Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ ρε Σουλα μου ολα μαζεμενα σου εχουν ερθει...Κουραγιο! Καποια στιγμή θα χαλαρωσεις δε μπορει!

Οσο για 3α παιδακια που διαβαζω...κ εγω θα ηθελα, αλλά πλέον δεν ξερω αν θα τα καταφέρουμε (απ'ολες τις αποψεις) ααααν ερθει πάντως, με το καλό!

Μου ελειψε το καφε μας! Μου αρεσουν και τα τικερακια μας τα ζουζουνιάρικα! Μου θυμιζει τον πρώτο καιρό που τα ειχαμε μωρακια νεογέννητα και μοιραζόμασταν τις ανησυχίες μας και τις χαρες μας για τα κατορθώματα τους!

Link to comment
Share on other sites

καλως την blume μας!!!

τελικα σε ολες μας ελειψε το καφε μας αντε να του ξανα δωσουμε ζωη!

σουλα μου τι να πω υπομονη θα περασει κι αυτο!

Μαρινακι μου τι κανετε εσεις;τα πιτσιρικια τι κανουν;

μου λειπεις βρε καποτε τα λεγαμε καθημερινα στο τσατ τωρα χαθηκαμε :(


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμας!!Οι μισοί κοιμουνται , οι άλλοι μισοι ξεβρακώνονται!Αχ τι θα τον κανω τον μικρό, όλη μερα βρακια μου κουβαλαει, μπλουζες, καλτσες...ο Αν δε μου τα εκανε αυτά, αυτος έχει αποψη για όλα!!

Βλέπω καινουρια τικερακια και μεγαλα παιδακια πια αλλα και μικρουτσικα..αλλη μπαλαρινα, αλλος ποδοσφαιριστης, ποδηλατα...τελεια!!

Πάω να δω τι θα τον κάνω που δεν κοιμαται, εχει αραδιασει ολα τα παιχνιδια στο χαλι..καλό απόγευμα σε όλους!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις κοιμηθήκαμε κι εμείς πάω κι εγώ να ξαπλώσω γιατί έχω και φροντιστήριο το απόγευμα!

Στονε μου όλα τα παιδάκι στα τικερακια κάτι κάνουν μόνο ο τιμος τρέχει σαν παλαβός!

Τυχαίο?δεν νομίζω χαχαχα!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσα! Να ΄μαι και εγώ. Με θέτε;;;;;; ;););););) Μπήκα στο φβ και είδα ότι την κάνατε κατά εδώ. Δεν έχω υπολογιστή στο σπίτι, ώρα του ήταν να χαλάσει και αυτός :evil::evil::evil:, και μπαίνω από ένα παλιό λαπτοπ που του λείπουν και κάτι πλήκτρα......τεσπα.

Σουλίτσα διάβασα για τη μανούλα σου. Εύχομαι να είναι περαστικά. Δεν μπορείς να την πάρεις κάποιες μέρες στο σπίτι σου για να μην γίνεσαι και εσύ χίλια κομμάτια;

Βατραχάκι μπράβο για τα ζουζούνια σου που προσαρμόστηκαν στο σχολείο. :D:D:D:D Είδες που κάνουν παρέες και δεν θέλουν μετά να φύγουν; Το είχα ζήσει και εγώ αυτό και δεν το πίστευα.

Stone άλλο παιδί ο Δημητράκης ε; Το καθένα τελικά έχει τα δικά του......σου φτιάχνει τα συρτάρια βρε το παιδί ;););););)

Μην μιλάτε για ηλικίες κορίτσια..... πονεμένο θέμα.......:tongue::tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

τι κανετε;πως ειναι τα κεφια σημερα;

εμεις ξυπνησαμε πολυ νωρις στης 7 παρα που ετοιμαζομουν για δουλεια ξυπνησαν και τα δυο ζουζουνια τους εδωσα γαλα και τα αφησα και τα τρια αγορια να βλεπουν παιδικα εως την που θα πηγαιναν σχολειο!

γιοβαννακι καλως μας ηρθες!και το δικο μου το λαπτοπ του λειπουν πολλα κουμπια θελει να παραγγειλω ενα πληκτορολογιο και να το δωσω να μου το περασουν!

τι καλο θα φατε σημερα;για δωστε ιδεες για μαγειρεμα σημερα κοτοπουλακι με πατατουλες και μανιταρια στο φουρνο εμεις!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!

Ευχομαι πραγματικα να εινια καλη η σημερινη μερα.Το εχω αναγκη.

Η μαμα μου ακομα μια απο τα ίδια .Επίσης στα προβλήματα προστέθηκε και η δυσκοιλιοτητα και ετρεχα χθες για κλύσμα αλλα φως δεν ειδαμε.

Εχω τοσο εξαντλητκο προγραμμα που δεν ξερω πως θα τα βγαλω περα.Αρρωστησε και η αδερφη μου οποτε βοηθεια γιοκ.

Η μικρη μου αρχισε μαλλον να ενοχλείται που δεν με βλεπει και πολύ και ξανααρχισε να ξυπναει την ωρα που φευγω στη δουλεια (6 και κατι) και να κλαιει.Μου ραγισε η καρδια σημερα .

Ουφ!!!!!

Ας πω και κατι πιο απλο.

Εγω χθες εκανα γεμιστα και αυγοφετες για το σχολειο.Σήμερα θα κανω μπαμιες για τη μαμα μου και καμμια σουπιτσα για την μικρη μια και λεω εγω και ο Ν. να φαμε και δευτερη μερα γεμιστα.

Πρεπει να βγω και στην αγορα να παρω πυτζαμες στη μαμα μου και οποσδηποτε να βρω χρονο να σιδερωσω ρουχα για τη μικρη γιατι ενα ενα τα τραβαω και φοραει στο σχολειο.

Αυτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σουλίτσα διάβασα για τη μανούλα σου. Εύχομαι να είναι περαστικά. Δεν μπορείς να την πάρεις κάποιες μέρες στο σπίτι σου για να μην γίνεσαι και εσύ χίλια κομμάτια;

Ιωάννα μου ηταν το πρώτο που σκέφτηκα αλλα εγω λειπω απο τα ξημερωματα μεχρι το απογευμα στη δουλεια.

Οποτε θα εινια μονη της.Επισης το σπίτι μου εινια μεσα στη σκαλα δυσκολο να μετακινειται.

Τουλαχιστον στο δικο της σπιτι παει και καμμια φιλη της της κανει παρεα και τη βοηθαει λιγο τα πρωινα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Σουλα μου!

ωχ βρε φιλεναδα τι να πω μηπως να περνατε καμια κοπελα για καποιες ωρες και λιγες δουλειες μαγειρεμα και τετοια;

δεν γινεται να τρεχεις σε ολα στο τελος θα πεσεις κι εσυ κατω!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα, δουλειά και σήμερα και αυτή η εβδομάδα δε λέει να τελειώσει μου φαίνεται! Εγώ ακόμα άρρωστη, το σπίτι στα μαύρα του τα χάλια, ή μάλλον στα άσπρα του τα χάλια, και έπίσης και τα δικά μου παιδιά Φιλιώ ξυπνήσαν από τις 7 την ώρα που έφευγα για τη δουλειά.

Σούλα, όλα μαζί βρε κορίτσι? Πάντως το ότι συνέπεσε τώρα η δυσκοιλιότητα επιβεβαιώνει ότι μάλλον από ψυχολογικούς λόγους προκαλείται. Υπομονή και όλα θα φτιάξουν.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...