Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου καλές γιορτές εύχομαι υγεία στα σπίτια μας εγώ έντυσα και τα 2 τα ξωτικά μου και τα ξαμολάω ελπίζω να μην μου βγει ξινή η χαρά από διάθεση είμαι τις περισσότερες μέρες χαλια είμαι πολύ ευτυχισμένη με τα μωρά μου αλλά νιώθω μια αδράνεια πολλες φορές :( Χάρηκα σήμερα ειχα μπει σε ένα κατάστημα με τα μωρά ντυμένα και μου λέει μια πωλήτρια είστε η πιο όμορφη εικόνα που εχω δει σήμερα ένιωσα πολύ χαρά και καμάρι όλο φυλαχτά τους φοράω μην μου τα ματιάζουν εγώ συνεχίζω ταντεμ ακάθεκτη :roll:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.LAZARISKA ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ?ENSEIGNATE ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΧΑΡΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΜΙΚΡΑ Κ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια...καλά είμαστε μας τελειωσαν οι μυξες,κρατησαν κανα 10ημερο μπορω να πω αλλα ενταξει δεν ηταν πολυ γκρινιαρης.Αχ ελπιζω να βγει αυτος ο χειμωνας ηρεμα χωρις καμια αρρωστια.Καλός είναι γενικά και το βραδυ σχετικα κοιμομαστε αλλα τη μερα θελει πολυ αγκαλια κ μολις τον παρει ο υπνος κ τον ακουμπησω τεταρτακια κοιμαται κι εγω τρεχω να κανω καμια δουλεια.Τι θα κάνετε τις γιορτές πως θα τα περάσετε?Εγώ θα κάνω τραπέζι τη δεύτερη μέρα...να δω πως θα τα καταφερω...για να κοψω και μια τουρτιτσα στην κορη...κλεινει τα 5.Καλές γιορτές να έχουμε κορίτσια μου,τα πρωτα χριστουγεννα των μωρων μας!


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια,

Καλή χρονιά εύχομαι, με υγεία πάνω απ'όλα!! Lazariska(να χαιρεσαι και το κοριτσακι σου που εκλεισε τα 5) σταμάτησαν εσασ και ξεκίνησαν εμάς οι μυξούλες! Γενικά ολες τις γιορτές άρωστοι τις περνάμε.. Ξεκίνησα εγω..κόλλησα τον άντρα μου... που κόλλησε την μικρή ....και πάλι ο αντρας μου χάλια!!! Εμεις γίναμε 3 μηνων χτες, συνεχιζουμε τον θηλασμο χωρις προβληματα ευτυχωσ και την αλλη εβδομαδα εχουμε το δεύτερο εμβόλιο μας.

  • Μου αρέσει 1

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΊΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΓΑΠΗ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΑΣ.LAZARISKA ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.Κ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλά καλή χρονιά!Εμείς μετά τα Χριστουγεννα πέσαμε όλοι οικογενειακώς αρρωστοι και γονεις πεθερικα, πυρετο μπουκωμα βηχα.Μόνο ο μπεμπακος τη γλίτωσε αλλα δεν ηξερα που να τον απομονώσω με τοση γριπη γυρω.Ακομα δεν εχουμε συνελθει καλα καλα και νιωθω καπως κουρασμενη ειδικα με την κορη που καθε φορα που αρρωσταινει κοβει κ το φαγητο κ μεχρι να επανελθει θελει το χρονο της. Ομικρουλης μια χαρα,ειναι καλουλης και σχετικα ησυχος κι ολο χαμογελαει.Προχτες εκανε και το πρωτο δυνατο του γελακι,ξεκαρδιστηκε.,. τι πλακα που ειχε.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΕΤΣΙ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ.ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΜΕ ΜΕΙΩΜΕΝΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ Κ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΒΑΡΟΥΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΑΥΞΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΤΣΑΙ ΒΟΤΑΝΩΝ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΣΥΓΧΥΣΗ ΘΗΛΩΝ?ΙΣΩΣ.ΚΑΝΑ 4ΑΡΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΡΝΕΙΤΑΙ Κ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΣΤΗΘΟΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ Κ ΔΕΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΤΟΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕ Κ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΙΟΥΝΤΑΙ Η ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ.Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΗΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...