Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Καλημέρα! Μην το υπολογίζεις έτσι, αναφέρομαι στο 9+5 που λες, γιατί δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Μπορεί να πέρασαν και κάποιες μέρες από την ετ μέχρι να εμφυτευθεί το έμβρυο, οπότε να είναι πιο μικρό από όσο υπολογίζεις! Υπομονή και καλά αποτελέσματα!

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

δεν τις έκανα ακόμα...αφού μου έκλεισαν για 21/07 :shock::shock::shock: έλεος

και τις ορμονικές δεν μου τις έγραψε ο γιατρός και αυτές κοστίζουν...Αστα δράμα!!!

ορμονολογικές γιατί Στελλινούλα? εμένα μου έγραψε διάφορες εξετάσεις αίματος και ούρων προς το παρόν. λέω να πάω αύριο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας,

είμαι 7 εβδομάδων εγκυούλα......και είμαι πολύ πολύ χαρούμενη...αλλά και αγχωμένη για το αγνωστο...Θα είναι το πρωτο μου νινάκι!!!

και γω μαζί σου! 7 εβδομάδων και 2 ημερών στο πρώτο μου μωρό!!! τις εξετάσεις, λόγω εξωσωματικής, τις έχω κάνει ήδη όλες και έχω στίγμα μεσογειακής αναιμίας (ευτυχώς μόνο εγώ και όχι ο σύζυγος) και υποθυροειδισμό, που προσπαθώ να τον ελέγχω τακτικά...καλό είναι να τις κάνεις τις εξετασούλες όσο γίνεται πιο σύντομα...από συμπτώματα έχεις τίποτα? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

και γω μαζί σου! 7 εβδομάδων και 2 ημερών στο πρώτο μου μωρό!!! τις εξετάσεις, λόγω εξωσωματικής, τις έχω κάνει ήδη όλες και έχω στίγμα μεσογειακής αναιμίας (ευτυχώς μόνο εγώ και όχι ο σύζυγος) και υποθυροειδισμό, που προσπαθώ να τον ελέγχω τακτικά...καλό είναι να τις κάνεις τις εξετασούλες όσο γίνεται πιο σύντομα...από συμπτώματα έχεις τίποτα? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ υπνο...μιλάμε ότι αν με αφήσεις στο κρεβάτι χωρίς ξυπνητήρι ή κάποιος να μου μιλήσει θα κοιμάμε συνεχόμενα!!!

Και εδώ και 4-5 μέρες ήρθαν οι αναγούλες - ανακατοσούρες με εμετούς και έχω χάσει ήδη 3 κιλα!!!

Απο την μία καλό απο την άλλη έχω αποδυναμωθεί τελείως!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

αυτή την υπνηλία και τη συνεχόμενη κούραση την έχω και γω...ο γιατρός μου είπε ότι έτσι ο οργανισμός μας προστατεύει από την υπερβολική κούραση που θα έβλαπτε το μωρό...κατα τ' αλλα, είμαι μια χαρά...ούτε αναγούλες, ούτε τιποτα...μόνο μερικές φορές με πιάνει ζάλη και μετά από λίιγο επανέρχομαι... αφού μερικές φορές αναρωτιέμαι και η ίδια αν είμαι στ' αλήθεια έγκυος?!


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

στελλινούλα, σου έχει πει ο γιατρός σου π.η.τ?


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kala ekanes..egw den exw th dunatothta na feugw dusthxws..:(

ta oura prepei na ta exeis se ourosullekth mazi sou!

egw eimai 25xronwn,alla upo normal sunthikes tha prepei na imoun pio iremi alla dusthxws de pane polu kala ta pragmata.h psixologia mou einai xaliaa

ekana ton uperixo simera kala itan alla prepei na kanw kapoies exetaseis pio epwdines k den me voithaei h psixologia mou na to antimetopisw irema..ti na pw as elpisoume oti tha allaxoun ta pragmata!

eseis xareite oso mporeitai..!!!!

filakia polla!!!!!

pinakiiii τι εγινε? εισαι καλα?

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ υπνο...μιλάμε ότι αν με αφήσεις στο κρεβάτι χωρίς ξυπνητήρι ή κάποιος να μου μιλήσει θα κοιμάμε συνεχόμενα!!!

Και εδώ και 4-5 μέρες ήρθαν οι αναγούλες - ανακατοσούρες με εμετούς και έχω χάσει ήδη 3 κιλα!!!

Απο την μία καλό απο την άλλη έχω αποδυναμωθεί τελείως!!!

θα σου πω και εγω το κλασικο κοιμησου τωρα που μπορεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εξαλλου και ησυχο μωρο να εχεις θα καθεσαι και θα το χαζευεις και παλι δε θα κοιμασαι................!

υπομονη με τιε αναγουλες και τους εμετους,καμια φρυγανια κανενα κρακερακι θα βοηθουσαν!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

poso xairomai pou ginontai mia parea oi nees mellouses manoules!!!!

to groupaki mou exei epituxia..xa!!

xristinaki den apantisa nwritera eixa kapoia provlimatakia..h stenaxwria k h kaki psixologia den kanoun kalo,epatha kati san mikri apokolisi den exw paei sto giatro gia na xerw pws akrivws legetai alla akolouthw agwgi eimai se epikoinwnia mazi tou kai dusthxws kleismeni sto spiti.euxomai ola na pane kala se sena....filia!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Pinakiiii μου πολυ λυπηθηκα αλλα συμβαινουν αυτα θα μου πεις γιατι να συμβει και σε σενα ισως γιατι εισαι δυνατος χαρακτηρας και μπορεις να τα βγαλεις περα στα δυσκολα!

ολα καλα θα πανε θα το δεις να ακολουθεις τις οδηγιες του γιατρου σου να ξεκουραζεσαι και να προσπαθεις να εχεις καλη διαθεση think positive!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

koritsia mou sas euxaristw polu polu!!!!!!!!:D:D

ta nea sas??eiste kala?xristinaki pws paei k me th doulitsa sou??elpizw na min einai kourastiki..!

pontikaki(an k de ta exw se idiaiteri ektimisi xaxaxa)pws eisai??????


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


pontikaki(an k de ta exw se idiaiteri ektimisi xaxaxa)pws eisai??????

χαχαχαχα ουτε εγω απλα ετσι ελεγα το γιο μου απο την πρωτη στιγμη που τον ειδα γιατι ητανε μικρουλης!!!

καλα ειμαι ακομη απο βδομαδα αρχιζει το τρεξιμο γιατι πηρε ο αντρας μου μεταθεση και καταλαβαινεις δεν εχουμε και περιθωρια χρονου οποτε τρεχατε ποδαρακια μου!

εσυ εισαι καλα?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...