Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα με το παριζακι κ εμενα χτυπιεται σαν τρελος!!! μιλαμε για επιπεδο ....

η αληθεια ειναι οτι εχει πλακα!

αντε παρτε το πρωτοτυπο

παρτε και τη διαφησιση που οπως και να το κανουμε, ειναι ονειρο!!! λετε να αρχισω να της δινω παριζακι υφαντης μπας κ δω καμια ασπρη μερα η γυναικα???

http://www.youtube.com/watch?v=YedvNgeCALA

Επεξεργάστηκαν by Afrodite

Link to comment
Share on other sites

Καλέ κομπάρα, αυτό δεν έβαλα κι εγώ; Άσε έχουμε φάει τρελλό κόλλημα με τον υφαντή...κάθε τρεις και λίγο ''που είναι το καλό παιδί;;;''....

Μια χαρά ήταν το μεγαμπισκότο μου απο εμφάνιση, το έκοψα σας λέω!!! Άντε, γιατί όλο κοροιδεύετε αλλά βραβείο δε βλέπω...Επίσης δεν σκέφτηκα ότι θα τα πλάσω αλλά ότι θα τα ρίχνω με το κουτάλι και θα πρέπει να έχουν ένα κάποιο σχήμα. Ε, όχι για ποιά με περάσατε για την Τατιανα-new version;;;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα στις ομορφες μεγαλες κ μικρες!!!

πηρα μπανανες να κανω βρωμομπισκοτα Μυρτω καλο βγηκε;εβαλες καθολου μελι;πηρα κ αγαβη

τελειο το κουκλοθεατρο,ποτε θα μεγαλωσει η ερατω να πηγαινουμε κ εμεις!!

αυτο το ειχα ποσταρει στο φορουμ πριν λιγο καιρο και ξαναγινεται τωρα, ειναι στο χωρο που κανω γιογκα κ μου φαινεται πολυ καλο. Το διοργανωνει μια γνωστη μου που ειναι κεραμιστρια:http://www.tigle.gr/seminars_el.html

εδω μπαινετε εκει που λεει μουσικη, πατατε μετα το κλειδι του σολ:D και ακουτε!!! εχω το σιντι ειναι σουπερ!!!http://www.kopernikos.gr/

Ακουστε τον μεγαλο καβγα οπως κ δηποτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι τέλειο σιντί κι εγώ έχω ξετρελαθεί πολύ γέλιο έχει και η βρίση που έβριζε!!! Απ'τις πολύ καλές δουλειές... Εδώ είχα κάνει λίστα με τα παιδικά σιντι που μ'αρέσουν http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=852915&highlight=%EA%FC%F3%EC%EF%F2+%E1%ED%DC%F0%EF%E4%E1#post852915

Εντάξει αυτό το Σάββατο θα το βάλω στο πρόγραμμα να πάμε στην κηπουρική!!! Άντε κορίτσια ψηθείτε...

Link to comment
Share on other sites

τσα! παρούσα κι εγώ:D

Ο Κωστής είναι από εχθές το απόγευμα με πυρετό..:( Ανεβαίνει 38,5-39 αλλά πέφτει με depon. Πάντως είναι μέσα στην καλή χαρά, απτόητος

Καλά, τι μου είπε η Λήδα...έτρωγε το φαί της και ξαφνικά άρχισε να κόβει με το πιρούνι...''α, το πιρούνι είναι μαχαίρι! Κόβει!''...Παύση...και μετά από λίγο ''Καλή φάση!''.....Ξέρετε ποιός ευθύνεται για αυτή τη φράση, όχι;;;;

Καλή φάση!!!!!:D:D

Καλημέρα!

ούτε τικεράκια, άκρη με τα πι μια δεν μπορώ να βγάλω....

Ο Αλέκος έχει πορωθει με το Νέστωρα και το ακούμε συνέχεια... Έχετε κνένα άλλο σι ντι υπόψη σας? εκτός από δράκο, λιλλιπούπολη και γαργαληστή....

Ή κανένα ωραίο παραμυθάκι?

Ετοιμαζόμουν να προσθέσω το "ο κόσμος ανάποδα" αλλά με προλάβανε, οπότε να σας θυμίσω το "Μίλα μου για μήλα" Πάρτε γεύση


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σωστά ξέχασα να βάλω στη λίστα το μίλα μου για μήλα!!! Πρέπει να την εμπλουτίσω...

Νικάκι καλά είσαι; Τι κάνει το μικράκι;;; Ο πατέρας σου καλά είναι;

Jenακι, ότι θες στο γράφω κι όλας!!! Για τον μικρούλη για να κοιμάται υπέροχα είναι τις τατιάνας ζωγράφου. Ο δικός μου αυτή τη στιγμή κοιμάται ακούγοντας Billy holiday :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...