Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΑΡΚΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

συγχαρητηρια χριστινακι!!! Να ζηση το μωρακι,καλη σαραντιση και στους δυο σας!!! Και πολλα φιλακια στο μαρκελλακι!

Θυμαμαι οταν πρωτογραφτηκα,εμαθες πως εισαι εγκυος. Και την αγωνια που ειχες μεχρι να δεις το σπορακι! Τωρα απο μαρκελλοσπορομαμα που σε ελεγα,εισαι πια μαρκελλομωρομανουλα!!! Υπεροχο!!! Καλως υποδεχτηκατε το νεο μελος! Φιλακια!!!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρωην μαρκελοσπορομαμα καινυν μαρκελομπεμπο μαμαααααααα!γλυκο χριστινακι να σου ζησει ο μπομπιρας, να τον καμαρωσει ςοπως επιθυμεις καινα τα χαιρεσια και τα 2!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!

ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει ο παιδαρος!!! Να ειστε γεροι και οι δυο και να εχετε καλο σαραντισμο!!! Με το καλο να επιστρεψετε σπιτι και να εχεις και τα δυο σου παιδακια γερα στην αγκαλια σου!

Link to comment
Share on other sites

Μαρκελομανουλα μου να σου ζησει το αγορακι σου,γερο και καλοτυχο να ειναι παντα στη ζωη σου και να τον καμαρωνεις.Καλο σαραντισμο κοπελα μου και φιλια στη ζουζουνα,με το καλο να δεχτει τον αδερφουλη της!!!!!!!!!!!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!με συγκινησατε πολυ!!!αντε λεχωνα γυναικα!!!να εισαστε ολες καλα, να χαιρεστε τα παιδακια σας και οι wanna be μανουλες πολυ γρηγορα με γεματες κοιλιτσες!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοπελιτσα μου γλυκεια να σου ζησει το αγγελουδι σου και σου ευχομαι να ειναι παντα πολυ πολυ γερο και δυνατο και να το καμαρωνεις μια ζωη κι εσυ κι ο αντρουλης σου και η κορουλα σου!!!!!!!!!!!!

αντε και τωρα βουρ για το τριτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...