Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Δεν θυμάμαι αν έχω γράψει εγώ εδώ....Είμαι και εγώ νέα εγκυούλα και προσεχώς μανούλα..

Είμαι 9 εβδομάδων και 3 ημερών!!!! Είμαι χαρούμενη πολύ αλλά και πάρα πολύ αγχωμένη για το μέλλον!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπραβο κοριτσακι μου!!!! μου αρεσει που ειμαστε κοντα κοντα !!!!!αντε με το καλο σε ολες μας!!!! ποτε σου ειπε να ξαναπας??

ναι! 2 εβδομάδες διαφορά έχουμε νομίζω? Μου είπε να ξαναπάω σε 3 εβδομάδες. Μου είπε επίσης να κάνω κάθε μήνα εξέταση για τοξόπλασμα, γιατί δεν έχω αντισώματα (είναι αυτό που κολλάς από τις γάτες)

Link to comment
Share on other sites

ναι! 2 εβδομάδες διαφορά έχουμε νομίζω? Μου είπε να ξαναπάω σε 3 εβδομάδες. Μου είπε επίσης να κάνω κάθε μήνα εξέταση για τοξόπλασμα, γιατί δεν έχω αντισώματα (είναι αυτό που κολλάς από τις γάτες)

και γω καθε μηνα εκανα την εξεταση και οταν πηγα στο γιατρο μου στη λαρισα οπου θα γενναγα που ειπε οτι δεν χρειαζοτανε αλλα καλυτερα που την εκανα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια... μιλαμε ειμαι πολυ ΄΄τυχερη΄΄ !!!!!!!!!!! απο χθεσ επαθα ισχιαλγια.... εχω πεθανει απο τους πονους.... και κλαιω ολη μερα...

λοιπον ξεκινησε απο την παρασκευη με πονουσε η μεση και κοντα στην κυστη κοκκυγος, μετα μου ψιλοπερασε, μεχρι χθες που με επιασε τοσο εντονος πονος στην μεση που μου ηρθε λιποθυμια... σημερα ποναω εσωτερικα στο μηρο και σε ολο το αριστερο ποδι.... αστε μιλαμε για σφαχτεσ... ειμαι με παπια στο κρεββατι..... τι να κανω?? ο γιατρος λεει οτι δεν μπορω να κανω τιποτα.... καλα ουτε ντεπον δεν πινουμε?? τωρα σας τα γραφω και κλαιω απο τον πονο... αν εχετε ακουσει κατι σχετικο βοηθηστε με σας παρακαλω....


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια... μιλαμε ειμαι πολυ ΄΄τυχερη΄΄ !!!!!!!!!!! απο χθεσ επαθα ισχιαλγια.... εχω πεθανει απο τους πονους.... και κλαιω ολη μερα...

λοιπον ξεκινησε απο την παρασκευη με πονουσε η μεση και κοντα στην κυστη κοκκυγος, μετα μου ψιλοπερασε, μεχρι χθες που με επιασε τοσο εντονος πονος στην μεση που μου ηρθε λιποθυμια... σημερα ποναω εσωτερικα στο μηρο και σε ολο το αριστερο ποδι.... αστε μιλαμε για σφαχτεσ... ειμαι με παπια στο κρεββατι..... τι να κανω?? ο γιατρος λεει οτι δεν μπορω να κανω τιποτα.... καλα ουτε ντεπον δεν πινουμε?? τωρα σας τα γραφω και κλαιω απο τον πονο... αν εχετε ακουσει κατι σχετικο βοηθηστε με σας παρακαλω....

ποπο ευάκι! περαστικά! τι ακριβώς είναι αυτό? το έχεις ξαναπάθει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια... μιλαμε περναω απιστευτες στιγμες...πονου και πολυ πολυ κλαματος............

αυτο που επαθα λεγεται ακριβως ΄΄οσφυοισχιαλγια΄΄ και ειναι το λεγομενο ΄΄λουμπαγκο ΄΄ και δεν το εχω ξαναπαθει ποτε..

μου κατσε.. τι να πω??

κι εχω να σκεφτομαι και την διευθυντρια μου.... πως θα της πω οτι δεν παω ουτε την αλλη εβδομαδα...


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια... μιλαμε περναω απιστευτες στιγμες...πονου και πολυ πολυ κλαματος............

αυτο που επαθα λεγεται ακριβως ΄΄οσφυοισχιαλγια΄΄ και ειναι το λεγομενο ΄΄λουμπαγκο ΄΄ και δεν το εχω ξαναπαθει ποτε..

μου κατσε.. τι να πω??

κι εχω να σκεφτομαι και την διευθυντρια μου.... πως θα της πω οτι δεν παω ουτε την αλλη εβδομαδα...

ωχ, κατάλαβα. αυτό το είχε πάθει η αδερφή μου, πριν μέινει έγκυος όμως. πρέπει να είναι πολύ επίπονο. είχε κάνει μια σειρά ενέσεων, αλλά προφανώς τώρα με την εγκυμοσύνη σου δεν θα επιτρέπονται. :| περαστικά, τι να πω..:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ μελλουσες μανουλες!!!καλο μηνα!!με λιγοτερες αδιαθεσιες !εγω ειμαι 22 εβδομαδων, μαλλον 5,5 μηνων γιατι με μπερδευει το θεματακι, δεν ειχα καλθολου υπνηλια ,αντιθετα πολλη ενεργεια και αυπνιες....!μαλλον 4 νοεμβριου περιμενω το παιδακι μου!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ μελλουσες μανουλες!!!καλο μηνα!!με λιγοτερες αδιαθεσιες !εγω ειμαι 22 εβδομαδων, μαλλον 5,5 μηνων γιατι με μπερδευει το θεματακι, δεν ειχα καλθολου υπνηλια ,αντιθετα πολλη ενεργεια και αυπνιες....!μαλλον 4 νοεμβριου περιμενω το παιδακι μου!

καλο μηνα κισακι !!!!!!!!!! αντε με το καλο να αγκαλιασεις το μωρακι σου !!! εγω ειμαι 7 εβδομαδων αλλα τωρα υποφερω απο λουμπαγκο .....ευχομαι ολα να πανε καλα...


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

αστο χριστινακι....πολυ ζορι....εμενα μου ειπε ογιατρος ουτε ντεπον...μονο ξαπλα....ξερεισ περιπου ποσο κρατησε στην αδερφη σου? εμεινε καθολου στο κρεββατι?

δεν θυμάμαι πόσο κρατησε συνολικά, πάντως με τις ενέσεις είχε δει μεγάλη διαφορά, από την 1η-2η κιόλας. οποτε μετά ήταν πιο ανεκτός ο πόνος. ελπίζω να σου περάσει όσο πιο γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

ευακι θ απερασεικοριτσι μου ,ακου το γιατρο σου μονο στο τι μπορεις ν απαιρνεις απο φαρμακα μονο και δοσολογιες...υπομονη,ευτυχως δενεχει ςβαρος ακομη....θα περασεικι αυτο!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!ειμαι σε διακοπες θα επιστρεψω συντομα..!!!:D

και εγω εχω ενα θεματακι με το ποδι μου,εμενα ο γιατρος μου επιτρεπει ντεπον αλλα σε τετοιο πονο τι να σου κανει αυτο το ψευτοχαπι?????

φιλια πολλαα!!!!!!!!bye bye!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...