Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Εμεις το ειπαμε στον μικρο.... Τον ρωταμε τι εχει η μαμα στην κοιλια και λεει μωρο ! Σιγα σιγα θα του λεω για το αδελφακι του να τον προετοιμαζω!ελπιζω να μην αντιδρασει ασχημα οταν γεννησω!

Πόσο είναι ο γιος σου ;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑΤΡΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ.Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΤΙ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΠΑΝΩ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΦΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣ Κ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοιλιτσες, τι κανετε?? Χαθηκα λιγακι αλλα τρεχω με δουλειά και μπέμπη, μπραβο στα κορίτσια που είδαν τα φασολάκια του ζηλεύω, εμεις θα παμε κατευθείαν στη καρδιά, δηλαδη 6w + γενικα καλα ειμαι με κατι πονακια παιρνω ουτροτζεσταν για να ηρεμησουν λιγο τα πονακια, αλλα κατα τα αλλα ολα καλα, κατι πηρε το ματι μου για vbac?? Ποιο κορίτσι ειναι? Φιλια


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μόνο εγώ νυστάζω συνέχεια μα συνέχεια όμως :confused: Είχα που είχα το ξενύχτι με την μικρή τώρα έχω και εξτρά νύστα πω πω άλλο πράγμα... Πως κάνετε δουλειές του σπιτιού για πείτε εγώ ξεκινάω και αμέσως κουράζομαι... Καλό Σ/Κ να έχουμε κιόλας


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μόνο εγώ νυστάζω συνέχεια μα συνέχεια όμως :confused: Είχα που είχα το ξενύχτι με την μικρή τώρα έχω και εξτρά νύστα πω πω άλλο πράγμα... Πως κάνετε δουλειές του σπιτιού για πείτε εγώ ξεκινάω και αμέσως κουράζομαι... Καλό Σ/Κ να έχουμε κιόλας

Ασε και εγω πολυ νυστα!ευτυχως ο μικρός κοιμαται το βραδυ!οσο για τις δουλειες,με βοηθαει ο αντρας μου και οποτε ερχεται η μανα μου φρεσκαρει μια το σπιτι!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε και εγω πολυ νυστα!ευτυχως ο μικρός κοιμαται το βραδυ!οσο για τις δουλειες,με βοηθαει ο αντρας μου και οποτε ερχεται η μανα μου φρεσκαρει μια το σπιτι!

Εμένα ξυπνάει κάθε 2,3 ή 4 ώρες αναλόγως για αγκαλιά ή βυζι έκανε και ένα 37,7 σήμερα ευτυχώς τώρα είναι απύρετη κι εσύ από Πάτρα είσαι όπως κι οι άλλες κοπέλες ;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

ENSEIGNATE ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΝΟ Η KIMONANDI ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΙΜΩΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΕΜΜΕΤΟΥΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΜΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΛΙ ΔΙΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ.Α Κ ΠΠΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Κ ΠΗΤ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΑ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ Κ ΦΥΛΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα ξυπνάει κάθε 2,3 ή 4 ώρες αναλόγως για αγκαλιά ή βυζι έκανε και ένα 37,7 σήμερα ευτυχώς τώρα είναι απύρετη κι εσύ από Πάτρα είσαι όπως κι οι άλλες κοπέλες ;;

Πατρα θα γεννησω,απο ηλεια ειμαι!ελπιζω να ειναι καλα η μικρη σου!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πω πω κορίτσια τι ζαλάδα είναι αυτή που με έπιασε βγήκαμε βόλτα με την μικρή και τον άντρα μου και ξεπατώθηκα... Ευτυχώς είναι απύρετη ποια θα αναλάβει το πινακάκι μας αν κι εγώ δεν ξέρω ακόμα επακριβώς ΠΗΤ ούτε που θα γεννήσω...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια πως είστε;καλή εβδομάδα να έχουμε...εμένα έχουν αρχίσει τα "βαριά" συμπτώματα αναγούλες,πονοκέφαλοι χάλια...σήμερα έκανα κι εμετό...ακριβώς όπως ήμουν και στον μικρό μου,από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθώ έχω έναν μόνιμο πονοκέφαλο και το στομάχι σε άθλια κατάσταση....άντε να δούμε πότε θα περάσουν


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ?ENSEIGNATE ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ.SPIROU ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟ CLUB ΜΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΜΕΤΟΥΣ.Κ ΠΑΝΩ Σ'ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΔΩ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΤΟ ΒΓΑΖΩ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΟΥ.Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...