Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Λέγκω να χαίρεσαι το Γιώργο σου

κι εσύ Μυρτώ τον δικό σου,

χρόνια πολλά στο Γιωργάκη της Μαρίνας

χρόνια πολλά και στη Λαμπρινούλα και την Αναστασία

την Ελίζα της Φρύνης

και σε όλους όσους γιορτάζουν!!!!

Όλα καλά εύχομαι να πάνε με τις εξετάσεις του Νικόλα!


899667.png226174.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κοριτσάκια!

Γυρίσαμε κι εμείς με τα πολλά χθες, περάσαμε πολύ ωραία παρά τη γαστεντερίτιδα του Χαβιέ που για 3 μέρες τον ξέκανε και τώρα μου την έχει δώσει εμένα αλλά ευτυχώς σε πιο ήπιους ρυθμούς.΄

Η Αφροδιτοοικογένεια είναι τέλεια, μακάρι να γίνουν και οι δικές μας έτσι!

Και το μέρος απίθανο!

Η Λέγκ, αύριο θα έχει αποτελέσματα από τη μαγνητική.


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! Χρονια πολλα κοριτσαρες μου και πανω απο όλα καλα!

Χρονια πολλα στους Γιωργηδες, συζύγους και υιους, στην Αναστασία μας κ στην κορούλα της, στην Λαμπρινούλα μας αλλά και στην Έλεν μας που γενεθλίαζε! Γιορταζε και η Ελίζα Φρυνακι? Αν ναι να την χαιρεσαι, παντα ευτυχισμένη!

Και μεις γυρισαμε προχτες, πολυ ωραια περασαμε, ειχε τελειο καιρο ειχαμε αψογη παρεα και περασαν γρηγορα η μερες. Δεν χαιρομαι καθολου που γυρισα και δεν εχω καμια ορεξη για δουλεια. Ανυπομονω να φτιαξει ο καιρος μπας και μου ερθει λιγο διαθεση!

Περαστικα και στα Σοφοπαιδα. Βρε παιδια τι ιωση ειναι αυτη, δεν υπαρχει περιπτωση θα την περασουμε ολοι μου φαινεται... Εννοειται οτι τωρα ξεκινησαν οι δικοι μου στο χωριο ενας- ενας...


Link to comment
Share on other sites

συμπασχω ροζυ, επεσε και το τελευταιο οχυρο δηλ εγω...πυρετο δεν εχουμε αλλα ενα μπουκωμα που σε διαλυει... το πρωι ενιωθα τετοια αδυναμια πηγα να λιποθυμισω ευτυχως ηρθε ο πατερας μου και συνηλθα.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραίο τραγούδι... μπας και φτιάξει η διάθεσή μας... αλλα πες καμια κουβέντα βρε άσπλαχνη, πετάς ένα άσμα και την κάνεις. Πως είναι τα παιδάκια;

Ροζί πως είναι το μπεμπονάκι; Περαστικά κοπελούδα μου και σε σένα.

Αθηνάκο μου ένα θεραπευτικό φιλί στην ημιλιπόθυμη μουρίτσα σου

Αναστασία μου χρόνια πολλά εντελώς καθυστερημένα!!!

Τα αποτελέσματα θα τα πάρουμε σήμερα το απόγευμα... τουλάχιστον το πρωί έβγαλα άκρη με το ικα και μου έγραψε τις μαγνητικές και μια ντουζίνα εξετάσεις αιματος... θα του ρουφίξουν το αίμα του παιδιου μου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

λεγκω καλα αποτελεσματα!

περαστικα στους αρρωστουληδες... αμαν πια ποτε θα τελιωσουν κι αυτες οι αρρωστιες....

εκλεισα σημερα ξενοδοχειο για καλοκαιρινες διακοπες! τελικα χαλκιδικη...

σε αυτο http://www.portesbeach.com

ανυπομονω να ερθει η μερα..(22/8 εεεεχουμε ακομα...)


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαμε κι εμείς!!!

Χρόνια πολλά σε όλες ανεξαιρετως!!!

Και πολλά ταπ-ταπ στις δόλιες μάνες που είναι αρρωστούλες!

Ένα υπερμεγέθες ταπ-ταπ στην κουμπαρούλα μου!!!! Ματς-μουτς!!! Κοριτσάρα όλα καλά θα πάνε, θα δεις!

Κι εμείς περάσαμε ωραία, τα παιδιά μου ξεσάλωσαν, έχουν πάθει κατάθλιψη που γυρίσαμε στην Αθήνα!

Για τελευταίο σας αφήνω το όνειρο που είδα άμα τη επιστροφή μου! Ο Ντομινικ Στρος Κάν είχε λέει ερωτευτεί την Αφροδίτη μας και της έκανε τη ζωή μαρτυριο! Την ήθελε τρελά λέμε, αλλά αυτή ανένδοτη!!!! Πιστή σαν την Πηνελόπη!!!! Πείτε μου δεν έχω το πιο πειραγμένο υποσυνείδητο;;;;

Αυτά προς το παρόν, αύριο έχω πρεμιέρα κι έχω τρεξιματα, σας φιλώ στη μούρη και αναμένω συναντήσεις είς τας εξοχάς!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να ανοιξει ο καιρος και θα εξοχιαστουμε οπως και δηποτε!!!

Οσο για στον Στρος, τι να τον κανω... ειμαι κ γω μοιραια γυναικα.... Αλλα σου ειπα, αμα ειναι να σωσω τη χωρα μου απο τον βουρκο, θα το κανω, στο διαολο και το υφαντό μου!

Φυσικα και ολα καλα θα πανε με τον Νικολα, ειναι θεριο η Λεγκωοικογενεια, θα το ξεπερασει και αυτο και ολα θα ειναι τελεια! Μεγαλο φιλι σε ολους και τεραστια αγκαλια και απο μένα!

Αναστασια μας λιγωσες με το ξενοδοχειο. Πω πω η θαλασσα φαινεται σουπερ!!!Και το ξενοδοχειο βεβαια... Με κοινωνικο τουρισμο θα πατε?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...