Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χριστινα εχεις κ εσυ τα δικια σου...τρεξιμο κ υπνος τι να κανεις????

ομορφες στιγμες ομως κ αξιζουν της ταλαιπωριας!εγω χαλαρα πολυ..ηρεμια κ τπτ το ιδιαιτερο.προσπαθειες εχουμε καιρο ακομα,απο ιουνιο μπορω απ οτι μου ειπε ο γιατρος.θα παω κ για παπ τισ επομενες μερες ευχομαι να πανε ολα καλα κ να μην εχουμε προβλημα σε επομενη προσπαθεια.ειμαστε συνειδητοποιημενοι αρκετα κ θελουμε να προσπαθησουμε κ μακαρι να ερθει το πρωτο μας παιδακι εστω αυτη τη φορα ποιος ξερει??σκεφτομαι τη ψυχολογια μου σε επομενη εγκυμοσυνη...παναγια μου!θα κανω ασκησεις ηρεμιας!!!!!!!!!!!πωπω για μενα δεν θα υπαρχει τπτ μεχρι να το πιασω στα χερια μου μονο τοτε θα πω ναι τα καταφερα!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλη βδομάδα να έχουμε!!!!!

Πινακι θα σε πάρω τηλ το απόγευμα να σου πω νεα με τις εξετάσεις!

Χριστινακι απο που πήρες ομπρέλα λαό πόσο;όσο για τα κιλά ασε!εγω έχασα αμέσως τα δέκα που είχα πάρει στην εγκυμοσύνη αλλα είχα πάρει πολλα πριν απο αυτήν οπότε ακόμα παιδευομαι! Είμαι και λίγο γλυκατζου παναθεμα με !!!αχαχαχαχα

Μαυ που είσαι καλε χαθηκες!γυρισες στη δουλεια;αν ναι θέλω εντυπώσεις γιατί απο ότι θυμάμαι κάνουμε την ίδια δουλεια!οπότε πες μου να ξέρω πως είναι!

Bookie καλωσηρθες στην παρέα μας !ότι θες εδω είμαστε!

Σαντυ μου τι κάνει το μπουμπουκι σου;

Τζο μου χαθηκαμε αν προλάβω σήμερα θα σε πάρω τηλ να τα πούμε!

Φιλια σε οποία ξέχασα!!!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Γυρισαμε στο σπιτακι μας επιτελους και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας ξανα!!!!

Οι δικοι μου πικρα τωρα που φυγαμε με τον μικρο, η μαμα μου ξυπναει η γλυκια μου στον υπνο της να δει αν ειναι ενταξει ο μικρος! Ευτυχως ειναι κοντα το πασχα και θα ερθουν για να τον δουνε...

Link to comment
Share on other sites

γλυκες μανουλες και οχι μονο καλησπερα!!!

τι κανετε?

περασαμε ενα ωραιο τριημερο με βολτες, καροτσαδες κ πολυ ηλιο

και το ευχαριστηθηκα!!

καλε εκανα και ανταυγες...δε σας εχω πει, εγω κανω χρονια ανταυγες-απο το 1998-και τα μαλλια μου ηταν πολυυυ ξανθα. περσυ την πρωτοχρονια, εφαγα μια φλασια κ τα γυρισα στο φυσικο μου, που τα ειχα μεχρι και...προχτες.(το φυσικο μου ειναι καστανο)

ο αντρας μου απο περσι,μουλεγε γινε παλι ξανθια, γινε ξανθια...προκυπτει ομως κ η εγκυμοσυνη και το ξανθο δε γυρισε ποτε...μεχρι προχτες,που του εκανα μεγαλη εκπληξη κ γυρισα σπιτι ξανθια, οπως παλια...:D

ροξανα μου,

εχουμε εκτος απο ιδια δουλεια κ ιδιο καροτσι.

εγω πηρα την ομπρελα απο το λητω-ειχε 10 ευρω αλλα δεν ειναι μαρκα ινγκλεσινα, ειναι μια αλλη μαρκα που μπαινει στα δικα μας καροτσια- ειχε σε πολλα χρωματα...

οσο για τη δουλεια..επιστρεφω τη Δευτερα...δε θελω ουτε να το σκεφτομαι..ωστοσο εκανα μια συμφωνια κ για απριλιο-ελπιζω κ μαιο θα δουλεψω μονο πρωι...κατι ειναι κι'αυτο..

τζο, σαντυ, χριστινα, boukie, ria τι κανουν τα μωρακια σας?

πινακιιι, να εισαι αισιοδοξη για την επομενη φορα..ολα θα πανε καλα,

κοιταξε να εισαι κιεσυ ηρεμη κ χαλαρη..οσο μπορεις!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MAY MOY ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΣ Ε; ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!ΣΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ;ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΠΡΕΛΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ!!!

ΣΑΝΤΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΣΑΣ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΩΡΑ!!!!!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

MAY MOY ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΣ Ε; ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!ΣΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ;ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΠΡΕΛΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ!!!

ΣΑΝΤΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΣΑΣ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΩΡΑ!!!!!

εγω εχω το zippy που ειναι μπεζ καφε.

και η ομπρελιτσα που πηρα ειναι μπεζ, το ιδιο ακριβως του καροτσιου.

δε θυμαμαι τη μαρκα ρε γ@το, αλλα ειχε 10 ευρω, με το μηχανισμο της φυσικα, και μου τη δωσανε στο λυτω οταν τους ειπα τη μαρκα του καροτσιου που εχω. μπηκε πανευκολα και ειναι πια σουπερ-απαραιτητη!!

εσυ πιο χρωμα εχεις?

ποτε γυρνας εσυ δουλιτσα? θα εχεις ακομα αδεια ε?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαθηκα κοριτσακια μου..!!!τι κανετε?αντε τωρα ανοιξε και ο καιρος και βγαινουμε συνεχεια.εμπλεξα κι εγω γιατι αρχιζω ετοιμασιες για γαμο και βαφτιση.πολλα τα λεφτα ρε κοριτσια....αστα να πανε!!!μακαρι να μπορουσα να ειμαι μονο με τους φιλους μου και απο συγγενεις ΚΑΝΕΝΑΝ.αλλα αυτα δεν γινονται δυστηχως.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες!!!!

τι κανετε? εμεις πηγαμε εκδρομουλα το 3ημερο στους γονεις μου..πολυ ωραια περασαμε..αλλα εκανα βλακεια με το φαγητο της ασπας και οταν γυριζαμε εγω νομιζα οτι εχω καμια ωρα μεχρι να πεινασει και αυτη πεινασε νωριτερα..και δεν μπορουσαμε να σταματησουμε καπου...και αναγκαστηκα να την βγαλω απο το καθησματακι για να την θηλασω..ενω κινουνταν το αμαξι...γιατι ουρλιαζε σαν να την σφαζουν..και απο το κλαμα πνιγηκε και να μην μπορει να παρει ανασα...αφηστε...εζησα ενα 3λεπτο απιστευτης εντασης..ακομα ποναει το κεφαλι μου.... και μετα βεβαια ξεραθηκε στον υπνο..αλλα εγω δεν μπορουσα να συνελθω!

Αρχιζεις δουλιτσα may ε?? αντε με το καλο και με ψυχραιμια! τα μωρα δεν εχουν αισθηση του χρονου! μονο εμεις ζοριζομαστε με τη δουλεια! τα μωρα ειναι μια χαρα!

Αχ θελω να κανω μια αλλαγη στο μαλλι μου!! να τα βαψω δεν μπορω ..ουτε να τα κοψω θελω, γιατι προσπαθω να τα μακρινω... τι σκ^%τα να κανω???

Ροξανα μου! δεν με πηρες τηλεφωνο!!! το πιστευετε οτι δεν προλαβαινω ουτε να φορτισω το τηλεφωνο μου???? εχω χαθει απο ολους...και εδω ειδατε..μια φορα την εβδομαδα μοανω και μεχρι να διαβασω τα νεα σας..συνηθως δεν προλαβαινω να γραψω!

τι αλλα κανετε οι μωρομανουλες???

Πινακι μου γλυκο!! ποτε θα ανεβεις να σε δω????????

τι αλλα?? ηθελα να πω κι αλλα...αλλα τα ξεχασα..τι κακο ειναι αυτο ρε κοριτσια....εσεις ξεχνατε ή εγω εχω αρχη αλτσχαιμερ????

Αα....και ξεχασα να σας πω και το αλλο...μεσα σε ολα τα ευκολα αυτο το καιρο...ψαχνω και για σπιτι γιατι σε αυτο που ειμαστε δεν χωραμε πια...

Αυτααααααα...

αντε φιλια και ...

Ροξανα παρε τηλεφωνο

Πινακι ελα να παρεις τα ενσημα σου (για να σε δω!)

SANDY1980 καλη προσαρμογη! σε καταλαβαινω κι εγω ετσι νιωθω που ειναι μακρια οι γονεις μου!

kxristina μου καλη αρχη στο γυμναστηριακι σου! εγω ισαι πληρωσα την ετησια συνδρομη στα curves... εχω να πατησω κατι χρονια.... αλλα θελω παρεα μωρε,.,βαριεμαι μονη μου..

Οποια άλλη ξεχασα συγψωρεστε με....δεν προλαβαινω!

Φιλια σε ολα τα μπουτακια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας μανουλες!!!!

τι κανετε? εμεις πηγαμε εκδρομουλα το 3ημερο στους γονεις μου..πολυ ωραια περασαμε..αλλα εκανα βλακεια με το φαγητο της ασπας και οταν γυριζαμε εγω νομιζα οτι εχω καμια ωρα μεχρι να πεινασει και αυτη πεινασε νωριτερα..και δεν μπορουσαμε να σταματησουμε καπου...και αναγκαστηκα να την βγαλω απο το καθησματακι για να την θηλασω..ενω κινουνταν το αμαξι...γιατι ουρλιαζε σαν να την σφαζουν..και απο το κλαμα πνιγηκε και να μην μπορει να παρει ανασα...αφηστε...εζησα ενα 3λεπτο απιστευτης εντασης..ακομα ποναει το κεφαλι μου.... και μετα βεβαια ξεραθηκε στον υπνο..αλλα εγω δεν μπορουσα να συνελθω!

Αρχιζεις δουλιτσα may ε?? αντε με το καλο και με ψυχραιμια! τα μωρα δεν εχουν αισθηση του χρονου! μονο εμεις ζοριζομαστε με τη δουλεια! τα μωρα ειναι μια χαρα!

Αχ θελω να κανω μια αλλαγη στο μαλλι μου!! να τα βαψω δεν μπορω ..ουτε να τα κοψω θελω, γιατι προσπαθω να τα μακρινω... τι σκ^%τα να κανω???

Ροξανα μου! δεν με πηρες τηλεφωνο!!! το πιστευετε οτι δεν προλαβαινω ουτε να φορτισω το τηλεφωνο μου???? εχω χαθει απο ολους...και εδω ειδατε..μια φορα την εβδομαδα μοανω και μεχρι να διαβασω τα νεα σας..συνηθως δεν προλαβαινω να γραψω!

τι αλλα κανετε οι μωρομανουλες???

Πινακι μου γλυκο!! ποτε θα ανεβεις να σε δω????????

τι αλλα?? ηθελα να πω κι αλλα...αλλα τα ξεχασα..τι κακο ειναι αυτο ρε κοριτσια....εσεις ξεχνατε ή εγω εχω αρχη αλτσχαιμερ????

Αα....και ξεχασα να σας πω και το αλλο...μεσα σε ολα τα ευκολα αυτο το καιρο...ψαχνω και για σπιτι γιατι σε αυτο που ειμαστε δεν χωραμε πια...

Αυτααααααα...

αντε φιλια και ...

Ροξανα παρε τηλεφωνο

Πινακι ελα να παρεις τα ενσημα σου (για να σε δω!)

SANDY1980 καλη προσαρμογη! σε καταλαβαινω κι εγω ετσι νιωθω που ειναι μακρια οι γονεις μου!

kxristina μου καλη αρχη στο γυμναστηριακι σου! εγω ισαι πληρωσα την ετησια συνδρομη στα curves... εχω να πατησω κατι χρονια.... αλλα θελω παρεα μωρε,.,βαριεμαι μονη μου..

Οποια άλλη ξεχασα συγψωρεστε με....δεν προλαβαινω!

Φιλια σε ολα τα μπουτακια!!!!!!!

jojo εδω ειμαι...!χαθηκες μωρε..αλλα εκανες εκδρομουλα!εμενα με εφαγε το νεφος αλλα τι να κανουμε?περιμρνω να με φερει ο δικος μου κ θα σε ενημερωσω αν ειναι να πιουμε καφε!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...