Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Θέλω κι εγώ φωτό! Τί και αν άργησα να έρθω δεν δικαιούμαι???

Περαστικά Άφρο, Σάκη, Λέγκ! Έπρεπε να πάμε για ποτά σας το έλεγα εγώ, τί τα θέλουμε τα μεξικάνικα...

Δεν πήγα δουλειά σήμερα, πήγα για ψώνια με Φίφη, πήρα και τον Αλέκο από σχολείο, ωραία είναι να είσαι μαμά στο σπίτι!

Σας φιλώωωω έχω δουλειά με΄χρι να ξυπνήσουν...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στον Άγγελο έχω τρελή αδυναμία το ξέρεις. Μεγάλωσε κι έχει γίνει πολύ κούκλος! Αλλά κι ο Εκτωράκος, είναι πολύ γλυκό ζουζουνάκι. Κι έχει τόσο όμορφα ζεστά ματάκια!

Να σου πω κυρία μου, τι θα γίνει μ' εσένα! Μετά τον Άγγελο που σε είχε ερωτευτεί από τη συνάντηση στον Εθνικό κήπο, τώρα σ' ερωτεύτηκε κι ο Έκτορας! Όλη την ώρα τριγύριζε κοντά σου, έπεφτε κάτω και σε κρατούσε από τις μπότες μη φύγεις... αν δείτε στις φωτό κορίτσια δίπλα, γύρω και πάνω απ' το κεφάλι της Χλόης είναι ο Έκτορας! Και άμα τον ρωτάω αν του άρεσε, κοκκινίζει, γελάει πονηρά και λέει "άσε μας ρε μαμάααα μην τα λες αυτά!":lol::lol:


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Άφρο, Σάκη, Λέγκ! Έπρεπε να πάμε για ποτά σας το έλεγα εγώ, τί τα θέλουμε τα μεξικάνικα...

ισπανικο ηταν καλε!!! Ναι εκτος απο τις ιωσεις να ειχαμε και τις κουρουμπελιάσεις....


Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κυρία μου, τι θα γίνει μ' εσένα! Μετά τον Άγγελο που σε είχε ερωτευτεί από τη συνάντηση στον Εθνικό κήπο, τώρα σ' ερωτεύτηκε κι ο Έκτορας! Όλη την ώρα τριγύριζε κοντά σου, έπεφτε κάτω και σε κρατούσε από τις μπότες μη φύγεις... αν δείτε στις φωτό κορίτσια δίπλα, γύρω και πάνω απ' το κεφάλι της Χλόης είναι ο Έκτορας! Και άμα τον ρωτάω αν του άρεσε, κοκκινίζει, γελάει πονηρά και λέει "άσε μας ρε μαμάααα μην τα λες αυτά!":lol::lol:

:lol: :lol: :lol:

Aφροδιτάκι περαστικά!

Ελενίτσααααα! Τι κάνουν τα παιδάκια σου? Ο Αλεκούκος μου θα 'χει γίνει αγνώριστος!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καραχάλιου. Πήγαμε πριν ένα μήνα και εμείς.

τι είναι το πρεγκο μπρειν??:confused:

Preggo brain λε Τζενάκι, κι έχεις ζήσει και στην Αγγλία, είναι το μυαλό της εγκυούλας που δε θυμάται τίποτα :lol:

Koριτσάκι ε? Τέλεια!! Με το καλό!!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Preggo brain λε Τζενάκι, κι έχεις ζήσει και στην Αγγλία, είναι το μυαλό της εγκυούλας που δε θυμάται τίποτα :lol:

Koριτσάκι ε? Τέλεια!! Με το καλό!!

:D:D ευχαριστώ για την επεξήγηση...δεν ήξερα ότι υπήρχε και επιστημονική ορολογία του φαινομένου! :P:lol:

Το κοριτσάκι για μένα πήγαινε? από που το κατάλαβες?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τζενακι ποσο εισαι? Ως θυμαμαι κ σενα που ελεγες οτι ειχες "ωραια" εγκυμοσυνη... Τι να σου πω κουραγιο... Δε δοκιμαζεις να αποφυγεις για λιγο αυτα που αποδεδειγμενα πειραζαν τον στεφανο?

Πωπω, η σκυτάλη έχει πάρει φωτιά πάλι...μόνο η ντου δεν την έχει φάει κατακούτελα κι ας υποστηρίζει ότι προσπαθεί.

Λες να μην προσπαθει ενταντικα???? Λουφάρεις μαρή?:tongue::tongue:

Πριν παω για δουλεια, θα περνάω κατω απο το σπίτι σου να χτυπάω το κουδουνι να σας ξυπνάω και θα φευγω, μιας και ειστε πρωινοι τυποι εσεις...

Χαλαρωσε και απολαυσε το κυρία μου, καθε πραμα στον καιρό του!

Το σπιτι της ιωσης καλα κρατει... ευτυχως οχι στις πιο βαριες μορφες του. Τα κοτοπουλακια ζουν ακομη...


Link to comment
Share on other sites

Το σπιτι της ιωσης καλα κρατει... ευτυχως οχι στις πιο βαριες μορφες του. Τα κοτοπουλακια ζουν ακομη...

Ένα σου λέω νικόλας απο χθες απόγευμα ξερνάει και έχει πυρετό και ο θοδωρής χε-ζει και έχει πυρετό. Άτιμη γαστρεντερίτιδα... καλημεραααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ένα σου λέω νικόλας απο χθες απόγευμα ξερνάει και έχει πυρετό και ο θοδωρής χε-ζει και έχει πυρετό. Άτιμη γαστρεντερίτιδα... καλημεραααααα

πεσανε ενδοξα και τα τελευταια οχυρα λοιπον.... Περαστικα βρε κοπελια...

Τι επαθες γλυκο μου Λενιτάκι? Ποιος ξανθουλης σγουρομάλλης ροδομαγουλάκης σε συγχισε?


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τζενακι ποσο εισαι? Ως θυμαμαι κ σενα που ελεγες οτι ειχες "ωραια" εγκυμοσυνη... Τι να σου πω κουραγιο... Δε δοκιμαζεις να αποφυγεις για λιγο αυτα που αποδεδειγμενα πειραζαν τον στεφανο?

Eίμαι στη 10η...και στην πρώτη χάλια ήταν για 5 μήνες δεν μπορουσα να φάω και είχα χάσει τότε 4 κιλά...

τώρα Αφροδίτη τι να αποφύγω?? γαλακτοκομικά δεν τρώω γιατι με αναγουλιάζουν, όσπρια δεν τρώω, λαδερά δεν τρώω, φρούτα δεν τρώω όλα γιατί δεν μένουν στο στομάχι μου...το μόνο που μπορώ να φάω είναι ρύζι, πατάτα, ψωμί, φρυγανιά κλπ ξέρεις όλα αυτά τα υγιεινά...αν τα κόψω και αυτά τι να τρώω?:confused:

Τον Στέφανο τον πείραζαν πολλά αλλά για σιγουριά κάναμε πολύ αυστηρή αποχή...αν είναι να έχω και αυτήν την αποχή θα εξαϋλωθώ!...εξάλλου διάβασα και το θέμα που λένε αν συνδέονται οι αλλεργίες των μωρών με τις δύσκολες εγκυμοσύνες και προσωπικά δεν είμαι σίγουρη ότι συνδέονται...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:D:D ευχαριστώ για την επεξήγηση...δεν ήξερα ότι υπήρχε και επιστημονική ορολογία του φαινομένου! :P:lol:

Το κοριτσάκι για μένα πήγαινε? από που το κατάλαβες?:roll:

Ωχ δεν το είπες εσύ? Άσε, μάλλον το πρέγκο μπρέιν μου έχει μείνει. :oops:

Kαλημέρα ομορφούλες!

Λέγκω περαστικά.


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eίμαι στη 10η...και στην πρώτη χάλια ήταν για 5 μήνες δεν μπορουσα να φάω και είχα χάσει τότε 4 κιλά...

τώρα Αφροδίτη τι να αποφύγω?? γαλακτοκομικά δεν τρώω γιατι με αναγουλιάζουν, όσπρια δεν τρώω, λαδερά δεν τρώω, φρούτα δεν τρώω όλα γιατί δεν μένουν στο στομάχι μου...το μόνο που μπορώ να φάω είναι ρύζι, πατάτα, ψωμί, φρυγανιά κλπ ξέρεις όλα αυτά τα υγιεινά...αν τα κόψω και αυτά τι να τρώω?:confused:

Τον Στέφανο τον πείραζαν πολλά αλλά για σιγουριά κάναμε πολύ αυστηρή αποχή...αν είναι να έχω και αυτήν την αποχή θα εξαϋλωθώ!...εξάλλου διάβασα και το θέμα που λένε αν συνδέονται οι αλλεργίες των μωρών με τις δύσκολες εγκυμοσύνες και προσωπικά δεν είμαι σίγουρη ότι συνδέονται...:rolleyes:

Άντε βρε Τζεν με το καλό!

Υποομνή και όλα θα φτιάξουν! Πάντως να χάνεις κιλά στην εγκυμοσύνη μου ακούγεται απίστευτο!

Εγώ με το καλημέρα σας έχω τσιμπήσει 5, 6...

Χλοίτσα δεν σε πρόλαβα το Σάββατο!

Ελπίζω να φτιάξει καμιά μέρα αυτός ο καιρός και να κάνουμε παρκοσυναντήσεις!

Θέλω φωτός!!!!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eίμαι στη 10η...και στην πρώτη χάλια ήταν για 5 μήνες δεν μπορουσα να φάω και είχα χάσει τότε 4 κιλά...

τώρα Αφροδίτη τι να αποφύγω?? γαλακτοκομικά δεν τρώω γιατι με αναγουλιάζουν, όσπρια δεν τρώω, λαδερά δεν τρώω, φρούτα δεν τρώω όλα γιατί δεν μένουν στο στομάχι μου...το μόνο που μπορώ να φάω είναι ρύζι, πατάτα, ψωμί, φρυγανιά κλπ ξέρεις όλα αυτά τα υγιεινά...αν τα κόψω και αυτά τι να τρώω?:confused:

Τον Στέφανο τον πείραζαν πολλά αλλά για σιγουριά κάναμε πολύ αυστηρή αποχή...αν είναι να έχω και αυτήν την αποχή θα εξαϋλωθώ!...εξάλλου διάβασα και το θέμα που λένε αν συνδέονται οι αλλεργίες των μωρών με τις δύσκολες εγκυμοσύνες και προσωπικά δεν είμαι σίγουρη ότι συνδέονται...:rolleyes:

Αμαν βρε Τζενακι, καλα κουραγια, υπομονη και ξανα υπομονη, τωρα το ξερεις οτι καποια στιγμη θα σταματησουν (στη χειροτερη όταν γεννήσεις).

Θυμαμαι οταν ημουν εγκυος στον Αγγελο κ ηξερα για την αλλεργια της Δαναης δεν ετρωγα γαλακτοκομικα κ ειχα μια μικρη βελτιωση σχετικα με την εγκυμοσυνη στη Δαναη (έμενα στους 7-8 εμετους το πρωτο τριμηνο, κ οχι τους 15 της Δαναης). Μπορει να ηταν και τυχαιο, αλλα νομιζω πως οχι. Το ξερω οτι ιατρικά δεν τα συνδεουν αλλεργιες και εγκυμοσυνη, αλλα προσωπικα δεν νομιζω οτι ειναι κ τελειως ασχετα. Απο την αλλη με το φαγητο, εγω την ωρα που ετρωγα ενιωθα καλυτερα για λιγα λεπτα, μετα με επιανε να τα βγαλω κ οταν τελικα τα εβγαζα παλι ανακοφουζόμουν για λιγα λεπτα. Οταν ξαναρχιζε το μαρτυριο το εριχνα παλι στο φαι κ.ο.κ. για να βρω αυτα τα λιγα λεπτα ηρεμιας. Βεβαια αυτα γινοταν μετα τον πεμπτο, μεχρι τοτε ουτε να τα θυμαμαι δε θελω το αισθημα που μου ερχοταν οταν μυριζα φαγητο...

Οσπρια, λαδερα κτλ γιατι οχι? Σε πειραζουν οπως όλα ή εχουν κατι ιδιαιτερο?

Εψαχνα πριν στο ιντερνετ για ομοιοπαθητικο κ εμετους (η Δαναη κολλησε γαστρεντεριτιδα κ ειχαμε σεξι νυχτα) κ επεσα τυχαια σε ενα αρθρο που ελεγε για ομοιοπαθητικη κ εμετους κυησης. Το ειχες σκεφτει καθολου να δοκιμασεις? Εγω δεν το ειχα σκεφτει τοτε, αλλα αν χρειαζοταν (λεμε τωρα) θα εκανα μια δοκιμη.

Δεν ξερω τι να σου πω, κουραγιο, σκεψου οτι καποια στιγμη θα τελειωσει και προσπάθησε να μην σε επηρρεαζει ψυχολογικα.... Τι σου λέω τωρα... Τις καλύτερες ευχές μου Τζενακι να πανε ολα πολυ καλα και με το που θα φυγει το πρωτο τριμηνο να γινει θαυμα και να νιωθεις υπέροχα!

Επεσε και η Δαναη ηρωικα με εμετους μεσα στη νυχτα (ευτυχως ημουν ξυπνια γιατι ηταν τοσο κομματια το παιδι που δεν ξερω τι θα παθαινε). Εγω ακομα κραταω εχω μονο το βήχα μου. Ουτε να το σκεφτω δεν θελω να ταξιδεψω με γαστρεντεριτιδα...

Λεγκω, πως ειστε?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...