Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ LAZARISKA.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΜΙΣΕΣ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ 10 Κ 13 Κ 14/10 ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΤΕΛΗ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΕΔΩ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΘΟΛΑ ΟΥΡΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΓΕΝ ΟΥΡΩΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ CECLOR 750.Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ.ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?

αν χρειαστει θα την παρεις την αντιβιωση, μην το σκεφτεσαι καθολου!!!Για να σου τη δινει ο γιατρος σου θα ειναι ασφαλης κ εννοειται οτι ειναι πιο επικινδυνο το μικροβιο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε κοριτσια πως τα πατε; Αχ εμενα το στηθος δεν παλευεται.Παραεχει μεγαλωσει μου φαινεται κ ειδικα προς το βραδυ που πρηζεται κι αλλο με βαραινει πολυ σαν να πνιγομαι.Επισης το στομαχι μου χαλια.Πειναω τοσο πολυ κ σιχαινομαι τα παντα ειδικα κρεατα κ τυρια,μου φαινεται ανετα νηστευω φετος.Αχ να γινει κ η αυχενικη να ηρεμησω καπως κ να το ανακοινωσω σε κατι φιλους.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειναι μερες που ειμαι εντελως χαλια, οπως σημερα :(:( και αλλες που ειμαι λιγο καλυτερα (οχι εντελως καλα...). Το πρωι με το που σηκωνομαι με πιανει απιστευτη αναγουλα (χωρις εμετο) κ ολη την υπολοιπη μερα εχω μια μονιμη αηδια......:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι εγω συνηθως καλουτσικα ειμαι αλλα απο τις 5-6 κ μετα το απογευμα ενταξει πεφτω τελειως.Κανω κ εμετους που κ που ενω στη μικρη μου ουτε καν.Και 10 εχω κοιμηθει στανταρ.Ενταξει μωρε απ τη μια λεω καλυτερα που εχω συμπτωματα για να νιωθω οτι ειναι εκει το σπορακι αλλα ελπιζω να βελτιωθω η κατασταση συντομα


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Α, τωρα που ειπες οτι πεφτεις πολυ το απογευμα....στανταρ κατα τις 8 με πιανει παλι πολυ εντονη αναγουλα, οπως το πρωι....με ακριβεια ρολογιου ομως μιλαμε....... τι να πω.....καψονια μου κανει μαλλον:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια κι εγώ είμαι μονίμως χαλια αηδία στην γεύση όλα τα αλμυρά με αηδιάζουν παρόλο που πεινάω συνέχεια μονο τα γλυκά δεν με ενοχλούν όλη μέρα αναγούλες σήμερα το πρωί έκανα και πρώτη φορά εμετό το νερό που ήπια γενικά εμετούς δεν κάνω αλλά από ψυχολογία είμαι συνέχεια στα πατώματα γιατί ετσι ρε γμτ ;; Κι έχω και την μάνα μου να μου λέει τι το ήθελες το δεύτερο και τι το ήθελες το δεύτερο... Μας βοηθάνε οικονομικά και χώνονται η αλήθεια ειναι βέβαια και τα πεθερικά μου που δεν έχουν δωσει ποτε τίποτα παλι χώνονται άκρη δεν βγάζω... Την Πέμπτη εχω ραντεβού να δω το σπορι μου και ίσως κανονίσουμε και για αυχενική δεν ξέρω ακομα εσείς θα την κάνετε ιδιωτικά η σε δημόσιο νοσοκομείο ;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Πωπω enseignante εσενα η μπεμπουλα σου ειναι κ πολυ μικρη ακομα κ εχει κ απαιτησεις...ωχ πως αντεχεις;αγκαλια τη σηκωνεις;Αυχενικη εγω σε ενα ιδιωτικο κεντρο θα παω με στελνει ο γιατρος μου κ εκει ειχα παει κ στην κορη μου


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Πωπω enseignante εσενα η μπεμπουλα σου ειναι κ πολυ μικρη ακομα κ εχει κ απαιτησεις...ωχ πως αντεχεις;αγκαλια τη σηκωνεις;Αυχενικη εγω σε ενα ιδιωτικο κεντρο θα παω με στελνει ο γιατρος μου κ εκει ειχα παει κ στην κορη μου

Και την σηκώνω και την θηλάζω ακόμα αλλά ήθελα να ειναι κοντά σε ηλικία τα παιδάκια μου :rolleyes: Και ξέρεις μόνο οι ξένοι μου λένε καλά λόγια οι δικοί μου άνθρωποι μονο κακίες λένε τι το ήθελες να παντρευτείς τόσο μικρή και τι το θες

το δεύτερο και μπλα μπλα μπλα κανεις εκτος του άντρα μου δεν χάρηκε με την δεύτερη εγκυμοσύνη...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα πες μη με γλωσσοφατε κιολας κ γινει τιποτα.Σιγα μια χαρα.Απλα θα ειναι λιγη κουραση για σενα γθα ενα διαστημα.Κι εγω να σου πω μικρη διαφορα ηθελα 2-2,5 χρονια αλλα ελα που δε μας καθοταν με τιποτα ενω την κορη μου την πιασαμε αμεσως.Δεν πειραζει εστω κ τωρα να πανε ολα καλα


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Και την σηκώνω και την θηλάζω ακόμα αλλά ήθελα να ειναι κοντά σε ηλικία τα παιδάκια μου :rolleyes: Και ξέρεις μόνο οι ξένοι μου λένε καλά λόγια οι δικοί μου άνθρωποι μονο κακίες λένε τι το ήθελες να παντρευτείς τόσο μικρή και τι το θες

το δεύτερο και μπλα μπλα μπλα κανεις εκτος του άντρα μου δεν χάρηκε με την δεύτερη εγκυμοσύνη...

Θα συμφωνησω απολυτα για τη μικρη διαφορα ηλικιας!πιστευω ο 1ος χρονος θα ειναι δυσκολος μεχρι να προσαρμοστει το μεγαλυτερο παιδακι!

Οι τρίτοι την αποψη τους να την κρατησουν για τον εαυτο τους!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!! Μην τους ακους καθολου κοριτσακι μου;;; Μα ειναι δυνατον οι δικοι σου ανθρωποι να μη στηριζουν;; παιδι θα κανεις, δεν αποφασισες να πας διακοπες διαρκειας.....!!!!!!Ελεος δηλαδη.....Εγω ευτυχως δεν εχω τετοια θεματα, αν κ τωρα αναγκαστικα μας βοηθαει οικονομικα η μαμα μου, αλλα ουτα κατα διανοια δεν λεει κατι τετοιο.....

Εμενα επειδη η δικια μου ειναι πολυ απαιτητικο παιδακι, ζωη να χει, ειπα να αφησω να εχουν 3,5 χρονια διαφορα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ PAPP A.ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ.ΒΑΣΕΙ ΤΕΡ ΕΙΜΑΙ 12+1 ΒΑΣΕΙ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ 12+3 Κ ΒΑΣΕΙ CRL 13 ΕΒΔ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΔΕΙΞΑ Κ ΦΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΕΓΕ ΝΙΝΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ PAPP A.ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ.ΒΑΣΕΙ ΤΕΡ ΕΙΜΑΙ 12+1 ΒΑΣΕΙ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ 12+3 Κ ΒΑΣΕΙ CRL 13 ΕΒΔ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ ΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΔΕΙΞΑ Κ ΦΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΕΓΕ ΝΙΝΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες!τι κανετε;

Εκανα την αυχενικη!ευτυχως ολα καλα!μας ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ PAPP A.ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ.ΒΑΣΕΙ ΤΕΡ ΕΙΜΑΙ 12+1 ΒΑΣΕΙ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ 12+3 Κ ΒΑΣΕΙ CRL 13 ΕΒΔ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ ΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΔΕΙΞΑ Κ ΦΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΕΓΕ ΝΙΝΙ.

Το CRL τι ειναι;σημασια εχει οτι ειναι γερο το μωρο...αυτο θα αποφασισει ποτε θα ερθει χιχι αν θυμαμαι καλα...φυσιολογικα είχες γεννησει ε;

Οι υπολοιπες που ειστε καλε;


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγώ ακόμα ταλαιπωρούμαι από συμπτώματα αναγούλας ναυτίας έκανα και 1-2 φορές εμετό όλη την μέρα νυστάζω εσείς πως τα καταφέρνετε με τις δουλειές του σπιτιού ;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...