Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια καλή Σαρακοστή να έχουμε εγώ κάθε πρωί είμαι χάλια έχω συνέχεια αναγούλες και τάση για εμετό και μέσα στην μέρα ζαλίζομαι και αν και μου μυρίζουν τα φαγητά πεινάω συνέχεια και κατεβάζω τα πάντα... Μέχρι πότε κρατάνε οι ναυτίες ρε κορίτσια ;;; Ο γιατρός μου έγραψε και εξετάσεις θα της κάνω την άλλη εβδομάδα τρέχω και πίσω από την μικρή αλλά είμαι συνέχεια ένα πτώμα πω πω...

spirou πως πας χάλια κι εσύ;; Αντε την Πέμπτη έχεις ραντεβού με το σποράκι σου :rolleyes:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλή Σαρακοστή να έχουμε εγώ κάθε πρωί είμαι χάλια έχω συνέχεια αναγούλες και τάση για εμετό και μέσα στην μέρα ζαλίζομαι και αν και μου μυρίζουν τα φαγητά πεινάω συνέχεια και κατεβάζω τα πάντα... Μέχρι πότε κρατάνε οι ναυτίες ρε κορίτσια ;;; Ο γιατρός μου έγραψε και εξετάσεις θα της κάνω την άλλη εβδομάδα τρέχω και πίσω από την μικρή αλλά είμαι συνέχεια ένα πτώμα πω πω...

spirou πως πας χάλια κι εσύ;; Αντε την Πέμπτη έχεις ραντεβού με το σποράκι σου :rolleyes:

Ουτε τα φαρμακα δε σε βοηθησαν στις ναυτιες;

Εγω κουράζομαι ευκολα...τιποτα αλλο ευτυχως!

Ανυπομονω να περασουν οι μερες για την αυχενικη!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουτε τα φαρμακα δε σε βοηθησαν στις ναυτιες;

Εγω κουράζομαι ευκολα...τιποτα αλλο ευτυχως!

Ανυπομονω να περασουν οι μερες για την αυχενικη!

Μου έδωσε ένα σιρόπι αλλά έχει απαίσια γεύση δεν μπορώ να το πιώ με τίποτα ευτυχώς εμετό δεν έχω κάνει ακόμα και ελπίζω να μην κάνω κιόλας όλο αναγούλες έχω και υπνηλία... Μάλλον πας για τον δεύτερο γιο εσύ χι χι λένε ότι τα κορίτσια κάνουν αναγούλες


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!τι κανετε κοριτσια;πηγα σε διατροφολογο γιατι η τιμη του ζαχαρου ηταν λιγο ανεβασμενη και πρεπει να προσέξω!ελπιζω να πεσει και να μην εχω θεμα αργοτερα!

Μου έδωσε ένα σιρόπι αλλά έχει απαίσια γεύση δεν μπορώ να το πιώ με τίποτα ευτυχώς εμετό δεν έχω κάνει ακόμα και ελπίζω να μην κάνω κιόλας όλο αναγούλες έχω και υπνηλία... Μάλλον πας για τον δεύτερο γιο εσύ χι χι λένε ότι τα κορίτσια κάνουν αναγούλες

Σε λιγο καιρο θα δουμε αν ισχυει αυτο με τις αναγουλες και τον υπνο!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κ απο μενα!!!! Κ εγω εχω αναγουλες, αλλα ευτυχως οι πολλες ζαλαδες περασαν.....

kimonandi ποσο ζαχαρο ειχες;;;;;;

98.αν και εκανα βλακεια...ειχα παρει το χαπι του θυροειδη πριν την εξεταση.

Αντε να συνελθεις σιγα σιγα


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....τι κάνετε; εμείς πήγαμε εχθές επιτέλους κ είδαμε το σποράκι μας...όλα τέλεια ακούσαμε και την καρδούλα του!!!! Απο συμπτώματα έχω κάπως ηρεμήσει βέβαια πονοκέφαλος και αναγούλες επιμένουν...τώρα ραντεβού έχουμε πάλι σε 3 εβδομάδες και θα κανονίσουμε και για αυχενική....αααα ΠΗΤ 29/10...αυτά τα νέα μας εσείς;;;;


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....τι κάνετε; εμείς πήγαμε εχθές επιτέλους κ είδαμε το σποράκι μας...όλα τέλεια ακούσαμε και την καρδούλα του!!!! Απο συμπτώματα έχω κάπως ηρεμήσει βέβαια πονοκέφαλος και αναγούλες επιμένουν...τώρα ραντεβού έχουμε πάλι σε 3 εβδομάδες και θα κανονίσουμε και για αυχενική....αααα ΠΗΤ 29/10...αυτά τα νέα μας εσείς;;;;

Καλημερα!! Θα κανεις κ αλλη επισκεψη δηλαδη πριν την αυχενικη;; ποσο θα εισαι τοτε;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....τι κάνετε; εμείς πήγαμε εχθές επιτέλους κ είδαμε το σποράκι μας...όλα τέλεια ακούσαμε και την καρδούλα του!!!! Απο συμπτώματα έχω κάπως ηρεμήσει βέβαια πονοκέφαλος και αναγούλες επιμένουν...τώρα ραντεβού έχουμε πάλι σε 3 εβδομάδες και θα κανονίσουμε και για αυχενική....αααα ΠΗΤ 29/10...αυτά τα νέα μας εσείς;;;;

Σούπερ τα νέα σου έχουμε ίδια ΠΗΤ εμείς καλέ ;)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια καλα ειστε;Να μπω στην παρεουλα σας; Κι εγω εγκυουλα 10 εβδ +2 σημερα και παμε για 10 οκτωβρη μαλλον.Ολα καλα ως τωρα με πολλα συμπτωματα κ μερικους εμετους κ εχουμε αυχενικη σε 2 βδομαδουλες...ποσο με αγχωνει.

Εν τω μεταξυ σας βλεπω ειστε ολες κ με μικρα παιδακια...χαρα στο κουραγιο σας.Εγω εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων κ χαιρομαι που προεκυψε τωρα η εγκυμοσυνη γτ το χει συνειδητοποιησει εντελως κ ανυπομονει με βοηθαει.Αντε για να δουμε...


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια καλα ειστε;Να μπω στην παρεουλα σας; Κι εγω εγκυουλα 10 εβδ +2 σημερα και παμε για 10 οκτωβρη μαλλον.Ολα καλα ως τωρα με πολλα συμπτωματα κ μερικους εμετους κ εχουμε αυχενικη σε 2 βδομαδουλες...ποσο με αγχωνει.

Εν τω μεταξυ σας βλεπω ειστε ολες κ με μικρα παιδακια...χαρα στο κουραγιο σας.Εγω εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων κ χαιρομαι που προεκυψε τωρα η εγκυμοσυνη γτ το χει συνειδητοποιησει εντελως κ ανυπομονει με βοηθαει.Αντε για να δουμε...

Καλημερα, καλωσορισες!!!!!!! Με το καλο κ εσυ λοιπον!!!! Εμενα η μικρη μου κλεινει τα 3 τον Μαιο, δεν της εχουμε πει ακομα τιποτα, να αρχισει να φαινεται η κοιλιτσα κ μετα!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο ειναι το σωστο γτ αν μακρια απο δω γινει τπτ θα στενοχωρηθουν.Τελος παντων εγω της το ειπα για να μη μου ζηταει αγκαλιες ή με εβλεπε που εκανα εμετο ή δεν την ταιζα γτ αναγουλιαζα κ με ρωταγε


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ LAZARISKA.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΜΙΣΕΣ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ 10 Κ 13 Κ 14/10 ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ Κ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΤΕΛΗ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΕΔΩ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΘΟΛΑ ΟΥΡΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΓΕΝ ΟΥΡΩΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ CECLOR 750.Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ.ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!σημερα πηγαμε στη γιατρο!είδαμε το φασολακι!!!κουνουσε χερακια ποδαρακια!!! Εκανα και επαναληπτική εξεταση στο ζαχαρο...επεσε στο 89! :) τωρα επομενο ραντεβου με το φασολακι 31/3!

Γεια σας κοριτσια καλα ειστε;Να μπω στην παρεουλα σας; Κι εγω εγκυουλα 10 εβδ +2 σημερα και παμε για 10 οκτωβρη μαλλον.Ολα καλα ως τωρα με πολλα συμπτωματα κ μερικους εμετους κ εχουμε αυχενικη σε 2 βδομαδουλες...ποσο με αγχωνει.

Εν τω μεταξυ σας βλεπω ειστε ολες κ με μικρα παιδακια...χαρα στο κουραγιο σας.Εγω εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων κ χαιρομαι που προεκυψε τωρα η εγκυμοσυνη γτ το χει συνειδητοποιησει εντελως κ ανυπομονει με βοηθαει.Αντε για να δουμε...

Με το καλο lazariska και καλως ηρθες στην παρεα μας! Και εμενα με αγχωνει η αυχενικη αλλα ολα καλα θα πανε :)


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...