Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Cafe Ιανουάριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες με υγεία και ευτυχία για τα μωράκια μας , εμάς αποφασίστηκε και το Σάββατο θα γίνει η γιόρτή του άντρα μου και τα γενέθλια της μικρής μαζί ,δυστυχώς η τούρτες που μου άρεσαν έιχαν γύρω στα 20€ το κιλό και οι πιο πολλές δεν έβγαιναν στα κιλά για τόσα άτομα που ήθελα οπότε αναγκαστηκά φέτος καταλήξαμε Γούίνι :(αλλά ρόζ με ρόζ παπουτσάκια κτλ.και για τον παιδικό μια τούρτα -κέικ.Τώρα κλασικά θα υπάρξουν τυροπιτάκια κτλ.που θα ψήσω και καμία μπόμπα που θα φτιάξω ποτάκια ξηροί καρποί ε αυτά ελπίζω να είναι αρκετά .Ακόμα είναι μικρη και δεν τρελλάινεται ιδιαίτερα αλλά του χρόνου ελπίζω να τα καταφέρω και να τα κάνουμε έξω με πολλά πιτσιρίκια και εκπλήξεις .Εσείς τι θα κάνετε για τα γενέθλια των μικρών σας???/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες με υγεία και ευτυχία για τα μωράκια μας , εμάς αποφασίστηκε και το Σάββατο θα γίνει η γιόρτή του άντρα μου και τα γενέθλια της μικρής μαζί ,δυστυχώς η τούρτες που μου άρεσαν έιχαν γύρω στα 20€ το κιλό και οι πιο πολλές δεν έβγαιναν στα κιλά για τόσα άτομα που ήθελα οπότε αναγκαστηκά φέτος καταλήξαμε Γούίνι :(αλλά ρόζ με ρόζ παπουτσάκια κτλ.και για τον παιδικό μια τούρτα -κέικ.Τώρα κλασικά θα υπάρξουν τυροπιτάκια κτλ.που θα ψήσω και καμία μπόμπα που θα φτιάξω ποτάκια ξηροί καρποί ε αυτά ελπίζω να είναι αρκετά .Ακόμα είναι μικρη και δεν τρελλάινεται ιδιαίτερα αλλά του χρόνου ελπίζω να τα καταφέρω και να τα κάνουμε έξω με πολλά πιτσιρίκια και εκπλήξεις .Εσείς τι θα κάνετε για τα γενέθλια των μικρών σας???/

Εμείς επειδή θα τα κάνουμε μαζί με του μεγάλου θα έχουν μπόλικο πράμα αλλά δεν ξέρω ακόμα τι:lol::lol::lol:

Τα κάνουμε κάθε χρόνο σπίτι! Αυτό που ήθελα να ρωτήσω, συνήθως καλούμε παιδάκια φίλων που όμως δεν είναι κ πολύ φιλοι με τα δικά μου, ενώ με τα παιδιά του σταθμού έχουν δέσει περισσότερο! Θα μου άρεσε δλδ να καλέσω καλύτερα τα παιδάκια του σταθμού παρά τους φίλους μας, για να το ευχαριστηθούν καλύτερα τα τέκνα μου!! Πως γίνεται αυτό όμως που μόνο με έναν έχουμε επαφές;;; Εχετε κάνει κάτι αντίστοιχο ή θα κάνετε;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς επειδή θα τα κάνουμε μαζί με του μεγάλου θα έχουν μπόλικο πράμα αλλά δεν ξέρω ακόμα τι:lol::lol::lol:

Τα κάνουμε κάθε χρόνο σπίτι! Αυτό που ήθελα να ρωτήσω, συνήθως καλούμε παιδάκια φίλων που όμως δεν είναι κ πολύ φιλοι με τα δικά μου, ενώ με τα παιδιά του σταθμού έχουν δέσει περισσότερο! Θα μου άρεσε δλδ να καλέσω καλύτερα τα παιδάκια του σταθμού παρά τους φίλους μας, για να το ευχαριστηθούν καλύτερα τα τέκνα μου!! Πως γίνεται αυτό όμως που μόνο με έναν έχουμε επαφές;;; Εχετε κάνει κάτι αντίστοιχο ή θα κάνετε;;;

Dalida Μου πιστεύω ότι αν στείλεις προσκλητήρια στο σταθμό μια βδομάδα νωρίτερα και γράφεις το κινητό σου για να ενημερώσουν για την παρουσία τους κάτι θα καταφέρεις .Εμείς αν του χρόνου ήμαστε ακόμα σε αυτό το σταθμό και όλα πάνε καλά αυτό ακριβώς θα κάνω :lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά εμείς σήμερα έχουμε τα γενέθλια μας αλλά τα κάναμε το Σάββατο ήταν τέλεια θα βάλω φωτογραφίες να σας δείξω άντε και στα ζουζόυνια σας.:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή χρονιά εμείς σήμερα έχουμε τα γενέθλια μας αλλά τα κάναμε το Σάββατο ήταν τέλεια θα βάλω φωτογραφίες να σας δείξω άντε και στα ζουζόυνια σας.:lol:

Να σου ζήσει και να είναι καλότυχη!!!

Τελικά όπως τα είχες γράψει το έκανες;;; Πέρασε ωραία η ζουζούνα;;;

Άντε κ του χρόνου!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά εμείς σήμερα έχουμε τα γενέθλια μας αλλά τα κάναμε το Σάββατο ήταν τέλεια θα βάλω φωτογραφίες να σας δείξω άντε και στα ζουζόυνια σας.:lol:

Να σου ζήσει η μικρούλα σου και να είναι πάντα γερή!!! Ο μικρός μου έχει γεννέθλια σε είκοσι μέρες και μάλλον στο σπίτι θα τα κάνουμε! Έλεγα να πάμε σε παιδότοπο αλλά με τη γρίπη φέτος φοβάμαι!!!στο σπίτι θα είμαστε λίγοι και καλοί!


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

saxo1722 να χαιρόμαστε και εμείς τα καμάρια μας για χθες!!!!

Γερά και δυνατά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!

Μας έπεσαν μαζεμένα εμάς, γιορτές, γενέθλια, τραπεζώματα.....

Σήμερα κόψαμε μια μικρή τουρτίτσα που έφτιαξα, με γιαγιάδες κ κουμπάρους κ το μεγάλο πάρτυ θα το κάνουμε προς το τέλος του μήνα!!!!

Είναι συγκινητικό όμως πως περνά ο καιρός κ μεγαλώνουν κ ζωηρεύουν τα σκατούλια!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναμασε και εμεις...γεννεθλιάσαμε ΧΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σβήσαμε μια πανεμορφη τουρτα και ειμαστε επισημα ...2!!!!!!!!!!!!!!!

Καμαρι η μαμα που ξεπατωθηκε επι 2 μερες να μαγειρευει αλλά ηταν απο τα ωραιότερα παρτυ που εχω κανει απο το 2005 και μετά...που εγινα ΜΑΜΑ

Να μας ζησου και να τα καμαρωνουμε να διαπρέπουν στην ζωη τους...

Link to comment
Share on other sites

Ναμασε και εμεις...γεννεθλιάσαμε ΧΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σβήσαμε μια πανεμορφη τουρτα και ειμαστε επισημα ...2!!!!!!!!!!!!!!!

Καμαρι η μαμα που ξεπατωθηκε επι 2 μερες να μαγειρευει αλλά ηταν απο τα ωραιότερα παρτυ που εχω κανει απο το 2005 και μετά...που εγινα ΜΑΜΑ

Να μας ζησου και να τα καμαρωνουμε να διαπρέπουν στην ζωη τους...

Να σου ζήσουν τα πανέμορφα παιδάκια σου και να τα εκατοστήσει το μικρό!!!!!

Χαλάλι η κούραση, όταν περνάς ωραία κ το ευχαριστιούνται κ τα παιδάκια!!!!!!

Και του χρόνου!!!!!!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να χαιρόμαστε όλες τα ζουζούνια για φανταστείτε πότε είμασταν με την κοιλιά στο στόμα και πότε τα μικρά μας πήγαν κιόλας 2χρονών απίστευτο μου φαίνεται.:P

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να τα χαιρομαστε τα παιδακια μας ολες!!!!!Να ειμαστε κι εμεις γερες γιατι μας εχουν αναγκη...Καλα εγω με τη δικια μου εχω εξαντληθει...δεν κοιμαται τα βραδια καθολου!!!Ειχε στρωσει για ενα μηνα και τωρα ξανα τα ιδια...καλα για το φαι δεν ξαναλεω...οπως παντα τρωει σαν πουλακι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...