Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

και εγω θελω βρε παιδια:(:(:(:(:(:(:(

Λοιπόοον, το λέω με κάθε επιφύλαξη, αλλά για δοκιμάστε!

Πάτε στον πίνακα ελέγχου στο φόρουμ του πάρεντς και επιλέγετε επεξεργασία υπογραφής.

Δεξί κλίκ πάνω στην εικόνα του τίκερ, ιδιότητες και αντιγραφή της διεύθυνσης url.

Ερχεστε στον πίνακα ελέγχου εδώ, επεξεργασία υπογραφής, κάτω κάτω λέει insert signature picture, το κλικάρετε και βγάζει

Ανάμεσα σ' αυτά κάνετε επικόλληση το url που έχετε αντιγράψει και αποθήκευση υπογραφής! Κάτι μου λέει όμως πως πρέπει να υπάρχει και απλούστερος τρόπος...:rolleyes: (επίσης υποψιάζομαι πως έτσι ίσως το τικεράκι να μην προχωράει, αλλά αυτό θα το δούμε τις επόμενες ημέρες)

Θα ψάξω και θα σας πω!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με κούφανε Δαναη περισσότερο με τον κόσμο ανάποδα είναι που ξέρω την τραγουδίστρια... και συνονόματη σου, ήταν η μικρή αδερφή μιας παιδικής μου φίλης... Χα!!!! Μικρός που είναι ο κόσμος.... Συγκινήθηκα τώρα!

Και την Τατιάνα Ζωγράφου ξέρω ήταν 2 τάξεις πιο μεγάλη από εμένα.

Επεξεργάστηκαν by felinidoc

VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Χα! έβαλα και τικεράκι! Μη με ρωτήσετε πώς! Δεν ξέρω... μετά από πολλές δοκιμές μπήκε!

Ελεγξε αν έχει μπει σαν τίκερ ή μόνο σαν φωτογραφία... Αν είναι το 2ο δεν θα περνάνε οι μέρες...

Ελιζάκι περστικά στον Κωστή...

Επεξεργάστηκαν by felinidoc

VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...