Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

καλε μονο εγω η ξανθια δεν σας ειχα παρει χαμπαρι εδω τοσο καιρο???

τωρα δεν μου γλιτωνετε χαχαχχαχαχαχαχχαχα...

θα χασουμε τον μπουσουλα αχχαχαχαχχαχαχαχαχαχα...

μακιααααααααααααααααα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

γοργόνες αν έρθετε από εδώ έχω να πω ότι χθες ξεσάλωσα στα ψώνια αγόρασα παπουτσάκι , παντελονάκι μαύρο κολλητό παρακαλώ 30 νούμερο χαχαχαα!! και πουκάμισο λευκό με ζώνη μαύρη στη μέση χιχιχιχι!!! toi& moi και για τα δυο κομματάκια έδωσα 160 ευρώ με εκπτωσουλα κιόλας λόγο γνωστού καταστήματος και παππουτσι άλλα 90 ευρα γόβα μποτακι ....:tongue::tongue::tongue::tongue: σούπερ χαχαχα πάνε τα 250 ευρω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ντινακι μια χαρά σε βρίσκω!!!καλά τα λεφτακια που έδωσες!!!εγώ περιμένω να χάσω κιλά για να κάνω ψώνια!!!σήμερα όμως λέω να πάω να δω για κανένα ζευγάρι μποτες!!!!!παλιά ξοδευα αρκετά σε ψώνια!!!τώρα ακόμα δεν μπορώ.....

Να σας πω τι θελω να αγοράσω???ένα παπούτσι του Δούκα χατζηδουκα...........


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντινακι μια χαρά σε βρίσκω!!!καλά τα λεφτακια που έδωσες!!!εγώ περιμένω να χάσω κιλά για να κάνω ψώνια!!!σήμερα όμως λέω να πάω να δω για κανένα ζευγάρι μποτες!!!!!παλιά ξοδευα αρκετά σε ψώνια!!!τώρα ακόμα δεν μπορώ.....

Να σας πω τι θελω να αγοράσω???ένα παπούτσι του Δούκα χατζηδουκα...........

και θέλω αλλά πρέπει να κατέβω αθηνα έτσι εδω βοιωτια χαχα!! :D

Link to comment
Share on other sites

Aααααααααααααααχ, κι έβαζα τσάντες στο άλλο τόση ώρα!!!!

Ας βάλω και μία εδώ! Απ' τις αγαπημένες μου. Στη Ρώμη κόντεψα να βάλω τα κλάματα μπροστά στη βιτρίνα τους!

http://us.bulgari.com/productDetail.jsp?prod=31429

κι εγώ θα έκλαιγα! είναι τέλεια!:o

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! με γεια το μοδοτόπικ!:P

Μόνο που τέτοιες εποχές το βλέπω να΄ναι "φάτε μάτια ψάρια...":mrgreen:

Δεν πειράζει, το μάτι είναι τζάμπα :tongue::mrgreen:....

Οι γαλότσες για μένα είναι απολύτως απαραίτητες, εδώ και 3-4 χρόνια, λόγω παιδιών και λόγω κατακλυσμών :rolleyes:...είχα πάρει στις μικρές κι εγώ γινόμουν παπάρα :twisted:.

Πήρα ένα ζευγάρι μαύρες, απλούστατες, από μακρυά νομίζεις ότι είναι μπότες και είναι πράγματι κουλ και με το κατάλληλο φορεματάκι και με τζηνάκι και με φόρμα...αρκεί να έχει και ασορτί καιρό....:tongue:

Τακουνάκια μου αρέσουυυυυυυυυυυυυνννννννννν...... :P .....και τα φορούσα όποτε έβγαινα κι έβγαινα συχνά π.π.(σημαίνει προ παιδιών), μ.π. (μετά παιδιών) πού να τα βάλω;

1. Βγαίνουμε οι δυο μας κάθε Πάσχα και Σαρακοστή :evil::(

2. Τις υπόλοιπες φορές που βγαίνουμε οικογενειακώς, δε λέει για τακούνι :evil::?

3. Κι όταν ήταν και πιο μικρά τα μικρά....με το κυνηγητό που ρίχναμε, μόνο αθλητικά ήθελα να φοράω :?....

Έχω αποκτήσει 2-3 ζευγαράκια (όχι ακριβά, αλλά κομψά :cool:) τα οποία όμως τα χαίρεται η ντουλάπα μου :evil:....

Τέλος να δηλώσω (και το ξέρω πως θα γίνω κακιά) ότι μου είναι αδιανόητο -ακόμη κι αν είχα τη δυνατότητα- για να ικανοποιήσω την προσωπική μου ματαιοδοξία, να σπαταλήσω ένα σωρό χρήματα για να αποκτήσω μια τσάντα, ένα ζευγάρι παπούτσια ή ο,τιδήποτε...

Δε μπορεί να ξεκολήσει το μυαλό μου πόσα παιδιά μπορούν να φάνε, να εμβολιαστούν, να ζεσταθούν με αυτά τα λεφτά...κι εγώ θα τα κάνω τι;:confused:

Όταν είχε έρθει μια ξαδέρφη μου από το Σικάγο (ευκατάστατη με όλη τη σημασία) μου ζήτησε να την πάω Κολωνάκι για ψώνια. Πρώτη φορά είδα από κοντά Gucci, Louis Vitton, Tods....μλκ τούμπανα...

Τη ρώτησα γιατί το κάνει αυτό; Μου απάντησε ότι χαίρεται με τη θέα :shock:!

Όταν τη ρώτησα αν έχει σκεφτεί με τα έξοδα που κάνει, τι άλλο θα μπορούσε να προσφέρει μου απάντησε ότι προσφέρει όσα μπορεί για τις ανάλογες φοροαπαλλαγές (Αμερική είναι αυτή) αλλά δεν είναι η Αντζελίνα Τζολί.......

I beg your pardon.....

Πρώτο μου ποστ: σεντόνι και καταθλιπτικό. Δεν ταιριάζει καθόλου με editorial μόδας. Σόρρυ......

αν και ματαιόδοξη τα μάλλα;)... συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και κοριτσια της μοδας!!!

ντινακι ...φιγουρινι θα σε δουμε..ε;;;μονδελο με τα ολα σου!!!!α!!!εκανες και εσυ τις ετοιμασιες σου......χιχιχι!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και κοριτσια της μοδας!!!

ντινακι ...φιγουρινι θα σε δουμε..ε;;;μονδελο με τα ολα σου!!!!α!!!εκανες και εσυ τις ετοιμασιες σου......χιχιχι!!!

ΧΑΧΑΧΑ!! δεν είχα κάνει τα δώρα των γενεθλίων μου χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

ντινακι μεγια και καλοφορετα...εγω ουτε συζητηση για ψωνια για δυο λογους ...πρωτον δεν παιζει φραγκο...και δευτερον που να βρω ρουχα εγω να μου χωρανε...μαλλον θα πω στο παππου να μου στειλει κανενα τσουβαλακι απο το χωριο :roll::roll::roll:...

παντως εχω και εγω λοξα με τσαντες και παπουτσια αλλα...τα θελω οοοοοοολααααααααααααα αλλα δεν τα χαριζουνε γμτττττττ...

μακια και απο δω λοιπον...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...