Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

Cafe Ιανουάριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

κορίτσια να χαιρόμαστε όλες τα μικρά μας. εμείς είχαμε γενέθλια την δευτέρα στις 11 του μηνός αλλά αύριο θα σβήσουμε την τούρτα μας.

εμείς πάλι με τον ύπνο έχουμε αρχίσει και γινόμαστε νυχτοπούλια. εκεί που κοιμόμασταν στις 10 τώρα καλές 11 και με το ζόρι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα η μικρή κοιμάτε κατά τις 22:30-23:00 και γύρω στις 04:00 έρχεται στο κρεββάτι και μια μου λέει ότι εντάξει μαμά ξεκουράστηκα ή μαμά με κυνηγάει η minie και φοβάμαι αλλά την minie την κρατάει αγκαλία και δεν καταλαβαίνω πως την κυνηγάει :mad::-x:-xή αν είμαι πιο τυχερή δεν την παίρνω χαμπάρι απλά όταν γυρνάω πλευρό την βρίσκω στο κρεββάτι να κοιμάται κανονικά κυρία.:lol:Βέβαια ακόμα λείπει ο συζυξ.και εντάξει όταν θα έρθει τι θα γίνει:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εμείς κοιμόμαστε όλο το βράδυ αλλά αργούμε στο να μας πάρει ο ύπνος. Μπορεί και να κάνουμε ακόμη και μια ώρα να κοιμηθούμε. Τον βάζω στο κρεβάτι του και αρχίζει το μαρτύριο. Σηκώνεται, γυρίζει 100 φορές πλευρό, αρχίζει να τραγουδάει, να μου λέει κουβέντες και από ύπνο τίποτε. Να μην τα κλείνει τα μάτια του. Πολλές φορές είμαι στο τσακ να κοιμηθώ εγώ κι αυτός να μην τα κλείνει με τίποτε τα μάτια του. Δοκίμασα να τον βάζω πιο νωρίς για ύπνο το μεσημέρι ώστε αν ξυπνάει και πιο νωρίς αλλά τίποτε. Λες και έχει ρολόι!!! μόλις περνάει από 11 τότε αρχίζει και γλαρώνει!!!


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα κι από μένα. Εχω μια κορούλα γεννημενη στις 31-1-08 και περιμενουμε το μπέμπη μας μεσα στο Φλεβαρη. Δεν ξερω αν θα ζηλεψει, αλλα σιγουρα θα του "αλλαξει τα φωτα". Από τώρα μου σηκώνει τη μπλουζα και του φωναζει: "οχι νανι, ελα εξω παιξουμε!!!"

natasaZ να χαιρομαστε τα κοριτσακια μας!!!Και'μενα η Γιωργια ειχε τα γενεθλια της την Κυριακη,την ιδια μερα εχουν γεννηθει με την κορουλα σου...:D

Να πω επισης ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και σε ολα τα παιδακια που γεννηθηκαν τον Ιανουαριο του 2008 και γιορτασαν τα δευτερα τους γενεθλια!!!

Παντα γερα και καλοτυχα!!!


Γιωργία :arrow: 31/1/2008

Μυρτώ :arrow: 13/11/2009

Σας λατρεύω γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Που χαθήκαμε όλες; (βάζω κι εμένα μέσα βεβαίως, βεβαίως). Εμέις κολλήσαμε ίωση και ο μικρούλης και η μεγάλη μου κόρη και όπως καταλαβαίνετε παλεύουμε με τις αντιβιώσεις, τα αντιπυρετικά και τους ορούς τον τελευταίο καιρό.

Saxo1722 πως τα πάτε με το φαγητό; Αρχίσατε να μασάτε ή όχι; Εμείς καταβάλουμε φιλότιμες προσπάθειες αλλά πάμε αργά και σταθερά. Τώρα είμαστε στη φάση που δαγκώνουμε ένα κομμάτι και ύστερα ή θα το φάμε από σπόντα ή θα το φτύσουμε!!!! Τόοοοσο καλά!!!!

Κορίτσια, πως τα πάτε με τον ύπνο. Θέλω να πω πως τα κοιμίζετε τα μικρούλια σας. Κοιμούνται μόνα τους ή θέλουν κούνημα στην αγκαλιά, γιατί ο Χρήστος ενώ κοιμόταν στο κρεβάτι και εγώ απλώς καθόμουν δίπλα και περίμενα πότε θα αποκοιμηθεί, τώρα ενώ θα τον βάλω για ύπνο στις 10:30 θα κοιμηθεί στις 11:30 ή και αργότερα. Όλη αυτή την ώρα, σηκώνεται, τραβάει τις κουβέρτες του, τραγουδάει μόνος του, μιλάει και μου λέει βλακείες κτλ. Αναγκάστηκα να τον πάρω στην αγκαλιά μου και να τον κοιμίσω κουνώντας τον κάποια στιγμή...


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κ από μένα!!!!

Να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας που αισίως έκλεισαν τα δυο τους χρονια!!! Πάμε για άλλα τώρα!!!

Saxo1722 πως τα πάτε με το φαγητό; Αρχίσατε να μασάτε ή όχι; Εμείς καταβάλουμε φιλότιμες προσπάθειες αλλά πάμε αργά και σταθερά. Τώρα είμαστε στη φάση που δαγκώνουμε ένα κομμάτι και ύστερα ή θα το φάμε από σπόντα ή θα το φτύσουμε!!!! Τόοοοσο καλά!!!!

Κορίτσια, πως τα πάτε με τον ύπνο. Θέλω να πω πως τα κοιμίζετε τα μικρούλια σας. Κοιμούνται μόνα τους ή θέλουν κούνημα στην αγκαλιά, γιατί ο Χρήστος ενώ κοιμόταν στο κρεβάτι και εγώ απλώς καθόμουν δίπλα και περίμενα πότε θα αποκοιμηθεί, τώρα ενώ θα τον βάλω για ύπνο στις 10:30 θα κοιμηθεί στις 11:30 ή και αργότερα. Όλη αυτή την ώρα, σηκώνεται, τραβάει τις κουβέρτες του, τραγουδάει μόνος του, μιλάει και μου λέει βλακείες κτλ. Αναγκάστηκα να τον πάρω στην αγκαλιά μου και να τον κοιμίσω κουνώντας τον κάποια στιγμή...

Εμείς Ντορίτα από φαγητό τρώμε από όλα κ πολύ. Αλλά δεν παίρνουμε σε βάρος. Είμαστε σταθεροί στα 12 κιλά περίπου ενα χρόνο τώρα!

Τώρα από ύπνο κοιμάται κ εμένα αργά (γύρω στις 11 με 11.30) αλλά το πρωί ξυπνάει μετά τις 10 κ το μεσημέρι κοιμάται κανα δυωράκι!!!! Βέβαια είναι το 2ο παιδί γι ' αυτό είναι τόσο βολικος. Με τον 1ο τράβηξα τα κανάλια που περιγράφετε, κ σε υπνο κ σε φαγητό!!!!

Αυτό που έχουμε καθυστερήσει είναι η ομιλία. Λέμε λίγα πράγματα κ σε διάλεχτο δική μας ακόμα, αλλά που θα πάει;;;

Αυτά κοριτσάκια, φιλιά...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς Ντορίτα από φαγητό τρώμε από όλα κ πολύ. Αλλά δεν παίρνουμε σε βάρος. Είμαστε σταθεροί στα 12 κιλά περίπου ενα χρόνο τώρα!

Αυτό που έχουμε καθυστερήσει είναι η ομιλία. Λέμε λίγα πράγματα κ σε διάλεχτο δική μας ακόμα, αλλά που θα πάει;;;

Dalida μου κι εμένα τρώει φαγητό σε κανονική ποσότητα, αλλά όταν είναι αλεσμένο. Με το μάσημα είναι τεμπέλης και με εκνευρίζει. Αλλά δοκιμάζει απ' όλα.Το βάρος του είναι 11 κιλά και το παίρνουμε αργά και σταθερά.

Όσο για την ομιλία μέχρι τον Οκτώβριο που μας πέρασε έλεγε μόνο μαμα, μπαμπά, γιαγιά και μαμ. Από τότε και μετά, ξαφνικά, λύθηκε η γλώσσα του και κάθε μέρα που περνούσε έλεγε και κάτι καινούριο. Τώρα συνεννοούμαστε άψογα! (τρόπος του λέγειν, διότι για ορισμένα πράγματα έχει δικές του λέξεις...που μόνο η μανούλα καταλαβαίνει και η γιαγιά του που τον προσέχει τα πρωινά που είμαι στη δουλειά!!!!!)


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ καλημέρα και πολύχρονα όλα τα παιδάκια .Εμείς με το φαγητό τα πάμε καλά με τις κουβέντες είμαστε γαλίαντρες αρκεί να σας πω ότι το πρωί μου βράχηκε το πιστολάκι και το σκούπιζα και η κύρια μου είπε ¨Πρόσεχε μαμά αυτό είναι επικύνδινο τώρα ¨:idea::-(και χίλια 2άλλα τέτοια το μονάδικο αιώνιο πρόβλημα είναι ο ύπνος ο οπόιος την παίρνει κατά τις 22;00 τώρα το πολύ γιατί κουράζεται αλλά κατά τις 02:00 ξεκινά το δράμα και δώς του ανάβει φώτα βάζει ράδιο χορεύει έρχεται και λεεί χιλιες δυο βλακείες μετά θυμάται ότι θέλει να πάει τουαλέτα (ένώ φοράει πάνα )και αυτό μπορεί να τραβήξει μέχρι και τις 05:00 και αυτό γίνεται καθημερινά άλλωτε με μικρότερη και άλλωτε με μεγαλύτερη εκταση.:mad::-(

Link to comment
Share on other sites

Dalida μου κι εμένα τρώει φαγητό σε κανονική ποσότητα, αλλά όταν είναι αλεσμένο. Με το μάσημα είναι τεμπέλης και με εκνευρίζει. Αλλά δοκιμάζει απ' όλα.Το βάρος του είναι 11 κιλά και το παίρνουμε αργά και σταθερά.

Όσο για την ομιλία μέχρι τον Οκτώβριο που μας πέρασε έλεγε μόνο μαμα, μπαμπά, γιαγιά και μαμ. Από τότε και μετά, ξαφνικά, λύθηκε η γλώσσα του και κάθε μέρα που περνούσε έλεγε και κάτι καινούριο. Τώρα συνεννοούμαστε άψογα! (τρόπος του λέγειν, διότι για ορισμένα πράγματα έχει δικές του λέξεις...που μόνο η μανούλα καταλαβαίνει και η γιαγιά του που τον προσέχει τα πρωινά που είμαι στη δουλειά!!!!!)

Το άλεσμα ειναι καλό γιατι τρωει από ολα κ σχετικά γρηγορα, αλλά ειναι εκνευριστικό αν θες να πας κάπου να κουβαλας ιδιαιτερο φαγητό μαζί σου!

Κοίτα από την άλλη εμένα είναι ο 2ος γιος (κ είχα φαει το λουκι με τον μεγάλο), από 9-10 μηνών που λιγουρευόταν πραγματακια του εδινα κ δοκιμαζε ώσπου έκοψε τα αλεσμένα γιατί του άρεσαν οι γευσεις καλύτερα ξεχωριστά!

Η γλώσσα μας κ εμάς τώρα αρχίζει να λύνεται κ επαναλαμβάνει ότι του λέω. Καλιμπουρνέζικα βέβαια αλλά δεν έχει σημασια...

Αχ καλημέρα και πολύχρονα όλα τα παιδάκια .Εμείς με το φαγητό τα πάμε καλά με τις κουβέντες είμαστε γαλίαντρες αρκεί να σας πω ότι το πρωί μου βράχηκε το πιστολάκι και το σκούπιζα και η κύρια μου είπε ¨Πρόσεχε μαμά αυτό είναι επικύνδινο τώρα ¨:idea::-(και χίλια 2άλλα τέτοια το μονάδικο αιώνιο πρόβλημα είναι ο ύπνος ο οπόιος την παίρνει κατά τις 22;00 τώρα το πολύ γιατί κουράζεται αλλά κατά τις 02:00 ξεκινά το δράμα και δώς του ανάβει φώτα βάζει ράδιο χορεύει έρχεται και λεεί χιλιες δυο βλακείες μετά θυμάται ότι θέλει να πάει τουαλέτα (ένώ φοράει πάνα )και αυτό μπορεί να τραβήξει μέχρι και τις 05:00 και αυτό γίνεται καθημερινά άλλωτε με μικρότερη και άλλωτε με μεγαλύτερη εκταση.:mad::-(

Προσπάθησε να μην την κοιμήσεις μεσημέρι κ το βράδυ να την κρατήσεις ξύπνια τουλάχιστον μέχρι τις 12 για να κουραστεί κ να κοιμηθεί σερί μεχρι το πρωί! Στην ανάγκη πηγαινε την βόλτα σε κόσμο για να μην σου αποκοιμηθεί, να έχει ενδιαφέρον.

Πιστευω αν το καταφέρεις 1-2 φορές θα επανέλθει, γιατί τωρα έχει κάνει τη νύχτα μέρα, κ αν δουλευεις κιόλας φαντάζομαι την κουραση σου!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα από την άλλη εμένα είναι ο 2ος γιος (κ είχα φαει το λουκι με τον μεγάλο), από 9-10 μηνών που λιγουρευόταν πραγματακια του εδινα κ δοκιμαζε ώσπου έκοψε τα αλεσμένα γιατί του άρεσαν οι γευσεις καλύτερα ξεχωριστά!

Κι εμένα ο Χρήστος είναι το δευτερο παιδί. Με την κόρη μου δεν αντιμετώπισα τέτοιο πρόβλημα. Άρχισα από τον 8ο μήνα να του τα πατάω με το πιρούνι. Έφαγε λίγο στην αρχή και κάποια στιγμή πνιγηκε και έκανε εμετό. Αυτό συνέβη και άλλη μια φορά και από τότε και μετά δοκιμάζει με φόβο.


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμένα ο Χρήστος είναι το δευτερο παιδί. Με την κόρη μου δεν αντιμετώπισα τέτοιο πρόβλημα. Άρχισα από τον 8ο μήνα να του τα πατάω με το πιρούνι. Έφαγε λίγο στην αρχή και κάποια στιγμή πνιγηκε και έκανε εμετό. Αυτό συνέβη και άλλη μια φορά και από τότε και μετά δοκιμάζει με φόβο.

Θα το ξεπεράσει σιγά σιγά, μην τον ζορίζεις αν είναι έτσι! Εμένα ο μεγάλος που είναι τώρα 4 χρ. εφαγε ένα βράδυ πολύ σε μια ψησταριά (σουβλάκια κ.α.) κ το πρωί τα έβγαλε από την υπερφόρτωση. Εχουν περάσει 4 μήνες κ κρέας τρώει με επιφύλαξη ακόμα. Φοβάται μην του ξανασυμβεί φαίνεται. Πρέπει να του τα κόψω ψείρες για να τα φάει, αλλά που θα πάει θα το ξεπεράσουμε... Υπομονή κ επιμονή θέλει...

Φιλιά καλό τριήμερο!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η γλώσσα μας κ εμάς τώρα αρχίζει να λύνεται κ επαναλαμβάνει ότι του λέω. Καλιμπουρνέζικα βέβαια αλλά δεν έχει σημασια...

Προσπάθησε να μην την κοιμήσεις μεσημέρι κ το βράδυ να την κρατήσεις ξύπνια τουλάχιστον μέχρι τις 12 για να κουραστεί κ να κοιμηθεί σερί μεχρι το πρωί! Στην ανάγκη πηγαινε την βόλτα σε κόσμο για να μην σου αποκοιμηθεί, να έχει ενδιαφέρον.

Πιστευω αν το καταφέρεις 1-2 φορές θα επανέλθει, γιατί τωρα έχει κάνει τη νύχτα μέρα, κ αν δουλευεις κιόλας φαντάζομαι την κουραση σου!!!

Το μεσημέρι κοιμάται στον παιδικο καμία ωρίτσα μη φανταστείς τίποτα τραγικό .Οτάν κοιμάται κατά τις 24:00 είναι χειρότερα γιατί έχει υπερένταση και μετά δίνει μεγαλύτερο ρεσιτάλ , απλά έχω παρατηρήσει ότι όταν τις φωνάζω κάπως σαν να μαζεύεται όταν δηλαδή τις λεώ ότι τελείωσε αυτό είναι θα κοιμηθείς γιατί είναι βράδυ και τέλος ε τότε με ακούει και κοκουλώνεται μάλλον πρέπει να νομίζει ότι έχει το επάνω χέρι και μπορεί να κάνει ότι θέλει.Ξέρεις τι μου λεέι ¨σε αυτό το σπίτι κουμάντο κάνω εγω΄¨ :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Mάλλον πρέπει να νομίζει ότι έχει το επάνω χέρι και μπορεί να κάνει ότι θέλει.Ξέρεις τι μου λεέι ¨σε αυτό το σπίτι κουμάντο κάνω εγω΄¨ :mad:

Τα παιδιά πάντα θέλουν να έχουν το πάνω χέρι. Το έχω παρατηρήσει κι εγώ με το μικρό. Όταν είναι να κοιμηθεί στριφογυρίζει και λέει διαφορα. Όταν όμως του φωνάζω ότι τώρα κοιμόμαστε μαζεύεται και μετά από 5 λεπτά έχει κοιμηθεί. Την πιπίλα κάνουμε προσπάθεια να την κόψουμε. Τη ζητάει όμως, ευτυχώς, μόνο όταν πάει για ύπνο. Την υπόλοιπη μέρα δεν την αναζητά καθόλου! Σήμερα τον έβαλα να κοιμηθεί χωρίς πιπίλα. Μετά από 20 λεπτά προσπάθειας να κοιμηθεί την ζήτησε αλλά δεν του την έδωσα. τελικά κοιμήθηκε!! Για να δούμε.....

Η μεγάλη μου κόρη θέλει να περνάει πάντα το δικό της!! τη γιαγιά την καταφέρνει γιατί της έχει αδυναμία και της κάνει όλα τα χατήρια. εγώ προσπαθώ να είμαι σταθερή στην αποψή μου. Όταν πω όχι είναι όχι!!! Αλλά είναι τόσο επίμονη που μου σπάει τα νεύρα!! τότε τη μαλώνω και μετά νοιώθω τύψεις!!! Τι περνάω η δόλια η μάνα.....

Επεξεργάστηκαν by Dorita76

line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά πάντα θέλουν να έχουν το πάνω χέρι. Το έχω παρατηρήσει κι εγώ με το μικρό. Όταν είναι να κοιμηθεί στριφογυρίζει και λέει διαφορα. Όταν όμως του φωνάζω ότι τώρα κοιμόμαστε μαζεύεται και μετά από 5 λεπτά έχει κοιμηθεί. Την πιπίλα κάνουμε προσπάθεια να την κόψουμε. Τη ζητάει όμως, ευτυχώς, μόνο όταν πάει για ύπνο. Την υπόλοιπη μέρα δεν την αναζητά καθόλου! Σήμερα τον έβαλα να κοιμηθεί χωρίς πιπίλα. Μετά από 20 λεπτά προσπάθειας να κοιμηθεί την ζήτησε αλλά δεν του την έδωσα. τελικά κοιμήθηκε!! Για να δούμε.....

Η μεγάλη μου κόρη θέλει να περνάει πάντα το δικό της!! τη γιαγιά την καταφέρνει γιατί της έχει αδυναμία και της κάνει όλα τα χατήρια. εγώ προσπαθώ να είμαι σταθερή στην αποψή μου. Όταν πω όχι είναι όχι!!! Αλλά είναι τόσο επίμονη που μου σπάει τα νεύρα!! τότε τη μαλώνω και μετά νοιώθω τύψεις!!! Τι περνάω η δόλια η μάνα.....

Καλή επιτυχία. Εγώ ούτε το σκέφτομαι προς το παρόν γιατί την παίρνει μόνο στον υπνο κ όταν παραγκρινιάζει του την δίνω για κανα διλεπτο κ ηρεμεί αμέσως!!!! Είναι σωτήρια!!!!

Αργότερα θα του την εξαφανίσω κι εγώ αν κ πιστευω πως θα την κόψει ευκολα...

Αχ αυτή η επιμονή...Είναι ώρες ωρες σαν να σου λένε δείρε με...δείρε με...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία. Εγώ ούτε το σκέφτομαι προς το παρόν γιατί την παίρνει μόνο στον υπνο κ όταν παραγκρινιάζει του την δίνω για κανα διλεπτο κ ηρεμεί αμέσως!!!! Είναι σωτήρια!!!!

Αργότερα θα του την εξαφανίσω κι εγώ αν κ πιστευω πως θα την κόψει ευκολα...

Αχ αυτή η επιμονή...Είναι ώρες ωρες σαν να σου λένε δείρε με...δείρε με...

Την πιπίλα την έκοψε τελικά ο δικός μου! Δεν την αναζητάει αλλά αργεί πολύ να κοιμηθεί!!! Εκεί που κοιμόταν μετά από δέκα λεπτά με ένα τέταρτο τώρα το σαρανταπεντάλεπτο το κάνουμε όπωσδηποτε!! Εκτώς αν δεν κοιμηθεί το μεσημέρι, πράγμα σπάνιο, οπότε κοιμάται πιο γρήγορα το βράδυ!!! Έχεις δίκιο πάντως. Μερικές φορές είναι σωτήρια η πιπίλα!!! Πολλές φορές μπήκα στον πειρασμό να του την ξαναδώσω αλλά δεν το έκανα!!!

Με την πάνα τι λες να κάνεις!!! Εγώ σκέφτομαι να αρχίσω την προσπάθεια να την κόψουμε το καλοκαιράκι. Τώρα, δεν τον βλέπω και πολύ πρόθυμο να την βγάλει!!


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...