Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

2379979j1k0wmrne8.gif

342935hdkg91jrn6.jpg

Κορίτσια με έχετε συγκινήσει τόοοοοοοσο πολύ!!!! Είναι πολύ όμορφο όλο αυτό σήμερα! Αχ! Δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω! Ο καλός μου ήρθε σπίτι με ένα μπουκάλι σαμπάνια! Γλυκό και δώρο αύριο..Γμτ, αύριο βρήκα κι εγώ να ξεκινήσω δουλεία??? Τεσπα..Να σας πω για το δόντι??? Είναι το πάνω αριστερά και δεν παιδεύτηκε καθόλου το πουλάκι μου..Αυτό είναι το πιο σημαντικό! Μία μικρή γκρινίτσα το μεσημέρι είχε, αλλά τίποτα σπουδαίο..Μόνο αυτό!

Θάλω να ουρλιάζω συνέχεια!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Αρμα μου ...ξερεις απο την μικρη εμπειρια που εχω βλεπω οτι τα πιτσιρικια ειναι οπως ξεκινησουν ..και μας χωρις γκρινια εβγαλε το πρωτο ετσι και εβγαλε και τα επομενα!!!

Παιρνω ενα σοκολατακι και ενα ποτηρι σαμπανια να ευχηθω και επισημως στην Ευουλα και στην μαμα της!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το πισω θελω με την σοκολατα.....αχ μιαμ μιαμ ...

ωραια τα ιντερνετικα γλυκα ...χορταινει το ματι και δεν εχουν και θερμιδες ...

και αφου ειναι λαιτ θα φαω και τα δυο μπροστα ..

αχ στην υγεια σου σαρδελακι μου ..

Μεγια το δοντι της Ευουλας μας!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθα και εγω να κεραστω..

Στην υγεια της Ευουλας!

Λοιπον αρμα δε θα τα προλαβαινεται παο εδω και περα τα δοντακια.

Εγω στο ειχα πει σιγα μην πεδευτει οτι πεδευτηκε πεδευτηκε μεχρι να κατεβουν τωρα ποιος την πιανει!!

Ρε συ joa μια χαρα ειναι το αγορακι στις φωτο απλα εχει λιγο κομενα ματακια ισως τα τραβηξαν πρωι πρωι ή αργα και ηταν κουρασμενα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ έντονα φαίνεται το διπλανό και οι κυνόδοντες από την δεξιά πλευρά έχουν κατέβει αρκετά. Για να δούμε..Πάντως όντως Ριτάκι είχες απόλυτο δίκιο! Και εγώ νόμιζα πως ήσουν ειδική μόνο στις ωτίτιδες!χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

Κορίτσια μου πάω να συμμαζέψω γιατί αύριο πρωί πρωί και εγώ μετά από τοσο καιρό θα πάω για δουλειά. Θα σας γράψω τα νέα με την πρωτη ευκαιρία.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδια μου που ζήσαμε όλες μαζί αυτή τη σημερινή χαρά. Ειλικρινά ένιωσα ότι χαρήκατε όσο κι εγώ! Σας φιλώ φιλενάδες!

Καλό βράδυ σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...