Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Εδω ειμαι, στην περιπτωση που αναρωτηθηκατε. Οχι, δεν γεννησα :mad:. Οχι, ο γιατρος δεν βλεπει να γενναω αμεσα:mad:. Θα περιμενουμε μεχρι 30/6 και αν δεν αποφασισει ο μπεμπης να βγει, θα παω με προκληση 1/7. Υπομονη μου, τι να πω αλλο; Θα μπαινω στο φορουμ και θα μιλαω μονημ ου την τελευταια εβδομαδα, ολες θα εχετε γεννησει...

Κατερινα γελασα πολυ με τον γιο σου. Ακου δεν παιζει χαχαχαχαχα Σιγα σιγα ολα καλα θα πανε!

Βιργινια μπραβο για τα κιλα που εχασες μπραβο και για τον θηλασμο. Αντε, να γινετε εμπειρες να μας μαθετε και μας!

Στο διπλα φορουμ, εχει η παρος ενα θεμα με ονομα "θηλασμος" το οποιο εχει μεσα ΟΤΙ πληροφορια θελετε για τον θηλασμο και τα προβληματα που ισως υπαρξουν. Ειναι πολυ καλη δουλεια, αν θελετε μπειτε να το δειτε. Αυτο που ειπε και το Μαρακι μαλλον.

Μαρια και Κατερινα να ζησετε!!!! να περασετε τελεια σημερα οτι και να κανετε, και πολυ πολυ ευτυχισμενοι με τα παιδακια σας και τους αντρες σας!

Η Αγγελικη μας θα γεννησε,ε;

Εχει χαθει και η Λιζα, ελπιζω ολα ναναι καλα.

Φιλακια στις υπολοιπες, ελπιζω να ξαναμπω.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεννήσαμε!!!

Κανονίσαμε να μπούμε το Σάββατο 18/06 με πρόκληση αλλά η μπουμπού μας πρόλαβε...Παρασκευή βράδυ σπάσαν τα νερά και Σαββατο πρωί ήρθε η μπέμπα μας φυσιολογικά και χωρις επισκληρίδιο!!! Όλα πήγαν κατ'ευχήν και σήμερα βγήκαμε!!!

'Οταν μπορέσω θα σας γράψω λεπτομέρειες...(νυστάζωωωωω).Η μπουμπού γεννηθηκε 2910 και 51 cm (για το αρχείο μας) Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ για την υπέροχη παρέα!!!


an1cJQqVM2J0000MDAwMDYxMmR8MDAwMDExMWRhfHRvIG1wb3VtcG91a2kgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

ΟNOMA……….ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ....Π.Η.Τ....ΦΥΛΟ

1.titina(Χριστινα)................................ .........21/4/11...MΠΕΜΠΑ 2300gr 48πον. 33w2d

2.Rena2010-Διδυμα......ΙΑΣΩ..........................7/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 2180gr + ΜΠΕΜΠΑ1970gr 33w3d

3.LisaH........................ΙΑΣΩ............... ..........14/5/11......ΜΠΕΜΠΗΣ 2600gr 35w4d

4.katerinars.................ΜΗΤΕΡΑ............... .....17/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 3250gr 37w2d

5.αντυ1998..................ΜΗΤΕΡΑ................ .....22/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 2870gr 35w2d

6.kiki2011....................ΙΑΣΩ................ ...........27/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 2600gr 36w7d

7.Gina_cfu................... ΡΕΑ................. .........1/6/11......MΠΕΜΠΗΣ 3200gr 38w1d

8.bloublou…...............ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ)...4/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 3150gr 51πον. 39w5d

9.Marilou85..Διδυμα.....ΙΑΣΩ.......................6/6/11.......ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ 2650gr, 2680gr 36w4d

10.Katerina_s……….......ΓΑΙΑ......……..........7/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ 2900gr 52πον.

11.virgi…………………..ΜΗΤΕΡΑ...................10/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 3600gr 51πον. 38w2d

12.Εua_...............ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ(ΛΑΡΙΣΑ)......10/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 3170gr 50πον. 40w

13.βαλι..........................EΛΕΝΑ............ ......15/6/11......ΜΠΕΜΠΑ

14.linja.........................ΠΝ ΛΑΡΙΣΑΣ.............16/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 2910gr 51πον.

15.verolina....................................... .........17/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ 3600gr 38w1d

16.aggeliki83................ΓΑΙΑ................. ..... 20/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ

17.μινουλα……………...ΑΤΤΙΚΟΝ..................23/6/11.......ΜΠΕΜΠΗΣ

18.Vanilla.....................ΙΑΣΩ............... .... ...24/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ

19.aobatsan..................ΕΛΕΝΑ................ ...24/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ

20.momm.....................ΡΕΑ....................... 27/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ

21.Οzalina....................ΠΠΓΝΙ.....................28/6/11.........ΜΠΕΜΠΑ

22.maria-elpida.............ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ)..28/6/11.........ΜΠΕΜΠΑ

23.titina37(Κατερινα)......ΓΑΙΑ................... ...30/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ

24.Mamatopolina...........ΜΗΤΕΡΑ (ΑΡΤΑ).....30/6/11.........ΜΠΕΜΠΗΣ

25.Mammyblue...................................... .... 30/6/11........ΜΠΕΜΠΑ

26.παπακι4501.............ΠΝ ΛΑΡΙΣΑΣ............8/7/11..........ΜΠΕΜΠΗΣ

Link to comment
Share on other sites

linja να σου ζησει η μπεμπουλα, καλο σαραντισμο και καλοριζικοι στο σπιτι σας!!!!

γεννησες πανευκολα ε? μπραβο και παλι μπραβο!!!

μινουλα, κουραγιο κοριτσακι μου, κανε υπομονη, δεν θα εισαι η τελευταια!!

το θεμα που εχει ανοιξει η parοs ειναι καταπληκτικο, το παρακολουθω καθημερινα.. καμια σχεση με την αγλαια στην οποια με ενοχλει ο τροπος γραφης της, ειναι πολυ απολυτη ενω η paros ειναι πιο καλη...

Εγώ εδώ...στην αναμονή!

Ζεσταινομαι πολύ, νιώθω φουσκωμενη και σήμερα δεν είμαι στα κέφια μου...είναι και ησυχη η μικρή...δεν μου κάνει παρέα :(

και εγω ζεσταινομαι παρα πολυ!!!!!:-(

εμενα βεβαια μου κανει παρεα η μπεμπουλα, ολο απλωνεται, αφου της λεω αντε βρε βγες να σε βαλω στην κουνια σου να απλωθεις οσο θες!!!!

το λουλουδακι μου ποσο πολυ το αγαπαω! να το ξερει ???

φυσικα και το ξερει γι'αυτο δεν ξεκολλαει απο πανω σου!!!!!:tongue::tongue:

Κατερινουλα θεος ο μικρος σου!!!!!!!!!! ακομα γελαω:D:D:D!!!!

Link to comment
Share on other sites

Linja να σας ζήσει η μπεμπούλα,,καλό σαραντισμό κουκλίτσα!!!!!!!!! Τι ωραία, τι ιδανικά που γέννησες:D:D:D θέλω κι εγώ έτσι;);)

Μινούλα δεν θα μείνεις μοναχούλα σου,,τόσες είμαστε εδώ;);)

Αobatsan για εμάς που χτυπάμε αντιπηκτικές, κι εγώ θα συνεχίσω κ για 40 μέρες μετά τον τοκετό,, τι γίνεται με την επισκληρίδιο??? έχεις ρωτήσει την αιματολόγο σου??? διότι διαβάζω διάφορα τρελά:mad::mad:

Άντε φιλάκια,καληνύχτα σε όλα τα κοιλουμπάκια


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα στα κοριτσάκια που μαλλον όλα ξεκουράζονται:P

linja να σου ζήσει το κουκλί σου , να το χαίρεσαι........

κ η Αγγελικούλα τώρα θα είναι μια ευτυχισμένη μανούλα....

katerina_s κ maria-elpida σας εύχομαι κάθε ευτυχία, μακάρι να γεράσετε αγκαλιασμένοι;)

Βιργινία μπράβο σου με τον θηλασμό κ τα κιλά......είσαι αστέρι:P

μινουλα υπομονή βρε κ φτάνουν οι μέρες.........απολαυσετο τώρα όσο μπορείς.

aobatsan μεγάλο φιλί να φύγει η κακή διάθεση....:P:p

mamatopolina σε βρίσκω σούπερ........λέω να επιδωθώ αύριο κ εγώ σε σερβις γιατι μάζεψαν οι μέρες....:rolleyes:

κ τέλος .........γλυκό μου ελεφαντάκι μεγάλη αγκαλίτσα απο ιποππόταμο.......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσες και μανουλες!!!!!!!!!!

πως ειστε σημερα?

εγω καλα ειμαι αν εξαιρεσεις οτι με πονανε παρα πολυ τα ποδια μου και το βραδυ δεν μπορω να κουνηθω στο κρεβατι!

αχ ευτυχως που εμεινε μονο μια βδομαδουλα!!!!

σημερα θα παω για το τελευταιο nst ακι αυριο εχω γιατρουλι, το απογευμα θα φτιαξω και νυχακια.. ολα καλα!

αντε καλημερα να εχουμε!!!

οι κοιλουμπιτσες να δωσουν το παρον παρακαλω!!!!

Οζαλινακι μου που χαθηκες? ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στα κοριτσάκια που μαλλον όλα ξεκουράζονται:P

linja να σου ζήσει το κουκλί σου , να το χαίρεσαι........

κ η Αγγελικούλα τώρα θα είναι μια ευτυχισμένη μανούλα....

katerina_s κ maria-elpida σας εύχομαι κάθε ευτυχία, μακάρι να γεράσετε αγκαλιασμένοι;)

Βιργινία μπράβο σου με τον θηλασμό κ τα κιλά......είσαι αστέρι:P

μινουλα υπομονή βρε κ φτάνουν οι μέρες.........απολαυσετο τώρα όσο μπορείς.

aobatsan μεγάλο φιλί να φύγει η κακή διάθεση....:P:p

mamatopolina σε βρίσκω σούπερ........λέω να επιδωθώ αύριο κ εγώ σε σερβις γιατι μάζεψαν οι μέρες....:rolleyes:

κ τέλος .........γλυκό μου ελεφαντάκι μεγάλη αγκαλίτσα απο ιποππόταμο.......

Καλημέέέέραάάα!!!!!

Είμαι η πρώτη σήμερα? Επιτέλους κοριτσάκια κατάφερα να μην ξυπνήσω στις 4,00 απόψε!!!! Είχα βέβαια πολλά πέρα δώθεαπό το κρεβάτι μου στο κρεβάτι του Μάξιμου (4 φορές) και 2 φορές στου Νικόλα , αλλά σηκώθηκα στις 7,30.

Linja να σου ζήσει η μπεμπούλα να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς.

Μινούλα μην ανησυχείς κοριτσάκι μου για το ότι θα μείνεις τελευταία. Πρώτα ο Θεός εγώ θα είμαι εδώ μέχρι και τις 30 οπότε θα τα λέμε παρέα.

Αφόρητη ζέστη κορίτσια . Αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχει 33 βαθμούς. ΥΠΟΦΕΡΩ !!!!!!!!!!!!1


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσες και μανουλες!!!!!!!!!!

πως ειστε σημερα?

εγω καλα ειμαι αν εξαιρεσεις οτι με πονανε παρα πολυ τα ποδια μου και το βραδυ δεν μπορω να κουνηθω στο κρεβατι!

αχ ευτυχως που εμεινε μονο μια βδομαδουλα!!!!

σημερα θα παω για το τελευταιο nst ακι αυριο εχω γιατρουλι, το απογευμα θα φτιαξω και νυχακια.. ολα καλα!

αντε καλημερα να εχουμε!!!

οι κοιλουμπιτσες να δωσουν το παρον παρακαλω!!!!

Οζαλινακι μου που χαθηκες? ολα καλα?

Μαράκι καλημέρα! Μαζί γράφαμε.

Μια βδομαδούλα ε? Αυτό σκέφτομαι και εγώ. Το πιστεύεις? Φτάσαμε στο τέλος.! Βέβαια εγώ τώρα έχω άλλο πρόβλημα. Μόλις περπατήσω λίγο πονάω τρομερά στην κοιλιά και από κάτω. Οπότε από σήμερα το πρωί είμαι με "σοφέρ" .Θα με φέρνουν μαγαζί και θα έρχονται να με παίρνουν.

Nst σήμερα ε? άντε να δούμε πότε έχει σκοπό να βγεί η καραμελένια.

Γειτόνισσα που είσαι? Τι τρελές ώρες είναι αυτές?

Το ελεφαντάκι ακόμη δεν ξύπνησε?


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στα κοριτσάκια που μαλλον όλα ξεκουράζονται:P

κ τέλος .........γλυκό μου ελεφαντάκι μεγάλη αγκαλίτσα απο ιποππόταμο.......

Ax Linaki γλυκουλάκι μου,, θέλεις να γίνεις ιπποποταμάκι?? το έψαξα στο κύριο γκούγκλη κ ανακάλυψα ότι οι ιπποποταμίνες γεννάνε στους 10 μήνες:tongue::tongue::tongue:

καλημερα κοιλουμπιτσες και μανουλες!!!!!!!!!!

πως ειστε σημερα?

αχ ευτυχως που εμεινε μονο μια βδομαδουλα!!!!

σημερα θα παω για το τελευταιο nst ακι αυριο εχω γιατρουλι, το απογευμα θα φτιαξω και νυχακια.. ολα καλα!

ολα καλα?

Πλούσια η σημερινή μέρα για σένα Maraki- nst-νυχάκια;);)

Σκεφτόμουνα αν γεννήσεις πριν από μένα ποια θα με βάλει εμένα στο πινακάκι??ποιαααα:-(:sad::-(:sad:

Καλημέέέέραάάα!!!!!

Είμαι η πρώτη σήμερα? Επιτέλους κοριτσάκια κατάφερα να μην ξυπνήσω στις 4,00 απόψε!!!! Είχα βέβαια πολλά πέρα δώθεαπό το κρεβάτι μου στο κρεβάτι του Μάξιμου (4 φορές) και 2 φορές στου Νικόλα , αλλά σηκώθηκα στις 7,30.

Αφόρητη ζέστη κορίτσια . Αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχει 33 βαθμούς. ΥΠΟΦΕΡΩ !!!!!!!!!!!!1

Εμείς συγχρονιζόμαστε ου ου τέλεια!!!! Εσύ κατάφερες να μην ξυπνήσεις κι εγώ να μην κοιμηθώ πάνω από 2 ώρες:mad::mad:

Μαράκι καλημέρα! Το πιστεύεις? Φτάσαμε στο τέλος.! Βέβαια εγώ τώρα έχω άλλο πρόβλημα. Μόλις περπατήσω λίγο πονάω τρομερά στην κοιλιά και από κάτω. Οπότε από σήμερα το πρωί είμαι με "σοφέρ" .Θα με φέρνουν μαγαζί και θα έρχονται να με παίρνουν.

Nst σήμερα ε? άντε να δούμε πότε έχει σκοπό να βγεί η καραμελένια.

Το ελεφαντάκι ακόμη δεν ξύπνησε?

Τι ωραίο που είναι να έχεις σοφέρ:D:D:D

Λοιπόν για να γελάσουμε: ξυπνήσαμε σήμερα (δηλαδή ο συζυγούλης γιατί εγώ δεν κοιμήθηκα) με βλέπει και μου λέει πανικόβλητος "μη στενοχωρηθείς αλλά είσαι πολύ πρησμένη στα χέρια κ στα πόδια κάτω" όντως είμαι πολύ πρησμένη!!!!!! Ε εε με παίρνει αγκαλίτσα κ μου λέει " μωρέ σαν ελεφαντάκι είσαι" εντάξει τρελάθηκα γιατί δεν του είχα αναφέρει το τρελό ονειρό μου να γίνω ελεφαντάκι:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αυτά

Καλημέρα γλυκά κοιλουμπάκια

Κάντε εμφάνιση να μετρηθούμε ε???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ax Linaki γλυκουλάκι μου,, θέλεις να γίνεις ιπποποταμάκι?? το έψαξα στο κύριο γκούγκλη κ ανακάλυψα ότι οι ιπποποταμίνες γεννάνε στους 10 μήνες:tongue::tongue::tongue:

Πλούσια η σημερινή μέρα για σένα Maraki- nst-νυχάκια;);)

Σκεφτόμουνα αν γεννήσεις πριν από μένα ποια θα με βάλει εμένα στο πινακάκι??ποιαααα:-(:sad::-(:sad:

Εμείς συγχρονιζόμαστε ου ου τέλεια!!!! Εσύ κατάφερες να μην ξυπνήσεις κι εγώ να μην κοιμηθώ πάνω από 2 ώρες:mad::mad:

Τι ωραίο που είναι να έχεις σοφέρ:D:D:D

Λοιπόν για να γελάσουμε: ξυπνήσαμε σήμερα (δηλαδή ο συζυγούλης γιατί εγώ δεν κοιμήθηκα) με βλέπει και μου λέει πανικόβλητος "μη στενοχωρηθείς αλλά είσαι πολύ πρησμένη στα χέρια κ στα πόδια κάτω" όντως είμαι πολύ πρησμένη!!!!!! Ε εε με παίρνει αγκαλίτσα κ μου λέει " μωρέ σαν ελεφαντάκι είσαι" εντάξει τρελάθηκα γιατί δεν του είχα αναφέρει το τρελό ονειρό μου να γίνω ελεφαντάκι:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αυτά

Καλημέρα γλυκά κοιλουμπάκια

Κάντε εμφάνιση να μετρηθούμε ε???

Μην ανησυχεις, θα σε βαλω εγω στο πινακακι, καθοτι θα μεινω τελευταια...:rolleyes:

Και σημερα αυπνη, σηκωθηκα και εκανα δουλειες. Τουλαχιστον οποτε αποφασισει να βγει ο μπεμπης, ναναι καθαρα!!!

Καλημερα κοριτσακιααααα!!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πλούσια η σημερινή μέρα για σένα Maraki- nst-νυχάκια;);)

Σκεφτόμουνα αν γεννήσεις πριν από μένα ποια θα με βάλει εμένα στο πινακάκι??ποιαααα:-(:sad::-(:sad:

Κάντε εμφάνιση να μετρηθούμε ε???

γλυκο μου βανιλακι, μην ανυσηχεις, θα βρω τροπο να σε βαλω στο πινακακι!!!

εδω και εγω, με κοιλουμπιτσα και καουρες!

Μην ανησυχεις, θα σε βαλω εγω στο πινακακι, καθοτι θα μεινω τελευταια...:rolleyes:

Και σημερα αυπνη, σηκωθηκα και εκανα δουλειες. Τουλαχιστον οποτε αποφασισει να βγει ο μπεμπης, ναναι καθαρα!!!

Καλημερα κοριτσακιααααα!!!

μινακι, και εγω θα κανω δουλειες τωρα, βεβαια κοιμηθηκα καλα αλλα χαλια απο καουρες..

σημερα βγαζω και αρκετο υγρο απο το στηθος μου σημερα..

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις, θα σε βαλω εγω στο πινακακι, καθοτι θα μεινω τελευταια...:rolleyes:

Και σημερα αυπνη, σηκωθηκα και εκανα δουλειες. Τουλαχιστον οποτε αποφασισει να βγει ο μπεμπης, ναναι καθαρα!!!

Καλημερα κοριτσακιααααα!!!

Εμείς τα δύο θα κονταροχτυπηθούμε για την τελευταία θέση:tongue::tongue:

γλυκο μου βανιλακι, μην ανυσηχεις, θα βρω τροπο να σε βαλω στο πινακακι!!!

εδω και εγω, με κοιλουμπιτσα και καουρες!

μινακι, και εγω θα κανω δουλειες τωρα, βεβαια κοιμηθηκα καλα αλλα χαλια απο καουρες..

σημερα βγαζω και αρκετο υγρο απο το στηθος μου σημερα..

Δεν παίρνεις τηλ τον doc σου να τον ρωτήσεις για το υγρό???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνεις τηλ τον doc σου να τον ρωτήσεις για το υγρό???

γιατι μου το λες τωρα αυτο? με τρομαζεις.. λες να ειναι κατι?

πολυ καιρο τωρα βγαζω σταγονιτσες, νομιζα πως ειναι φυσιολογικο?

ξερεις κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

γιατι μου το λες τωρα αυτο? με τρομαζεις.. λες να ειναι κατι?

πολυ καιρο τωρα βγαζω σταγονιτσες, νομιζα πως ειναι φυσιολογικο?

ξερεις κατι αλλο?

Όχι αγαπούλα δεν είναι ανησυχητικό,,δεν ήξερα ότι το είχες καιρό

Νόμιζα ότι σου παρουσιάστηκε τώρα,σήμερα και να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα μήπως είναι σημάδι τοκετού:rolleyes::rolleyes:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...