Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

που ειναι ολα τα καλα κοιλουμπακια που μερικα αυριο θα ξεφουσκωσουν??

Αγγελικουλα με το καλο αγαπη μου, η ωρα η καλη!!!

Βανιλακι, ηρθαν οι κορδελιτσες???? γιουπι, γιουπι γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!

Βιργινακι αφου πηρες την ευχουλα την πρωτη μερα εισαι οκ κατα την γνωμη μου.. και εγω σκεφτομαι να φωναξω εναν παπα να την πρωτη μερα..

Μινακι μου απελπιστηκες ε? ελα βρε κανε υπομονη, δεν χαιρεσαι που θα κανεις ενα τελειομηνο και γερο μωρακι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου μόλις έκατσα, τα ζουζούνια κοιμούνται. Τέλεια.

Η μαστίτιδα τέλος ευτυχώς. Να πω στα κορίτσια που ρώτησα ότι πονάει πολύ στο σημείο που είνια κόκκινο και σκληρό, για να καταλάβετε δεν μπορούσα να σηκώσω το χέρι μου και να ακουμπήσω εκεί, φοβερό, ούτε τοκετός.

Αγγελικούλα μου έφτασε και εσύ στο τέλος, κοριτσάκι μου τέτοια ώρα αύριο θα έχεις τον μωράκι σου αγκαλίτσα, σου εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Μινούλα μου και εσύ στο τέλος, αχ τι πάθαμε κορίτσια, σπαστικό αυτό το πράγμα, η αναμονή σκοτώνει και μένα μου την είχε δώσει, όταν έρθει όμως ο μπεμπάκος σας, θα σας κάνει τα τα ξεχάσετε όλα.

Βιργινάκι μου να βγεις δεν έγινε και τίποτα, αφού πήρατε και ευχούλα απο τον παπά μια χαρά στις 40 μέρες τώρα μην αγχώνεσαι. Βλέπω με το θηλασμό τα πάτε καλά, μπράβο κοριτσάκι μου, ένας μήνας τα δύσκολα μετά παιχνιδάκι.

Βανιλάκι μου γεννάς;;;;; άντε περιμένουμε νέα σου.

Μαράκι μου καθαρίζεις, είναι το σύνδρομο της φωλιάς να είνια όλα τακτοποιημένα, άντε λίγο έμεινα και έρχεται η κουκλίτσα σου.

Ρενάκι μου υπομονή με τα ζουζουνάκια και μια φίλη μου το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζει έχει αλλάξει και αυτή πόλλά γάλατα, τελικά κατάφεραν να κάνει μια φορά την ημέρα κακάκια της. Η μικρή σου άψογη μπράβο, όσο για σένα κοριτσάκι μου, έχεις λιώσει στο ξενύχτι, τι να πω, απλά θα περάσει, που θα πάει.

Σας καληνυχτίζω, πάνω να ξυρίσω λίγο το πόδι γιατί έχει λίγο θεματάκι.

Σας φιλώ.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες κι εγγυουλες :)

Πολύ αργά μπαίνω σήμερα και στο φτερο...να δηλώσω παρουσία και να γκρινιαξω για την (αφόρητη, για μένα) ζεστη!!!! Είχα πολλές εξωτερικές δουλειές σήμερα και έχω λιωσει :(

Να πω στη Verolina να της ζήσει το μωρακι της και καλό σαραντισμο να έχει.

Και Αγγελικουλα με το καλό κορίτσι μου αύριο τα ευχάριστα :)

Σε οοοοοοολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω μεγάλες αγκαλιές και πολλά πολλά φιλακια :-*

Ελπίζω αύριο να μπορέσω να τα πούμε εκταινεστερα...

Καλό βράδυ!


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαθηκατε ολες βρε αποψε!

αλλα και ποσες μειναμε??

οι μανουλες δεν προλαβαινουν και οι κοιλουμπιτσες τρεχουν για τις τελευταιες δουλιτσες!!

εγω πηγα για το περπατηματακι μου και τωρα καθησα λιγο στην βεραντουλα στην δροσια..

aobatsan και εγω ψηθηκα απο την ζεστη, το μεσημερι ξυπνησα μουσκεμα απο τον ιδρωτα.. υπομονη!

μπλουμπλουδακι, ολα καλα με τη μικρη ε?

Αγγελικουλα δεν μπηκες αρα μαλλον εχουμε ευχαριστα??

Βανιλα που εισαι?????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου,αργησαμε να γυρισουμε,αλλα μπηκα μια στα γρηγορα να σας πω τα τελευταια νεα μου.Αυριο το πρωι στις 7.30 μπαινουμε με προκληση.Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας κ ευχομαι κ εγω με τη σειρα μου σε οσες γεννησουν μεχρι να γυρισουμε σπιτακι μας,με εναν πονο κ ολα να πανε κατευχην.Εχω πολυ αγχος για αυριο...προσευχηθειτε για εμας να πανε ολα καλα κ να ειμαστε υγιεστατοι!Το αγχος του αγνωστου...!Αν δε μπορω να μπω απο το μαιευτηριο,θα πω στην αδερφη μου να μπει να σας ενημερωσει.Σας φιλω γλυκα-καλο βραδυ κ παλι ευχαριστω πολυ πολυ!!!


GKvPp2.png

nN72p2.png

SoVDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ερχεται κ το αγγελικομωρο σημερα !!!!!!!!!

Ολα να πανε καλα !!! Χμμ,,,τετοια ωρα θα σπρωχνεις μαλλον ! χιχιχι!!!!

φιλια σε ολες !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσες!!!!

Αγγελικουλα το ξεπεταξες τον παιδαρο????? αντε να μπει η αδελφουλα σου να μας πει τα νεα!!!

τα αλλα κοριτσακια μας τι κανουν?

Βιργινακι πως πας?

Βανιλλα δωσε παρον, που εισαι?????

λοιπον σας κερναω διαδυκτιακο εκμεκ, σημερα κλεινουμε 3 χρονια γαμου, τα οποια περασαν πολυ ωραια αλλα και με πολυ τρεξιμο για να καταφερουμε να εχουμε αγκαλιτσα την αλλη εβδομαδα το μικρο μας θαυματακι!!!!!!!!!!!!!

σε περιμενουμε καραμελιτσα, να μας γεμισεις το σπιτι και την ζωη μας...

Αντρουλη μου σε λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βανιλια επιτελους ηρθαν αυτες οι κορδελες!! Αντε και με το καλο και η μπεμπα σου να τις φορεσει και ναναι μια κουκλιτσα!!

Τελικα εγω θαμαι η τελευταια αποτι φαινεται, δεν εχω τπτ, ουτε συσπασεις, ουτε πονους, ουτε σπασμενα νερα, τιποτα. Μονο νευρα που δεν τελειωνει επιτελους, επισης εμετους-αναγουλες και κακη διαθεση!!! Πιστευα μεχρι σημερα ναχω γεννησει, ο μπαμπας μας, δε, εχει κατα απογοητευτει. Ποτε θα βγει ο γιος μου λεει; Και μενα με πιανουν τα διαολια μου, του λεω, που να ειχες και την κοιλουμπα!:rolleyes:

ΜΕ βλεπω να παιρνω ολες τις μερες που θα μου δωσει ο γιατρος.

:*

Υπομονή Μινούλα,,κι εγώ τον πήρα όλο τον μήνα:P Λίγες μέρες μείναν να αντικρύσεις τον ζουζούνο σου!!!

Καλησπέρα μανουλες κι εγγυουλες :)

Πολύ αργά μπαίνω σήμερα και στο φτερο...να δηλώσω παρουσία και να γκρινιαξω για την (αφόρητη, για μένα) ζεστη!!!! Είχα πολλές εξωτερικές δουλειές σήμερα και έχω λιωσει :(

Ελπίζω αύριο να μπορέσω να τα πούμε εκταινεστερα...

Καλό βράδυ!

Πω πω όλες έχουμε γίνει απίστευτα γκρινιάρες στο τέλος,,αλλά ποιος θα μας κατηγορήσει???? ζέστη-αγωνία-κοιλούμπες = φονικός συνδυασμός:mad:

Κοριτσακια μου,αργησαμε να γυρισουμε,αλλα μπηκα μια στα γρηγορα να σας πω τα τελευταια νεα μου.Αυριο το πρωι στις 7.30 μπαινουμε με προκληση.Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας κ ευχομαι κ εγω με τη σειρα μου σε οσες γεννησουν μεχρι να γυρισουμε σπιτακι μας,με εναν πονο κ ολα να πανε κατευχην.Εχω πολυ αγχος για αυριο...προσευχηθειτε για εμας να πανε ολα καλα κ να ειμαστε υγιεστατοι!Το αγχος του αγνωστου...!Σας φιλω γλυκα-καλο βραδυ κ παλι ευχαριστω πολυ πολυ!!!

Εύχομαι να πήγαν όλα καλά και να έχεις ένα γερό μπεμπάκι στην αγκαλιά σου,,άντε αδελφούλα να μπεις να μας γράψεις τα νέα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ερχεται κ το αγγελικομωρο σημερα !!!!!!!!!

Ολα να πανε καλα !!! Χμμ,,,τετοια ωρα θα σπρωχνεις μαλλον ! χιχιχι!!!!

φιλια σε ολες !!!!!!!!!!!

Καλημέρα μανούλα:D:D:D

καλημερα κοιλουμπιτσες!!!!

Βανιλλα δωσε παρον, που εισαι?????

λοιπον σας κερναω διαδυκτιακο εκμεκ, σημερα κλεινουμε 3 χρονια γαμου, τα οποια περασαν πολυ ωραια αλλα και με πολυ τρεξιμο για να καταφερουμε να εχουμε αγκαλιτσα την αλλη εβδομαδα το μικρο μας θαυματακι!!!!!!!!!!!!!

σε περιμενουμε καραμελιτσα, να μας γεμισεις το σπιτι και την ζωη μας...

Αντρουλη μου σε λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maraki εδώ εδώ είμαι,,

Ευχαριστούμε για το εκμέκ,,,, χαρούμενη επέτειο,,να είστε πάντα ερωτευμένοι,,,

Η καραμελίτσα να έρθει κ να σας φέρει αιώνια ευτυχία κ μοναδικές στιγμές!!!

Λες η μπέμπα να σας κάνει δώρο έκπληξη μέχρι το βράδυ???:shock::shock:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου,αργησαμε να γυρισουμε,αλλα μπηκα μια στα γρηγορα να σας πω τα τελευταια νεα μου.Αυριο το πρωι στις 7.30 μπαινουμε με προκληση.Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας κ ευχομαι κ εγω με τη σειρα μου σε οσες γεννησουν μεχρι να γυρισουμε σπιτακι μας,με εναν πονο κ ολα να πανε κατευχην.Εχω πολυ αγχος για αυριο...προσευχηθειτε για εμας να πανε ολα καλα κ να ειμαστε υγιεστατοι!Το αγχος του αγνωστου...!Αν δε μπορω να μπω απο το μαιευτηριο,θα πω στην αδερφη μου να μπει να σας ενημερωσει.Σας φιλω γλυκα-καλο βραδυ κ παλι ευχαριστω πολυ πολυ!!!

Αγγελικούλα γεννάάάάας βρε?Τελικά ο καλός σου δεν τη γλύτωσε τη διπλή μέρα.:-P:razz::-P

Ελπίζω τώρα που σου γράφω να κρατάς στη αγκαλιά σου το παίδαρό σου. Με το καλό κοριτσάκι μου και όταν μπορέσεις γράψε μας.

Βερολινάκι να σου ζήσει και εσένα ο παίδαρος ( 3600 θηρίο)!!!. Γιατί θερμοκιτίδα?

Βιργινάκι μουρλοκομείο δεν σου ευχήθηκα ακόμη. (Έπεσες στη θύελλα). Να σου ζήσει η μπουμπού, να είναι καλότυχη και κουράγιο κοριτσάκι μου με τα ξενύχτια. Όσο για το πρήξιμο της τρίτης μέρας το είχα πάθει και εγώ στο Νικόλα (έχει πολύ πλάκα).

Μπλουμπλου τέλεια η μικρή σου! Αλλά και ο μεγάλος υπόδειγμα. Περαστικά ζουζούνα με τη μαστίτιδα. Απαίσια αίσθηση.

Κατερινάκι μου ελπίζω να είστε λίγο καλύτερα με το μικρό σου. Τώρα είδα ότι είναι μικρούλης γι΄αυτό αντιδρά έτσι. Φαντάσου ότι ο μικρός μου έχει τώρα τρείς βδομάδες που παραμιλάει στον ύπνο του " δικιά μου είναι η μαμά μου , όχι κικόλα(Νικόλα) ,όχι μπέμπη" .

Χθές πήρα αγκαλιά ένα μωράκι 3 μηνών μιας γνωστής μου και μόλις το πήρε γραμμή βεντούζαρε πάνω μου και δεν έλεγε να φύγει!

Ρενάκι τρελλό ξενύχτι και εσύ! Πραγματικά όλες οι διδυμομανούλες είστε ηρωίδες! Πόσο μάλλον εσύ που έχεις και μια ζουζούνα μεγαλύτερη! Υποκλείνομαι στις αντοχές σου.

Οι εναπομείναντες γκαστρωμένες που είστε σήμερα? Δεν μπήκα εχθές γιατί ήταν ακόμη μία σκ@τομέρα. Ευτυχώς σήμερα μέχρι στιγμής τα πράγματα εξελίσσονται ομαλά.

Και εμένα ο μπέμπης κατά πως φαίνεται έχει βολευτεί για τα καλά ,αφού δεν βγήκε αυτές τις μέρες με τόσο ζόρι θα τις "φάμε" χαλαρά τις 38 εβδομάδες. Και μέσα σε όλα μου τα χάλια ξυπνάω το Σάββατο το πρωί και έχω, δεξί αυτί, δεξί ρουθούνι και δεξί φάρυγγα βουλωμένα μια ομορφιά! Ευτυχώς το αυτί και ο λαιμός πέρασαν αλλά μου έμεινε το συνάχι.

Να σας πώ και κάτι αστείο που μου έτυχε την Κυριακή? Είχα γιουβέτσι και ανοίγοντας το φούρνο να το ανακατέψω δεν έφτανα γιατί έχει παραμεγαλώσει η κοιλιά μου και δεν έφταναν τα χέρια μου να γυρίσω το φαγητό! Γελοίο έτσι?


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιτσες!!!!

Αγγελικουλα το ξεπεταξες τον παιδαρο????? αντε να μπει η αδελφουλα σου να μας πει τα νεα!!!

τα αλλα κοριτσακια μας τι κανουν?

Βιργινακι πως πας?

Βανιλλα δωσε παρον, που εισαι?????

λοιπον σας κερναω διαδυκτιακο εκμεκ, σημερα κλεινουμε 3 χρονια γαμου, τα οποια περασαν πολυ ωραια αλλα και με πολυ τρεξιμο για να καταφερουμε να εχουμε αγκαλιτσα την αλλη εβδομαδα το μικρο μας θαυματακι!!!!!!!!!!!!!

σε περιμενουμε καραμελιτσα, να μας γεμισεις το σπιτι και την ζωη μας...

Αντρουλη μου σε λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι Καλημέρα!!!!!!!

Να ζήσετε, να γεράσετε μαζί με πολλά παιδιά και εγγονάκια . Εύχομαι η κοινή σας ζωή να είναι όπως αυτοί οι μήνες (αναμονής της καραμελίτσα σας), γεμάτοι ευτυχία.

Και όπως είπε και το Βανιλάκι λες η καραμελίτσα να σας κάνει το ωραιότερο δώρο σήμερα?


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν τα νέα μας από την χθεσινή επίσκεψη στον doc:

Η μπεμπούλα έχει γυρίσει το κεφαλάκι της κ με κοιτάει προς τα πάνω ενώ θα έπρεπε να είναι στο πλάι το κεφαλάκι( καινούργιο νουμεράκι της),,αυτή είναι αιτία μας είπε για καισαρική:mad::mad::mad:

Τι να λέμε τώρα,,,δεν πρόκειται ούτε στα πιο τρελά ονειρά μου να πάω για φυσιολογικό(απλά το αναφέρω-δεν γκρινιάζω)

Την Πέμπτη θα κάνουμε βιοφυσικό προφίλ κ το αργότερο το Σάββατο γεννάμε!!!

Εεεε χτες γι'αυτό δεν μπήκα το βράδυ,,με είχε πιάσει δυσφορία-τάση λιποθυμίας,,,,μάλλον με έπιασε το άγχος του τοκετού

Μη με βρίσετε που όλες λέτε αμήν να τελειώνετε κ εμένα με πιάνει πανικός στη σκέψη,,,

Ααααχχχ θα ήθελα να ήμουν ελέφαντας να γένναγα στους 23 μήνες:tongue::tongue::tongue:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι Καλημέρα!!!!!!!

Να ζήσετε, να γεράσετε μαζί με πολλά παιδιά και εγγονάκια . Εύχομαι η κοινή σας ζωή να είναι όπως αυτοί οι μήνες (αναμονής της καραμελίτσα σας), γεμάτοι ευτυχία.

Και όπως είπε και το Βανιλάκι λες η καραμελίτσα να σας κάνει το ωραιότερο δώρο σήμερα?

ευχαριστω πολυ μανουλα της Λευκαδας!!!!

μακαρι να μας εκανε τετοιο δωρο σημερα η καραμελιτσα αλλα δεν το βλεπω!!!

εσυ πως εισαι?

Βανιλακι, εγω θελω να γεννησω αλλα το αγχος μου ειναι μετα που θα ερθουμε σπιτι... τι θα το κανουμε το μπεμπε?????

τι ειναι το βιοφυσικο προφιλ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα νέα μας από την χθεσινή επίσκεψη στον doc:

Η μπεμπούλα έχει γυρίσει το κεφαλάκι της κ με κοιτάει προς τα πάνω ενώ θα έπρεπε να είναι στο πλάι το κεφαλάκι( καινούργιο νουμεράκι της),,αυτή είναι αιτία μας είπε για καισαρική:mad::mad::mad:

Τι να λέμε τώρα,,,δεν πρόκειται ούτε στα πιο τρελά ονειρά μου να πάω για φυσιολογικό(απλά το αναφέρω-δεν γκρινιάζω)

Την Πέμπτη θα κάνουμε βιοφυσικό προφίλ κ το αργότερο το Σάββατο γεννάμε!!!

Εεεε χτες γι'αυτό δεν μπήκα το βράδυ,,με είχε πιάσει δυσφορία-τάση λιποθυμίας,,,,μάλλον με έπιασε το άγχος του τοκετού

Μη με βρίσετε που όλες λέτε αμήν να τελειώνετε κ εμένα με πιάνει πανικός στη σκέψη,,,

Ααααχχχ θα ήθελα να ήμουν ελέφαντας να γένναγα στους 23 μήνες:tongue::tongue::tongue:

Α ρε Βανιλάκι είσαι απίστευτη. Μην γκρινιάζεις αγαπούλα για την καισαρική. Σου μιλάει ο Βετεράνος που πάει για την τρίτη :-P:razz::-P:razz:. Όσο για το ελέφαντας προσωπικά θα προτιμούσα μια πιό σύντομη περίοδο εγκυμοσύνης (σαν τα σκυλία ένα πράμα).


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

Mamatopolina

που είσαι συ??

Σε αναζητώ μέρες τώρα!!!!!!

Είσαι καλύτερα ε κοριτσάκι μου?:D:D

Εδώ είμαι καλή μου. Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει! Σήμερα ΄θα τολμούσα να πώ ότι είμαι αρκετά ήρεμη (μέχρι πόσο δεν ξέρω) αν και ξύπνια πάλι από τις 4,00. Τι χάλι ρε κορίτσια αυτές οι αυπνίες? Κοιμάμαι κατά τις 12,30 και το αργότερο 4,30 το μάτι γαρίδα.Αφού έχω βαρεθεί να ξαναβλέπω τα σίριαλ σε επανάληψη.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...