Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Α... ολα τα ειχε η μαργιωρη πρεπει να μαθω και για την ανατροφη κοτοπουλακίων τωρα... Σιγα και μην επιβιώσουν τα καημένα... Ετσι κ αλλιως, αλλα ειδικα στα χερια του Αγγελου...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α... ολα τα ειχε η μαργιωρη πρεπει να μαθω και για την ανατροφη κοτοπουλακίων τωρα... Σιγα και μην επιβιώσουν τα καημένα... Ετσι κ αλλιως, αλλα ειδικα στα χερια του Αγγελου...

Αχ αφροδίτη αν είναι απ'τα αγοραστα μην πάρετε γιατί στανταρ ψωφάνε και μετα κλαίτε ολοι μαζί!

Εχω ρίξει πολύ κλάμα με κάτι κοτοπουλάκια που είχαν πάρει σε μια γειτονοπουλα καταλήξανε σε εμένα και ψωφάγανε στη σειρα...

Link to comment
Share on other sites

τζενννννννννννννν συγχαρητηρια κοριτσάκι!! Και υπομονη!!!!

Να σου πω...πριν σε πιασει το πρεγκο μπρειν, μου θυμιζεις το ονομα της γιατρου της παιδοενδοκρινολογου? δεν το θυμαμαι εχω χασει την καρτ ακαι θελω να κλεισω ραντεβου...

Καραχάλιου. Πήγαμε πριν ένα μήνα και εμείς.

τι είναι το πρεγκο μπρειν??:confused:

Link to comment
Share on other sites

του λέιτ λεγκω μου, πήγανε με την Νελα βολτα και τα ειδαν που τα πουλαγαν και τους πηρε 2! Και με πηρε τηλ πριν λιγο και μου λεει, "ψωνισα κατι, ελπιζω να μην θυμωσεις..." Αλλα το ξερω οτι ψοφανε τα καημενα, αυτα θελουν ζεστασια για να μεγαλωσουν... Ενταξει, ελπιζω να ζησουν μεχρι την πεμπτη που θα φυγουμε, θα τα παρω να τα παω στο χωριο...


Link to comment
Share on other sites

Επίσης αποθέωσα και ένα ρευστό κέικ που υπήρχε σε ένα μικρό ταψακι... κολαση μιλάμε!!!

Της Λαμπρινής ήταν και αυτό (εννοείται!)

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ που ήρθατε, ήταν πολύ ωραία! Και μην το συζητάτε καθόλου ότι κουράστηκα, αφού τα μαζέψατε όλα πριν φύγετε στα παιδικά δωμάτια και η Λαμπρινή μου έπλυνε μέχρι και το ταψί!

Τα παιδάκια ήταν άψογα, παίζανε τόσο ωραία (εκτός από την Ευτυχία που δεν άφηνε τη Χριστιάνα να πάρει κανένα παιχνίδι, την παρακολουθούσε συνέχεια και ό,τι έπιανε πήγαινε και της το έπαιρνε από τα χέρια, εχθές όμως μου έλεγε ότι την αγαπάει!:rolleyes::rolleyes: Άαααβυσσσος!)

Καλά, με την Αμαρέττο πάθαμε πλάκα! Έρχεται η Χλόη και μαζί είχε και μια άλλη κοπέλα με ένα μωρό στην αγκαλιά και ένα κοριτσάκι. Μας λέει, έφερα μαζί και μια πολύ καλή φίλη, δεν πιστεύω να σας πειράζει! Και λέει η φίλη "Κι όμως υπάρχω, κι ας λέει η Θεοδώρα πως δεν υπάρχω!" Είχαμε μείνει κάγκελο, κοιταζόμασταν μεταξύ μας και δεν μπορούσαμε να το πιστέψουμε! Ήταν πολύ δυαντή στιγμή!:D

Φωτό έχει βγάλει η Ντου και η Λαμπρινή, όμως η Λαμπρινή θα έχει νετ αρχές Μαΐου!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοπελιές!

Ωραία τα περάσατε ε? Τέλεια!

Εγώ ήμουν λίγο σαν να με πάτησε φορτηγό το Σάββατο, αφού βγήκα την Παρασκευή και κοιμήθηκα 4. Οπότε δεν έπαιζε να ψήσω το Νίκο να έρθουμε. Ελπίζω στην επόμενη

Τζεν, με το καλό το νέο μωράκι!

Πωπω, η σκυτάλη έχει πάρει φωτιά πάλι...μόνο η ντου δεν την έχει φάει κατακούτελα κι ας υποστηρίζει ότι προσπαθεί.

Φιλιά σε όλες!


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό το αριστούργημα της Λαμπρινής ήτανε;;;;;;;; Και θα ξαναέχει ιντερνέτι τον Μάιο; Θα μου τρέχουν τα σάλια μέχρι τότε δηλαδής; αλητεία κυρίες και κύριοι!

Ελίζα δικαιολογίεεεεεεεεεεεεες... κι εγώ 3,30 γύρισα την παρασκευή αλλά πήρα το (έτοιμα) χορτοπιτάκια μου και σαν σωστή βασίλω πήγα σινάμενη κουνάμενη στη μάζωξη:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κάποια πράγματα δεν μας έρχονται όπως και όταν τα θέλουμε..

Ή αργουνε λίγο παραπάνω για να μας έρθουν διπλά κοριτσάρα μου... Πολύ ωραίες οι φωτό φανταστική φωτογράφε!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Τζενακι με το καλο σου ευχομαι! Να εχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ολες σου οι ταλαιπωριες να τελειωσουν εδω! Μπραβο πολυ το χαρηκα! Σε ποιον μηνα εισαι?

Ζηλευω , ζηλευω, ζηλευω με τα της συναντησης.... Δεν πειραζει νεξτ ταιμ. Στειλτε καμια φωτο αν εχετε να ζηλεψουμε ακομα περισσοτερο.

Ντουντουκι το καλο το πραγμα αργει να γινει αλλα γινεται τελειο. Do not worry!

Εγω κοριτσια νομιζω πως οταν με το καλο βγει κ ο δευτερος θα ειναι πιο ταλιμπαν απο Μητσο. Με εχει ταραξει στην κλοτσια σε σημειο αηδιας λεμε....

Link to comment
Share on other sites

Περιγραφή τελευταίας ώρας... όλα τα σιντι πεσμένα στο σαλόνι, τα σκεπάσματα στο πάτωμα του παιδικου και μια πάνα στη χέστρα... η ανακύκλωση στο πάτωμα της κουζίνας, μαζί με τάπερ, τα σκαμπο και τις καρέκλες που είναι αναποδογυρισμένα, ένα σακουλάκι τραχανά αδειασμένο. Χμμμ απ'οτι ακουω μόλις έπεσε και το τελευταίο οχυρό η θήκη με τα λαχανικά... Αυτά ο νικόλας γιατί ο θοδωρής ευτυχως κοιμάται. Τώρα έχει πάρει τη σκουπα και πηγαίνει τον τραχανά στο υπόλοιπο σπίτι... εγώ παραιτήθηκα δεν υπάρχει ελπίδα σωτηρίας γιαυτο το σπίτι...

Φρυνάκο μου εντυπωσιάστικα απ'την υπερμπέμπα σου!!!!!!!!!!!!!!! Φιλάκι μεγάλο και πάω να μαζέψω τον κεφτέ με το σκουπόξυλο, να ξυπνήσω τον σόζω και να φύγω τρέχωντας για βόλτα πριν αποτελειώσει το σπίτι.. αδειαζει τα σκουπιδιαααααααααααααααααααααα

Αχ βρε Λέγκω μου, τις πολύ δύσκολες στιγμές εσένα σκέφτομαι και παίρνω κουράγιο. Δε σε είχα νιώσει, μέχρι που έκανα τον Απόλλωνα. Πως ένα παιδί 6 μηνών που δεν περπατάει ακόμα κάνει ένα σπίτι άνω κάτω? Κι από τότε που περπάτησε... πάει! Δεν έχει μείνει σπίτι πια να γκρεμίσει, κι εγώ έχω ησυχάσει. :lol:

Βρε Λεγκώπουλο, τι γλυκό αγοράκι έχει γίνει ο Θοδωρίκος? Του ζήτησα αγκαλίτσα, και ήρθε αμέσως! Έλιωσα! Κι ο Νίκόλας τι φατσούλα! Για φάγωμα είναι. Έβλεπα καποια στιγμή το Μάριο, τον Απόλλωνα και το Νικόλα κοντά όλους μαζί, και δεν το πίστευα. Πότε γεννήσαμε, πότε μεγάλωσαν, σε λίγο θα παίζουν παρέα... αχχχ!

Κοριτσάκια χάρηκα τοοοοσο πολύ που σας είδα, μετά από τοσο πολύ καιρό. Ευχομαι να μην αργήσουμε πάλι τοσο πολυ να ξαναειδωθούμε.

Να'σαι καλά Σοφουκίνι που μας φιλοξένησες! Επίσης πρέπει να πω, οτι τα παιδιά σου είναι όλα γλύκες!! Η Ευτυχία, είναι όνομα και πράγμα. Στον Άγγελο έχω τρελή αδυναμία το ξέρεις. Μεγάλωσε κι έχει γίνει πολύ κούκλος! Αλλά κι ο Εκτωράκος, είναι πολύ γλυκό ζουζουνάκι. Κι έχει τόσο όμορφα ζεστά ματάκια! Άμα κάνεις τέτοια παιδιά πως να το πάρεις απόφαση να σταματήσεις? ;)

Μυρτώ η Νεφέλη μου έλεγε συνέχεια για τη Λήδα. Τι ωραία μακριά φούστα φορούσε, τι ωραίο καρέ μαλί... Πολύ μεγάλωσε κι ομόρφυνε το Ληδάκι! Κι ο Μάριος είναι σαν αγγελουδάκι με το ξανθό σγουρό του μαλλάκι.

Ο Άγγελος της Αφροδίτης μεγάλωσε πάρα πολύ! Είχα να τον δω από τόσο δα μωράκι! Και η Δανάη το ίδιο. Μοιάζει τουλάχιστον 1 χρόνο μεγαλύτερη. Θα γίνει πολύ κουκλάρα αυτή! (Σαν την μαμά της).

Πάω τη Νεφέλη στο χορό κοριτσάκια. Ελπίζω να βρω λίγο χρόνο να ξαναμπω... που μπαίνω δηλαδή, απλά το γαλατοτσιμπουράκι μου δε μ'αφήνει να γράψω!


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι σούπερ συνάντηση διαβάζω? Μπράβο πάντα τέτοια!

Τζενάκι με το καλό!!! Πόσο είσαι κοριτσάκι? Δε σε πετυχαίνω κιόλας στο gym πια έτσι εξηγείται! Τώρα που άνοιξε ο καιρός όμως και μεγάλωσε η μέρα, άντε να τα πούμε και στις κούνιες μόλις νιώσεις καλυτερα!

Εμείς πάλι χάλια η μικρή 39,6 έφτασε, τα περσινά του Γιώργου περνάει κι αυτή φέτος!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...