Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να 'μαι κι εγώ!

Ωστέ "καλή φάση" από τώρα η ζουζούνα σου Μυρτώ? Ευτυχώς θα γεννηθεί ο αδερφός να τη μαζεύει γιατί τη βλέπω πολύ μαγκιόρα!;)

Φελίνι ελπίζω τελικά να έπλυνες μόνο ποπό γιατί αλλιώς κινδυνεύεις να επισκεφτείς το μαιευτήριο αύριο! Εγώ είχα την καταπληκτική ιδέα να τον πλύνω προηγουμένως αφού είμαστε και εμείς τα 2 μας και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω με την πλατομέση μου! Εντομεταξύ νομίζω ότι έχω πάθει μία ψύξη που μου προκαλεί τρομερούς πόνους στα χέρια μέχρι τα ακροδάχτυλα, ακόμα και το νερό που πέφτει πάνω με ενοχλεί, βέβαια το σερφάρισμα...σερφάρισμα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν η Λήδα έγραψε!!!! Κατέχει την ατάκα της εβδομάδας!!!! Και επίσης μπράβο στον σούπερμαν, καλά κάνει και της μαθαίνει τέτοια!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

ααααα πολλες πρεσβυτερες μαζευτηκατε !!!τη λεγκω εννοουσα:))))))))

Φαγώθηκες... ορίστε με σύγχησες, ξέχασα να πάρω τα υπογλώσσια (τα είχα τελειώσει την προηγούμενη βδομάδα με τον ανταρτοπόλεμο) και διάβασα χωρίς και τώρα είμαι με τα πιεσόμετρα!!!

Εντάξει γιουπιγιαγια κλαίω με την παρένθεση!!!

Αλήθεια που είναι το Λενιώ μας;;;

Ευάκι, ετοιμο τον κόβω το δικό σου για την πορεία:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εδώ είμαι... άντε πάλι αλλαγές. Έχει δίκιο η Σοφούκα πάντως πώς θα καλωσορίζουμε? Και νομίζω ότι δεν θα διαβάζουμε και πολύ τις άλλες ενότητες...

Η Λήδα έγραψε!!!!!!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα κοπελούδες...

Α νομίζω δεν θα έχουμε τικερ σε αυτό το καφέ... το πρόβλημα είναι πως θα βλέπω πόσες μέρες μένουν....


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... άντε καλέ ξυπνήστε!

Τάτι ακόμα να μας πεις τι ευχάριστο έχουμε εκτός απ'τη γέννα και θα σκάσω η γκάστρω :) Πολύ γέλιο η φωτό σου... κι δικιά μου δεν είναι μαμώ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...