Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!!!Σημερα μπορεσα να μπω!!!ΠΑρασκευη πηγα στον γιατρο.Δεν ακουσα την καρδουλα του αλλα η γιατρος μου ειπε οτι ειναι λιγο νωρις ακομα και θα την ακουσω την αλλη φορα που θα παω,στις 29 ιουλιου.

ήταν όντως νωρίς, γι' αυτό δεν την άκουσες. Την άλλη φορά θα την ακούσεις σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!Σημερα μπορεσα να μπω!!!ΠΑρασκευη πηγα στον γιατρο.Δεν ακουσα την καρδουλα του αλλα η γιατρος μου ειπε οτι ειναι λιγο νωρις ακομα και θα την ακουσω την αλλη φορα που θα παω,στις 29 ιουλιου.Μου ειπα ομως οτι εχω ενα ομορφο σακουλακι!!!!Περιττο να πω οτι με το που το ειδα στην οθονη του υπερηχου με επιασαν τα κλαματα..!!!!Και που να ακουσω την καρδουλα του!!!Εκτος απο Φιλισιν που επαιρνα μου εδωσε και μαγνησιο.Ειμαι τοσο ευτυχισμενη!!!!

Χαίρομαι πολύ για σένα!!!:-D Κάνε υπομονή και θα ακούσεις και την καρδούλα σύντομα!!Εγώ περιμένω τώρα πως και πως να κάνω την αυχενική διαφάνεια!!!Είδα κάτι βεντεάκια στο ίντερνετ και ξετρελάθηκα!!!:mrgreen:


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδω Αννουλα!!!Προσπαθουμε να αντιμετωπισουμε την ζεστη!!!Σημερα ευτυχως στην θεσσαλονικη εχουμε ενα ελαφρυ αερακι!!!Πως παει η εγκυμοσυνη?Εχεις καθολου συμπτωματα?Εγω το μονο που εχω ειναι υπνηλια!!!Καλα,τα πηγαινα και πριν καλα με τον υπνο αλλα τωρα...!!!Κοιμαμαι το βραδυ στις 11,ξυπναω περιπου 8 με 8 και μιση και το μεσημερι μπορει να κοιμηθω μεχρι και 2 ωρες!!!Και που να μην ζεσταινομουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω Αννουλα!!!Προσπαθουμε να αντιμετωπισουμε την ζεστη!!!Σημερα ευτυχως στην θεσσαλονικη εχουμε ενα ελαφρυ αερακι!!!Πως παει η εγκυμοσυνη?Εχεις καθολου συμπτωματα?Εγω το μονο που εχω ειναι υπνηλια!!!Καλα,τα πηγαινα και πριν καλα με τον υπνο αλλα τωρα...!!!Κοιμαμαι το βραδυ στις 11,ξυπναω περιπου 8 με 8 και μιση και το μεσημερι μπορει να κοιμηθω μεχρι και 2 ωρες!!!Και που να μην ζεσταινομουν!!!

Καλημέρα!!!Ευτυχώς έχουν υποχωρήσει κάπως τα συμπτώματα και νιώθω καλύτερα!:) Αν και η ζέστη με ταλαιπωρεί αρκετά!!Ήμουν κι εγώ πάντα υπναρού αλλά τώρα το παρακάνω...Βέβαια όσο μου το επιτρέπει η ζέστη...:| Με δυο ανεμιστήρες τα καταφέρνω πάντως!!!Ανυπομονώ να κάνω την αυχενική διαφάνεια την τετάρτη,να δω το πιτσιρίκι μου...Τώρα όσο είναι ακόμα αρχή και δεν το αισθάνομαι,αγχώνομαι αν είναι όλα καλά...:mrgreen:


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΝΑ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??:confused::confused:

Έλα καλή μου...Η εγκυμοσύνη μάλλον καλά πάει...Δεν αισθάνομαι και πολλά ακόμα...:? Περιμένω την Τετάρτη για να πάω για αυχενική...Ψυχολογικά είμαι χάλια...Οι γονείς μου έχουν προβλήματα κι εγώ δεν είμαι εκεί κοντά τους...:cry: Κρατιέμαι όσο μπορώ να μην στεναχωριέμαι αλλά μου είναι αδύνατο...:cry:


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Έλα καλή μου...Η εγκυμοσύνη μάλλον καλά πάει...Δεν αισθάνομαι και πολλά ακόμα...:? Περιμένω την Τετάρτη για να πάω για αυχενική...Ψυχολογικά είμαι χάλια...Οι γονείς μου έχουν προβλήματα κι εγώ δεν είμαι εκεί κοντά τους...:cry: Κρατιέμαι όσο μπορώ να μην στεναχωριέμαι αλλά μου είναι αδύνατο...:cry:

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΟΧΙ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΟΧΙ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ!!!!

Οχι υγείας,έχουν κουραστεί από την ζωή που λένε...Δάνεια,χρέη,πολλή δουλειά,αντιδραστικός έφηβος ο αδερφός μου...Τέλοσπάντων...Προσπαθώ να μην ταράζομαι αλλά όσο να'ναι με επηρεάζει πολύ άσχημα...Εσύ πως είσαι?


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Οχι υγείας,έχουν κουραστεί από την ζωή που λένε...Δάνεια,χρέη,πολλή δουλειά,αντιδραστικός έφηβος ο αδερφός μου...Τέλοσπάντων...Προσπαθώ να μην ταράζομαι αλλά όσο να'ναι με επηρεάζει πολύ άσχημα...Εσύ πως είσαι?[/QUOT

ΑΑΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...Κ ΓΩ ΑΝΕΡΓΗ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΡΕΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΤΩΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ ΟΛΑ!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΠ Α ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ!ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΜΝΙΟΠ/ΣΗ...ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΠΗΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...