Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!1

Είστε όλες πρωινές έτσι????

Καλά μόνο εγώ κοιμάμαι το πρωί?????:tongue::tongue::tongue:

Πώς είστε? Έχουμε κανένα νέο από την ΝΙΚ?

Όσον αφορά το αίμα από την μύτη. Η πίεσή μου είναι μια χαρά. Και χτες που ρώτησα έναν ΩΡΛ γνωστό μας, μου είπε ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη λόγω της υπερπαραγωγής ορμονών.

Να σας ρωτήσω.

Σε εσάς που το μπεμπε έχει πάρει θέση, νιώθετε κινήσεις του κάτω χαμηλά???

Επίσης, το βράδυ ιδρώνετε??? Εγώ κοιμάμαι με ένα μπλουζάκι (και να φανταστειτε ότι πάντα κοιμόμουν με πυτζάμες και κάλτσες και πάνω στον άντρα μου) και το σκουλίκι μου αγκαλιά (το μαξιλάρι θυλασμού) και γίνομαι μούσκεμα. Μιλάμε να στάζει ο ιδρώτας. Πώς έιναι όταν έχουμε πυρετό και πέφτει μέσα στη νύχτα και στάζουμε??? Ε ακόμα χειρότερα. Το νιώθει καμία αυτό???

Καλημέραααα!

Μην ανησυχείς κ εγώ αργώ να ξυπνήσω..χεχε!

Εγώ ιδρώνω αρκετές φορές...παπί γίνομαι! Γι'αυτό κ σταμάτησα να φοράω πιτζάμες κ πλέον κοιμάμαι με νυχτικό με τιραντάκι! Τι να πω..

Μη σου πω κ το άλλο..ο άντρας μ δν κοιμάται πλέον μαζί μου..εξορία! Για να είμαι πιο άνετη κ να κοιμόμαστε κ οι 2!:tongue::tongue::tongue:

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

chris μπορείς να μου πείς λεπτομέριες για τη δωρέα?

και εγώ το σκεφτόμουν για δωρεά σε δημόσια τράπεζα αλλά δυστυχώς δεν είχα την ευκαιρία να το ψάξω.

Το μόνο που ξέρω είναι πωσ το ΡΕΑ που θα γεννήσω η συλλογη και φύλαξη των βλαστοκυττάρων είναι δωρεάν.

Για τον ιστό πλήρώνεις επιπλέον...

Στη δημόσια τράπεζα ξέρεις τι ακριβώς ισχύει?

Νταιζη καλημέρα.

Επειδή και εγώ θα γεννήσω στο Ρέα μπορείς να μου διευκρινήσεις ακριβώς τι είναι δωρεάν όσον αφορα τα βλαστοκύτταρα? Γιατί αν δεν κάνω λάθος κάτι είναι με χρέωση.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Νταιζη καλημέρα.

Επειδή και εγώ θα γεννήσω στο Ρέα μπορείς να μου διευκρινήσεις ακριβώς τι είναι δωρεάν όσον αφορα τα βλαστοκύτταρα? Γιατί αν δεν κάνω λάθος κάτι είναι με χρέωση.

Ευχαριστώ πολύ.

Δωρεάν είναι η συλλογή κ φύλαξη βλαστοκυττάρων. Χρεώνεται η συλλογή κ φύλαξη κομματιού του ομφάλιου λώρου. Θα γεννήσω κ εγώ στο ΡΕΑ κ κάτι τέτοιο μας είπε ο γιατρός.

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites

νιωθετε τα μπεμπε σας χαμηλα να κινιουνται??? εμενα εχει παρει θεση και τον νιωθω χαμηλα ποτε να κουνιεται και ποτε να πιεζει...

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν είναι η συλλογή κ φύλαξη βλαστοκυττάρων. Χρεώνεται η συλλογή κ φύλαξη κομματιού του ομφάλιου λώρου. Θα γεννήσω κ εγώ στο ΡΕΑ κ κάτι τέτοιο μας είπε ο γιατρός.

tfQvp2.png

τι διαφορα εχει το ενα απο το αλλο ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!1

Είστε όλες πρωινές έτσι????

Καλά μόνο εγώ κοιμάμαι το πρωί?????:tongue::tongue::tongue:

Πώς είστε? Έχουμε κανένα νέο από την ΝΙΚ?

Όσον αφορά το αίμα από την μύτη. Η πίεσή μου είναι μια χαρά. Και χτες που ρώτησα έναν ΩΡΛ γνωστό μας, μου είπε ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη λόγω της υπερπαραγωγής ορμονών.

Να σας ρωτήσω.

Σε εσάς που το μπεμπε έχει πάρει θέση, νιώθετε κινήσεις του κάτω χαμηλά???

Επίσης, το βράδυ ιδρώνετε??? Εγώ κοιμάμαι με ένα μπλουζάκι (και να φανταστειτε ότι πάντα κοιμόμουν με πυτζάμες και κάλτσες και πάνω στον άντρα μου) και το σκουλίκι μου αγκαλιά (το μαξιλάρι θυλασμού) και γίνομαι μούσκεμα. Μιλάμε να στάζει ο ιδρώτας. Πώς έιναι όταν έχουμε πυρετό και πέφτει μέσα στη νύχτα και στάζουμε??? Ε ακόμα χειρότερα. Το νιώθει καμία αυτό???

Και εγω ζεσταίνομαι πολύ περισσότερο τώρα, αλλά όχι σε σημείο να ιδρώνω. Απλά κοιμάμαι με ένα κοντομάνικο. Επίσης, εμένα το μπεμπέ είναι ανάποδα και παρ όλα αυτά μου χώνει κάτι κουτουλιες να πω... μπουνιες να πω... που με τρέχουν στην τουαλέτα :tongue:


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορα εχει το ενα απο το αλλο ????

Κοίτα, δν ξέρω ακριβώς να σου πω την αλήθεια...Λογικά, κάποια από τις άλλες κοπέλες θα ξέρει, μιας κ βλέπω ότι γενικώς το έχουν ψάξει το θέμα!

Εμείς πάντως είπαμε να κρατήσουμε τον ομφάλιο λώρο..κ ας μας στοιχίσει κάτι παραπάνω..

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ζεσταίνομαι πολύ περισσότερο τώρα, αλλά όχι σε σημείο να ιδρώνω. Απλά κοιμάμαι με ένα κοντομάνικο. Επίσης, εμένα το μπεμπέ είναι ανάποδα και παρ όλα αυτά μου χώνει κάτι κουτουλιες να πω... μπουνιες να πω... που με τρέχουν στην τουαλέτα :tongue:

Η αλήθεια είναι ότι αυτό με την τουαλέτα το έχω κ εγώ...Μπορεί να αισθάνομαι ότι δν θέλω να πάω, αλλά μετά από κανα-δυο κινήσεις του...τσουπ..τρέχω κ δεν φτάνω. Ο μπέμπης είναι με το κεφάλι προς τα κάτω εδώ κ κανα μήνα...

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites

νιωθετε τα μπεμπε σας χαμηλα να κινιουνται??? εμενα εχει παρει θεση και τον νιωθω χαμηλα ποτε να κουνιεται και ποτε να πιεζει...

εγώ τον νιώθω πολύ έντονα χαμηλά..μη σου πω πιο πολύ απο πάνω..

γυρνάει..μου ρίχνει και κάτι κουτουλιές..και με πιέζει...όλλλααα

πάνω δεν τον νιώθω πολύ!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα!Τι κανετε? Αρχισανε τα συμπτωματα?

Mariadi τι εγινε? Εκει που σε περιμεναμε πρωτη θα μας γεννησεις τελευταια? :)

Koyklitsa επαθα κι εγω το ιδιο με σενα στο γιατρο χθες. Παλι 2500γρ την εβγαλε τη μπεμπα μου ειπε απο μονος του οτι δεν ειναι αξιοπιστη η μετρηση κι οτι ειναι παραπανω σιγουρα!δεν μπορουσε να μετρησει ευκολα περιμετρο κοιλιας και κεφαλιου γιατι το μωρο ηταν πολυ κατω και γυρισμενο στο πλαι....

Κατα τα αλλα απο την καλλιεργεια ουρων προκυπτουν κατι βακτηρια παρολο που η γενικη ουρων ειναι αρνητικη και επειδη αυτα μπορει να μου προκαλεσουν πυελονεφριτιδα αρχισαμε αμεσως αντιβιωση!

Η εμπεδωση απτο μου εξηγησε ο γιατρος για να το πει καποιος με σιγουρια πρεπει να τσεκαρει απο κατω και αυτο πριν την 36η δεν ενδεικνυται.Αυτα!

Ο υπνος παει απτο κακο στο χειροτερο μπορει να σηκωθηκα και 10 φορες για τουαλετα:evil:

Αχ γιατι δεν εχουμε νεα απο ΝΙΚ να κανουμε το πρωτο γιουχου????


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ξαναχαιρεται!!!

Μόλις γυρίσαμε απο τον γιατρο. 2600 ο μπεμπης!!! Τωρα ειπε ηταν η τελευταια φορα που τον μετρησαμε το βαρος. Απο δω και στο εξης καθε μερα θα προσθετω 20 γραμμαρια για να υπολογίζω το βάρος του. Και απο την επόμενη φορά θα με εξετάζει και κολπικα. Πολυ περπατημα μου ειπε και σκάλες!....

ΣΚΑΛΕΣ???:shock::shock::shock: Που να τις βρω τις σκαλες στην Παλαιοχωρα?:shock::confused:


v9gkhg0kf9drps4b.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

πάλι σήμερα χάλια είμαι από πόνο. αν και παίρνω 2buscopan την μέρα και ξεκουράζομαι, σήμερα είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη στον καναπέ, ο πόνος έγινε το μεσημέρι πολύ δυνατός και πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάρω 2 buscopan επιτόπου. τα πήρα και ηρέμησα, αλλά ήδη αρχίζω πάλι να νιώθω πόνο και έχω αγχωθεί.

γιατί δε μου λέει να πάω να με δει; είναι φυσιολογικό αυτό; αν έχω διαστολή;

φυσικά δεν πήγα στη δουλειά και σκέφτομαι και τι να κάνω με τη μαμά μου που μένει στη Μυτιλήνη, να της πω να έρθει; κοντεύω; ακόμα θέλω 11 μέρες για να μπω στο μήνα μου...

sorry για την παράνοια αλλά είμαι σίγουρη πως μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τα εκατομμύρια πράγματα που περνάνε από το μυαλό μου αυτή τη στιγμή, λογικά και παράλογα...


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξαναχαιρεται!!!

Μόλις γυρίσαμε απο τον γιατρο. 2600 ο μπεμπης!!! Τωρα ειπε ηταν η τελευταια φορα που τον μετρησαμε το βαρος. Απο δω και στο εξης καθε μερα θα προσθετω 20 γραμμαρια για να υπολογίζω το βάρος του. Και απο την επόμενη φορά θα με εξετάζει και κολπικα. Πολυ περπατημα μου ειπε και σκάλες!....

ΣΚΑΛΕΣ???:shock::shock::shock: Που να τις βρω τις σκαλες στην Παλαιοχωρα?:shock::confused:

να πας στο δημαρχειο. Δεν μπορει λιγα σκαλακια θα τα εχει. χαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

πάλι σήμερα χάλια είμαι από πόνο. αν και παίρνω 2buscopan την μέρα και ξεκουράζομαι, σήμερα είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη στον καναπέ, ο πόνος έγινε το μεσημέρι πολύ δυνατός και πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάρω 2 buscopan επιτόπου. τα πήρα και ηρέμησα, αλλά ήδη αρχίζω πάλι να νιώθω πόνο και έχω αγχωθεί.

γιατί δε μου λέει να πάω να με δει; είναι φυσιολογικό αυτό; αν έχω διαστολή;

φυσικά δεν πήγα στη δουλειά και σκέφτομαι και τι να κάνω με τη μαμά μου που μένει στη Μυτιλήνη, να της πω να έρθει; κοντεύω; ακόμα θέλω 11 μέρες για να μπω στο μήνα μου...

sorry για την παράνοια αλλά είμαι σίγουρη πως μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τα εκατομμύρια πράγματα που περνάνε από το μυαλό μου αυτή τη στιγμή, λογικά και παράλογα...

Λογικο ν τα σκεφτεσαι ολα αυτα. Ο πονος ερχεται και φευγει η ειναι συνεχομενος? Μηπως ειναι κολικος του νεφρου. Το ειχα πάθει και εγω.... Ρωτα τον γιατρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...