Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

αν μπορούσα να το υποστηρίξω (εμφανισιακά) αυτό θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ σαν στυλ!

NM-2PGW_mn.jpg

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=prod110370003&parentId=cat19420747&masterId=cat000019&index=6&cmCat=cat000000cat000001cat000009cat000019cat19420747

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


34172131NO_12_f.jpg

αχ ειχα παρομοιες μποτουλες και μου τις βουτηξαν σε παγοδρομιο στην Αραχωβα πριν 4 χρονια...ω ναι ευτυχως ειχα και αθλητικα στο αυτοκινητο αλλιως ξυπολητη θα εφευγα!!!!!!!

Ειδα κατι τελεια μποτινια στον καλογηρου Γλυφαδα αλλα δεν ειχε brand για Chloe Μου εκαναν μιας και ειχε και αλλα Chloe διπλα αλλα δεν τα βρισκω πουθενα στο νετ! ααααα, ειχαν μολις 750!:rolleyes:


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

αν μπορούσα να το υποστηρίξω (εμφανισιακά) αυτό θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ σαν στυλ!

NM-2PGW_mn.jpg

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=prod110370003&parentId=cat19420747&masterId=cat000019&index=6&cmCat=cat000000cat000001cat000009cat000019cat19420747

τσιπουρα και μενα μου αρεσει πολυ το στιλ αυτο και να σου πω μια χαρα θα σου παει μωρο ....

Link to comment
Share on other sites

αν μπορούσα να το υποστηρίξω (εμφανισιακά) αυτό θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ σαν στυλ!

NM-2PGW_mn.jpg

http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=prod110370003&parentId=cat19420747&masterId=cat000019&index=6&cmCat=cat000000cat000001cat000009cat000019cat19420747

:shock::shock::shock: ...και εμφανισιακα να μπορουσα να το υποστηριξω, δεν θα μπορουσα οικονομικα! (...οχι το στυλ, το συγκεκριμενο ρουχο εννοω...) Ωρε που παμε ωρε... :cool:

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock: ...και εμφανισιακα να μπορουσα να το υποστηριξω, δεν θα μπορουσα οικονομικα! (...οχι το στυλ, το συγκεκριμενο ρουχο εννοω...) Ωρε που παμε ωρε... :cool:

μωρο σιγουρα το οικομομικο εχει θεμα αλλα μπορεις ανετα με μη επονημα ρουχα να φτιαξεις μονη σου το αναλογο στιλ ουτε εγω μπορω να αγορασω τοσο ακριβα ρουχα να λεγεται αλλα μπορω να βρω τα παρομια κομματια σε ποιο οκοινομηκες τοιμες οχι επονημα ...

Link to comment
Share on other sites

αχ ειχα παρομοιες μποτουλες και μου τις βουτηξαν σε παγοδρομιο στην Αραχωβα πριν 4 χρονια...ω ναι ευτυχως ειχα και αθλητικα στο αυτοκινητο αλλιως ξυπολητη θα εφευγα!!!!!!!

Ειδα κατι τελεια μποτινια στον καλογηρου Γλυφαδα αλλα δεν ειχε brand για Chloe Μου εκαναν μιας και ειχε και αλλα Chloe διπλα αλλα δεν τα βρισκω πουθενα στο νετ! ααααα, ειχαν μολις 750!:rolleyes:

Καμια αρκουδα θα στις εκλεψε μπουμπου! μουχαχχαχα Αχου μωλε μωλε το τσαμενο το μπουμπουκακι που εχει 750 ευλω για παππουτσακια και ο βασικος μισθος ειναι στα 590... αχου το μωλε μωλε... μαρη θα σε παρουν με τις πετρες με αυτα που λες!!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...