Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μενω επαρχεία,στην πατρα θα γεννησω!στο μαιευτήριο που γεννησα και τον μικρο μου!

Πατρινό καρναβάλι για πάντα :tongue: ποσο ειναι ο γιος σου ;; Εμένα η κόρη θα γίνει 14 μηνων σε λίγες μέρες και ακόμα θηλάζει ειναι όλη μου η ζωή :)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Πατρινό καρναβάλι για πάντα :tongue: ποσο ειναι ο γιος σου ;; Εμένα η κόρη θα γίνει 14 μηνων σε λίγες μέρες και ακόμα θηλάζει ειναι όλη μου η ζωή :)

18 μηνών ειναι!εμεις αποθηλασαμε στους 11 μηνες!συγχαρητηρια που συνεχιζετε το θηλασμο!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Να καλωσορισω κ εγω τα νεα μελη της παρεας!!!!

Χαθηκα αυτες τις μερες, αλλα ειμαι κ εγω κ η κορη μου αρρωστες, με ιωσουλα!!!! Μυξες κλπ, εκεινη κανει κ πυρετους.....αφηστε, μια ομορφια περναμε.............

Ευτυχως δεν ειμαι χαλια απο αναγουλες κ ζαλαδες, γιατι αν ημουν οπως ημουν στην Λυδια, δεν ξερω πώς θα την εβγαζα, πραγματικα.......

Γιατρο τωρα εχω κατα τις 10-15 Μαρτιου ξανα και μετα τον Απριλιο αυχενικη

Εγω εχω αρκετα κιλακια, ξεκινησα με 73 :oops::oops::oops:, αλλα ελπιζω να μην παρω πολλα κ τωρα, στην Λυδια ειχα παρει μονο 9 (κ ημουν κ ξαπλα 3 μηνες στο τελος.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα εμείς χθες κοιμηθήκαμε 1,10 η μικρή ενώ νύσταζε όταν την άφηνα κάτω σπάραζε κι έτσι την βγάλαμε αγκαλιά... Αύριο έχουμε κι εμείς γιατρό και θα πάμε οικογενειακώς έχω αγωνία αλλά συγκρατημένη...

Giota_rr περαστικά και στις 2 σας άσε κι εγώ φέτος έχω αρρωστήσει 4 φορές με τον λαιμό μου κι η κόρη μου αρρώστησε 1 ευτυχώς (ελπίζω να μην ξαναρρωστήσει) αλλά ήταν πολύ βαριά με ακροαστικά , εισπνεόμενα κτλπ. Ευτυχώς ανοίγει ο καιρός και θα αραιώσουν οι ιώσεις σιγά σιγά...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμεις φετος υποφεραμε ολο το χειμωνα, καθοτι πρωτη χρονια παιδικο η μικρη........ μεχρι κ βρογχοπνευμονια επαθε...... τωρα ευτυχως ειναι πολυ ελαφρυ αυτο που περναει, αλλα εμενα λογω της καταστασης με ταλαιπωρει αρκετα ολο αυτο....

Δευτερη φορα πας γιατρο τωρα;;; σε ποια εβδομαδα εισαι;;;;:P

Link to comment
Share on other sites

Εμεις φετος υποφεραμε ολο το χειμωνα, καθοτι πρωτη χρονια παιδικο η μικρη........ μεχρι κ βρογχοπνευμονια επαθε...... τωρα ευτυχως ειναι πολυ ελαφρυ αυτο που περναει, αλλα εμενα λογω της καταστασης με ταλαιπωρει αρκετα ολο αυτο....

Δευτερη φορα πας γιατρο τωρα;;; σε ποια εβδομαδα εισαι;;;;:P

Όχι αύριο πάω 1η φορά είχα κάνει μόνο χοριακές και 2 τεστάκια αύριο ελπίζω να δούμε σποράκι η δεύτερη χοριακή είχε υπερδιαπλασιαστεί απλά λόγω θηλασμού δεν είχα σταθερό κύκλο και δεν μπορώ να υπολογίσω επακριβώς την μέρα που είχα ωορρηξία έχω αγωνία για αύριο...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η πρώτη ήταν 74 κι η δεύτερη 427 μετά από 3 μέρες την πρώτη την έκανα στις 19/2 και την δεύτερη στις 22/2 έχω άγχος η αλήθεια είναι αλλά ελεγχόμενο γιατί τρέχω και πίσω από την κόρη μου από συμπτώματα έχω αρκετή κούραση αν θεωρείται συχνοουρία και που και που ζαλίζομαι...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε πιστευω θα δειτε.....Εγω πηγα στο γιατρο νωρις, γιατι εχω μικρο κυκλο κ ημουν σιγουρη οτι ειχα μεινει εγκυος. Πηγαμε λοιπον αρχικα στις 30 μερες του κυκλου, ειδαμε ενδομητριο σακο, αλλα μου εγραψε να κανω χοριακη. Η πρωτη ηταν 588 κ μετα απο 2 μερες 1320. Ξαναπηγαμε μετα απο 1 εβδομαδα απο την δευτερη χοριακη, δηλαδη στις 5+4 εβδομαδες κ ακουσαμε κ καρδουλα

Link to comment
Share on other sites

Ε πιστευω θα δειτε.....Εγω πηγα στο γιατρο νωρις, γιατι εχω μικρο κυκλο κ ημουν σιγουρη οτι ειχα μεινει εγκυος. Πηγαμε λοιπον αρχικα στις 30 μερες του κυκλου, ειδαμε ενδομητριο σακο, αλλα μου εγραψε να κανω χοριακη. Η πρωτη ηταν 588 κ μετα απο 2 μερες 1320. Ξαναπηγαμε μετα απο 1 εβδομαδα απο την δευτερη χοριακη, δηλαδη στις 5+4 εβδομαδες κ ακουσαμε κ καρδουλα

Ελπίζω να δούμε κι εμείς και να είναι όλα καλά...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Η κουραση παντως ειναι το αρχικο συμπτωμα, εγω κ στις 2 εγκυμοσυνες το ειχα. Κανω κατι κ κατευθειαν κουραζομαι, λες κ εκανα 3 ωρες δουλεια!!!!!!!!!

Ο γιατρος μου λεει αυτο ειναι το καμπανακι του οργανισμου για να σου θυμιζει οτι πρεπει να ξεκουραζεσαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια...κ εμείς αύριο πρώτη φορά γιατρό...κ εμείς θα πάρουμε μαζί μας κ τον μικρό για γούρι...την προηγούμενη φορά δεν τον είχαμε πάρει...εγώ αύριο υπολογίζω οτι θα είμαι 5+4 πιστεύω αν είναι όλα καλά να δούμε σάκο και μετά από δύο εβδομάδες πρώτα ο θεός να ακούσουμε καρδούλα!!! αχ κορίτσια δεν το θέλω αλλά ώρες ώρες φοβάμαι...


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...