Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

μακαρι να ηταν... αλλα που..

σορυ που μπαινοβγαινω, σφουγγαριζω κιολας..

ειχα διαβασει οτι ειναι φυσιολογικο να βγαζουμε σταγονιτσες απο τον 7ο εχω.

ειναι σημαδι οτι προετοιμαζεται το στηθος, για να δουμε αν και δεν ειναι απολυτο αυτο..

καλα κανει μια ζεστη αλλο πραγμα, εγω γινει μουσκεμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΜΑρακι, το υγρο ειναι φυσιολογικο, σε πολλες κοπελες βγαινει και απο τον 5ο μηνα ακομη εχω ακουσει! Εγω δεν εχω καθολου, ουτε αν τα πιεσω, αλλα και αυτο μου ειπαν οτι ειναι οκ, να μην ανησυχω.

Ξεπατωθηκα στις δουλειες σημερα, μου εμεινε μονο το μπανιο και το φαγητο, τηγανια με πιλαφακι, ευτυχως ειναι κατι γρηγορο.

ΜΑρακι, και γω απο καουρες και αναγουλες αλλο πραγμα, ενας σοβαρος λογος που δεν αντεχω αλλο την εγκυμοσυνη ειναι και αυτος. ΚΑι η ζεστη, η οποια δεν υποφερεται!

Βανιλια, θα σε νικησω, παμε στοιχημα;;;; :cool::cool:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω κατι αλλο, τις κορδελες τις επλυνες ειπες?

εγω οχι, δεν χαλασαν?

Αχ οι κορδελίτσες μου,,, εννοείται τις έπλυνα με προδέρμ,,μυρίζουν τέλεια

Τίποτα δεν έπαθαν,,τις κρέμασα κ σε μια κρεμαστρούλα παιδική για να στεγνώσουν χωρίς μανταλάκι!!!!super!!!

ΜΑρακι, το υγρο ειναι φυσιολογικο, σε πολλες κοπελες βγαινει και απο τον 5ο μηνα ακομη εχω ακουσει! Εγω δεν εχω καθολου, ουτε αν τα πιεσω, αλλα και αυτο μου ειπαν οτι ειναι οκ, να μην ανησυχω.

Ξεπατωθηκα στις δουλειες σημερα, μου εμεινε μονο το μπανιο και το φαγητο, τηγανια με πιλαφακι, ευτυχως ειναι κατι γρηγορο.

ΜΑρακι, και γω απο καουρες και αναγουλες αλλο πραγμα, ενας σοβαρος λογος που δεν αντεχω αλλο την εγκυμοσυνη ειναι και αυτος. ΚΑι η ζεστη, η οποια δεν υποφερεται!

Βανιλια, θα σε νικησω, παμε στοιχημα;;;; :cool::cool:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: μπορεί Μινούλα να με νικήσεις,,διότι εγώ ότι κ να γίνει το Σαββατο θα γεννήσω!!!!!

Λοιπόν απορία που αναζητά λύση: Μετά από καισαρική πότε ξαναμένεις έγκυος??? ισχύει ότι για 3 χρόνια δεν μπορείς???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ οι κορδελίτσες μου,,, εννοείται τις έπλυνα με προδέρμ,,μυρίζουν τέλεια

Τίποτα δεν έπαθαν,,τις κρέμασα κ σε μια κρεμαστρούλα παιδική για να στεγνώσουν χωρίς μανταλάκι!!!!super!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: μπορεί Μινούλα να με νικήσεις,,διότι εγώ ότι κ να γίνει το Σαββατο θα γεννήσω!!!!!

Λοιπόν απορία που αναζητά λύση: Μετά από καισαρική πότε ξαναμένεις έγκυος??? ισχύει ότι για 3 χρόνια δεν μπορείς???

Σαβατο μπαινεις με προκληση ή καισαρικη; Νομιζω για την καισαρικη ειναι 2 χρονια, αλλα καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου. Γιατι θα κανεις καισαρικη; (αν κανεις)


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

linja ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!

Oι υπόλοιπες ζουζουνες τι κάνετε?????Πως πάτε με τη ζέστη????

Κατερινακι καλημερα!! Οπως βλεπεις ακομη εδω!!! Τι κανουν τα παιδακια σου;;;


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σαβατο μπαινεις με προκληση ή καισαρικη; Νομιζω για την καισαρικη ειναι 2 χρονια, αλλα καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου. Γιατι θα κανεις καισαρικη; (αν κανεις)

1255842kp85nenccv.gif

Δεν θέλω να κάνω καισαρική ΔΕΝ ΘΕΛΩ !!!!!!!!!!!!!!

Δεν θέλω δεν θέλω

369176i664wis02c.gif

http://dl6.glitter-graphics.net/pub/369/369176i66

369176i664wis02c.gif4wis02c.gif[/img]


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι καλημερα!! Οπως βλεπεις ακομη εδω!!! Τι κανουν τα παιδακια σου;;;

Καλα ειμαστε! Μια χαρα!Για την ώρα ο Γιαννης ειναι στη Θάλασσα και εγώ ασχολουμαι με τη μπέμπα(και σερφάρω και λιγάκι)....

Τα διαβασα τα νεα σου...Ακομα ε;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ οι κορδελίτσες μου,,, εννοείται τις έπλυνα με προδέρμ,,μυρίζουν τέλεια

Τίποτα δεν έπαθαν,,τις κρέμασα κ σε μια κρεμαστρούλα παιδική για να στεγνώσουν χωρίς μανταλάκι!!!!super!!

Λοιπόν απορία που αναζητά λύση: Μετά από καισαρική πότε ξαναμένεις έγκυος??? ισχύει ότι για 3 χρόνια δεν μπορείς???

θα τις πλυνω και εγω... οκ ευχαριστω!!!

τι τρια χρονια καλε? παλια ηταν αυτο, εμενα ο γιατρος μου λεει 6 μηνες ειναι οκ!

γεια που Κατερινακι, τι κανεις??

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε! Μια χαρα!Για την ώρα ο Γιαννης ειναι στη Θάλασσα και εγώ ασχολουμαι με τη μπέμπα(και σερφάρω και λιγάκι)....

Τα διαβασα τα νεα σου...Ακομα ε;

Αχχχχ ζηλευω τον Γιαννη!!!!! Θελω θαλασσα!!!!! Μου λειπει!!!!!!! Με βλεπω να αφηνω αντρα και παιδι και να πηγαινω στο νησακι μου χαχαχαχα

Ακομη και δεν βλεπω και φως. Τι περπατημα κανω, τι σεξ κανω, τι μπουσκοπαν παιρνω, τι κουραση τραβαω, τιποτα. Το παιδι πηρε απτον πατερα του, αγυριστο κεφαλι χαχαχαχα

Βανιλια σου ευχομαι να γεννησεις οπως θες.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ ζηλευω τον Γιαννη!!!!! Θελω θαλασσα!!!!! Μου λειπει!!!!!!! Με βλεπω να αφηνω αντρα και παιδι και να πηγαινω στο νησακι μου χαχαχαχα

Ακομη και δεν βλεπω και φως. Τι περπατημα κανω, τι σεξ κανω, τι μπουσκοπαν παιρνω, τι κουραση τραβαω, τιποτα. Το παιδι πηρε απτον πατερα του, αγυριστο κεφαλι χαχαχαχα

Βανιλια σου ευχομαι να γεννησεις οπως θες.

Buscopan γιατί παίρνεις Μινούλα???

Βοηθάει στην επίσπευση τοκετού??? Αλήθεια τώρα που τελειώνει η ΠΗΤ σου τι είπε ο γιατρός??? δεν θα σε βάλει με πρόκληση?? Εγώ αύριο πάω για βιοφυσικό προφίλ ,,αν η μπεμπούλα έχει καλή θέση πάμε με πρόκληση αλλιώς με καισαρική!!!!

Katerinaki ακόμα ο μικρός ψάχνει πως λειτουργεί η κούκλα:tongue:??


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια Sorry...η μπέμπα 'ηθελε μαμ...και τώρα πάω να πάρω τον Γιάννη.

μπουσκοπαν μου ειχε δώσει και εμένα. Αλλα πήρα μονο 2 χαπάκια!!!!

Θα σας βρώ μετα. Φιλακια ζουζουνες!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Buscopan γιατί παίρνεις Μινούλα???

Βοηθάει στην επίσπευση τοκετού??? Αλήθεια τώρα που τελειώνει η ΠΗΤ σου τι είπε ο γιατρός??? δεν θα σε βάλει με πρόκληση?? Εγώ αύριο πάω για βιοφυσικό προφίλ ,,αν η μπεμπούλα έχει καλή θέση πάμε με πρόκληση αλλιώς με καισαρική!!!!

Katerinaki ακόμα ο μικρός ψάχνει πως λειτουργεί η κούκλα:tongue:??

Βανιλια μου, μου ειπε να παιρνω αυτα τα χαπια γιατι προκαλουν συσπασεις. Εγω δεν εχω σχεδον καθολου. Χτες που καναμε nst μου ειπε οτι θα περιμενουμε να γεννησω μεχρι τις 30/6 μετα θα με βαλει για προκληση ειτε 1/7 ειτε 4/7. Για καισαρικη ευτυχως ουτε λογος, δεν την υποστηριζει καθολου. Προς το παρον ο μικρος εχει καλη θεση, ε δεν νομιζω να αλλαξει τελευταια στιγμη! Θα γεννησω μαζι με την αδερφη μου ετσι οπως παμε!!!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...