Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχαχα πόσο ισχύει αυτό που λέει η Μαρίιιι! Το Σοφάκι πρέπει να πάρει ειδική άδεια για να φάει μισό τοστάκι! Πάνω της κορίτσια, ελάτε να λιντσάρουμε τη Μαρίιι που αφήνει το παιδί νηστικό!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ βρε κοπελιες κι ομως εχουμε τοσα να πουμε ακομα για τα παιδια μας,τι πιο ωραιο;...αντε ελατε εστω να κουκουβαγισουμε μην ντρεπεστε.Παρτε παραδειγμα απο μενα χαχα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοπελιες κι ομως εχουμε τοσα να πουμε ακομα για τα παιδια μας,τι πιο ωραιο;...αντε ελατε εστω να κουκουβαγισουμε μην ντρεπεστε.Παρτε παραδειγμα απο μενα χαχα!

Το παλεύουμε, το παλεύουμε αλλά όλο στο φβ γυρίζουμε......:?:-?:?:-?:?:-?


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
καλησπέρα όμορφες...γράφετε ακόμη εδώ; :confused:

εισαι κολλητη ομως χαχαχα.μπηκα και εγω να βρω νεα παρεα λογω νεας εγκυμοσυνης και λεω ας παω στα παλια λιμερια να δω κανενα παλιο μηνυματακι.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

ουουουου!!Σαν τα χιονια....Τι κανετε;(Κανω πως δεν εχουμε μιλησει!!χιχιχι)Πως ειναι τα νεα σας;;;Εμεις ολοι κσλα!Μεγαλωνουμε και ζουζουνιζουμε!!!το αγορι μου εσκισε στη γιορτουλα του σχολειου και η μικρουλα μας τρελενει με τα γελακια και τα κολπα της καθε μερα.Ειναι μια τρελα!

Κατα τα αλλα αναμενουμε την αλλη βδομαδα να ξεκουραστουμε οικογενειακως και ισως παμε και μια βολιτσα εκτος Αθηνων ολοι μαζι για πρωτη φορα.Φτανει να τελειωσει ο μπαμπας μας τη δουλεια του...θα δουμε.

Αυτα!!!!

Γιοβαννακι τρελενομαι με το τικερακι σου!!!Με το καλο ,με το καλο και παλι!!!

Μαριζα ,βικυ βαλτε και εσεις το δευτερο τικερ καλε!!

Καλες γιορτες κοριτσια μου!!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

γουστάρω τα νέα τικεράκια...γιοβαννακι, μαρίζα και ριτα . Τώρα περιμένω και της vickypap το τικεράκι.

vickypap κολλητάρι μου χιχιχιχιχ...

μαριζάκο κι εγώ όλα λικε θέλω να κανω


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

γουστάρω τα νέα τικεράκια...γιοβαννακι, μαρίζα και ριτα . Τώρα περιμένω και της vickypap το τικεράκι.

Άντε αφού γουστάρεις τικεράκι ας γράψω στο θεματάκι μας να το δεις. :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Πριν από λίγο γυρίσαμε από πάρτυ κορίτσια και για να καταλάβετε πόσο πτώμα ήταν το παιδί μου θα σας πω μόνο αυτό. Το πάρτυ ήταν ακριβώς πίσω από τα Jumbo, να καταλάβετε παρκάραμε στο πάρκινγκ του Jumbo, και φεύγοντας της λέω να πάμε για να πάρουμε κάτι πράγματα και ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ!!! :shock::shock::shock::shock: Με το που μπήκαμε στο αυτοκίνητο αποκοιμήθηκε. Το βράδυ θα κοιμηθεί με τη γιαγιά και τον παππού και ο καλός μου και εγώ είμαστε καλεσμένοι.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

im_five_frog_tshirts_and_gifts_sticker-r0ef7c00e2a234b5aa67e94241b26438c_v9waf_8byvr_216.jpg?max_dim=328

5 χρονων τα παιδακια μας.....!!!!!!!!!!!!!!

Μιας και σε λιγες μερες θα υποδεχτουμε και τα νεα μπεμπακια μας που περιμενουμε με ανυπομονησια ειπα να το ξανανοιξουμε το μαγαζακι να μας μεινει και κατι σαν αναμνηση τι λετε;;;;

Εμεις ειμαστε καλα ,μεγαλωνουμε αμφοτεροι.Αλλοι ζωηρευουν και αλλοι ωριμαζουν!!!!!Ροδα ειναι και γυριζει τελικα η καθημερινοτητα μας!!!!!!!

Βλεπω την Υβοννη μου με τα φουστανακια της να μπουσουλαει και ξετρελενομαι,τελειως διαφορετικη εικονα απο τον γρηγορη μου!!Δε θυμαμαι.... σας εχω πει ;;;; :-) ειναι μια τρελλλλαααααααααααα!!!!!χεχε!!!!

Το αγορι μου κλασσικα με κανει καθε μερα και πιο περηφανη !Κουκουβααα!

Φιλακια!

ΥΓ.Και ενα υπεροχο μοναδικο τραγουδι για τα δικα μας καθρεφτακια και για οσα εχουμε μοιραστει εδω!!!Ακουστε το....

''κι αν μου πεις μια μερα μανουλα σ'αγαπω ,σαν τρελη θα τρεξω σε ολους να το πω'' !!!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ καλά ξανανοίξαμε; Μου έχει λείψει αυτό το καφέ αλήθεια είναι. Εδώ σας παρακολουθούσα καλύτερα.... στο φβ χάνομαι μέσα στα ποστ. :( Τεσπα.... καλά είμαστε και εμείς....με τα πάνω μας και τα κάτω μας, με τις ανησυχίες μας και τις χαρές μας..... αλλά δόξα τω Θεώ καλά.

Η Αλεξανδρού μεγαλώνει και αυτή και ώρες - ώρες δεν την αναγνωρίζω ;);););) Έχει για όλα άποψη, θέλει να ρωτάς τη γνώμη της, έχει απορίες για τα πάντα...... είναι μια γλύκα!!!!! :P:p:p:p:p:p:p:p


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Καλημερααααα

ας κραταμε τις παραδοσεις!!!!Να χαιρομαστε τα τρια νεα μελη της παρεας μας ...τρεις κοριτσομανουλες καταλαβαν τι σημαινει να εχεις γιο!!!ο απολυτος ερωτας!!!

Βικυ, Μαριζα και Ιωαννα να σας ζησουν!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσουν κοριτσάκια και από εδώ!!! Να τα καμαρώνετε τα παιδάκια σας!

Ιωάννα και τα δύο τα τικεράκια σου φαίνονται! Απομένουν τρεις κοριτσομανούλες στην παρέα, Μαρίιι, Σούλα και Χριστίνα, για να δούμε θα παραμείνουν στο μέλλον???


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...