Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

γεια σας κορίτσια...κ εμείς αύριο πρώτη φορά γιατρό...κ εμείς θα πάρουμε μαζί μας κ τον μικρό για γούρι...την προηγούμενη φορά δεν τον είχαμε πάρει...εγώ αύριο υπολογίζω οτι θα είμαι 5+4 πιστεύω αν είναι όλα καλά να δούμε σάκο και μετά από δύο εβδομάδες πρώτα ο θεός να ακούσουμε καρδούλα!!! αχ κορίτσια δεν το θέλω αλλά ώρες ώρες φοβάμαι...

Κι εγώ έχω πολύ αγωνία αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια... Πόσα σου παίρνει ο γιατρός σου επίσκεψη;; Εμένα 50? πολλά είναι;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Λογικο να φοβασαι ρε συ......εδω εγω μεχρι να ξαναπαω τη δευτερη φορα κ αφου ειχα κανει κ χοριακες κ αφου ειχαμε δει κ σακο και παλι φοβομουν.....Γενικα, μεχρι να ακουσεις κ καρδια, εχεις ενα παραπανω αγχος...εγω τουλαχιστον ετσι ειμαι...... Σε καταλαβαινω, προσπαθησε να ηρεμησεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΤΕ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.KIMONANDI ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΠΩΣ ΚΑΡΑΦΕΡΕΣ Κ ΕΒΓΑΛΕΣ 24 ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΛΕΣ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΜΟΝΟ ΤΑ 8 ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΗ ΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΝΑΥΤΙΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΔΙΝΩ 36? ΠΑΡΑΒΟΛΟ.ΕΜΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΗ 40? ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα παιδάκια σας έχουν ολα τα δοντάκια τους ;;

Εμένα τώρα έβγαλε το πρώτο της και τώρα πάει να βγει και το δίπλα...

Για πρωινό τους δίνετε ακομα φρούτα η δημητριακά ξέρω γω ;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που κοντευει τα 3, της λειπουν μονο τα τελευταια τα μεγαλα πισω πισω, τα 2 εχουν αρχισει να βγαινουν κ ειναι φουλ πρησμενα τα ουλα εκει

Για πρωινο, πινει το γαλα της με το μπιμπερο με το που ξυπναει κ μετα σχολειο ή μαρμελαδα ή μερεντα καμια φορα, δημητριακα, διαφορα...Αν ειναι σπιτι θα φαει παλι κατι αντιστοιχο ή κεικ αν εχουμε, κανενα κουλουρι, αναλογως....Φρουτα πλεον το απογευμα τρωει συνηθως κ το μεσημερι στο σχολειο, μετα το φαι τους δινουν

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που κοντευει τα 3, της λειπουν μονο τα τελευταια τα μεγαλα πισω πισω, τα 2 εχουν αρχισει να βγαινουν κ ειναι φουλ πρησμενα τα ουλα εκει

Για πρωινο, πινει το γαλα της με το μπιμπερο με το που ξυπναει κ μετα σχολειο ή μαρμελαδα ή μερεντα καμια φορα, δημητριακα, διαφορα...Αν ειναι σπιτι θα φαει παλι κατι αντιστοιχο ή κεικ αν εχουμε, κανενα κουλουρι, αναλογως....Φρουτα πλεον το απογευμα τρωει συνηθως κ το μεσημερι στο σχολειο, μετα το φαι τους δινουν

Αν επιτρέπεται πότε την ξεκίνησες παιδικό και γιατί λόγω εργασίας σου;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τον Σεπτεμβριο ξεκινησε. Ναι, δουλευω, αλλα ηθελα ουτως ή αλλως να πηγαινει, για να "φευγει" λιγο απο το σπιτι, να ειναι με παιδακια της ηλικιας της, να παιζει κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ο μικρος μου εχει ακομα 4 δοντια να βγαλει(μας ειπε η γιατρος μεχρι 2 χρονων θα βγουν).φρουτα δεν τρωει εκτος απομπανανα.το πρωι πινει γαλα,μετα μπανανα ή τοστ.

Αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο και ειμαι λιγο αγχωμενη!εχω μια ενοχληση στο στομαχι και δεν εχω ορεξη για φαγητο τις τελευταιες μερες απο το μεσημερι και μετα.

μαρια κου μεχρι να σαραντησω ειχα χασει 18 κιλα!τα υπολοιπα τα εχασα τους επομενους μηνες σταδιακα... Ελπιζω σε αυτη την εγκυμοσυνη να μην παρω τοσα...


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα για πείτε εκτός από μένα και την spirou ποια άλλη κοπέλα έχει γιατρό αύριο;; Θα έχουμε νέα στον καφενέ μας αύριο ουφ έχω άγχος όσο περνάνε οι ώρες :rolleyes:

Και εγω εχω γιατρό!ευτυχως εχω ραντεβου το πρωι!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...