Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιουπιιιι ενα συνθημα που ολους μας ενωνει: "εγχρωμη τβ....."συμπληρωνεις εσυ, να δουμε τι θυμασαι απο τις ενδοξες μερες σου στα εξαρχεια!:tongue:

Ασπρομαυρη ζωη????????????????????

Ναι ναι!

ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ντοναλντ νταφ γιατι δεν απαντας???

αφου το βρηκα??

Μη μου πεις οτι ετοιμαζεις λιστα με όλα τα συνθηματα να με εξετασεις??????????????:tongue:

Μυρτω ρωτα παιδακι μου....

Α! για μαια... είχε κατι καλες αλλα δεν ξερω ονοματα..

η δικη μου ηταν για τα μπαζα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον το mei tai μου υποτιθεται πως ηταν ετοιμο και κανονισαμε να παω να το παρω να μου δειξει και τα σχετικα....;)

φτανω, το σπιτι της πολυ ωραιο παρεμπιπτόντως:), εκεινη μια κουκλα(καμια σχεση με τις photos στο site), παει να μου δωσει το mei tai , το γλυκουλι μου, και διστυχως ειχε κανει λαθος και μου ειχε ραψει αλλο χρωμα.....κλαψ κλαψ κλαψ:(:(:(:(:(οποτε δεν το πηρα....

ομως μου εδειξε πως να το φοραω και τα σχετικα και μαλλον θα το εχει ετοιμο αυριο.....:):)

επισης ειδα σε photos, που εχει στο τζακι της , τα ζουζουνακια της που ειναι δυο κουκλια!!:D:Dκαι τα οποια κοιμοντουσαν απο τις 20.30, οχι οπως τα δικα μας τα ρεμαλια....;);)(για τα βαμπιρακια της παρεας μιλαω,μεσα και το δικο μου....;))

αλλο τωρα...μαζι με αυτο :http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product=Naturana-Pinstripe-nursing-bra&product_id=NTR-5105&size=&colour=Black ειχα παραγγειλει και αυτο:http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product=Anita-Maternity-Cotton-Lace-nursing-bra&product_id=ANT-5058&size=&colour=White

και το ειχα ξεχασει:rolleyes::rolleyes:αρκετα καλα στην εφαρμογη και ενω ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυ παραξενη δε θα τα αλλαξω αυτη τη φορα , ειμαι αρκετα ευχαριστημενη!!!:)

αλλο....mamma miasuper οι mini διακοπουλες, δεν εχω παει καθολου προς τα εκει και θα ηθελα πολυ να παω καποια στιγμη, γενικα λατρευω τη βορεια ελλαδα και εχω παει μονο θεσσαλονικη την οποια και ερωτευτηκα....:D:Dεπισης ο γιος ενα κουκλακι ζωγραφιστο!!!!!

felinidocολη μας η θετικη ενεργεια μαζι σου αυριο.......;);););)

myrtoδεν τα ξερω αυτα τα παιχνιδια....θα τα ψαξω, γιατι και εγω εχω ενα κολλημα με τις "φωνες" των παιχνιδιων...;)

επισης τελειο αυτο με την βολτα στη χωρα των χαμενων παιχνιδιων, μαλλον θα στο "κλεψω"(αν μου επιτρεπεις;)) αργοτερα οταν θα χανουμε και εμεις παιχνιδια και θα κλαιμε.

marina28καλα δεν εχω λογια για τον Χ. αλλα και ο δικος μου δεν παει πισω ειλικρινα........:rolleyes::rolleyes:

....ελπιζω να μην ξεχασα τιποτα που ηθελα να πω.....:(:(


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λεω να πηγαινω σιγα σιγα γιατι εμας εδώ στο γηροκομειο (κ^&παιδο νταφ) μας κανουν συσκοτιση μετα τις ζωζεκα!!!!

Νυσταζωωωωωωωωωωω

τωρα που ηρθα εγω φευγεις????:(:tongue::(:tongue:


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ειστε τρελλες???? μονο μια ωρα κοιμηθηκα το μεσημερι η ερμη κ λυσαξατε... σε τι να πρωτοαπαντησω, ε????

Θα πω οτι εχω απιστευτα καντηλια γιατι πρωτον εριξα ενα ματς με τον ερωτα (τρομαρα του) και δευετρο γιατι ο καλος μου (μετα το ματς) πηγε και καθισε πανω στο παντελονι μου (οκ, το ειχα πεταξει οπως οπως πανω στο κρεβατι) κ εσπασε την οθονη του κινητο μου. Και τωρα η ερμη προσπαθω στα τυφλα μπας κ καταφερω να κανω μπακ-απ μεσω μπλου-τουθ στον υπολογιστη. Απλα δεν παιζει ετσι. Οποτε αγαπητες μου φιλεναδες, ή παρτε με εσεις τηλεφωνο ή ξεχαστε με , εγω δεν εχω πια τα νουμερα σας, (νταξ, κανα-δυο τα θυμαμαι). Ρε κοριτσακια δε κανετε ενα κοπο να μου στειλετε ειτε με πμ ειτε με σμσ τα τηλεφωνα σας?

Τατι, καλη τυχη (η επιτυχια ειναι παντα καλη), ειμαι σιγουρη οτι θα σκισεις καλη μου

Λεγκ, ακομα ταλαιπωριεται ο μικρος? Εσας σας περασε τουλαχιστον???

Γιουπι, οπως διαβαζα τις ορεξεις σου, νομιζα οτι θα ζηταγες να σου τυλιξει τις κουτσομουρες να σου τις φερει... Εισαι μεγαλο νουμερο λεμε :-)

Α, και μεις εχουμε κρουσμα στον παιδκο της Δαναης κ με την ευκαιρια μας εστειλαν την σχετικη εγκυκλιο που λεει οτι για να κλεισει το σχολειο πρεπει σε μια αιθουσα να εχουν 4 παιδια πυρετο πανω απο 38 κ ειτε βηχα, ειτε συναχι χωρις γνωματευση γιατρου. Πλακα μας κανουν? Θυμαμαι περισυ στον παιδικο που ελειπε το μισο τμημα, επρεπε να κλεισει το σχολειο?

Σουτιες απο τα μαδερκέαρ ειχα παρει και γω (δυο μαζι κιολας) κ πεαχτηκαν στο τριμηνο. Αντιθετως δυο (ενα θηλασμου κ ενα εγκυμοσυνης- ιδιο στυλ κ σχεδιο) που ειχα παρει απο τα ΛΗΤΩ (τα ειχα πληρωσει καλουτσικα θυμαμαι) τα εχω ακομη κ τα πλενω στο πληνυριο με τα παιδικα ρουχα, οποτε φανταζεστε τι τραβανε. Προσφατα αγορασα αλλο ενα παο ενα μαγαζι με εσψρουχα, δεν ειναι θηλασμου, απλα ειναι χωρις μπανελα. Προσωπικα βγαζω το στηθος απο πάνω, ποτε δεν χρειαστηκα ειδικα ανοιγμα στο σουτιεν.

Γιουπι, παω να δω τι με θες!

India soy, mestiza soy de corazón ειπα και καληνυχτιζω!!! Και να σε πω και κατι? Ειμαι τοσο παρεμενη με το στεφανι μου που θα του αφησω τα παιδια κ θα παω και στο χαλφ νόουτ, αμαν πια!!!

Επεξεργάστηκαν by Afrodite

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εμενα θα με αφησει το στεφανι μου γιατι μπαινω στο φορουμ και τον γραφω...ετσι λεει....

λοιπον στα γρηγορα κ κλεινω:ντιες στανταρ θα παραγγειλω κ εγω απο εκει σουτιεν, αλλα την ανοιξη , τωρα δεν φαινονται τα γιαγιαδιστικα

αφρο υπομονη ,κανε ωμμμμ και θα σου περασει, θετικο κυμα...ωμμμμ

γιουπιτσα, για δυνατους λυτες:"το λαιφσταιλ ειναι μαγικο, απο μηδενικο.......":tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ το λες !!εγω τα ετρωγα!..ενταξει αφηνα το φρουτο:lol:

και γω και γω!

Τονια, σουπερ! Ο κων/νουλης ολοκληρος αντρας!!!

κοριτσια εμενα θα με αφησει το στεφανι μου γιατι μπαινω στο φορουμ και τον γραφω...ετσι λεει....

ναι ετσι λεει κ το δικο μου αλλα δεν ειναι το γραψιμο το αληθινο του προβλημα... Απλα ειναι πολυ "μοντερνος" για να αντιμετωπισει την αληθεια κ το παιζει παραμελημενος... Ξερω οτι ενδομυχα φαντασιωνεται να με δει με μπουρκα! Ενταξει το παραχ@σα, αλλα προς τα εκει πανε τα πραματα!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...