Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Μπα δεν θα με κρατήσει,,στο ιατρείο θα πάω ,,,,

Διαβάζω και τα κορίτσια που γέννησαν κ συγκινούμαι re gamoto

Ειδικά με εσάς τις δευτερομανούλες τι να πω??? προσκυνώ στις αντοχές κ στην ψυχραιμία σας κ στα κουράγια σας,,,

Νομίζω ότι το έχω ξαναγράψει,,, μου αρέσει τα μάλα το νέο σου avataraki;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευχαριστώ........να είμαι έτοιμη για την νεραιδούλα μου.;)

να θυμάσαι ότι μια μαμά έχει απίστευτη δύναμη για τα παιδιά της.........κ μπορει να μην το νιώσεις από την αρχή αλλά θα το καταλάβεις....

ωχ.....σαν τη μάνα μου μιλάω:cool::cool:

να πάνε όλα καλά αύριο κούκλα μου.......

σε αφήνω να τελειώσω το βιβλίο που διαβάζω γιατι με έχει φάει η αγωνία:rolleyes::rolleyes:

φιλάκια πολλά:P:p

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα Linaki

και κάτι τελευταίο,,μια σκέψη μου,,να την μοιραστώ μαζί σας,,,

Η μπεμπούλα δεν λέει να κάνει πρεμιέρα ξέρετε γιατί??? σήμερα το σκέφτηκα

Περιμένει να σκάσουν μύτη πρώτα οι κορδέλες,,,διότι ούτε οι άλλες ήρθαν:tongue::tongue::tongue:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Όταν έρθουν οι κορδέλες (έχω παραγγείλει από διαφορετικούς:tongue:) το ξέρω πως θα γεννήσω

Άντε καλό ξημέρωμα,,,έχω άπλωμα σεντονιού αύριο,,γράψατε αρκετά από χτες!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Η κουκουβάγια της παρέας (μη πω νυχτερίδα..) ξαναχτυπά!!

Υποθέτω πως όλες κοιμάστε και καλά που κάνετε!!!!! Πόσο ζηλέυω δεν λέγεται.

Στείλτε βρε λίγο ύπνο και από εδώ.

Διαβάζω τα νέα σας και βλέπω πως αυτή και επόμενη εβδομάδα θα έχουμε πολλά γεννητούρια!!!

Αγγελική, τερμάτισες αλλά ο μικρός σε παιδεύει ε?? Καλά βολεύτηκε μου φαίνεται ο μικρός σου.... εσύ πως είσαι??

Και εσύ Μαράκι κοντεύεις, υπομονή κορίτσια!!!

Μαματοπολίνα, μην μασάς με κανέναν και τίποτα. Δεν ξέρω τι ζόρια τραβάς και έπεσες στα τσιγάρα και στα ποτά αλλά ελπίζω να είναι περαστικά.

Aobatsan, που γυρνάς παιδάκι μου με την κοιλιά στο στόμα??

Μινούλα, σε παιδεύει και εσένα ο μπέμπαρος και δεν θέλει να βγεί? Αφού ο γιατρός στα επιτρέπει όλα, δώστου να καταλάβει μήπως και αλλάξει γνώμη και σκάσει μύτη νωρίτερα!!

Vanilla, good luck με τον ντοκτορ αύριο. Για να δούμε... κοντεύεις και εσύ, θα περιμένω νέα. Λες οι κορδέλες να έρθουν αύριο??? Που σημαίνει .... γεννάς??!!!

Τώρα για τις ήδη μαμάδες της παρέας...

Καταρχήν, Verolina να σας ζήσει το μπεμπέ!!!! Με τις καλύτερες ευχές μου, να είναι πάντα γερό και χαρούμενο!

Α ρε Βιργινία, μπράβο που το παλεύεις με το θηλασμό. Κράτα γερά!!

Το ίδιο ισχύει και για σένα Bloublou με τη μαστιτίδα. Αλήθεια αυτό πονάει? ή μόνο κοκκινίζει και ανεβάζει πυρετό?

Κατερινάκι, πολύ σε σκέφτομαι! Το σκηνικό με το νύχι και την εξάντληση της αστείρευτης υπομονής, το έχω ζήσει και εγώ! Ανάσες κοριτσάκι, πολλές ανάσες. Να φυσάς και να ξεφυσάς μπας και οξυγονωθεί καλύτερα ο εγκέφαλος και γλυτώσεις από τέτοια ξεσπασματα. Δεν είναι εύκολο το ξέρω. Θέλει υπομονή - πολλή υπομονή. Προσπάθησε όπως είπε και η mamatopolina όταν ασχολήσε με το μώρο να μην είναι όσο το δυνατόν ο μικρός μπροστά.

Αν δεν είναι εφικτό αυτό να έχεις στο νου σου πως τα πάντα θα τα κάνεις πιο αργά γιατί ο μικρός όλο και κάτι θα κάνει για να σου τραβάει την προσοχή. Και προσπάθησε να του εξηγείς τι κάνεις εκείνη τη στιγμή - δίνει την ψευδαίσθηση ότι συμμετέχει και αυτός κατά κάποιο τρόπο. Ετσι θα ξεχνιέται, θα κάνει ερωτήσεις και δεν θα θυμώνει. Το πολύ - πολύ να βαρεθεί και να φύγει από εκεί.

Αν έχεις χρόνο και αντοχές κανόνισε να πηγαίνεις κάπου μόνη σου μαζί του. Εγω για παράδειγμα παίρνω την μεγάλη μου κόρη και πάμε σινεμά ή ο άντρας μου πάει μαζί της λούνα παρκ. Να νιώθει πως έστω για 2-3 ώρες πως έχει την αποκλειστικότητα και πάλι. Αλλά κολπάκια που χρησιμοποιώ είναι, κάνω το μπάνιο της να διαρκεί περισσότερο ή της γεμίζω την μπανιέρα να κάνει "πισίνα" όπως λέμε.

Οταν κοιμούνται τα μπεμπεκια βάζω μουσική και χορεύουμε ή καθόμαστε παρέα και ζωγραφίζουμε και αν κλάψει εκείνη την ώρα ένα από τα μωρά ΔΕΝ σηκώνομαι αμέσως. Κάνω ότι δεν το ακούω και πως τίποτα δεν αποσπά την προσοχή μου από αυτή και μετά από λίγο το παρατηρεί αυτή και πάει πρώτη να δεί τι συμβαίνει... Τελοσπάντων, τέτοια μικρά μικρά πραγματάκια.

Α!! την παίρνω και συχνά αγκαλιά και την χαιδεύω... της ψιθυρίζω "ξέρεις πόσο πολύ σ'αγαπάω?" και μου γελάει και απαντάει με σιγουριά "ναι, ξέρω ... ΠΟΛΥ".

Ε, κάνε και τα στραβά μάτια όσο μπορείς και θα δεις θα ρολάρει σιγά σιγά η νέα αυτή φάση.

Εμείς, καλά!!!

Επιστρατεύσαμε τις γιαγιάδες εναλλάξ το σαββατοκύριακο να κρατήσουν τα μωρά και βγήκαμε βόλτες με τη μεγάλη! Ωραία ήταν. Αν και να σας πω, μου έλειπαν τα μωρά! Θα ήθελα να ήταν και αυτά μαζί! Η μεγάλη φυσικά το καταευχαριστήθηκε.

Τα μπεμπέδια μου κορίτσια έχουν θέμα με τα κακά τους. ΔΕΝ κάνουν συχνά και εύκολα. Εχουμε αλλάξει ήδη 3 γάλατα στη μπουμπού και τώρα αλλάξαμε και στον μπεμπίτο.

Η μικρή έχει κολικούς, σφίγγεται κιόλας ΜΟΝΙΜΩΣ μπας και τα κάνει και γκρινιάζει. Ο μικρός δεν τα κάνει αλλά δεν αγχώνεται κιόλας. Ουτε σφίγγεται ούτε κλαίει. Σήμερα του βάλαμε και υπόθετο γλυκερίνης μπας και...

Μας κοιτούσε με γουρλωτα μάτια την ώρα που του το βάλαμε, μας κοιτούσε και μετά που τον κρατήσαμε, περιμέναμε - περιμέναμε και αυτός .... κοιμήθηκε!!!

Ευτυχώς έστω και πολύ μετά τα κατάφερε! Ενιωσα τέτοια ανακούφιση, λες και τα έκανα εγω!!

Κατά τα άλλα τρώνε καλά και κοιμούνται κυρίως μέσα στην ημέρα, κρατάνε τις ολονυχτίες για μένα το βράδυ!

Εγώ δεν προλαβαίνω καθόλου να ασχοληθώ με μένα και ούτε συζήτηση για τον άντρα μου! Συναντιόμαστε μόνο στην "αλλαγή βάρδιας". Εγώ κάθομαι σαλόνι μέχρι τις 4.30 με 5.00 και μετά έρχεται ο μπαμπάς να με αλλάξει και κάθεται αυτός μέχρι

που φεύγει για δουλειά. Κομμάτια και οι δύο, Σερνόμαστε. Οι κουβέντες μας είναι έφαγαν? ρεύτηκαν καλά? έβγαλαν γουλιά? έκαναν κακά? αποστείρωσες? Αντε καλον υπνο. Μέχρι εκεί φτάνουμε.

Και έχω τρελαθεί και στα πληντύρια. Τα χέρια μου πλέον είναι μανταλάκια. Τι είναι αυτό το πράγμα ρε κορίτσια!!

Αυτά! Μην σας τρελαίνω όμως...

Α! και μην ξεχάσω... χθες... Κυριακή ήταν η γιορτή του πατέρα!! Να τους χαιρομαστε κορίτσια!!!

Πολλά πολλά φιλιά


[sIGPIC]

[/sIGPIC]KNEVp3.png?3bXf386A

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσες!!!!

οι μανουλες μας τι κανουν?

εμεις ειμαστε μια χαρα, κοιμηθηκαμε πολυ ωραια, χωρις καουρες και χωρις τουαλετα..σερι ολη την νυχτα..

η κορη μου βεβαια ξυπνησε μαζι με τον μπαμπα της απο τις 7 και ξυπνησαν και μενα...:eek:

οποτε σηκωθηκα και εγω και ετοιμαζομαι να κανω καμια δουλιτσα για να διατηρω το σπιτι καθαρο, ποτε δεν ξερεις...:cool::cool:

Ρενακι μου, τι ωρες ειναι αυτες? κουραγιο, απο οτι βλεπω περνας τελεια με τα κουκλακια σου!! πολυ χαιρομαι..

Βανιλακι, περασες καλα? αντε να δουμε σημερα τα νεα του γιατρου σου..!

Οζαλινακι σε βλεπω καλυτερα, μπραβο!

οι κορες κανουν παρτυ, εμενα η δικια μου κουνιεται ολη μερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη σας ημερα !!!!

Τι κανετε γλυκουλες ?

Εγω εχω ενδοιασμο !

Βασικα την Τεταρτη το πρωι πρεπει να την παμε στην παιδιατρο δεν ειναι μακρυα απο το σπιτι γιατι η βλαμμενη δεν μπορει να φερνει λεει ζυγαρια ! γκκρρρ !!! οποτε θελω να την παω να ξερω ποσο ειναι κ τελος του μηνα θα παρω δικια μου ζυγαρια !

θα παμε σαφως πριν τις επισκεψεις νωρις το πρωι !

Ομως δεν εχω παρει ευχουλα ! Ηθελα να την παρω τελος Ιουνη! πειραζει να τη βγαλω εξω για μια φορουλα χωρις την ευχη ? δεν παω βολτα αλλωστε απλα στο γιατρο !!!!

Επισης χτες επεσε κ το αφαλουδακι μας αλλα λεω να μην την βουτηξω σημερα στο μπανακι της αλλα απο αυριο !!!! για ποσο καιρο να της βαζω ακομα οινοπνευμα ? 1-2 μερουλες καλα ειναι ????

Αυπνη κ σημερα.... σκουντουφλαω αλλα καθομαι ξυπνια γιατι την εχω στο παραθυρο λογω που ειχαμε ικτερο κ ακομα εχουμε δλδ ! οποτε δεν θελω να την κλεισω στο σκοταδι !!!

εστειλα τον μπαμπα για νανι κ μολις σηκωθει θα παω εγω !

Ο οποιος μπαμπας γελαω μαζι του γιατι χτυπαει ωραρια λεχωνας !!!

Οπου σταθει κ οπου βρεθει λεει παω να τον παρω για λιγο !!! χαχααχχα!!!!

αντι να το κανω εγω !!!

αλλα ο καημενος ξενυχταει κ αυτος μαζι μου τα βραδυα ! με βοηθαει να τη βαλει να ρευτει να την κανουμε μαζι πλυσιμο μιας κ την κανουμε καθε φορα που αλλαζουμε πανα αλλα κ αυτο για ποσο ??? την αλλα βδομαδα επιστρεφει για δουλεια.... !!!!κλαψ!!

τη μανουλα δεν την κραταω τα βραδυα γιατι τι να μου κανει ? αφου θηλαζω δεν εχει νοημα ! δεν μπορει να βοηθησει σε αυτο το κομματι !

αρκει που κανει φαγητο κ δουλειες !!!

αυτα τι αλλο ? δεν θυμαμαι !!!

το μυαλο μου δεν λειτουργει πια !

αλλα μου λενε αλλα ακουω κ για αλλα απανταω !!!!!

εγκυουλες καλα κρατατε ακομα !!!

αχ δεν πειραζει !! ακουστε με !!! καλα ειστε ακομα !!! αχαχαχαχχα!!!!!!!!!!!

Οσο για το θηλασμο οκ περασε το δυσκολο η μπεμπα εμαθε να πιανει σωστα απλα μεχρι να πιασει τη θηλη την εχουν πιασει τα νευρα της κ χτυπιεται !!!

αχορταγο παιδι ! μα καθε μια ωρα το βραδυ να τρωει ? μεχρι να την ρεψω κ να την αλλαξω αν τα χει κανει ξαναπειναει πριν κοιμηθει !!! απαπαπαπ!!!! ζορικη εξαρχης !!!!χαχαχαχαχα!!!!!

καλα εννοειται δεν θυμαμαι τι εχω διαβασει συγχωρεστε με μονο !!!

σας αγαπω !!!! μουατς !!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι που εισαι κουκλιτσα!!!!!!

ολα καλα?

να πατε αγαπη μου στον γιατρο, δεν πειραζει για την ευχουλα....

τρελο ξενυχτι ε?

ε ρε τι μας περιμενει, ακους καραμελιτσα????

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ Μαρακι δεν φανταζεσαι ακομα !!!

κατσε κ λιγο εμεινε !! χιχιχι!!

μωρε δεν παλευεται αληθεια!

δυσκολο κομματι το βραδυνο ξενυχτι !

να παω λες ? κ γω ετσι σκεφτομαι ! θα δουμε !!

θα ηθελα να ξερω ποσο βαρος πηρε η τι γινεται τεσπα !

γιατι με τον αποκλειστικο θηλασμο χασαμε 300 γρ.

αλλα τωρα τη βλεπω ξετσουμισε παλι λιγακι !

τι κανεις εσυ ολα καλα κ ολα ετοιμα ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


virgi εγω βγηκα, χωρις ευχη.Καλως, κακως δεν ξερω!Δεν γινοταν.Επρεπε να βγαλω τον μικρο βολτα!

Εγω λεω να πας, χωρις να το σκεφτεσαι!

Καλημερα σε ολες!

Ρενα σε ευχαριστω που με σκέφτεσαι!!!Και ολες σας!!!! Περναμε τη φαση μα.Εχω τον μικρο αγκαλια τωρα και δεν μπορω να γραψω περισσοτερα.Π[αντως πραγματικα ασχολουμαι οσο περισσοτερο γινεται! Μικρο ειναι μωρε και αυτο....

Ερωτηση: Ποσες μερες σας κρατησαν τα λοχεια;;;Εγω εχω ακομα αιμα....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Λοιπον τα νεα μας, μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να παω το απογευμα στο ιατρειο, για να με ξαναδει. Και μου ειπε οτι αυριο το πρωι στις 7-7.30 θα μπουμε, εκτος και αν δει κατι και με κρατησει απο σημερα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Θα μπω το βραδυ να σας πω τα νεοτερα, αν δε μπω-θα καταλαβετε!

Φιλακιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites

virgi εγω βγηκα, χωρις ευχη.Καλως, κακως δεν ξερω!Δεν γινοταν.Επρεπε να βγαλω τον μικρο βολτα!

Εγω λεω να πας, χωρις να το σκεφτεσαι!

Καλημερα σε ολες!

Ρενα σε ευχαριστω που με σκέφτεσαι!!!Και ολες σας!!!! Περναμε τη φαση μα.Εχω τον μικρο αγκαλια τωρα και δεν μπορω να γραψω περισσοτερα.Π[αντως πραγματικα ασχολουμαι οσο περισσοτερο γινεται! Μικρο ειναι μωρε και αυτο....

Ερωτηση: Ποσες μερες σας κρατησαν τα λοχεια;;;Εγω εχω ακομα αιμα....

τελικα το πηρα αποφαση! θα βγω !!!

κ στο μαιευτηριο γεννησε η γυναικα ενος παππα κ ετσι του ειπαμε κ μας διβασε μια ευχη ! αυτη της πρωτης μερας απο τη γεννα!!!!!οποτε ενταξει !

αλλα τωρα θα πας κατευθειαν στις 40 κατερινακι ???

οσο για τα λοχεια ρε συ εχω κ γω κ μαλιστα πολλα !!!! εκει που στο νοσοκομειο ειχαν μειωθει μολις ηρθα σπιτι κ αρχισα τα βραδυα το σηκω κατσε κατσε σηκω ειναι παλι παρα πολλα !!!!! βεβαια ο γιατρος ειπε θα κρατησουν αρκετα !κ εχει διαφορα σταδια!

για το μικρουλη σου, ηρεμησε ειναι φαση κ θα περασει ! εσυ αλλωστε δειχνει να κανεις το καλυτερο ! οπως ειπες ειναι μικρο ! θα καταλαβει ομως συντομα ειμαι σιγουρη !!!!

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Λοιπον τα νεα μας, μιλησα με το γιατρο και μου ειπε να παω το απογευμα στο ιατρειο, για να με ξαναδει. Και μου ειπε οτι αυριο το πρωι στις 7-7.30 θα μπουμε, εκτος και αν δει κατι και με κρατησει απο σημερα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Θα μπω το βραδυ να σας πω τα νεοτερα, αν δε μπω-θα καταλαβετε!

Φιλακιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

αντε βρε γλυκουλα ! τερματισες !!!!

με το καλο να πανε ολα κ μ'εναν πονο βρε αγαπη ! θα περιμενουμε νεακια σου !!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Verolina αναμένουμε το σεντονάκι σου;);)

Virgi γλυκουλάκι μου διαβάζω τα της μπέμπας σου,,ζόρικη ε?? Όσο για την ευχή,,βγες βρε πουλάκι μου είτε πας στον γιατρό είτε όχι,,,,μην ανησυχείς!!!

Maraki κοιμήσου τώρα που μπορείς χα χα χα

Aggelikoula πόσο σε νιώθωωωωωωωω,,άντε με το καλό κοριτσάκι μου,,το αργότερο αύριο θα τον έχεις αγκαλίτσα:D:D

Άντυ που είσαι συ??? πως πάει ο θηλασμός??

Katerina είσαι μια απίθανη μανούλα και φυσιολογική στις αντιδράσεις σου,,μην στενοχωριέσαι,,σε λίγο καιρό θα βρείτε τις ισορροπίες σας;);)

Aobatsan εσύ που βρίσκεσαι??? Παρέα με τη Μινούλα εξαφανίζεστε???

Rena σε σένα τι να γράψω???? απλά προσκυνώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bloublou σου πέρασε η μαστίτιδα?? πόνεσα μόνο που το διάβασα:-(:sad:

Mamatopolina εγώ είμαι η τελευταία που θα σε κατακρίνει,,,με το ζόρι κρατιέμαι να μην καπνίσω,,, όσο για τις μπύρες,,,αγάπη μου πίνω συνέχεια,,,ειδικά τον τελευταίο μήνα (μεθυσμένη θα βγει η μπεμπούλα),,Σε παρακαλώ δώσε προτεραιότητα στον εαυτό σου κ γείωσε όσους σε αγχώνουν!!

Linaki το τελειωσες το book???

Λοιπόν τα νέα μου:

ΓΕΝΝΑΩ- Γ Ε Ν Ν Α Ω λέμε!!!!!!!!!!!!!

Πότε??? σήμερα ή αύριο!!!!!!

Όχι δεν πήγα doc, το απόγευμα θα πάω

Απλά ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΚΟΡΔΕΛΕΣ οεο

Απίστευτο ε???? ΔΕν έγραφα κάτι άλλο χτες το βράδυ χα χα χα

Τις έπλυνα, τις καμαρώνω κ σκέφτομαι τη μπεμπούλα μου να τις φοράει!!!!!

Θα μπω αργότερα για τα νέα,,,

Σας γλυκοφιλώ,,,

Φτάνουμε στο τέλος,,,όλες μας,,,,:D:D:D:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Βανιλια επιτελους ηρθαν αυτες οι κορδελες!! Αντε και με το καλο και η μπεμπα σου να τις φορεσει και ναναι μια κουκλιτσα!!

Βιργινια, δεν ειμαι η αρμοδια να σου πω για τις ευχες κτλ, γιατι πολυ απλα δεν θα παω να παρω ουτε τη μιση ουτε ολοκληρη... Ακομη και βολτα να θες να πας γιατι μπορει ναχεις σαλταρει μεσα στο σπιτι να πας, εφοσον σας διαβασε κατι ο παππας στο νοσοκομειο.

Εγω παντως, οταν ερθει αυτη η ωρα, θα βγω, δεν καθομαι λεπτο στο σπιτι, καλοκαιρακι ειναι, δεν θα αντεξω.

Αγγελικη, τερματισες και συ, αυριο δλδ γεννας;;;; Αντε και συ με το καλο, με μισο πονο!!!!

Τελικα εγω θαμαι η τελευταια αποτι φαινεται, δεν εχω τπτ, ουτε συσπασεις, ουτε πονους, ουτε σπασμενα νερα, τιποτα. Μονο νευρα που δεν τελειωνει επιτελους, επισης εμετους-αναγουλες και κακη διαθεση!!! Πιστευα μεχρι σημερα ναχω γεννησει, ο μπαμπας μας, δε, εχει κατα απογοητευτει. Ποτε θα βγει ο γιος μου λεει; Και μενα με πιανουν τα διαολια μου, του λεω, που να ειχες και την κοιλουμπα!:rolleyes:

ΜΕ βλεπω να παιρνω ολες τις μερες που θα μου δωσει ο γιατρος.

Κατερινακι, δεν σε ξεχασα, πιστευω οτι ολα αυτα με τον μεγαλο σου (που και αυτο μωρακι ειναι δλδ) ειναι απολυτως φυσιολογικα. Οτι σου γραψαν οι κοπελες και ειδικα οι μανουλες που εχουν μεγαλυτερο παιδακι, το βρισκω πολυ σωστο. Και συ μην καθεσαι και στενοχωριεσαι τοσο πολυ, καταλαβαινω, δυσκολη κατασταση αλλα θα παρει τον δρομο του και αυτο, δεν θαναι παντα ετσι. Οποτε θες, εδω ειμαι :*


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...