Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

ρο μας γιατι εχουμε πανω απο χρονο να κανουμε τσεκ απ!

κλαιει ο γρ. ;

Πιστευα πως θα κλαψει γιατι εχθες που του εκανα σχετικη συζητηση αρχισε να ουρλιαζει χωρις να κλαει...αυτο το ψευτικο που κανουν ''οχιιιιιιι δεεεε θελω''αλλα τελικα αποστολη εξετελσθη ''αναιμακτα''(οξυμωρο ε; ).Του ειπαμε οτι αμα κουνηθει θα πονεσει και οτι αν δεν κουνηθει θα τελειωσουμε γρηγορα και θα εχει μια εκπληξη.Και την κρισιμη στιγμη ανοιξα τσαντα και του κουνησα ενα λεγκω φιγουρα που μου ζητουσε και ολα ενταξει ,ουτε που εδωσε σημασια στην πεταλουδα.Ολα καλα ,ολα ανθηρα!Καλα μας αποτελεσματα τωρα.

Την μπεμπα εντωμεταξυ την ειχαμε παρατησει στο καροτσι σε μια γωνια στο σαλονι του ιατρειου...ολο την ξεχναμε αυτη χαχα!

Μετα πηγαμε ολοι μαζι για καφε πλατεια,σ/μ,κρεοπωλειο,φαγητο και τωρα μαζευτηκαμε.Για το απογευμα εχουμε κανονισει να παμε σε ενα μπαζαρ σε εμπορικο και για αυριο σε μια δραστηριοτητα .

Ο ανδρας μου παει τωρα στην εκθεση για τη θερμανση που λεγαμε ,να δουμε τι σκ@τ@ θα κανουμε φετος....παντως κατι θα βαλουμε και πρεπει αμεσα να αποφασισουμε τι...ειναι πολλα τα λεφτα γμτ...

Αυτα τα νεα μας!!

Μπραβο και για τις εξετασεις σου!!!!Και εις αλλα τωρα...!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιοβαννακι μου τωρα σε διαβασα..και θα στο ξαναπω!!! μην ανησυχεις και μην πεφτεις για αυτο το λογο.Το κοριτσακι σου ειναι μια χαρα, ειμαι σιγουρη.Προφανως εχει και τον εμετο ευκολο οπως πολλοι ανθρωποι (και εγω ανηκω σε αυτους τους ανθρωπους) αλλά πιστευω οτι το εχει παρει λαθος(ή ευκολο) και οποτε τη ζοριζει κατι ριχνει εναν εμμετο, ειτε επιτηδες ,ειτε επειδη αγχωνεται.Οπως και να εχει ψαξτο αν θες για σενα για να αποκλεισεις οτιδηποτε αλλο παθολογικο και να μπορεις να της φερεσαι αδιαφορα για να το ξεπερασει,αυτο ειναι το Α και το Ω.Παντως κατα τη γνωμη μου,περιμενε και μην τρεχεις το παιδι σε ψυχολογους.Μια αντιδραση ειναι και αυτη, οπως τοσες και τοσες και θα ξεπεραστει!!Σου εχω πει οτι και εγω το εκανα μικρη και ειχα το λογο μου..Παρε αν θες εσυ μια γνωμη ειδικου για το πως θα το χειριστεις και ασε το παιδι.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!Καλο μηνα!!!Οι δυο μας το κραταμε το μαγαζακι ε;Δεν πειραζει εγω το αγαπω!

Εμεις βατραχακι μου περασαμε ενα πολυ γεματο σκ,σχεδον ολο αφιερωμενο στο γρηγορη βεβαια.

Καταδιασκεδασε το αγορακι μου!Δραστηριοτητες,κουνιες,σινεμα.Τι να κανουμε; ολη την εβδομαδα οσο ειναι σπιτι ειναι πολυ συνεργασιμος και υπομονετικος.Περιμενε γρηγορη να ταισω το μωρο,περιμενε γρηγορη να κοιμησω το μωρο,περιμενε να αλλαξω το μωρο,ανοιξε σε παρακαλω την πορτα,φερε μου σε παρακαλω εκεινο,απαντησε σε παρακαλω στο τηλεφωνο και πολλα τετοια..Και η αληθεια ειναι οτι με βοηθαει πολυ χωρις να παραπονιεται και του αξιζει τα σκ η αποκλειστικοτητα..Χαλαλι του!!!

Για τη θερμανση αρχιζουμε και καταληγουμε σιγα σιγα.

Εσεις τι κανετε;;Τα παιδακια πως ειναι;


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα.

Ευτυχως ειμαστε καλυτερα.Η μαμα μου σιγα σιγα αναρρωνει αν και ακομα δεν μπορει να κνει και τιποτα μονη της οποτε το τρεξιμο γι αμενα δεν αλλαζει.

Η μικρη εμεινε στα δεκτα της Παρασκευης ευτυχως .Ολο το σ/κο ηταν μια χαρα οποτε σημερα κανονικα σχολειο .

Το απόγευμα ξεκιναμε και χορο-ενόργανη δοκιμαστικα για μια εβδομαδα.

αν της αρεσει και αν μπορει θα συνεχισει αλλιως βλέπουμε.

Ο καιρος και εδω ζεστος και λεω απο το επομενο σ/κο να ξεκινησω τις "χειμωνιατικες" δουλειες οσο ακομα εχει ζεστη γιατι θα την κανει την αλλαγη αποτομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα και μόνο καλά νέα να μαθαίνουμε!!!

Εμείς είμαστε καλά, περάσαμε ένα Σκ με πολλές εξόδους μόνο για ενήλικες, αλλά ήταν και αρκετά κουραστικό αφού οι δουλειές στο σπίτι δεν τελειώνουν!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ και από εμένα.

Εμείς περάσμα ένα αρκετά όμορφο ΣΚ με μπανάκια και βολτούλες. Ποιος θα μου το έλεγε ότι θα κάναμε μπάνιο στις 30/9. Μια χρονιά, δεν θυμάμαι πότε αλλά ήμουν στο δημοτικό, είχαμε πάει στην παρέλαση στις 28/10 και μετά για μπάνιο. Λέτε να το ξαναζήσω αυτό; Σήμερα πήγαμε με την Αλεξάνδρα για τις εξετάσεις και όπως το περίμενα, με έσκασε για να κάνει πιπί στο ποτηράκι. Φώναζε και ούρλιαζε ότι έχει πολύ πιπί και το ποτηράκι είναι τόσο μικρό....:tongue::tongue::tongue: Τελικά τα καταφέραμε και μαζέψαμε μια πολύ μικρή ποσότητα. Αποτελέσματα την Πέμπτη. Μετά πήγαμε και πήραμε παππουτσάκια και κορμάκι και εκεί με εξέπληξε γιατί ενώ είχε μπροστά της όλες τις αποχρώσεις του ροζ και του μωβ, διάλεξε ένα πορτοκαλί.....:confused::confused::confused: Σε λίγο έχουμε και το πρώτο μας μάθημα. Θα σας πω εντυπώσεις.

Μαργαρίτα μου άψογος ο Γρηγόρης σου. Μπράβο του!!! Νομίζω ότι του αξίζει να του αφιερώνετε τα ΣΚ.

Βατραχάκι μπράβο για τα αποτελέσματά σου. Καλή επιτυχία και στα υπόλοιπα.

Σούλα εύχομαι η μαμά σου να αναρρώσει γρήγορα. Καλή αρχή και στο δικό σας χορό.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!

Σημερα ''τιμης ενεκεν'' θα ξεκινησω με ευχες στην αρμομαρια μας!!!

Χρονια πολλα και καλα ιδρυτρια του καφε μας!!!χαχα!!!Κορτσακι οτι επιθυμεις,γερη και δυνατη παντα!!!

Γιοβαννακι εχει δικιο το παιδι..που να χωρεσουν τοσα τσισα στο ποτηρακι...!!!Αφου τελειωσατε ενταξει,καλα αποτελεσματα τωρα και εμεις σε λιγο θα παρουμε τα δικα μας!

Καλη αρχη και στο χορο σας διαβασα οτι τα πηγατε σουπερ τελικα!!!!!Ε ειναι πολυ τσαχπινα η κουκλα μας!!!

Σουλα ευτυχως πατε καλυτερα.Αντε να ησυχασεις λιγο.Η μικρη πως πηγε στο χορο;;;

Εμεις καλα!Λαικη σημερα ,μαγειρεματα κτλ.

Φιλια


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

αρμακι μου χρονια πολλα!!!

οτι επιθυμεις να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να σε χαιροντε ολοι οσοι πραγματικα σε αγαπουν!!!!

ελα καλε ντροπη θα σου βαλω απουσια θυμασαι τα παλια χρονια που ημουν απουσιολογα;:D:D:D:D:D:D

ριτα μου κι εγω αγαπω καφε εμεις εδω σταθερα χαχαχαχα καλε πειτε και στις αλλες μηπως δεν το ξερουν!

Σουλα μου αντε ωραια ολα αρχιζουν να στρωνουν ευτυχως που η μικρη το περασε ελαφρια την ιωσουλα οσο για τις δουλειες αχ πρεπει κι εγω αλλα προς το παρων τα αγνοω!!!!

Γιοβαννακι μου πως πηγατε εχθες με τον χορο;καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σας πολυ γελασα με το πιπι και το ποτυρακι :tongue::tongue::tongue:

Μαρινακι περασατε τελεια διαβασα αχ ζηλεψα πολυ αλλα που θα μου πατε θα σας ερθω καποια στιγμη!!!!

σημερα χαλαρα δεν εχω ουτε μαθημα τιποτα οποτε μαλλον θα βολταρουμε το απογευμα!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Μια αισιόδοξη καλημέρα κι από μένα σήμερα, ο καιρός βοηθάει να ανεβαίνουμε πολύ!

Πολλές ευχές στο Αρμάκι μας, να σε χαιρόμαστε όλοι κοριτσάκι!

Η Αλεξάνδρα επέλεξε καλέ τα ιδιαίτερα ρούχα για το χορό γιατί έτσι κι αλλιώς θα διαπρέψει.

ο γιος μου έχει εκδρομή σήμερα για τρύγο! :) Μάλλον θα πάρουν και τις προμήθειές τους για τον κόπο τους, γιατί αύριο θα φτιάξουν μουστοκούλουρα στο σχολείο. Το Μαριαλενάκι είναι παραπονεμένο όμως γιατί ακούει αυτά και θέλει κι εκείνη.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε και τσιπουρο μετα χαχαχαχα!!!

εμενα εχθες φτιαξανε ενα σταφυλι απο χαρτονια και το εκανε τελειο ο τιμος αφου ειπα το εκανε η δασκαλα αλλα την ρωτησα και μου ειπε οτι του εδειξε μονο δυο ρογες που τα κολαει και μετα το εκανε μονος του!

αυριο εχουμε κι ενημερωση γονεων!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...