Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Cafe Ιανουάριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα σας!Εμένα ο μικρός μου είναι γεννημένος στις 15-1-08 και από τον Ιούνιο σκέφτομαι να αρχίσω εκπαίδευση τουαλέτας. Δύσκολο το βλέπω γιατί δεν τον ενοχλεί καθόλου η λερωμένη πάνα.


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας!Εμένα ο μικρός μου είναι γεννημένος στις 15-1-08 και από τον Ιούνιο σκέφτομαι να αρχίσω εκπαίδευση τουαλέτας. Δύσκολο το βλέπω γιατί δεν τον ενοχλεί καθόλου η λερωμένη πάνα.

Κι εγώ το ίδιο σκεφτομαι να κάνω. Ούτε ο δικός μου διαμαρτύρετα με την πάναι. Δεν ξέρω τι θα κάνει όταν πιασουν οι ζέστες αλλά το Φθινόπωρο που θα πάει παιδικό πρέπει να την έχει κόψει όπως και δήποτε!!!


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια,

εμεις εδω και μια βδομαδα κοψαμε την πανα και ολα καλα.Μονο η βραδυνη μας εμεινε να κοψουμε τωρα,και νομιζω πως δεν θα αργησουμε και πολυ,αφου η πανα της καθε πρωι ειναι στεγνη...Παντως οταν θα ερθει εκεινη η ωρα,εχω παρει απο το ΙΚΕΑ να της βαλω ενα προστατευτικο υποστρωμα που δεν αφηνει τα υγρα να περνουν στο στρωμα...Κατι σαν μεγαλο σελτεδακι,για να σας δωσω να καταλαβετε...Ευχομαι ολα καλα να πανε σε αυτο το θεμα με ολα τα παιδακια μας!!!:D


Γιωργία :arrow: 31/1/2008

Μυρτώ :arrow: 13/11/2009

Σας λατρεύω γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Mpravo Spiroulina κι εμεις στην προσπαθεια ειμαστε... εντακει ατυχηματα δεν εχουμε στη μερα, αλλα μονο επειδη της λεω εγω να παει τουαλετα η στο γιογιο... αν την αφησω τα αμολαει...

αντε να δουμε... οσο για τη βραδυνη εμενα ξυπναει βρεγμενη δεν ειναι ετοιμη...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια .Εμείς τελικά τα καταφέραμε δεν ξαναβάλαμε πάνα ούτε κατά την διάρκεια της ημέρας ούτε και το βράδυ πια .Είναι πολύ πιο ξεκουραστα τα πράγματα.Βέβαια είχαμε 2ατυχήματακια βραδυνά και το ένα βράδυ ήταν φρίκή παιδία μέχρι το μαξιλάρι έιχαν φτάσει τα τσισάκια δεν μπορώ να καταλάβω πως το έκανε αυτό και αντε να πλύνεις τωρα το παιδί 04¨¨00 και να αλλάξεις σεντόνια και να τηνξανακοιμήσεις .ΑΠλά δεν ξανακοιμάσαι εκείνο το βράδυ και τέλος:(:mad:Καλή επιτυχία σε όλες σας.:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο neferilene!! Κι εγω ειμαι της αποψης να κοβετε και η βραδυνη πανα μαζι με την ημερησια, γιατι μετα αν αφηνεις την βραδυνη σιγα σιγα χλααρωνει και αρχιζει να τα κανει παλι τη νυχτα...

Εμενα αν και δεν ειναι πληρως ετοιμη τη μερα (αν δεν την παω εγω τα αμολαει ανετοτατα, και πολλες φορες αρνειται και να παει τουαλετα) σημερα το μεσημερι την αφησα χωρις πανα, μια χαρα στεγνη και τωρ ακαι το βραδυ...

Με βλεπω αν πλενω συνεχεια αλλα αξιζει να πειραματιστω για λιγο καιρο και βλεπουμε...

Το θεμα ειναι οτι εχω απειρες πανες στοκ, κανει να τις κρατησω κανα χρονο για το γιο η θα πανε χαμενες? χαχαχαχχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια, καλησπέρα!Τελικά άρχισε η εκπαίδευση τον ιούνιο κι αφού για μια εβδομάδα κατούρησε όλο το σπίτι έμαθε!Κόψαμε και τη βραδυνή πάνα.Μου φαίνεται απίστευτο γιατί στο μεγάλο μας πήρε 3 μήνες!Βέβαια, ήταν 2 χρονών, ενώ ο μικρός σχεδόν 2,5. Πολύ χάρηκα, το είχα κι άγχος το βραδινό τώρα με το τρίτο που έρχεται!Αυτό που έχω να πω είναι ότι ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ...;);)


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ,εμείς οπως θυμάστε την κόψαμε την πάνα αλλά τώρα τελευταία έχουμε τρελλά ατυχήματα το βράδυ αν δεν την ξυπνήσω ενδιάμεσα ή αν δεν την προλάβω και έχει πιεί κανα μπουκάλι νερό και γαλα είναι αδύνατόν να μην μουσκεφτεί.:?Εχω βαρεθέι να πλενω βρακάκια και φανελάκια γιατι ευτυχώς εχω πάρει μιας χρήσεως σελτεδάκια αυτά που είναι για τους παππουδογιαγιάδες και τουλάχιστον δεν πλενω και σεντόνια συνέχεια.Αλλά είπαμε ταλαιπωρία νυχτιάτικα μπάνια κτλ.ευτυχώς συνεχίζει ατάραχη τον ύπνο της μετά .:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο neferilene!! Κι εγω ειμαι της αποψης να κοβετε και η βραδυνη πανα μαζι με την ημερησια, γιατι μετα αν αφηνεις την βραδυνη σιγα σιγα χλααρωνει και αρχιζει να τα κανει παλι τη νυχτα...

Εμενα αν και δεν ειναι πληρως ετοιμη τη μερα (αν δεν την παω εγω τα αμολαει ανετοτατα, και πολλες φορες αρνειται και να παει τουαλετα) σημερα το μεσημερι την αφησα χωρις πανα, μια χαρα στεγνη και τωρ ακαι το βραδυ...

Με βλεπω αν πλενω συνεχεια αλλα αξιζει να πειραματιστω για λιγο καιρο και βλεπουμε...

Το θεμα ειναι οτι εχω απειρες πανες στοκ, κανει να τις κρατησω κανα χρονο για το γιο η θα πανε χαμενες? χαχαχαχχαχαχα

Γιατι να μην κάνει τι φοβάσαι ότι θα λήξουν.:roll::-D

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...