απο τις μανουλες Φεβρουαρίου 2015 αλλα γεννησα 28/01 λογω καισαρικής!

Ευχομαι σε ολες σας υγιείς και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

Με το καλο τα μπεμπακια σας και ευχομαι να γεμισει το καφε σας με πολλες υποψήφιες μανουλες!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξερω τι ειναι.. απλα δεν ξερω ποτε μπαινω στον 9ο. Δηλαδη εγω εχω ΠΗΤ 16.01. Τοτε μπαινω στον 9ο η πιο μπροστα;

Καλησπερα κ με το καλο σε ολες τα νινακια σας.στον 9ο,στο μηνα σου,μπαινεις 16/12.γενικα αλλαζεις μηνα καθε 16.καποιες μπορει να ειστε κ μανουλες δεκεμβριου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...