Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Παλι πυρετο ο Σωτηρης! 37,2 μεν αλλα παιδευεται το μωρο μου! Δε μας ειπε bye bye τελικα... :-(

Άννα μου αυτό δεν είναι πυρετός, μην αγχώνεσαι! Εγώ δεν μπόρεσα ποτέ να θερμομετρήσω τόσο λίγο πυρετό, αλλά αν δω μέχρι 37,5 δεν αγχώνομαι και δεν δίνω αντιπυρετικό αν δεν έχει πολύ γκρίνια!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εύα μια κουκλίτσα είναι το κοριτσάκι σου! Όσο για τα μαλλιά, θα τα βγάλει κι αυτά στην ώρα τους και θα βαρεθείς να χτενίζεις!

Πάω για τον πουρέ!

Άρμα καλή αρχή με τη δουλειά και μακάρι να κάτσει και για πιο μόνιμα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ήρθα και εγώ..Φαγαμε στης μαμας μου και αφησα εκει τον μικρό για να βαλω μια σκουπίτσα..

Ευα, η Ραφαέλλα τέλεια!!Τσακπινούλα φαίνεται..Αντε να τη χαρείς 3 μερούλες και απο Δευτερα θα τα λέμε πάλι..Φιλάκια!!

Arma, την Εύα δεν την πρόλαβα, εσβησες τις φωτο..Αν κρίνω όμως απο το τελευταιο avatar που είχες, ε, δεν θελει σχόλια..Ευχομαι καλή αρχή και γιατι όχι για πιο μονιμα..Αλλωστε " ουδεν μονιμοτερον του προσωρινού"

Νατασα, το 37,2 δεν είναι πυρετός, μην ανησυχείς, παρακολούθα το όμως...

Σούλα, σου βρήκα δωρακι γιοα την Ανδριάννα, για δες εδώ:http://www.isitetv.com/3dc11f7a38d244ff4e3d92c3bc9433b4-p4.htm

και ακόμη ενα, μάλλον θα το πάρω για μας..Μπας και μείνει ορθιο τπτ στο σπίτι..http://www.mothercare.com/richContent/B002GUZEFI


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το τραμπολινο stone ...αλλα μηπως ειναι ακομη μικρα τα παιδια μας για τραμπολινο ???

Γιατι ρε Ιωάννα... ο δικος μου το καλοκαιρι έκανε σε τεραστιο, στον παιδότοπο ..Βέβαια ήμουν και εγώ πάνω..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


καλα δωσατε ρεσιταλ σημερα..

Δε προλαβα και το ευακι φωτο

Ευα ειναι μια κουκλιτσα η μικρη σου να τη χαιρεσαι!

Αρμα με το καλο στη δουλεια και νομιζω οτι ΝΑΙ θα βγαλετε δοντι!!

ετοιμαζω τα πυροτεχνημτα και περιμενω!!!!(και που εισαι μην προσπαθειτε να δειτε με το ματι βαλτε το χερι σας)


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τέλειο το τραμπολίνο αλλά κι εγώ το φοβάμαι μη φάει καμιά τούμπα! Πρέπει να είσαι διαρκώς δίπλα τους αλλιώς, πλακάκια σας έρχομαι!!!!!!!! Κι εμείς δεν έχουμε κάνει ακόμα τραμπολίνο ούτε σε παιδότοπο!

Ριτάκι μιας και σε πέτυχα μήπως έχεις και καμιά συνταγή για τρουφάκια???Ε, φανταστική Ρϊτα?(Οι μπριζόλες σου μοσχομυρίζουν αλλά περιμένω να την κοπανήσει ο μάστορας να κάτσουμε κι εμείς να φάμε, αν προλάβουμε πριν έρθει ο Γώγος !)


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το τραμπολινο θα το παρουμε και εμεις στανταρ το καλοκαιρι ολο χοροπηδαγε σε μεγαλο στην Κεφαλλονια.

Οσο για τα κρεβατακι νομιζω οτι αν ερθει το δευτερο θα χαρουν πολυ τα πρωτα να τους παρουμε ενα ολοκαινουργιο κρεβατακι και ετσι σκοπευω να κανω.. να αφησω μεχρι τοτε τον Γρηγορη στην κουνια κρεβατι να του παρω μετα κρεβατακι και οταν μετο καλο πανε και τα δυο 6 ετων να τους φτιαξω παιδικα δωματια .

Δε μιλαω για εσας κοριτσια που γεννατε τωρα διοτι καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να τα βγαλετε απο την κουνια τους απο τη μια μερα στην αλλη.

Deleni καταλαβαινω απολυτα ποσο δυσκολο ειναι να εμαρμονιστουν οι υπολοιποι με το προγραμμα της μητερας και το βλεπω και εγω οταν τον κρατανε και ας ειναι για λιγο.

Το θεμα απλα πιστευω ειναι να εχουν συγκεκριμενη τακτικη σε βασικα θεματα οπως ειναι το φαγητο,ο υπνος,η τουαλετα αργοτερα και γενικοτερα σε θεματα που ρητως ''απαγορευουμε'' μεσα στο σπιτι.

Οπως δε θα αφηναν το παιδι να πιασει την κουζινα ή το φουρνο ετσι πιστευω οτι μπορουν να επιβαλλουν και 2-3 αλλα πραγματα που τους λεμε(η μανα μου ας πουμε επιμενει να εχει το σπιτι γηπεδο εγω το σπιτι μου ποτε δεν το αδειασα και πλεον το εχω στολισει κιολας).

Αν σε ενα ζωηρο παιδι δε βαλουμε και καποια ορια θα μας καβαλησει και ο Γρηγορης τους παποπουδες τους εχει ηδη του χεριου του..

Ξερω πολυ καλα οτι ειναι εκνευριστικο να προσπαθεις να μαθεις στο παιδι καποια πραγματα που θεωρεις σωστα και μετα να στα ισοπεδωνουν κανωντας κατι αλλο εστω και αθελα τους.

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...