Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!

Μπράβο σας γειτονάκι μου! Να στρώσει λίγο και ο ύπνος του κι όλα θα είναι μια χαρά!

Ελένη, να παίρνεις όλα τα "απαγορευμένα" στην δουλειά και να τσιμπολογάς...

Γιατί θα μπείτε για πρόκληση στον Γιαννάκη σας? Τι είναι αυτό? Γιατί θα το κάνετε?


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ιωάννα μου κουραγιο με το ξενυχτι! Μια χαρά είναι ο μπεμπακος ε?

deleni μου δεν καταλαβα τί θα κανετε στον γιαννάκη. Οσο για τη δίαιτα του καλου σου...αυτος την κάνει οχι εσύ:rolleyes:, εγώ οταν ηθελε ο καλός μου να χασει κιλά, ετρωγα κανονικά τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διευκρίνησα...:oops::oops::oops: Ο Γιάννης θα κάνει πρόκληση στο αγελαδινό γάλα! θα πάμε στο νοσοκομείο, θα καθίσουμε μία ή δύο μέρες και θα του δίνουν λίγο λίγο αγελαδινό για να δούμε αν θα το δεχτεί και επομένως έχει ξεπεράσει την αλλεργία! Θα φανεί, ελπίζω να τα πάμε καλά!:roll:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Κορίτσια ειμαι χαλια.

Δεν μπορω να κουνησω καθολου καποια δαχτυλα και εχω τρελη δουλεια .

Δεν ξερω πως θα την βγαλω σημερα .το απογευμα φυσικα θα παω στο γιατρο δεν παει αλλο.

Χθες τελικα πηγαμε και την μικρη στον παιδιατρο γιατι ο βηχας δεν λεει να φυγει.

Ευτυχως γιατι παρολο που δεν εχει ακροαστικα , δυστυχως ξεκινησε ωτιτιδα και ευτυχως την προλαβαμε στην αρχη.

Μας εδωσε αντιβιωση και 2 αλλα σιροπια που ευτυχως τα πινει η μικρη.

Το τι εγινε εκει δεν περιγραφεται.δεν καθοταν με τιποτα η μικρη να την εξετασει .Μας ακουσε ολη η περιοχη.

Συγνωμη που δεν σχολιαζω ελπίζω να μπορεσω αργοτερα.

Α μας μετρησε κιολας κακην κακως.Ειναι 12,500 κιλά κατι γραμαρια πηρε μονο και 94 cm.ευτυχως ψηλωσε λιγο αλλιως θα ειχαμε αλλο τρεξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Μαρακι welcome home!!!Πάει κι αυτό..Απο εδω και πέρα η συνεχεια θα είναι πολύ καλύτερη!!!

Ελένη καλή επιτυχία!!Μακαρι να καταφέρει να πίνει ο μικρος σου αφοβα το γαλατακι του..

Σούλα περαστικα..ωτιτιδα ε;;ευτυχως δεν το καθυστερήσατε!!Μια χαρα ειναι και στα κιλά της!!κομψοτατη λέω εγω...

Ιωάννα το οτι δεν κλαίει ειναι πολύ καλό!!Πες μου κι οτι τον παιρνει ο υπνος εκει που νιαουρίζει...:tongue:

Μαρία με υγεία η στολή της Σοφίας!!Ωραιο παιχνιδι βρηκαν οι αντρες..καλά που δεν εσκασε κατω!!

κωνκων για πρωινό καλό μου ακουγεται το μιλφέιγ!!Εγω χτυπησα λίγη κολοκυθόπιτα..:tongue:

Βλέπω τα μικρα κοριτσακια της παρεας μας, Βαρβαρα και Μαριλένα,πολύ ξεθαρρεψαν!!Εβαλαν τα γυαλια στα αδερφάκια τους...

Πάω να ετοιμασω τα ψαρια μου...Ααααα και μολις συνειδητοποίησα οτι ο καφες που ειχα βαλει να γινεται, δεν ετρεξε μεσα στην κανατα αλλα πάνω στον πάγκο και κτ στο χαλί..Τέλεια!!!!

Καλημερα σε όλες!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις χτες τα έφαγα καλέ είναι υπέροχα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνει ο Αστέρης;;;;;;;;;;;;;

Καλημέρα κορίτσια δεν πήγα για δουλειά σήμερα είχα πυρετό χτες βράδυ...


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Χαίρομαι που δεν έχουμε αρρωστούλικα :-D:grin: Και ο βήχας της Αλεξάνδρας πάει καλύτερα.:-D:grin: Σήμερα θα πάω να πάρω και τις αναλύσεις της. Άντε να δούμε.........:rolleyes::rolleyes:

Μαρίνα οι αναλύσεις της Μαριαλένας βγήκαν; Όλα καλά;

Σούλα μου μια χαρά είναι οι μετρήσεις της Ανδρεάννας σου. Καμία σχέση με το δικό μου σιαμαμίδι. Περαστικά και για την ωτίτιδα. Μωρέ μήπως ήταν κόκκινα τα αυτάκια της από το κλάμα, που φαντάζομαι ότι έκανε, και να ξεγελάστηκε ο γιατρός; Συμβαίνει καμιά φορά. Είχε παραπονεθεί για το αυτί της; Περαστικά και σε εσένα. Να πας στο γιατρό ωποσδήποτε. Με τον καλό σου όλα καλά;

Ντελένι εύχομαι να έχει ξεπεράσει τις αλλεργίες ο Γιαννάκη σου και να ξεκινήσετε κανονικό γαλατάκι.

Ιωάννα μια χαρά είναι το μπεμπάκι σας. Φτου - φτου σκόρδα. :-D:grin:

Πετρούλα κρίμα το χαλί. Πώς την πάτησες έτσι;

Μαρία με υγεία η στολή της Σοφίας σου. Εγώ τι να ντύσω την Αλεξάνδρα; Οέο; Ωραίο παιχνίδι βρηκαν βρε!!! Άντρες!!!!

Άρμα μακάρι να μην έχεις άλλες περιπέτειες και να γεννήσεις με το καλό.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρινα η μικρή΄περπάτησε;; Καλα εγω με τη μικρη δενθα τη βγαλω καθαρη. Χθες εκει που μαγειρευαμε με τον ανδρα μου γυρναμε και τη βλέπουμε πανω στον καναπε ορθια. Σοκ!!!!!!!! Ειχε ανοιξει το ντουλαπι ειχε παρει ενα ταπερ το ειχε κανει σκαλι και ειχε ανεβει στον καναπε. Μας κοιτουσε ολο καμαρι.
ωΧΟΥ μωρέ Θεάααααα!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια δεν πήγα για δουλειά σήμερα είχα πυρετό χτες βράδυ...

Ωχ περαστικά. Σε κόλλησε το Ναταλάκι;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ περαστικά. Σε κόλλησε το Ναταλάκι;
Xμμμμ λές;;;

Κορίτσια ο σταθμός που πάει η κόρη μου (Κορυδαλλός που δεν θεωρείται κι ακριβή περιοχή, καμιά σχέση δηλ. με βόρια προάστεια π.χ.) 370 * 12 μήνες με το σχολικό μέσα. Δεν κλείνει ποτέ αλλά πας δεν πάς πρέπει να καταβάλεις τα δίδακτρα. πανμαρ, πανάκριβοι οι Θρακομακεδόνες μου φαίνεται!!! Φαντάζομαι θεωρείται από τις καλές περιοχές. Δεν θυμάμαι να έχω περάει ποτέ.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχε έρθει ο νονός της Σοφίας σπίτι... και κάποια στιγμή αποφάσισαν ο μπαμπάς της και ο νονός της να παίξουν... και βρήκαν το τέλειο παιχνίδι... είχαν κάτσει σε απόσταση περίπου δύο μέτρων ο ένας από τον άλλο και την πετούσαν!!!! Η Σοφία, βέβαια, είχε ξετρελαθεί (δωσ' της τούμπες, ακροβατικά και πετάγματα και πάρ' της την ψυχή!). Δεν ήθελε να σταματήσουν... αλλά είναι παιχνίδι αυτό? Παιδί είχαν! Όχι μπάλα!!!!
Τέλειο παιχνίδι, αφού κάτι τέτοια τους αρέσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops: Τι γαϊδάρες είμαστε;;; ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ

Εντάξει οι αναλύσεις της Αλεξάνδρας. Χαίρει άκρας υγείας το μωράκι μου :P:p


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!

Τρεχω σημερα!Ο Γρηγορης εχει λιγο ρουθουνισμα η παιδιατρος σημερα στο σχολειο μου εγραψε ελαφρια ρινιτιδα (συναχι δλδ αν καταλαβα καλα)αλλα παλι καλα να λεω,πτεσματακι,ολα καλα!Πλακωνομαστε σε ορους!

Σουλιτσα περαστικα στη μικρουλα

Γιοβαννα μια χαρα η μικρη σου ε?Ημουν σιγουρη!

Ντελενη με το καλο οι εξετασεις,ολα καλα θα ειναι!

Φιλακι περαστικα!

Ιωαννακι με το καλο να σαραντισετε τωρα!

Πανμαρ μεγεια η στολη!! κουκλιτσα θα ειναι η Σοφουλα!!!

Καρναβαλακια εννοειται θα ντυθουμε και εμεις.Ο μικρος καθε μερα με ρωταει ποτε θα ερθουν αποκριες και προβαρει την περσινη στολη μπομπ μπαστορα...αλλα εχει ζητησει να ντυθει και πολλα αλλα με κυριοτερο spiderman .Ευτυχως θα τη βρω ευκολα τη στολη.

Θα τα πουμε αργοτερα

Ξεχασα να πω... για τον παιδικο εννοειται πληρωνουμε 12 μηνες και τον αυγουστο που ειναι κλειστα...τον οποιο εχουμε προπληρωσει ηδη.340 δινουμε χωρις σχολικο με σχολικο θα ηταν 390.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...