Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και γω όταν πήγα ειχε μια δυο μέρες που είχε γίνει η καρδιά. Παλλοταν αλλα ήχο δε μου άνοιξε. Μετά από μια βδομάδα που πήγα είχε 138 παλμούς. Και γω από Θεσσαλονίκη είμαι και στον γιατρό μου θα κάνω την αυχενική.

Εγώ παλεύω με την ίωση...αχχχ!! Σήμερα λέω να πάω να το δω γιατί το έντερο έχει επικαλυψει τα τραβηγματα που ένιωθα στην μήτρα και ένιωθα ότι κάτι γίνεται...


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βαλεντίνα, περαστικά! Πήγαινε να το δεις, αλλά μην ανησυχείς, δεν θα τα νιώθεις και συνέχεια τα τραβήγματα. Θυμάσαι σε ποια εβδομάδα πήγατε αρχικά και είχε μόλις σχηματιστεί η καρδιά;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνα, περαστικά! Πήγαινε να το δεις, αλλά μην ανησυχείς, δεν θα τα νιώθεις και συνέχεια τα τραβήγματα. Θυμάσαι σε ποια εβδομάδα πήγατε αρχικά και είχε μόλις σχηματιστεί η καρδιά;

Πρέπει να ήμουν 6+ 4 αν δεν κάνω λάθος! Όλα θα τα ακούσεις και θα τα δεις!! Μην ανησυχείς καθόλου!!!!! Είχε πολύ πλάκα γιατί ήταν μια σταλιά και αναβοσβηνε σαν φλας... Γλυκούλα!! Χαχαχαχχαχαχαχα!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλεντινα που εχεις αποφασισει να πας για αυχενικη; Τιμες ξερεις; Και ργω Θεσσαλονικη θα την κανω οταν ερθει η ωρα. Η καταγωγη μου απο εκει ειναι... Μην ανησυχεις... Και εμενα ειχαν σταματησει οι πονοι στην μητρα. Τωρα που πλησιαζουν οι μερες που κανονικα θα ειχα περιοδο τωρα αρχισαν παλι. Εσυ δεστο για να ησυχασεις κιολας αν θες....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλεντινα που εχεις αποφασισει να πας για αυχενικη; Τιμες ξερεις; Και ργω Θεσσαλονικη θα την κανω οταν ερθει η ωρα. Η καταγωγη μου απο εκει ειναι... Μην ανησυχεις... Και εμενα ειχαν σταματησει οι πονοι στην μητρα. Τωρα που πλησιαζουν οι μερες που κανονικα θα ειχα περιοδο τωρα αρχισαν παλι. Εσυ δεστο για να ησυχασεις κιολας αν θες....

Στο γιατρό μου θα την κάνω. Τιμη να σου πω δε ρώτησα. Είπε γύρω στις 20/6 να μιλήσουμε για λεπτομέρειες. Θα λείπει με άδεια αλλά μια μέρα θα πάει στο ιατρείο. Οπότε θα ρωτησω τότε την τιμή και θα σου πω. Τώρα είμαι εκτός και θα πάω σε εφεδρικό γυναικολόγο. Να θυμηθώ να ρωτήσω κι αυτόν για τιμη


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kathie μεχρι στιγμης μονο κολπικους εχω κανει. Τωρα θα λειπω εκτος αθηνας κανενα μηνα και αναγκαστικα θα παω σε αλλον για το επομενο ραντεβου γυρω στις 15-20 του μηνα. Ειναι καποια απο αθηνα κοριτσια??


H8Y5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Στον κολπικο μπορεις να εχεις και ηχο;Δεν ξερω καθολου... Και εγω μονο filicine παιρνω... Ειχα κανει εξετασεις και ηταν ολα καλα δοξα το Θεο... Οποτε δεν χρειαστηκα ακομα κατι αλλο....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια πήγα στο γιατρό έχει γίνει ανθρωπάκι. Κουνούσε το κεφάλι του και έχει μικροσκοπικά χέρια και πόδια. Ο γιατρός είπε είναι όπως πρέπει και πολύ χάρηκα . έχει 170 παλμούς και είμαι 9+3.Μου έδωσε πητ από 14/1-16/1.Και να το ξαναδώ στην αυχενική. Έχει και ραχοκοκαλιά. Μια μακρυά μαύρη γραμμή. Μου είπε να κόψω τον φραπέ το εμβρυακι δεν παθαίνει τπτ αλλά για το δικό μου καλό. Βέβαια χωρίς αυτόν τον καφέ τουαλέτα γιοκ.

Δεν Είδα τη λίστα αν είναι πιστοποιημενος ο γιατρός μου.Ειναι πανεπιστημιακος και για να την κανουμεμαζί λογικά ειναι


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Βαλεντίνα, τέλεια!!! Μικροσκοπικό ανθρωπάκι με τα όλα του το μικράκι σου! Λοιπόν, κι εγώ έχω το ίδιο θέμα, με τον γαλλικό όμως, και τώρα πίνω έναν τελείως νερομπλούμ γαλλικό ντεκαφ για να πηγαίνω τουαλέτα. Δηλαδή τελείως για να ξεγελάω τον εαυτό μου, γιατί αυτός καφές δεν είναι...

Κατερίνα, εγώ το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό μου το έχω τη Δευτέρα και εκεί θα τον ρωτήσω για αυχενική και πού να την κλείσω. Θα ψάξω να βρω μια λίστα με τους πιστοποιημένους από τον Κύπρο Νικολαΐδη και θα τη βάλω εδώ να τη δείτε. Η αυχενική γίνεται μεταξύ 11ης και 13ης εβδομάδας.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Βαλεντίνα, τέλεια!!! Μικροσκοπικό ανθρωπάκι με τα όλα του το μικράκι σου! Λοιπόν, κι εγώ έχω το ίδιο θέμα, με τον γαλλικό όμως, και τώρα πίνω έναν τελείως νερομπλούμ γαλλικό ντεκαφ για να πηγαίνω τουαλέτα. Δηλαδή τελείως για να ξεγελάω τον εαυτό μου, γιατί αυτός καφές δεν είναι...

Κατερίνα, εγώ το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό μου το έχω τη Δευτέρα και εκεί θα τον ρωτήσω για αυχενική και πού να την κλείσω. Θα ψάξω να βρω μια λίστα με τους πιστοποιημένους από τον Κύπρο Νικολαΐδη και θα τη βάλω εδώ να τη δείτε. Η αυχενική γίνεται μεταξύ 11ης και 13ης εβδομάδας.

Σας ευχαριστώ κορίτσια!! Θα κάνω την αυχενική μεταξυ 27/6-4/7 γιατί ο γιατρός μου θα λείπει σε άδεια αλλά κάποια από αυτές της μέρες θα πάει. Λογικά Ιούλιο θα την κάνω. Στις 27 κλείνω τη 12η να έχω πάρει και λίγο από τη 13η.Ο άντρας μου λύσσαξε χθες και πότε θα δούμε αν είναι αγόρι και ξανά το ίδιο.... Αυτά που κοροϊδεύω από κάποιους κολλημένους αυτά ακούω... Χαχα. Ο καφές τεράστιο θέμα γιατί με κανέναν άλλο δεν βοηθιεμαι και με βοηθά το χειρότερο είδος καφέ...


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...