Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

ΠΩ ΠΩ! Το Ευάκι έχει δοντάκι. Τέλεια. Συγχαρητήρια!

570018w02xr7isn0.gif


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Για μενα εμεινε κανενα γλυκακι ή τα τσακισατε όλα;;

Joa εμένα ο Χρηστακης σου και "σαν μαστουρωμένο" 'οπως τον λες, πολύ μου αρεσει..Σου είπα εχει μαγουλακι για τσίμπημα...

Πριν μια ώρα μου κοπηκαν τα πόδια..Πεσαμε τελικα απο τις σκάλες..Άκουσα ενα "μπουμ" και τον βρηκα κατω να κλαίει..Ζουπηξα λίγο το κεφαλακι του για να δω αντιδραση αλλά μεσα σε ενα λεπτό είχε ηρεμησει..Μόλις τον πάρω αγκαλιά τα ξεχνάει όλα το πουλακι μου..και εγω απο την τρομαρα μου του φωναζα...η κακιά ρε γμτ!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

386655hlgr4t2b8k.gif

μαμααααα να τα δοντακια μου!!!!

χιχιχιχ

μπραβο αρμακι!συγχαρητηρια κοριτσι μου στην ευουλα!με το καλο να βγουνε ολα χωρις πονο!

κοριτσια σορυ που δεν σας διαβασα αλλα δεν προλαβα!ευχομαι να ειστε ολες καλα κ πιο πολυ τα μωρακια σας γερα!

καληνυχτα!

stone μου περαστικα του μωρε!ενταξει τρομαξες κ εσυ μανουλα...


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατιέμαι και λέω να παω να την πέσω..

Σήμερα δεν ξεκουράστηκα καθόλου, ψιλοσυμμάζευα και παλι ακαταστατα μου φαίνονται..

Ρίτα λέω αυριο να κανω το μιλφειγ, Σβ/κο ερχεται, θα καλέσω και τις μαμαδες να δουν τα βαπτιστικά, θα σερβίρω και τον καφε στο εναπομείναν σερβίτσιο του καφε της μαμας Νο 2..Τι άλλο θέλω..Πάω γιατι αυριο έχω πάρα πολύ δουλειά..μάλλον θα τα πουμε το μεσημερι οταν σχολάσω

g.gifo.gifo.gifd.gifn.gifi.gifg.gifh.gift.gifempty.gifempty.gifm.gifa.gifm.gifi.gife.gifs.gifempty.gifempty.gifempty.gif


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!

Σαρδελακι μου ελπιζω να τη γλιτωσετε παντωςκαι ο δικος μου τη γλιτωσε δεν κολλησε απο το μπαμπα του.

Αρμα καλη αρχη στη δουλιτσα!

Φιλια καλημερα σε ολες!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!!!!!

Εσείς το "κάψατε" χθες βρ'αδυ με τις σαμπάνιες και τα γλυκα!!!!!Που θα πάει δεν θα μου έρθει το ιντερνετ στο σπίτι;;; Όλο νωρίς φεύγω απο τα πάρτυ....:D:D:D

Άρμα με το δοντάκι της Ευούλας ξέχασα να σου ευχηθώ "Καλή αρχή" κούκλα μου και μακάρι να σε χρειαστεί και για περισσότερο καιρό...;)

Stone αφού ο μικρός είναι καλά...τις περισσότερες φορές νομίζω εμείς είμαστε χειρότερες...;)

Ιωάννα μου μια χαρά είναι ο μικρός! Τέλειος μαθητής και... μεγαλώσατε βρε και εσείς πολύ...;)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ντελενάκι μου το κάψαμε δε λες τίποτε...παρόλο που είχα έναν άντρα να βογκάει...ξέρετε πως είναι οι άντρες όταν αρρωσταίνουν ε; Χειρότερα από παιδάκι!

ριτάκι μου μακάρι να την γλιτώσουμε κι εμείς. Σήμερα θα φύγουμε στο χωριό και θα τον κλειδώσουμε σε ένα δωμάτιο τον μπαμπά μας...χθες ανέβασε μέχρι 38,7!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες καλημερα, Παρασκευή Σήμερα!!!!

Το βραδυ μας δεν ήταν καθόλου καλό..Ξύπνησε ο Αναστάσης στις 3 και εκλαιγε, τον αφησα μηπως και έχασε την πιπιλα του και ξανακοιμηθεί αλλά εκεινος χειροτέρευε..Πήγα διπλα του, τον χάιδεψα, του τραγούδησα, τπτ...αρχισα να κουνάω και το κρεββατακι μηπως και νανουριστεί, κατα τις 3.30 πια ψιλοκοιμηθηκε...Μολις πάω στο κρεβατι μου ...κλάμα με λυγμούς και αναφιλητά..Στενοχωρεθηκα πολύ, καθώς το μυαλό μου πήγε στο πεσιμο..Τον πήρα μαζί μου, εκει βεβαια ηρεμησε, αλλά είχε ξαγρυπνήσει και μεχρι τις 6 μου τραβουσε τα μαλλιά (ετσι νανουρίζεται)..έκανα και εγώ η δολια υπομονη μπας και κοιμηθεί, αλλά όταν πήρα απόφαση να σηκωθώ πριν την ώρα μου (στις 6) τότε κοιμηθηκε ο γαϊδαρακος, μάλλον ήθελε και τη δικη μου μερια του κρεββατιού...

Τώρα απο την αϋπνία νοιώθω ενα αίσθημα καυσου στα ματια μου, αλλά δεν πειραζει..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σαρδελάκι μου να τον βάλετε σε καραντίνα...;) ;);)

Ξέχασα να σας πω... ετοιμάζω τη μικρή σήμερα να πάει στη γιαγιά της και ανοίγω την ντουλάπα να πάρω ένα ζακετάκι...και βλέπει τη γούνα που της είχε πάρει η νονά της στη βάφτιση..... Και γίνεται ένας χαμός..να κλαίει και να οδύρεται για να φορέσει τη γούνα :shock::shock::shock: τι να κάνω η γυναίκα, δεν μπορούσα να της χαλάσω χατήρι και έφυγε απο το σπίτι σαν τον Δον Κορλεόνε!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Stone μου στην δουλειά είσαι;;; Αν ναί που δουλεύεις;;;

Φωτεινή μου σήμερα θα φύγω για το χωριό...θα πάω στο ταχυδρομείο να παραλάβω το πακέτο σε λίγο...θα σου έλεγα να έρθεις να τα πάρεις σήμερα πρίν φύγω, αλλά είναι ο άντρας μου άρρωστος με πυρετό και δεν ξέρω μήπως είναι καμιά ίωση και κολλήσεις! Κι έχεις και το μωρό...


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...