Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Χριστός Ανέστη, και Χρόνια Πολλά σε όλους!

Λέγκω μου έβαψες και αυγά, έφτιαξες και κουλουράκια? Απίστευτη είσαι! :)

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια, καλά να περάσετε σήμερα!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλό Πάσχα, χρόνια πολλά σε όλους και να χαίρεστε Αναστάσηδες και Αναστασίες!!!

Εμείς σπίτι τη βγάλαμε μιας και ως κουτσή δεν είχε και πολύ νόημα ο,τιδήποτε άλλο, αλλά μια χαρά ήταν κι αυτό, ήρεμα και χαλαρά περάσαμε... Α! Πήγαμε και στο γιατρό, όλα καλά η μικρή έχει γυρίσει με το κεφάλι που μας δίνει καλές πιθανότητες για vbac, για να δούμε... Μου έδωσε κι άλλα φάρμακα για τις συσπάσεις όμως γιατί είναι μπόλικες και δεν θέλει λέει να επιβαρύνουμε την τομή με τόσα σφιξίματα. Στο τέλος θα τα μπλέξω τελείως, έχω την αίσθηση ότι όλη μέρα καταπίνω χάπια!

((((Λεγκολίν)))) σήμερα διάβασα τα νέα σας, ελπίζω τώρα που πέρασαν οι μέρες να ηρεμήσατε λιγουλάκι μωρε... (Να πω και μια μ@#$κία, δεν παίζει η κρίση του μικρού να ήταν σπασμοί πυρετού; Έχω ακούσει ότι συμβαίνει και ότι ειδικά σε γαστρεντερίτιδες που έχει καταπονηθεί πολύ ο οργανισμός μπορεί να συμβεί και σε αρκετά μικρούς πυρετούς...)

Σας φιλώ, καλή επαναφορά σε όλους!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Dansem με το καλό! Εύχομαι όλα να πάνε όπως τα ονειρεύεσαι!

Αυτό με τους σπασμούς το σκέφτηκα κι εγώ...

Να χαιρόμαστε Αναστάσηδες κι Αναστασίες, και βέβαια και τη Λαμπρινούλα μας!!

Καληνύχτα!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά και στους Γιώργηδες και τις Γεωργίες!!

Λέγκω, είσαι απίστευτη που έκανες τόσα!! Περαστικά!

dansem, κοντεύεις!! Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! Με το καλό!

Εμείς ακούμε σε ντιβιντι το "Σάκο του Αη Νικόλα...":rolleyes::rolleyes:


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια πολλά, ευτυχισμένα και χαρουμενα. Να χαιρόμαστε αυτούς που αγαπούμε!

Χρονια πολλά στη Λαμπρινούλα και σε όσους γιορτάζουνε αυτές τις μέρες... να χαίρομαι κι εγώ τον γιωργάκο μου που απο χθες ψήνεται και τρέχει στην τουαλέτα...

Δανάη, μικρή κουτσή μπαμπούσκα, έφαγες το γαϊδαρο (ωραία που τα λέω όταν είμαι έξω απ'τον χορό εε)... μπράβο στη μικρούλα που γύρισε, όλα θα πάνε όπως τα θες!!!

Επεξεργάστηκαν by Λέγκω
συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους !

χρονια πολλα στην Λαμπρουκω μας ,στον Γιωργακη της Ευης και της Μαρινας

Λεγκ να χαιρεσαι το στεφανι σου και περαστικα του !

αυριο ειναι η μαγνητικη ?καλα αποτελεσματα !

Δαναη ευχομαι να πανε ολα τελεια !που θα γεννησεις ειπαμε?

εμεις παρολο που μειναμε εδω δεν το μετανιωσαμε καθολου ,ηταν απολαυστικη η μισοαδεια αθηνα ,ειμασταν ολο βολτες ,χθες πηγαμε αραχωβα ,κανουν πολυ ωραιο πασχα ,παραδοσιακοτατο ,χρονια ειχα να το ζησω ετσι ,οπως παλια στο χωριο μου


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κ απο μενα!

Χριστος Ανεστη κ Χρονια πολλα σε ολους, εορταζοντες κ μη.

Περαστικα επεισης σε ολους.

Τι εγινε εχουμε κανα νεο απο Λεγκωοικογενεια? Εγινε η μαγνητικη? Κοριτσακι ολα καλα θα πανε κ οτι χρειαστεις ειλικρινα μην διστασεις.

Εμεις γυρισαμε χτες μεσημερι απο χωριο καλα περασαμε τα κεφαλια μεσα τωρα. Εγω σημερα επεστρεψα στο γραφειο μετα απο 2 μηνες και που ελειπα μεχρι 20 Μαιου που σταματαω για την γεννα.Το κλιμα ειναι πολυ βαρυ εχουν γινει πολλές απολυσεις παλι , δεν εχει ορεξη κανενας κ ολοι γι αυτο μιλανε.

Δαναη κοντευεις ε? προσοχη με τις συσπασεις ξεκουρασου οσο μπορεις κ περνε τα φαρμακα κ ολα καλα θα πανε. Μακαρι να τα καταφερεις κ να γεννησεις φυσιολογικα !!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

χριστος ανεστη και χρονια πολλα σε ολους!

χρονια πολλα και στους εορταζοντες Αναστασιους-Αναστασιες, Γεωργιους-Γεωργιες, Ραφαηλ-Ραφαελα, Μαρκους....ξεχασα κανεναν?

ας μας πει και οποιος γνωριζει τι εγινε και με τον νικολα... ( λεγκω απο χθες ηθελα να στο πω... εισαι παλικαρι... μαλλον πιο παλικαρι και απο τα παλικαρια... μπραβο σου κοπελα μου κι ευχομαι ολα να ειναι καλα...)


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες... σήμερα πήγα στο νευρολόγο και αύριο θα γίνει η μαγνητική. Την άλλη τρίτη κλείσαμε το εγκεφαλογράφημα, πρέπει να κάνει εξετάσεις αίματος, για τα πάντα, τ3 τ4, φεριτίνη, γενική κλπ Και μετά αν δεν φανεί κάτι θα κάνουμε και κάτι άλλες εξετάσεις για την ανάπτυξη του.

Το επεισόδιο ήταν επιληπτική κρίση, δεν έχει σχέση με πυρετικούς σπασμούς γιαυτό και πρέπει να διευρευνηθεί.

Φιλώ σας μικρές μου τυρόπιτες γιατί γίνεται σφαγή εδω (τρελές σφαλιάρες παίζουν όχι αστεία:rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα!

Ευχες για οσους γιορταζαν,την Λαμπρινη μας,τον Γιωργο της Ευης,τον ερωτα της Λεγκως,τον Γιωργο της Μαρινας,την Αναστασια κι οποιον αλλο ξεχνω!

Λεγκω εισαι παλικαρι,οντως!!!Ολα θα πανε καλα κοριτσακι!Περιμενουμε νεα σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...