Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια ποσό πρέπει να είναι η οιστραδιολη πριν την ετ για να είναι εντάξει ;

      Εμένα ήταν 1300 περίπου αλλα αυτό την ημέρα πριν την έναρξη προγεστερονησ. Δηλαδή 5-6 ημέρες πριν την ετ. Καλή επιτυχία να έχεις!!

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

Λογικο ν τα σκεφτεσαι ολα αυτα. Ο πονος ερχεται και φευγει η ειναι συνεχομενος? Μηπως ειναι κολικος του νεφρου. Το ειχα πάθει και εγω.... Ρωτα τον γιατρο.

είναι συνεχόμενος στην κοιλιά χαμηλά και στη μέση με σουβλιές μέσα στον κόλπο που με κάνουν να κάνω ααα!

τώρα δεν έχω τις σουβλιές αλλά τα υπόλοιπα.


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είναι συνεχόμενος στην κοιλιά χαμηλά και στη μέση με σουβλιές μέσα στον κόλπο που με κάνουν να κάνω ααα!

τώρα δεν έχω τις σουβλιές αλλά τα υπόλοιπα.

Οχι δεν ειναι κολικος. Δεν σου περασε με τα μπουσκοπαν??

Επισης αν ειναι συνεχομενος δεν ειναι συσπασεις.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

πάλι σήμερα χάλια είμαι από πόνο. αν και παίρνω 2buscopan την μέρα και ξεκουράζομαι, σήμερα είμαι όλη μέρα ξαπλωμένη στον καναπέ, ο πόνος έγινε το μεσημέρι πολύ δυνατός και πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάρω 2 buscopan επιτόπου. τα πήρα και ηρέμησα, αλλά ήδη αρχίζω πάλι να νιώθω πόνο και έχω αγχωθεί.

γιατί δε μου λέει να πάω να με δει; είναι φυσιολογικό αυτό; αν έχω διαστολή;

φυσικά δεν πήγα στη δουλειά και σκέφτομαι και τι να κάνω με τη μαμά μου που μένει στη Μυτιλήνη, να της πω να έρθει; κοντεύω; ακόμα θέλω 11 μέρες για να μπω στο μήνα μου...

sorry για την παράνοια αλλά είμαι σίγουρη πως μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τα εκατομμύρια πράγματα που περνάνε από το μυαλό μου αυτή τη στιγμή, λογικά και παράλογα...

tiramisu Μήπως να ξαναπάρεις τν γιατρό σου ένα τηλέφωνο??? και να του πεις ότι συνεχίζει ο πόνος? μήπως αν είναι συσπάσεις σου δώσει κανένα yutopar?

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν συσπασεις θα ερχοταν και θα εφευγε ο πονος. Παντως τον γιατρο πρεπει να τον πάρεις.

μου είπε να τον πάρω ξανά το απόγευμα. απλά περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να δω πως θα πάει και βράζω στο ζουμί μου. δεν το είχα φανταστεί ότι θα είχα τέτοιο άγχος στο τέλος. κατηγορώ τις ταινίες!! ναι ναι! στις ταινίες δεν τα δείχνουν ποτέ έτσι και εμείς οι μανούλες που δεν είχαμε καμία γνωστή να γεννάει για να ξέρουμε, άλλα περιμένουμε και άλλα γίνονται!

...σας είπα..έχω παρανοήσει...σοβαρά τώρα... α πα πα


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάλι έχω συσπάσεις (σύμφωνα με το γιατρό μου) και έχει μικρύνει λίγο ο τράχηλος, οπότε μου έκανε ενέσεις για την ωρίμανση των πνευμόνων, μήπως και γεννήσω πρόωρα, αλλά δεν καταλαβαίνω τίποτα! ούτε πόνο ούτε ενόχληση ούτε τίποτα.. πιο πολύ αγχώνομαι που δεν έχω καμία αίσθηση του τι συμβαίνει, παρά αν καταλάβαινα κάτι..


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γύρισαααα! Στα 2285kg ο μπέμπης και όλα καλά! Μου έκανε κ doppler ο γιατρός, όλα νορμάλ! Τώρα θα ξαναπάω στις 24 του μήνα!

Του είπα για τα σχετικά, βλέννες, πόνους, πετρώματα κ είπε ότι είναι φυσιολογικά όσο πλησιάζουμε στο τέλος...:D

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites

μου είπε να τον πάρω ξανά το απόγευμα. απλά περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να δω πως θα πάει και βράζω στο ζουμί μου. δεν το είχα φανταστεί ότι θα είχα τέτοιο άγχος στο τέλος. κατηγορώ τις ταινίες!! ναι ναι! στις ταινίες δεν τα δείχνουν ποτέ έτσι και εμείς οι μανούλες που δεν είχαμε καμία γνωστή να γεννάει για να ξέρουμε, άλλα περιμένουμε και άλλα γίνονται!

...σας είπα..έχω παρανοήσει...σοβαρά τώρα... α πα πα

Για να μην τρελαθείς τελείως, καλό θα ήταν να τον πάρεις πάλι τηλ.

Ίσως πρέπει να σε δει...για το καλό του μωρού κ το δικό σου, βρεεεε!

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια,

τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε να μην ανησυχώ, ότι είναι φυσιολογικό για την εβδομάδα που είμαι, να πάρω το βραδυνό μου το χάπι και να τον πάρω αύριο το πρωί να του πω πως είμαι...α! και να κάτσω ξάπλα τουλάχιστον μέχρι την Κυριακή.

τώρα εγώ θα έπρεπε να είχα ηρεμήσει αλλά δεν ηρέμησα.

μάλλον θα βάλω να δω κανένα dvd να ξεχαστώ.

σας ευχαριστώ βρε κορίτσια για το ενδιαφέρον και μόνο που το μοιράζομαι μαζί σας νιώθω λίγο καλύτερα.


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια,

τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε να μην ανησυχώ, ότι είναι φυσιολογικό για την εβδομάδα που είμαι, να πάρω το βραδυνό μου το χάπι και να τον πάρω αύριο το πρωί να του πω πως είμαι...α! και να κάτσω ξάπλα τουλάχιστον μέχρι την Κυριακή.

τώρα εγώ θα έπρεπε να είχα ηρεμήσει αλλά δεν ηρέμησα.

μάλλον θα βάλω να δω κανένα dvd να ξεχαστώ.

σας ευχαριστώ βρε κορίτσια για το ενδιαφέρον και μόνο που το μοιράζομαι μαζί σας νιώθω λίγο καλύτερα.

Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις...χαλάρωσε κ βάλε ταινιούλα!

Είναι λογικό να μη μπορείς να ηρεμήσεις, το καταλαβαίνω, γτ κ εγώ όταν μ λέει όλα οκ, πάντα σκέφτομαι "κ αν δν είναι"? Αλλά, όσο να'ναι, κάτι παραπάνω ξέρουν οι γιατροί από μας!

Ηρέμησε, όλα θα είναι ΟΚ!

tfQvp2.png


qSDMp3.png

SRy9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τιραμισου ξεκουρασου, γιατι μαλλον ο μπεμπουλης σου δινει συνθημα να ριξεις τους ρυθμους σου! Μην ανησυχεις, ολα καλα θα πανε!

Εγω κοριτσια, εχω νεα...μαλλον δλδ....!!! Ειδα λιγες σταγονες αιμα, μαζι με μια βλεννα παχυρρευστη, κιτρινωπη (συγνωμη για την περιγραφη). Πηρα την γιατρο τηλ κ μου ειπε οτι εχει σχεση με την διαστολη. Θα παω αυριο το πρωι απο το νοσοκομειο, εκτος αν με πιασουν οι πονοι μεσα στη νυχτα!

Δεν ξερω πως θα εξελιχθει η κατασταση, αλλα εχω πολυυυυυ αναμεικτα συναισθηματα!!!

Φιλια σε ολες κ να ξεκουραζεστε!!!!!!!!!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...