Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!! χαθηκα, αλλα το σκ απο το σπιτι δεν πολυμπαινω, ημουν κ εντελως χαλια απο ζαλαδες κ αναγουλες, ειχαμε κ μια βαφτιση το Σαββατο με τραπεζι μετα κ γενικα δεν ειχα καθολου χρονο!!!!!!!

Εχθες ειχαμε γιατρο!!! Ολα καλα, το φασολακι μεγαλωσε, ειδαμε χερακια ποδαρακια, μας χαιρετισε κ ολας!!!!! χα χα χα!!!!!

Μια χαρα με βρηκε ο γιατρος κ ο τραχηλος μου μια χαρα, 4,5 εκατοστα. Το λεω γιατι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη απο τον 6 μηνα ειχε φτασει 2,5 εκατοστα κ ημουν με χαπια, νοσηλευτηκα κ ολας 3 εβδομαδες με ορο, οποτε το παρακολουθουμε.......Παιρνω κ μαγνησιο ουτως ή αλλως κ οσο μπορω ξεκουραζομαι.....

Α!! Εχασα κ 2 κιλα!!!!! Απο τα 74 που με ζυγισε πριν 3 εβδομαδες τωρα ημουν 72. Βασικα λογω ζαλαδων κ αναγουλας εχω κοψει τα πολλα πολλα, εχω μειωσει κ τα γλυκα κ επειδη με το μαγνησιο δεν πρεπει να καταναλωνεις γαλακτοκομικα κ γενικα οτιδηποτε με ασβεστιο για 3 ωρες, αναγκαστικα το βραδυ δεν τρωω σχεδον τιποτα, παρα μονο καμια φρυγανια ισα ισα για να να μη με πιασει αναγουλα απο το αδειο στομαχι..... Οποτε καλα ειμαστε κ απο κιλα....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! χαθηκα, αλλα το σκ απο το σπιτι δεν πολυμπαινω, ημουν κ εντελως χαλια απο ζαλαδες κ αναγουλες, ειχαμε κ μια βαφτιση το Σαββατο με τραπεζι μετα κ γενικα δεν ειχα καθολου χρονο!!!!!!!

Εχθες ειχαμε γιατρο!!! Ολα καλα, το φασολακι μεγαλωσε, ειδαμε χερακια ποδαρακια, μας χαιρετισε κ ολας!!!!! χα χα χα!!!!!

Μια χαρα με βρηκε ο γιατρος κ ο τραχηλος μου μια χαρα, 4,5 εκατοστα. Το λεω γιατι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη απο τον 6 μηνα ειχε φτασει 2,5 εκατοστα κ ημουν με χαπια, νοσηλευτηκα κ ολας 3 εβδομαδες με ορο, οποτε το παρακολουθουμε.......Παιρνω κ μαγνησιο ουτως ή αλλως κ οσο μπορω ξεκουραζομαι.....

Α!! Εχασα κ 2 κιλα!!!!! Απο τα 74 που με ζυγισε πριν 3 εβδομαδες τωρα ημουν 72. Βασικα λογω ζαλαδων κ αναγουλας εχω κοψει τα πολλα πολλα, εχω μειωσει κ τα γλυκα κ επειδη με το μαγνησιο δεν πρεπει να καταναλωνεις γαλακτοκομικα κ γενικα οτιδηποτε με ασβεστιο για 3 ωρες, αναγκαστικα το βραδυ δεν τρωω σχεδον τιποτα, παρα μονο καμια φρυγανια ισα ισα για να να μη με πιασει αναγουλα απο το αδειο στομαχι..... Οποτε καλα ειμαστε κ απο κιλα....;)

Ποτε εχεις πητ; αν εξαιρεσεις τις αναγουλες...τελεια τα νεα σου!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Κ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ 22 ΧΙΛΙΟΣΤΑ.ΕΚΛΕΙΣΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.GIOTA ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΥΣ ΕΜΜΕΤΟΥΣ ΠΗΡΑ Κ 1 ΜΕ 2 ΚΙΛΑ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ θα ξέρω αύριο την ΠΗΤ έχω ραντεβού το απόγευμα για να δούμε θα ακούσουμε καρδούλα αύριο είμαι αρκετά αισιόδοξη κορίτσια από συμπτώματα είμαι χάλια όλη μέρα νυστάζω έχω τάση για εμετό και ζαλίζομαι αν μείνω νηστική είναι ακόμα χειρότερα ελπίζω να φύγουν γρήγορα αν και απ'όσο ξέρω αργούν τα άτιμα...Από ψυχολογία δε κλαίω με το παραμικρό και μια γελάω μια στεναχωριέμαι ό,τι να'ναι...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ENSEIGNATE ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΙΑ ΚΡΥΟ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ?ΕΜΕΙΣ 6/4 ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΞΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συνηλθες κ ολας βρε θηριο;;;;;;; ποσων εβδομαδων εισαι τωρα ειπαμε;;; (βαλε κανενα τικερακι καλε!!!!!!;))

Εγω ειμαι αρκετα χαλια παντως......:mad::mad:

Δεν μπορω απο το κινητο να βαλω τικερακι.9w 2d ειμαι!εχω 3 μερες που ειμαι μια χαρα...ελπιζω να συνεχισω ετσι!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...χάθηκα αυτες τις μέρες αλλά ήμουν χάλιααααα....τη Δευτέρα έφυγα απο τη δουλειά νωρίτερα κ ακόμα δεν έχω ξαναπάει....μου έγραψε ο γιατρός 15 μέρες άδεια....τι εμετούς,τι ζαλάδες, τι πόνο στο στομάχι.....αφήστε τα ένα μαυρο χάλι...ούτε με το μικρό μου δεν μπορούσα να ασχοληθώ ευτυχώς έχω τη μανούλα μου και τον αντρούλη μου!!!!

Κατα τα άλλα την άλλη Πέμπτη έχουμε γιατρό και ανυπομονούμε να δούμε ότι είναι όλα καλά με το μωράκι μας...


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τικ τακ τικ τακ ακούσαμε καρδούλα κοριτσάρες μου μου έδωσε και φάρμακα για τις ζαλάδες και τις ναυτίες τώρα ραντεβού σε 2 εβδομάδες να κανονίσουμε και για αυχενική αυτά τα νέα μου είμαι πολυ ανακουφισμένη μπορώ να πω :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...