Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Αχχχχ ζηλευω τον Γιαννη!!!!! Θελω θαλασσα!!!!! Μου λειπει!!!!!!! Με βλεπω να αφηνω αντρα και παιδι και να πηγαινω στο νησακι μου χαχαχαχα

Ακομη και δεν βλεπω και φως. Τι περπατημα κανω, τι σεξ κανω, τι μπουσκοπαν παιρνω, τι κουραση τραβαω, τιποτα. Το παιδι πηρε απτον πατερα του, αγυριστο κεφαλι χαχαχαχα

Βανιλια σου ευχομαι να γεννησεις οπως θες.

Από πιό νησάκι είσαι μινούλα? Βρε κοριτσάκι πότε σου δίνει τελευταία ημερομηνία αυτός ο γιατρός σου? ?

Κατερινάκι καλή σου μέρα. Ελπίζω να είστε λίγο καλύτερα με το Γιαννάκη. Και εμένα αυτή τη στιγμή ο Νικολίνος είναι θάλασσα με τη γιαγιά του και εγώ ξεροψύνομαι στην πόλη.

Κοριτσάρες μου σας αφήνω γιατί 1,30 έχω ραντεβού για ανταύγιες. Αν καταφέρω θα μπώ το απόγευμα από το σπίτι.

Φιλάκια σε όλες σας.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΟNOMA……….ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ....Π.Η.Τ....ΦΥΛΟ

1.titina(Χριστινα)................................ .........21/4/11...MΠΕΜΠΑ 2300gr 48πον. 33w2d

2.Rena2010-Διδυμα......ΙΑΣΩ..........................7/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 2180gr + ΜΠΕΜΠΑ1970gr 33w3d

3.LisaH........................ΙΑΣΩ............... ..........14/5/11......ΜΠΕΜΠΗΣ 2600gr 35w4d

4.katerinars.................ΜΗΤΕΡΑ............... .....17/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 3250gr 37w2d

5.αντυ1998..................ΜΗΤΕΡΑ................ .....22/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 2870gr 35w2d

6.kiki2011....................ΙΑΣΩ................ ...........27/5/11....ΜΠΕΜΠΗΣ 2600gr 36w7d

7.Gina_cfu................... ΡΕΑ................. .........1/6/11......MΠΕΜΠΗΣ 3200gr 38w1d

8.bloublou…...............ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ)...4/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 3150gr 51πον. 39w5d

9.Marilou85..Διδυμα.....ΙΑΣΩ.......................6/6/11.......ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ 2650gr, 2680gr 36w4d

10.Katerina_s……….......ΓΑΙΑ......……..........7/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ 2900gr 52πον.

11.virgi…………………..ΜΗΤΕΡΑ...................10/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 3600gr 51πον. 38w2d

12.Εua_...............ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ(ΛΑΡΙΣΑ)......10/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 3170gr 50πον. 40w

13.βαλι..........................EΛΕΝΑ............ ......15/6/11......ΜΠΕΜΠΑ

14.linja.........................ΠΝ ΛΑΡΙΣΑΣ.............16/6/11......ΜΠΕΜΠΑ 2910gr 51πον.

15.verolina....................................... .........17/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ 3600gr 38w1d

16.aggeliki83................ΓΑΙΑ................. ..... 20/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ

17.μινουλα……………...ΑΤΤΙΚΟΝ..................23/6/11.......ΜΠΕΜΠΗΣ

18.Vanilla.....................ΙΑΣΩ............... .... ...24/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ

19.aobatsan..................ΕΛΕΝΑ................ ...24/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ

20.momm.....................ΡΕΑ....................... 27/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ

21.Οzalina....................ΠΠΓΝΙ.....................28/6/11.........ΜΠΕΜΠΑ

22.maria-elpida.............ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ)..28/6/11.........ΜΠΕΜΠΑ

23.titina37(Κατερινα)......ΓΑΙΑ................... ...30/6/11........ΜΠΕΜΠΗΣ

24.Mamatopolina...........ΜΗΤΕΡΑ (ΑΡΤΑ).....30/6/11.........ΜΠΕΜΠΗΣ

25.Mammyblue...................................... .... 30/6/11........ΜΠΕΜΠΑ

26.παπακι4501.............ΠΝ ΛΑΡΙΣΑΣ............8/7/11..........ΜΠΕΜΠΗΣ

βρε Μινακι, κοιταω τωρα το πινακα, αφου εχεις ΠΗΤ 23/6 θα σε αφησει μεχρι τις 4/7?

Μπραβο του που δε θελει καισαρικη, αξιος αλλα πολλες μερες δεν ειναι? το εχεις ρωτησει?

δεν θελω να σε τρομαξω, προς θεου απλα ρωταω..

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι, στο εξωτερικο δινουν μεχρι 42 εβδομαδες, στην Ελλαδα μονο εχουμε τις 40. Περα απο αυτο, στο Αττικο που θα γεννησω εχουν σαν πρωτοκολλο τις 41 εβδομαδες, δλδ περιμενουν οπως και ναχει μια εβδομαδα πριν κανουν προκληση ή οτιδηποτε αλλο. (βεβαια προυποθεση ειναι να ειναι καλα το μωρο και η μαμα). Το συζητησαμε χτες, μου ειπε οτι με το που θα κλεισω μια εβδομαδα περαν της ΠΗΤ μου, θα με βαλει για προκληση. Θυμαμαι και η μεγαλη μου αδερφη ειχε παρει μια βδομαδα και στα 2 της μωρα. Δεν ανησυχω, του εχω εμπιστοσυνη, ολες μου οι εξετασεις ειναι καλες και πηγαινω καθε τοσο στο νοσοκομειο για να ελεγχουμε το μπεμπε.

ΜΑματοπολινα, απο Μυτιληνη ειμαι, και 5 χρονια τωρα που ειμαι στην Αθηνα μου λειπει πολυ το νησακι μου, ειδικα το καλοκαιρι που καθε μερα πηγαινα για μπανακι στη θαλασσα! Εδω στην Αθηνα που να πας; Παντου κοσμος, πολυ κινηση και δεν ειναι και οι καλυτερες θαλασσες. Ασε, πικρα... ΜΕ γεια το μαλλι (οταν το κανεις!)


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι, στο εξωτερικο δινουν μεχρι 42 εβδομαδες, στην Ελλαδα μονο εχουμε τις 40. Περα απο αυτο, στο Αττικο που θα γεννησω εχουν σαν πρωτοκολλο τις 41 εβδομαδες, δλδ περιμενουν οπως και ναχει μια εβδομαδα πριν κανουν προκληση ή οτιδηποτε αλλο. (βεβαια προυποθεση ειναι να ειναι καλα το μωρο και η μαμα). Το συζητησαμε χτες, μου ειπε οτι με το που θα κλεισω μια εβδομαδα περαν της ΠΗΤ μου, θα με βαλει για προκληση. Θυμαμαι και η μεγαλη μου αδερφη ειχε παρει μια βδομαδα και στα 2 της μωρα. Δεν ανησυχω, του εχω εμπιστοσυνη, ολες μου οι εξετασεις ειναι καλες και πηγαινω καθε τοσο στο νοσοκομειο για να ελεγχουμε το μπεμπε.

το ξερω Μινουλα μου για το εξωτερικο αλλα εδω στην Ελλαδα δεν το εχω ξανακουσει, βεβαια παλιοτερα που δεν ειχαμε τοσες καισαρικες και αλλες βιασυνες τις αφηναν τις εγκυουλες να παρουν και μια εβδομαδα παραπανω, μου το εχει πει η μαμα μου αλλα τωρα... τι να πεις..

παντως αφου ολα ειναι καλα και το μπεμπε ακομα καλυτερα δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι, ξερει ο γιατρος σου και αφου του εχεις και εμπιστοσυνη τοτε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

το ξερω Μινουλα μου για το εξωτερικο αλλα εδω στην Ελλαδα δεν το εχω ξανακουσει, βεβαια παλιοτερα που δεν ειχαμε τοσες καισαρικες και αλλες βιασυνες τις αφηναν τις εγκυουλες να παρουν και μια εβδομαδα παραπανω, μου το εχει πει η μαμα μου αλλα τωρα... τι να πεις..

παντως αφου ολα ειναι καλα και το μπεμπε ακομα καλυτερα δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι, ξερει ο γιατρος σου και αφου του εχεις και εμπιστοσυνη τοτε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!:D

Δεν αγχωνομαι, αληθεια, απλα εχω κουραστει. Στο φιλικο μου περιβαλλον πεφτουν στοιχηματα, τουλαχιστον να βγαλουμε και κατι απο ολο αυτο!!!!:rolleyes: Αφου παιρνω φιλες και συγγενεις τηλ και πριν πω οτιδηποτε αλλο, τους λεω, δεν γεννησα ακομη!:tongue:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μινούλα αφού ελέγχεσαι συχνά και έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου τότε όλα ok..

Tελικά κάθε γιατρός ακολουθεί το δικό του πρωτόκολλο,,, ο δικός μου ας πούμε έχει άλλη τακτική,,όλα κινούνται γύρω από το apgar-θέλει το μωρό να βγαίνει με καλή βαθμολογία!!!! και ποτέ δεν θέλει να ξεπερνάει την Πητ!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγχωνομαι, αληθεια, απλα εχω κουραστει. Στο φιλικο μου περιβαλλον πεφτουν στοιχηματα, τουλαχιστον να βγαλουμε και κατι απο ολο αυτο!!!!:rolleyes: Αφου παιρνω φιλες και συγγενεις τηλ και πριν πω οτιδηποτε αλλο, τους λεω, δεν γεννησα ακομη!:tongue:

:lol::lol::lol:

Εμένα φίλοι/συγγενείς/συνάδελφοι μου δήλωσαν κατηγορηματικά ότι με βαρέθηκαν κ δεν ξαναπαίρνουν τηλ.....

Όποτε γεννήσω να τους ειδοποιήσω εγώ:shock::shock:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

παντως κοριτσια και εμενα με παιρνουν ολοι οι φιλοι και οι γνωστοι και με ρωτανε ποτε θα γεννησω... λες και ξερω..

απο το πρωι σαν υπουργειο χτυπαει το τηλ!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως κοριτσια και εμενα με παιρνουν ολοι οι φιλοι και οι γνωστοι και με ρωτανε ποτε θα γεννησω... λες και ξερω..

απο το πρωι σαν υπουργειο χτυπαει το τηλ!!!

Χαχαχα μαρακι και βανιλια! Ο πεθερος μου λεει οτι θα γεννησω Σαβατο, ο αντρας μου και αυτος σαβατο, αλλα το αλλο, ο γαμπρος μου λεει μηπως το χωνεψα, οι κουμπαροι μου βαζουν στοιχηματα μεταξυ τους, ο ενας δε κουμπαρος θελει να το κρατησω μεχρι 1/7 που εχει και αυτος γενεθλια.... Ενταξει, γελαμε και λιγο!!!:tongue::tongue:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πάμε ένα στοιχηματάκι τα τρία μας??? εννοώ οι τρεις μας:tongue::tongue:

Το Σαββατο στοιχηματίζω ότι θα γεννήσουμε και οι τρεις μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν πάμε ένα στοιχηματάκι τα τρία μας??? εννοώ οι τρεις μας:tongue::tongue:

Το Σαββατο στοιχηματίζω ότι θα γεννήσουμε και οι τρεις μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑκαρι, μακαρι!!!! Να τελειωσει το βασανιστηριο σε 3 μερες χαχαχαχα

Κοριτσακια σας αφηνω, παω να ξαπλωσω λιγο, να σηκωθω μετα να μαγειρεψω. Φιλακια!!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πάμε ένα στοιχηματάκι τα τρία μας??? εννοώ οι τρεις μας:tongue::tongue:

Το Σαββατο στοιχηματίζω ότι θα γεννήσουμε και οι τρεις μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μεσα και εγω..

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Εμένα φίλοι/συγγενείς/συνάδελφοι μου δήλωσαν κατηγορηματικά ότι με βαρέθηκαν κ δεν ξαναπαίρνουν τηλ.....

Όποτε γεννήσω να τους ειδοποιήσω εγώ:shock::shock:

xa xa xa!!!!!!!!Μου το ειχαν κανει και εμένα αυτο!

Χαχαχα μαρακι και βανιλια! Ο πεθερος μου λεει οτι θα γεννησω Σαβατο, ο αντρας μου και αυτος σαβατο, αλλα το αλλο, ο γαμπρος μου λεει μηπως το χωνεψα, οι κουμπαροι μου βαζουν στοιχηματα μεταξυ τους, ο ενας δε κουμπαρος θελει να το κρατησω μεχρι 1/7 που εχει και αυτος γενεθλια.... Ενταξει, γελαμε και λιγο!!!:tongue::tongue:

Λοιπον ζουζουνες, το Σάββατο περιμένω ν μαθω οτι γεννησατε οκ????:tongue::tongue::tongue:

Εγώ νομίζω οτι γέννησα εδώ και 1 μήνα...Η μπέμπα χθες κοιμηθηκε ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ για την ώρα!!!!!!!!!

Ο Γιάννης καλυτερα ειναι και αυτος. χθες, σαν τον παλιο καιρο, τον πήγαμε βολτα. Ειμασταν οι τρεις μας και περάσαμε πολυ ωραια! Θελει χρονο το παιδι και υπομονη απο εμένα!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι αγαπούλα δεν είναι ανησυχητικό,,δεν ήξερα ότι το είχες καιρό

Νόμιζα ότι σου παρουσιάστηκε τώρα,σήμερα και να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα μήπως είναι σημάδι τοκετού:rolleyes::rolleyes:

μαρή Βανίλλα απο το βυζί θα γεννήσει η Μαρία?????????

αι στο καλό σου πέθανα στα γέλια....: Roll:: Χαμόγελο:: Χαμόγελο:: Χαμόγελο:

Link to comment
Share on other sites

Ax σας διαβάζω τόση ώρα για το πότε θα γεννήσετε και πριν 20 μέρες ζούσα αυτή την αγωνία μαζί με το Κατερινάκι, έτσι και εμένα μας τηλεφωνούσαν γνωστοί, φίλοι, συγγενείς πότε γεννάω και πότε μου είπε ο γιατρός και είμαι η Πυθία. Μινουλα, Μαρία και Βανιλάκι σας ευχομαι να γεννήσετε όλες μαζί το Σάββατο, τέλειο.

Να ευχηθώ καλό σαραντισμό στην linja να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου να είναι υγιές και καλότυχο. Όταν μπορέσεις μας γράφεις νεάκια σου.

Η Αγγελικούλα δεν έχουμε κανένα νέο ακόμα, προφανώς όμως θα έχει ήδη γεννήσει.

Κατερινάκι και Μαράκι να είσαι πάντα ευτυχισμένοι με τους άντρες σας και να γεμίσουν τα σπιτάκια σας με χαρούμενες φωνούλες, Μαράκι έρχεται η σειρά σου.

Εμείς όλα καλά, χθες βγήκαμε βολτίτσα 2 ώρες έξω η μικρή ύπνος, ούτε που μας ενόχλησε. Έτσι τρέξαμε με το μικρό, έκανε ποδήλατο και ήταν χαρούμενος. Σήμέρα θα πάει με το μπαμπά του για μπάνιο, ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσω και εγώ.

Βιργινάκι μου άψογη έχασες κιόλας 12 κιλά, δεν παίζεσαι, να σου πω μπράβο για το θηλασμό, θέλει απλά υπομονή για αρχή. Εγώ έχω άλλα 6, βέβαια τρώω κανονικά, και ένα παγωτάκι σχεδόν κάθε μέρα, η κοιλιά ακόμα δεν έχει μπει, δεύτερη εγκυμοσύνη ξέντωσε, τι περιμένω, σιγά σιγά. Ευτυχώς είχα αγοράσει πέρυσι κάτι φαρδιά φορεματάκια οπότε είμαι οκ.

Αυτά κοριτσάρες μου σας φιλώ.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...