Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!Ναι του 1987 είμαι γεννημένη,μικρομανούλα!!!;) Κοντεύω την 10η εβδομάδα...Στο τέλος του μήνα θα πάω για αυχενική διαφάνεια και έχω λίγο άγχος...Εσείς κάνατε?Τι ακριβώς σας κάνουν?:confused:

ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΟΝΛΙΝΕ :D:DΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ 25 ΔΛΔ.ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΓΩΝΙΕΣ!!

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΠΤ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..!!!ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΥΝΤΟΜΑ..!!

ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ??ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ????ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΑΣ?????ΑΘΗΝΑ ΔΛΔ??:confused::confused::confused:


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΟΝΛΙΝΕ :D:DΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ 25 ΔΛΔ.ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΓΩΝΙΕΣ!!

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΠΤ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..!!!ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΥΝΤΟΜΑ..!!

ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ??ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ????ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΑΣ?????ΑΘΗΝΑ ΔΛΔ??:confused::confused::confused:

ΑΑΑΑ!!!Τέλεια που είμαστε κοντά στην ηλικία!!:) Έχω 7 μήνες Αθήνα,συγκεκριμένα Χαιδάρι.Πριν έμενα Θεσσαλονίκη αλλά ήρθε ο άντρας μου και με πήρε...Μακριά από τους γονείς και φίλους...:( Ευτυχώς που μου χάρισε σύντομα το νινάκι για να έχω να ασχολούμαι!!Δεν εργάζομαι (ευτυχώς:P) Έψαχνα για δουλίτσα όταν ήρθα,σαν βρεφονηπιοκόμος που είμαι αλλά δεν κατάφερα να βρώ κάτι για φέτος και είπαμε να ξεκινήσω του χρόνου αλλά μας προέκυψε εγκυμοσύνη!!!Οπότε θα αργήσω να βγω στην αγορά εργασίας.Εσύ που μένεις?Τι δουλειά κάνεις,αν εργάζεσαι?Θα περιμένω λεπτομέρειες για την αυχενική μόλις κάνεις!;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ!!!Τέλεια που είμαστε κοντά στην ηλικία!!:) Έχω 7 μήνες Αθήνα,συγκεκριμένα Χαιδάρι.Πριν έμενα Θεσσαλονίκη αλλά ήρθε ο άντρας μου και με πήρε...Μακριά από τους γονείς και φίλους...:( Ευτυχώς που μου χάρισε σύντομα το νινάκι για να έχω να ασχολούμαι!!Δεν εργάζομαι (ευτυχώς:P) Έψαχνα για δουλίτσα όταν ήρθα,σαν βρεφονηπιοκόμος που είμαι αλλά δεν κατάφερα να βρώ κάτι για φέτος και είπαμε να ξεκινήσω του χρόνου αλλά μας προέκυψε εγκυμοσύνη!!!Οπότε θα αργήσω να βγω στην αγορά εργασίας.Εσύ που μένεις?Τι δουλειά κάνεις,αν εργάζεσαι?Θα περιμένω λεπτομέρειες για την αυχενική μόλις κάνεις!;)

ΕΛΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ...ΑΘΗΝΑΙΑ Κ ΕΣΥ ΤΩΡΑ...ΣΑΡΕΣΕΙ ΕΔΩ..?????ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Ε??ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΗΔΗ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΤΟ ΒΑΒΥ!!!!!!:):)

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ...ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΕΝΙΚΑ?ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΑΤΕ????


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ...ΑΘΗΝΑΙΑ Κ ΕΣΥ ΤΩΡΑ...ΣΑΡΕΣΕΙ ΕΔΩ..?????ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Ε??ΕΓΩ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΗΔΗ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΤΟ ΒΑΒΥ!!!!!!:):)

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ...ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΕΝΙΚΑ?ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΑΤΕ????

Παντρεμένοι δεν είμαστε...:oops::oops: Γνωριστήκαμε πριν ένα χρόνο,τα λέγαμε συχνά,το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Αθήνα το κάναμε απίστευτες φορές κι εγώ κι αυτός...ΕΕ δεν ήθελε πολύ να ερωτευτούμε κεραυνοβόλα...:lol: Μου προέκυψαν και κάποια προβληματάκια προς τις Γιορτές Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά και έτσι ήρθε και με πήρε από κει!!:mrgreen: Συζούμε λοιπόν από τον Ιανουάριο και λέγαμε να παντρευτούμε τώρα με πολιτικό (μη μας προλάβει κανένα μωρό αλλά τελικά μας πρόλαβε :lol: ) και αργότερα μόλις βάζαμε λίγα χρήματα στην άκρη θα κάναμε και θρησκευτικό...Για μωράκι σχεδιάζαμε του χρόνου αλλά φαίνεται δεν ήθελε να περιμένει και μας έκανε την έκπληξη!!!:D Το πιο όμορφο δώρο της ζωής μου...Τώρα ετοιμάζουμε χαρτιά για τον πολιτικό,μάλλον σε κανένα μήνα και θρησκευτικό μάλλον μαζί με την βάφτιση!!Τώρα για το αν μ'αρεσει...χμμ...προτιμώ Θεσσαλονίκη περισσότερο λόγω άνεσης στην μετακίνηση από μια άκρη της πόλης σε άλλη και λόγω του ότι μέσα σε 3 χρόνια,την έμαθα τόσο καλά που ό,τι κι αν ζητάω ξέρω που θα το βρω,ενώ εδώ ταλαιπωρούμαι....Η εγκυμοσύνη μου με ταλαιπωρεί αρκετά αλλά η χαρά που νιώθω όταν σκέφτομαι το μωρό,είναι τόσο μεγάλη που τα ξεχνάω όλα...Πιο πολύ στεναχωριέμαι για τον καλό μου που δεν μπορεί να καταλάβει πως να με βοηθήσει και του ξεσπάω καμιά φορά χωρίς να φταίει (ορμόνες):roll: τον λυπάμαι μωρέ...Ευτυχώς είναι πολύ καλός μαζί μου και δείχνει υπομονή και κατανόηση...


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσύ πως την αντιμετωπίζεις την εγκυμοσύνη σου???Φαντάζομαι ούτε εσείς το προγραμματίσατε ε?

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ..ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΑΜΕ ΗΤΑΝ ΕΚΠΛΗΞΗ!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...:(ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑ(ΔΟΥΛΕΙΑ)ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑΑ!!!!!

ΤΩΡΑ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΗΤ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ!!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΠΤ??????


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

καλέ τι μικρά κοριτσάκια εδώ μέσα! με άλλες αγωνίες και άλλα άγχη από εμάς τις κάπως μεγαλύτερες!!! εγώ αγχώνομαι για το πως θα αφήσω τη δουλειά και πως θα ανταπεξέλθουμε σε άλλες διαδικασίες... είμαι 30 και παντρεμένη 1 χρόνο και κάτι, αρραβωνιασμένη ήμουν από το 2004 και με το αμόρε είμαστε μαζί από το ...2001... παλιά καραβάνα!!!

μπράβο σας πάντως που αποφασίσατε να κάνετε μωράκι έτσι νωρίς νωρίς σε ηλικία! κουράγιο μεγάλο χρειάζεται και πολλή πολή αγάπη!!! εύγε!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!

ΜΗΠΩΣ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ?????;);)

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_22.asp Με βάση αυτού,μετράμε τις εβδομάδες εγκυμοσύνης από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου.Αν θέλεις μπορείς να γίνεις μέλος στο σάιτ και να ρωτήσεις τους γυναικολόγους.;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_22.asp Με βάση αυτού,μετράμε τις εβδομάδες εγκυμοσύνης από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου.Αν θέλεις μπορείς να γίνεις μέλος στο σάιτ και να ρωτήσεις τους γυναικολόγους.;)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ

:(:(


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ

:(:(

Ρώτα την παρασκευή που θα πας για αυχενική!Και πες μας!!!;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ,ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΑ ΠΑΧΟΣ ΥΓΡΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ,ΥΣΤΕΡΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΜΕΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΙΧΕΝΙ ΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ,ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΝ


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ,ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΑ ΠΑΧΟΣ ΥΓΡΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ,ΥΣΤΕΡΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΜΕΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΙΧΕΝΙ ΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ,ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΝ

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!;) Ο υπέρηχος θα είναι κολπικός?Πόση ώρα κράτησε?


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΤΣΙ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΟΥ


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...