Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

καλημερα!!

Αφρο ναι γιορταζε και το Ελιζι!Ευχαριστω για τις ευχες!!

Καλα εσεις φυγατε κι αφησατε πίσω την γαστρεντεριτιδα;;;Περαστικα στην φαμιλια!

Λεγκω ευχομαι ότι καλυτερο...αιμα πότε θα δωσετε;

Μυρτω,μα πως σου ηρθε;;;;;;;;;;;:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ευχαριστω και για τις ευχες σας.. επισης να πω και εγω χρονια πολλα και στην ελιζουλα που την ξεχασα...

αφρο ναι με κοινωνικο τουρισμο.... δεν ειναι πολυ σουπερ? (220 γιουργια βγαινει....ουτε στου παπα που λενε μην το πεις....) για την θαλασσα λενε οτι εκει ειναι μετρια αλλα σε 5 λεπτα αποσταση εχει υπεροχη θαλασσα....θα σας πω οταν παμε λεπτομερειες....επιφυλλασομαι μεχρι τοτε...


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια από την Ποτιδαια θα μπορειτε να πάτε σε 1002 παραλιες της Χαλκιδικης.Καθε μέρα μπορείτε να πηγαινετε σε διαφορετικη.Μια χαρα 220 ευρωουπολα μονο!Αλλά 22-8...έέέχει καιρο ακομη!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όοοολους τους εορτάζοντες και εορτάζουσες, κι ακόμα πιο πολλά περαστικά σ' όλους που τραβιούνται με τις παλιοιώσεις. Αμάν βρε παιδί μου, ειδικά η γαστρεντερίτιδα έχει θερίσει μιλάμε...

Λέγκω, εύχομαι να βγουν οι εξετάσεις και να είναι όλες άψογες. Σας έχω συχνά-πυκνά στο νου μου αυτές τις μέρες - σας έχω πήξει στο θετικό βάιμπ, να ξέρεις...

Ευχαριστώ κορίτσια όλες για τις ευχές σας για τη vbac, προς το παρόν το παίζω κινέζα μην βρεθώ πάλι και με καισαρική και με απογοήτευση. Μόνο εδώ το λέω ότι παίζει σαν ενδεχόμενο, κατα τ' άλλα ούτε στον εαυτό μου... Όου γουέλ, ας γλιτώσουμε τον πρώορο τοκετό που με αγχώνει τώρα, κι αν είναι τελειόμηνη η μικρή ας βγει κι απ' το ρουθούνι μου αμα γουστάρει!

Βάσω μάλλον στο Λητώ θα γεννήσω, ο γιατρός μου είναι και σε Ιασώ και Γαία αλλά νομίζω από τα 3 προτιμώ Λητώ. Είναι και ολίγον τι φθηνότερο που βοηθάει στην απόφαση..

Κατά τ' άλλα είμαι ενθουσιασμένη, γιατί έκανα χθες πρώτη φορά ρεφλεξολογία για το πόδι μου και τη μέση και σήμερα είμαι άλλος άνθρωπος! Μακάρι να κρατήσει!

Μυρτώ, καλή πρεμιέρα! (πάρε και για το γούρι: σκ@τά, σκ@τά, σκ@τά!!!)


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Λεγκόπουλό μου, καλά αποτελέσματα!

Μυρτώ, μ' αρέσει η αρρωστημένη φαντασία σου! χαχα!

Κατά τα άλλα το μυαλό μου έχει γίνει κουρκούτι με τόσες μέρες εγκλεισμό, άτιμη γαστρεντερίτιδαααα!!!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας γύρισα κι εγώ!!! Περάσαμε σούπερ, ο Τζέισον δεν έβαλε κώλο κάτω, όλο έξω ήτανε με την ξαδέρφη του, ούτε που κοιμόταν το μεσημέρι, ξεσάλωσε λέμε!

Χρόνια Πολλά σε όλους μας και ιδιαίτερα σε όσους γιόρταζαν! Λέγκω και Μυρτώ να χαίρεστε τους Γιώργους σας, Εύη κι εσύ να καμαρώνεις τον Γιωργάκη σου!

Φρύνη να χαίρεσαι το Ελίζι σου. Αναστασία Χρόνια Πολλά! Χρόνια Πολλά και στην Λαμπρινή! Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν και αν ξέχασα Χρόνια Πολλά και πάλι! :)

Περαστικά σε όλους όσους παλεύουν με γαστρεντερίτιδες, πυρετούς και ζαλάδες. Ντάνσεμ εύχομαι με την ρεφλεξολογία να βρει την υγειά του το ποδαράκι και να σού'ρθουν όλα όπως τα επιθυμείς!

Λεγκω μου καλά αποτελέσματα σήμερα! Όλα καλά θα πάνε!!!;):)

Μυρτώ ..... απορώ με το υποσυνείδητό σου .... αυτόν τον μεγάλο άγνωστο ....:tongue::P:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία τι ωραίο μέρος που φαίνεται!! Φετος μπηκε στον κοινωνικό τουρισμό? Γιατί πέρσι που είχαμε δεν το είχα βρει...

Εμείς φέτος λέμε να πάμε σε ένα camping να νοικιασουμε κανένα τροχόσπιτο...ξέρετε κανένα καλό που νοικιάζουν τροχόσπιτα?

Λέγκω περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα!

Δανάη πολύ σωστή σε βρίσκω ως προς την αντιμετώπιση σου για τον τοκετό! Όλα θα πάνε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Ευγενία κι εμείς κάμπινγκ φέτος αφού από εξοπλισμό είμαστε έτοιμοι από πέρσι. Κοίταξα στον Μάραγκα στη Νάξο για ενοικίαση τροχόσπιτου αλλά δεν είχε, και μου φαίνεται λίγο δύσκολο να υπάρχει κάτι τέτοιο σε κάμπινγκ. http://www.maragascamping.gr/naxos-accommodation-gr.htm Από εντυπώσεις πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη από το κάμπινγκ και από τον χώρο αλλά και από τη θάλασσα που είναι σούπερ και μάλλον θα ξαναπάμε φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Ευγενία κι εμείς κάμπινγκ φέτος αφού από εξοπλισμό είμαστε έτοιμοι από πέρσι. Κοίταξα στον Μάραγκα στη Νάξο για ενοικίαση τροχόσπιτου αλλά δεν είχε, και μου φαίνεται λίγο δύσκολο να υπάρχει κάτι τέτοιο σε κάμπινγκ. http://www.maragascamping.gr/naxos-accommodation-gr.htm Από εντυπώσεις πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη από το κάμπινγκ και από τον χώρο αλλά και από τη θάλασσα που είναι σούπερ και μάλλον θα ξαναπάμε φέτος.

Ναι το θυμάμαι από πέρσι που πήγατε και είναι όντως τέλειο αλλά προτιμώ να μην είναι νησί. Στο camping της Αγίας Άννας πάντως στην Εύβοια νοικιάζεις τα πάντα αλλά δεν μας ενθουσίασε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...