Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαράκι ετσι όπως τα περιγραφεις πρεπει να είναι δόντι.Αντε περιμένουμε τραπεζωμα.

Ωραία και η πορτούλα θα την ψαξω.

Stone για τραμπολίνο δεν το συζηταω αλλα το άλλο μου αρεσε πολύ.

Ευχαριστώ για το χρόνο σου κοπέλα μου.

Αχ σε λίγο σχολάω Πω πω το κεφαλάκι μου βουιζει, και το ζουζουνοκοριτσάκι μου δεν θα με αφήσει σε χλωρό κλαρί.

Χθες κορίτσια ξέχασα να σας πω δυο κουφα του συζύγου μου.

Η μικρή την κουκλα της που την βαφτισαμε Μαρία την φωνάζει "Μαια" και οταν βιαζεται "Μια".

Εκει που πεζαμε λοιπον βρήκε το μπιμπερό της και το παιρνει και παειΣτον μπαμπα της και φωνάζει Μια Μια γιατι δεν μπορουσε να βρει την κουκλα της.

Ο καλος μου καρφωμενος στο ματς της απαντουσε συνεχεια «ναι ναι μια είναι και η μιρκη τσατίστηκε παει παιρνει την κουκλα της και του την πεταει στην κοιλια του και του λεει «ΜΙΑ».

Μετα από λίγο πεζαμε με τα τουβλάκια της και τα μπλε τα λεει «μπε» εχει τρελό κολημα με τα χρώματα θελει να φτιαχμει πυργακια μονο με ιδιο χρώμα οπότε αφου εβαλε όλα τα μπλε και της λεεω δεν εχει άλλο αρχιζει και τρεχει γυρω γυρω και να φωναζει μπε μπε και ο καλός μου με κοιταει με απορια και μου λεει «γιατί βελαζει το παιδί?»

Αχ όταν εχει αγωνα είναι στην κοσμαρα του………

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχου τον κουκλο φτου φτου

(Βρε κουκλα σορρυ που στο λεω αλλα βγαλε καλυτερα αυτητη φωτο ξερεις κυκλοφορουν και τοσοι ανωμαλοι στο διαδικτυο)

Με τρόμαξες ρε Ρίτα..Την εβγαλα, δεν πήγε το μυαλό μου..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φτου μέχρι να φάω τα μπριζολάκια έχασα τη φώτο!

Ρίτα ήταν πολύ ωραίες οι μπριζόλες, ειδικά ο άντρας μου ενθουσιάστηκε! Θα τον στείλω σε λίγο να μου πάρει υλικά για τα τρουφάκια γιατί κάπως μου έχει έρθει και τα θέλω ΤΩΡΑ!

Άντε καλή ξεκούραση σε όλες!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι τί έγινε;;; έχουμε δόντι;;;

Πάω να κάνω το ελιόψωμο, αλλά θα το κάνω σαν πίτσα! Εγώ με τον άντρα μου τώρα θα φάμε το ρυζάκι με τις γαρίδες...κι ο Αστέρης μετά θα τσακίσει πιτσούλα...κι εμείς την υπόλοιπη χεχε!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κορίτσια θα σκάσω! Δεν με έχει αφήσει ΑΚΟΜΑ να βάλω χέρι! Ξέρω τι θα γίνει. Αύριο που θα είμαι στη δουλειά θα το πιάσει η μαμά μου και εγώ θα σκάσω! Μα να περιμένω τόσους μήνες και να το πιάσει άλλος??? Τεσπα. Ας έχει βγει και..αχ! το σκέφτομαι και βουρκώνω(μη με πείτε τρελλή ελπίζω να καταλαβαίνετε..)

Ριτάκι από τότε που γνώρισα τον άντρα μου όλο του λέω ότι θα του φτιάξω τρουφάκια και δεν έχω κάνει ποτε. Καλά που μου το θύμησες!χαχαχαχα!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε arma εδω περιμενουμε εμεις με αγωνια εσύ δε θα εχεις. Για βαλε το κουταλακι και χτυπατο. Δωστης κατι να φαει και καντο μετα. Αντε δε μπορουμε να περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε arma εδω περιμενουμε εμεις με αγωνια εσύ δε θα εχεις. Για βαλε το κουταλακι και χτυπατο. Δωστης κατι να φαει και καντο μετα. Αντε δε μπορουμε να περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχα!!!! Αχ ρε πικουλινάκι! Στις 6 που θα τηΝ ταίσω θα προσπαθησω. Αλλά το μεσημέρι που την τάισα δεν ''έβρισκε'' πουθενά το κουτάλι :-(. Γι'αυτό και προσπαθώ αν μην χαίρομαι προκαταβολικά. ΟΥΦ!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

έλα αρμάκι μου...λίγη φαντασία θέλει και θα το πιάσουμε το δοντάκι χεχε...άσε καλέ την μαμά να το πιάσει αλλά να της πάρει και δώρο μετά έτσι; Να μην ξεχνιόμαστε :lol:

ριτάκι έτρυψα λίγο τυράκι, έβαλα λίγη σαλτσούλα και λίγο κασεράκι αυτά...τώρα το τσακίζει ο μικρός.

Την άλλη φορά θα βάλω και ελίτσες...δεν είχα σήμερα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...