Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!! Γυρισαμε στο σπιτακι μας επιτελους και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας ξανα!!!!

Οι δικοι μου πικρα τωρα που φυγαμε με τον μικρο, η μαμα μου ξυπναει η γλυκια μου στον υπνο της να δει αν ειναι ενταξει ο μικρος! Ευτυχως ειναι κοντα το πασχα και θα ερθουν για να τον δουνε...

Σαντυ θα ήταν μεγάλη αλλαγή φαντάζομαι , και για εσένα αλλα και για το μωρό . Ελπίζω να προσαρμοστηκατε ήδη !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε εκανα και ανταυγες...δε σας εχω πει, εγω κανω χρονια ανταυγες-απο το 1998-και τα μαλλια μου ηταν πολυυυ ξανθα. περσυ την πρωτοχρονια, εφαγα μια φλασια κ τα γυρισα στο φυσικο μου, που τα ειχα μεχρι και...προχτες.(το φυσικο μου ειναι καστανο)

ο αντρας μου απο περσι,μουλεγε γινε παλι ξανθια, γινε ξανθια...προκυπτει ομως κ η εγκυμοσυνη και το ξανθο δε γυρισε ποτε...μεχρι προχτες,που του εκανα μεγαλη εκπληξη κ γυρισα σπιτι ξανθια, οπως παλια...:D

οσο για τη δουλεια..επιστρεφω τη Δευτερα...δε θελω ουτε να το σκεφτομαι..

ΜΑυ κι εγω τα ίδια ! Ήμουν πολλά χρόνια ξανθιά κ τα γύρισα στο φυσικό λόγω της εγκυμοσύνης . Αλλα θέλω να ξαναβρεθεί στο Ξανθό σύντομα , κ ο άντρας μου επίσης !

Πως παει η δουλεια ; Αρχισες ; Εγω ετοιμαζω τα χαρτιά για το 6μηνο του ΟΑΕΔ , αν το πάρω , γυρναω Νοέμβριο

Link to comment
Share on other sites

χαθηκα κοριτσακια μου..!!!τι κανετε?αντε τωρα ανοιξε και ο καιρος και βγαινουμε συνεχεια.εμπλεξα κι εγω γιατι αρχιζω ετοιμασιες για γαμο και βαφτιση.πολλα τα λεφτα ρε κοριτσια....αστα να πανε!!!μακαρι να μπορουσα να ειμαι μονο με τους φιλους μου και απο συγγενεις ΚΑΝΕΝΑΝ.αλλα αυτα δεν γινονται δυστηχως.:mad:

Ρία καλο κουράγιο ! Θα έχεις πολυ τρέξιμο , φαντάζομαι . Και απο έξοδα...αλλα σκέψου ότι θα μαζαψετε κ λεφτά απο τα δώρα .

Link to comment
Share on other sites

Jo-Jo είδες κανένα σπίτι ; Πρέπει να έχουν πέσει οι τιμές πάντως τώρα τελευταία .

Άρχισα και γυμναστήριο , είχα συμβόλαιο που το πάγωσα λόγω της εγκυμοσύνης οπότε επέστρεψα σήμερα , ωραία ήταν . Κι εγω Μονή μου πηγαίνω , καλύτερα με παρέα βέβαια αλλα δεν με πειράζει .

Πεφτω για ύπνο τώρα , ελπίζω αύριο να πρλαβω να διαβάσω. Τα υπόλοιπα . Καληνύχτα !

Link to comment
Share on other sites

Σαντυ θα ήταν μεγάλη αλλαγή φαντάζομαι , και για εσένα αλλα και για το μωρό . Ελπίζω να προσαρμοστηκατε ήδη !

Προσαρμοστηκαμε και ο μπεμπης μια χαρα, απλα εγω τα εχω παιξει!!! Δυσκολο πραγμα να εχεις και το σπιτι και το μωρο μονη...μ΄ εχει πιασει και η μεση μου και σε καθε κινηση υποφερω!!!!

Και γω πηγα κομμωτηριο κι εκανα ανταυγιες, ξανθια και γω φυσικη αλλα τ΄ ανοιγω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαντυ μου τι καλα που προσαρμοστηκε ο Μπεμπης!τώρα για την δικη σου κούραση αυτο είναι άλλο θέμα! Είναι όντως ζορικο αλλα κανε υπομονή και θα συνηθισεις!

Χριστίνα όντως σε χάσαμε είσαστε καλα και οι δυο;

Κορίτσια πολυ ζηλεύω που φτιαξατε τα μαλλακια σας! Θέλω κι εγω μια αλλαγη αλλα θέλω πρώτα να ρωτήσω την παιδιατρο αν επιτρέπεται λόγω θηλασμου!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαντυ συνήθεια είναι , κι εγω Μονη είμαι απο 20 ημερών , μόνο τώρα ήρθε η μαμα μου για λίγες μέρες . Βέβαια παίρνω γυναίκα για το σπίτι , κάνω μόνο τα απαραίτητα μαγείρεμα , πλυσιματα ρούχων και σίδερο μωρού . Αλλιώς δεν θα είχα χρόνο για βόλτες με το νινι .

Ροξανα καλα είμαστε , το μωρο μπαίνει σε προγραμμα και γενικά τη νύχτα ξυπνάει μόνο για να φάει . Τον παίρνω παντού μαζί αφού δεν έχω και που να τον αφήσω και μας δίνουν συνέχεια προτεραιότητα! Όλοι με Αυτόν ασχολούνται !

Link to comment
Share on other sites

Ροξανα ακόμα θηλαζεις , ε; Μπράβο ! Όντως θα είναι πολυ δύσκολο .

Σαντυ κι εγω δεν νομίζω για δεύτερο τόσο σύντομα, προτιμώ να έχουν μια διάφορα 2-3 χρόνια μεταξύ τους .

Πινακι κι ο δικός μου για 6μηνο μου είχε πει αν θυμάμαι καλα. Πως πήγε το μαλλί ; Ωραίο ;

Beba καλύτερα που δεν ήσουν έγκυος στο γάμο , κάθε εμπόδιο σε καλο

Link to comment
Share on other sites

May πήγαινε μια βόλτα στο μπενετον να ρωτήσεις , δεν χάνεις τίποτα . Είναι χειμερινά ; Πρέπει να τα κοιτάμε συνέχεια τι ρούχα έχουμε Γιατί μεγαλώνουν απότομα τα μωρά! Κι ο δικός μου ένα δωράκι ίσα που πρόλαβα να του το φορεσω 2 φορές , νόμιζα ότι θα το βάλει το Πάσχα ! Αν δενσου τα αλλάξουν Κρατα τα για δωράκια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ο μικρός κοιμήθηκε στις 12 ξύπνησε στις 5 τον τάισα και ξανακοιμήθηκε πριν απο λίγο...έχει ζόρι ο καημένος γιατί 2 μέρες δεν έχει κανει κακάκια...σήμερα έχουμε παιδίατρο και θα τη ρωτήσω μήπως πρέπει να του αλλάξω γάλα...εγώ για το σπίτι δεν έχω γυναίκα :( και είναι και μεγάλο....Βέβαια απο την Κυριακή που γύρισα δεν έχω καταφέρει να κανω τίποτα πέρα απο μαγείραμα, πλύσιμο και σιδέρωμα...Τώρα την Κυριακή που θα έχουμε το μπαμπά μας σπίτι να τον κρατάει θα κάνω καμιά καθαριότητα...

Ο μπέμπης έχει αρχίσει να μην πολυθέλει ύπνο τη μέρα αλλά αγκαλίτσες και παιχνιδάκια καιι γελάει με ορθανοιχτο το στόμα και έχει πολύ πλάκα ο φαφούτης χιχιχιχι.

Εν τω μεταξύ πήραμε καινούργιο αμάξι μεγάλο και δε ξέρω πώς θα καταφέρω να το οδηγήσω γιατί μέχρι τώρα είχα ένα μικρό και πώς θα παίρνω το μικρό μου να κατεβαίνω βόλτες....Ούφ αυτά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας βρε κοριτσια,σας ζηλευω πολυ (με την καλη εννοια μην παρεξηγηθω)που ειστε με τα μωρακια σας....ανυπομονω να αγκαλιασω την μπεμπουλα μου...χτες πηγαμε στον γιατρο και ειναι μια χαρα και πιπιλαγε το δαχτυλακι της η κοπελιτσα μου....χριστινα οντως δεν ξερω αν αντεχα ολο αυτο το δρομολογιο και την μετακομιση ανακαινιση του σπιτιου με την κοιλια στο στομα...


rZGap2.png an1cJTmVM2J0000MDAwMDkyZHwwNTA1NTI1MjdkYXxpIGV1dHV4aWEgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Ροξανα ακόμα θηλαζεις , ε; Μπράβο ! Όντως θα είναι πολυ δύσκολο .

Σαντυ κι εγω δεν νομίζω για δεύτερο τόσο σύντομα, προτιμώ να έχουν μια διάφορα 2-3 χρόνια μεταξύ τους .

Πινακι κι ο δικός μου για 6μηνο μου είχε πει αν θυμάμαι καλα. Πως πήγε το μαλλί ; Ωραίο ;

Beba καλύτερα που δεν ήσουν έγκυος στο γάμο , κάθε εμπόδιο σε καλο

Ναι χριστινα μου θηλαζω ακόμα αποκλειστικά και λέω να το τραβηξω όσο αντέχω ακόμα! Ούτως η άλλως τον άλλο μήνα ξεκινάμε και κρεμες οπότε θα μειωθούν και οι θηλασμοι!εσυ θηλαζεις δεν θυμάμαι.


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ο μικρός κοιμήθηκε στις 12 ξύπνησε στις 5 τον τάισα και ξανακοιμήθηκε πριν απο λίγο...έχει ζόρι ο καημένος γιατί 2 μέρες δεν έχει κανει κακάκια...σήμερα έχουμε παιδίατρο και θα τη ρωτήσω μήπως πρέπει να του αλλάξω γάλα...εγώ για το σπίτι δεν έχω γυναίκα :( και είναι και μεγάλο....Βέβαια απο την Κυριακή που γύρισα δεν έχω καταφέρει να κανω τίποτα πέρα απο μαγείραμα, πλύσιμο και σιδέρωμα...Τώρα την Κυριακή που θα έχουμε το μπαμπά μας σπίτι να τον κρατάει θα κάνω καμιά καθαριότητα...

Ο μπέμπης έχει αρχίσει να μην πολυθέλει ύπνο τη μέρα αλλά αγκαλίτσες και παιχνιδάκια καιι γελάει με ορθανοιχτο το στόμα και έχει πολύ πλάκα ο φαφούτης χιχιχιχι.

Εν τω μεταξύ πήραμε καινούργιο αμάξι μεγάλο και δε ξέρω πώς θα καταφέρω να το οδηγήσω γιατί μέχρι τώρα είχα ένα μικρό και πώς θα παίρνω το μικρό μου να κατεβαίνω βόλτες....Ούφ αυτά!

Σαντυ μου μεγια το αυτοκίνητο! Καλοταξιδο να είναι! Θάβει συνηθισεις μην φοβάσαι δεν είναι τίποτα απλα να του πάρεις τον αέρα απο την αρχη! Πως πήγε με τον παιδιατρο; Κάνατε και εμβόλιο τώρα;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και τα δικα μας νεα;εχτες πρώτη φορα γύρισε η Χριστίνα νου μονη της απο ανάσκελα μπρουμητα!!!!και είναι μόλις πέντε μηνών! Σήμερα τους κλείσαμε!!!Βέβαια όπου βρεθεί και όπου σταθεί τώρα αυτο κάνει! Έχει γίνει επικίνδυνη και θέλει προσοχη αλλα χαλάλι της!!!!!!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαντυ μου μεγια το αυτοκίνητο! Καλοταξιδο να είναι! Θάβει συνηθισεις μην φοβάσαι δεν είναι τίποτα απλα να του πάρεις τον αέρα απο την αρχη! Πως πήγε με τον παιδιατρο; Κάνατε και εμβόλιο τώρα;[/quote

Καλημερα πωπω μεγαλωσε η Χριστινουλα, σε λιγο θα τη κυνηγας χιχιχι!

Πηγαμε παιδιατρο και το πρωτο εμβολιο στις 14/04 θα το κανουμε, ειμαστε 5κιλα και 57 ποντοι, μας αυξησε τα γραμμαρια στα 140 και τα τσακιζουμε ολα! Κατα τ΄ αλλα εκανα το χειροτερο ξυπνημα, τον ταισα στις 11 και επειδη ειχε ζορι κοιμηθηκε στις 1 και ξυπνησε στις 7:20 εγω ειχα βαλει ξυπνητηρι στις 6 για να τον ταισω αφου μου ειπε η παιδιατρος το βραδυ μεχρι 7ωρες να τον αφηνω και δεν το ακουσα.....και πονεσε η καρδια μου που το αφησα τοσες ωρες νηστικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...