Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

περαστικα σου Μαρινακι μου τελικα πηγες δουλεια ε;

γιατι δεν εκατσες σπιτι να αραξεις λιγο;

εχεις μαστορια στο σπιτι η μονοι σας το βαφεται;

κι εγω θελω να βαψω το δωματιο του τιμου και το δικο μας αλλα ολο το αναβαλω πρεπει πριν πιασουν τα κρυα ομως να το κανουμε!

αληθεια με την θερμανση τι θα κανετε φετος κοριτσια;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρινακι περαστικα σου κοριτσι μου και καλη ευκολια στο σπιτι.

Τουλαχιστον οταν τελειωσει θα εχεις ξεμπερδεψει και με τα χειμωνιατικα και θα το εχεις κανει οπως θελεις.

Φιλιώ μου για γυναικα ψαχνω αλλα τελικα εινια πιο δυσκολο απο οτι περιμενα να βρω.Ασε που μου ζητανε 50 ευρώ για 3-4 ωρες την ημερα και δυστυχως οι καιροι εινια πολλοι δυσκολοι.

Εμείς από περσι μετατρέψαμε τον λέβητα και δουλευει με κουκουτσια.

Πραγματικα εινια πολύ οικονομικότερο και εχει υψηλη αποδοση.Να φαντστεις οτι με τον ιδιο λέβητα ζεστενουμε 2 σπίτια γυρω στα 330 τμ και το κόστος είνια στο 1/3 περιπου του πετρελαιου.

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε Σουλα 50 ευρω;καμια εκει στην γειτωνια δεν εχετε για κανα δυοωρο να πηγαινει;

κι εμεις φετος πηραμε τετοιο λεβητα που καιει τα παντα τι κουκουτσι καψατε;

ποσο παει ο τονος;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

αντε ρε Σουλα 50 ευρω;καμια εκει στην γειτωνια δεν εχετε για κανα δυοωρο να πηγαινει;

κι εμεις φετος πηραμε τετοιο λεβητα που καιει τα παντα τι κουκουτσι καψατε;

ποσο παει ο τονος;

Δεν υπάρχει Φιλιω μου δυστυχως.

Εμεις καιμε ροδακινο (τι αλλο?) τωρα για την τιμη θα σε γελασω.

ΚΑπου στα 1200-1300 νομιζω αλλα μπορει να λεω και χαζα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια τι είναι αυτός ο λέβητας που καίει κουκούτσια? πρώτη φορά το ακούω και αν μου το έλεγαν μάλλον θα γελλούσα!

Πήγα στη δουλειά τελικά γιατί αν δεν ερχόμουνα, δεν επιτρέπεται να βγω από το σπίτι για το επόμενο 24ωρο καθώς μας κάνουν ελέγχους και αυτό με καταπιέζει και με αγχώνει. Το σπίτι μόνοι μας το βάφουμε, ο Χ. δηλαδή, αλλά πολύ σταδιακά. Χτες και σήμερα που έχει ρεπό κάνει σαλονοκουζίνα και τα υπόλοιπα τα είχε τελειώσει τις προηγούμενες μέρες. Βέβαια, τα καλόπαιδά μου, που ποτέ δεν είχαν σκεφτεί να γράψουν στον τοίχο, τώρα που είναι φρεσκοβαμμένος πήγαν και ζωγράφισαν όλο το χωλ! Δε φτάνει αυτό όταν τους το είπα, ο Γιώργος το αρνήθηκε κατηγορηματικά και η Μαριαλένα προσβλήθηκε είπε ότι δεν το έκανε αυτή και έκλαιγε σπαραχτικά για ένα 15'! Δεν εξηγείτε, ή έχουμε φαντάσματα ή κάποιος υπνοβατεί! :) :) :)

Σούλα τόσα πολλά λεφτά? Πόσες μέρες σας είπαν ότι πρέπει η μαμά σου να είναι σε ακινησία?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρινακι αυτο ειναι περιπου

ΛΕΒΗΤΑΣ CSV PELLET - ΒΙΟΜΑΖΑΣ - ΠΥΡΗΝΟΞΥΛΟΥ(ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ

Δεν μας ειπαν για τη μαμα μου συγκεκριμενεσ μερες.Μεχρι να μπορει να κινηθει ανετα θα πρεπει να εινια ακινητη.

Δεν θα κανει ζημια αλλα δεν περναει ο πονος εαν κινειται.

Οσο για τα παιδακια μας τι να πω?Και η δικια μου δεν ειχε γραψει ποτε σε τοιχο και μολις βαψαμε περσι και τα εστρωσα ολα αποφασισε να ζωγραφισει πανω απο τον καναπε στο τοιχο στο σαλονι.:evil:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Ρε Σουλα τοσα ροδακινα ποιος τα εφαγε και μάσατε τοσο κουκουτσι;;;;χαχαχαχαχα!!Καλο ε;;;;

Τι κανετε κοριτσια μου;;; εχω τρελα κεφια ο καιρος αυτος ανεβαζει τη διαθεση.Εχθες στο τσακα τσακα βουτηξαμε μωρο και γρηγορη και πηγαμε στο παρκο.

Μαγειρευω γαριδες γιουβετσι και εχω και ενα κεικ σοκολατας στο φουρνο για τον gregory που το ζητησε!!!

σε λιγο θα βγω βολτα με την μπουμπου μου!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εδω!

Ετρεχα με λογαριασμους σημερα, οπου και να πηγαινα χαμός! Και φυσικά δεν τελειωσα ακομα, μου τελειωσαν τα λεφτα χαχαχαχαχα! Ολοι πληρωνανε σημερα.

Για φαϊ κοτοπουλακι με ρύζι κοκκινιστο στο φουρνο. Πήξαμε στη κοτα αυτη τη βδομαδα.

Εμείς για θερμανση λεγαμε να μετατρεψουμε το τζακι αλλά δεν τα καταφεραμε, οπότε παλι πετρελαιο οσο μπορουμε και κλιματισμο.

Ρε Σουλα τί ταλαιπωρία ειναι αυτη! Ευχομαι να συνελθετε ολοι συντομα για να ηρεμησεις και εσυ. Καμια αδεια δεν παιζει να πάρεις? Η πεθερά σου δεν μπορεί να βοηθησει λιγακι με τις δουλειες του σπιτιου? Ωραια η θερμανση σας δεν το ειχα ξανακουσει.

Μαρίνα μου περαστικααααα! Και καλα ξεμπερδεματα με τα βαψιματα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Σουλα τοσα ροδακινα ποιος τα εφαγε και μασατε τοσο κουκουτσι;;;;χαχαχαχαχα!!Καλο ε;;;;

Χαχαχαχαχα! Δεν εχει και like εδω να κάνω:lol:. Πάνω εχει τόσα εργοστάσια που φτιάχνουν κομποστες οπότε τα κουκούτσια τα εχουν μπόλικα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε; Εγώ δεν είμαι στα καλά μου ...... πάλι.....:cry: Η Αλεξάνδρα ξαναέκανε σήμερα εμετό στο σχολείο και έχω στεναχωρηθεί πολύ ......... :cry::cry::cry::cry: Προσπαθώ να μην κάνω άσχημες σκέψεις και να πέισω τον εαυτό μου ότι είναι κάτι καθαρά ψυχολογικό, αλλά ακόμα και αυτό να συμβαίνει, το παιδί κάτι το ενοχλεί και δεν περνάει καλά. Δεν μπορώ να το παραβλέψω αυτό.....Τι είναι όμως δεν ξέρω και δεν μπορώ και να καταλάβω. Έχω δώσει ένα περιθώριο ενός μήνα. Αν μέσα σε αυτό το διάστημα δεν κοπεί πάμε πρώτα για αξονικές κλπ και μετά σε παιδοψυχολόγο. Δεν θέλω να γκρινιάζω, αλλά δεν έχω και το κουράγιο πια να σκεφτώ ψύχραιμα και να το αντιμετωπίσω. Λίγη ηρεμία και γαλήνη θέλω, ζητάω πολλά;

Σουλίτσα οι μικρές μας έχουν βαλθεί να μας τρελάνουν νομίζω.....δεν εξηγείται διαφορετικά.

Από θέρμανση, εμείς το γυρίσαμε στο πέλετ. Όσο όμως κρατάει το Καλοκαίρι είναι καλά. Μην μας θερίσει το Γενάρη φοβάμαι όπως έγινε και πέρσι.....:confused::confused::confused::confused:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Έκατσα κι εγώ ετοίμασα και το φαγητό μας για αύριο τελικά έκανα γεμιστά τα τελευταία του μπαξέ μας του πάλι!

Το απόγευμα σήμερα ήταν αφιερωμένο στα παιδάκια μου δεν είχα φροντιστήριο και δεν έκανα τίποτα μόνο μαγειραψα μετά ζωγραφισαμε τρέξαμε παίξαμε!

Σήμερα ο τιμος στο σχολείο ήταν άψογος μου είπε η δασκάλα μας έκανε και πολύ ωραία εργασία!

Κωνκων μου αυτοί οι λογαριασμοί δεν τελειώνουν ποτέ μόλις τους πληρώνεις έρχονται οι επόμενοι!

Ιωάννα μου χαλάρωσε βρε καρδούλα μου και μην πάει ο νους στο κακό μια χαρά είναι η Αλεξάνδρα σου δες πως θα πάει κι αν συνεχίσει τότε είναι σιγουρα ψυχολογικό τότε συμβουλεψου έναν ειδικό


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

Επιτελους σαββατοκυριακο.Εχουμε μεγαλο οικογενειακο προγραμμα σημερα και μεσα σε ολα θα παω και τον γρ.σε λιγο για εξεταση αιματος .Μου ειχε γραψει πριν κανα μηνα η παιδιατρος προληπτικες εξετασεις(γιατι εχει να κανει απο τα 2 του) και εγω το αφησα κ το ξεχασα τελειως..εχθες βρηκα το χαρτι και ληγει αυριο οποτε κανονισα αρων αρων για σημερα με τη μικροβιολογο να τον παω να τελειωνουμε.Βατραχακι θα μας ακουσετε μεχρι εκει...χαχαχα!!!

Εφυγα καλα να περασετε!!!Υπεροχος ο καιρος για βολταρισμα!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!

τι ζεστη ειναι αυτη;;;;;μηπως εχουμε αυγουστο καλε μπερδευτηκαμε;

σημερα εδινα εξετασεις στο word και περασα :):):):)

ριτα καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας κι εμεις πρεπει να κανουμε εξετασεις να ελεγξουμε λιγο το σιδηρο μας γιατι εχουμε πανω απο χρονο να κανουμε τσεκ απ!

κλαιει ο γρ. ;

εμενα παλι αναισθησια εχουν και τα δυο ουτε καταλαβαινουν μονο το δωρο σκεφτονται που τους δινει η μικροβιολογος :D

σουλα πως εισαστε;η μικρη πως ειναι;

μαρινακι εισαι καλυτερα;οι δουλειες πως πανε;

φιλακια καλες βολτες σε ολες!!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...