Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Καταλαβαινω την αναγκη να θες να το μοιραστεις με τους δικους σου , να σε προσεξουν και να σε κακομαθουν λιγο κατα τη διαδρομη αυτη! Αλλα να εισαι με τον καλο σου εκει! Το πιο σημαντικο ατομο στη ζωη του παιδιου σου :) αυτο ειναι το πιο σηματικο !


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είμαι 6 εβδομαδων και 3 ημερων. Αλλα στον υπερηχο που καναμε την περασμενη βδομαδα το σπορακι το μετρησανε μια βδομαδα πισω! :(

Ελπιζω να μην σημαινει κατι αυτο.

Θα πάω παλι την Μ.Τετάρτη κ βλεπουμε...


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Anstella μην αγχώνεσαι !!! Πολλές φορές δεν συμβαδίζει η ηλικία του εμβρύου με την ηλικία κύησης γιατι η γονιμοποίηση μπορει να εγινε αργότερα ... Δεν ειναι καθόλου σπάνιο αυτο ...

Και καρδούλα ακούμε απο βδομάδα 6+0 οπότε ειμαι σίγουρη οτι θα ακούσετε στο επόμενο ραντεβού

Οχι άγχος ( τα λεω σε σένα να τα ακούω και εγω ) υπομονή και θετική σκέψη .

Εμείς ακούσαμε την προηγούμενη βδομάδα και ημουν 6+3 και αυριο θα παμε παλι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. Πρώτη φορά γράφω εδώ. Εχω ένα κοριτσάκι 21 μηνών και τώρα έγκυος πάλι με πητ 9/12. Δεν είχα γράψει όταν ήμουν έγκυος τότε , επειδή δε μπορούσα λόγων υπερεμεσης. Τραγική κατάσταση . Τώρα είμαι 6εβδ. + 6 ημ. Και και απο συμπτώματα ελάχιστα ως καθόλου αυτή την φορά. Με το καλό να μας έρθουν τα μωρακια μας.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ntiakana ! Κι εμεις σημερα μπηκαμε πρωτη φορα! Να σου ζησει το κοριτσακι σου , με το καλο να ερθει και το νεο μελος! Εσυ απο που εισαι ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Από Πάτρα. Δεν έχω πάει ακόμα για υπερηχο έχω ραντεβού 5/5 σε δημόσιο νοσοκομείο με τον γιατρό που είχα κ στη προηγούμενη εγκυμοσυνη. Πως βάζεις ποσων εβδομάδων είσαι κάτω από κάθε σου ποστ;


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Από Πάτρα. Δεν έχω πάει ακόμα για υπερηχο έχω ραντεβού 5/5 σε δημόσιο νοσοκομείο με τον γιατρό που είχα κ στη προηγούμενη εγκυμοσυνη. Πως βάζεις ποσων εβδομάδων είσαι κάτω από κάθε σου ποστ;


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...