Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σωστά ξέχασα να βάλω στη λίστα το μίλα μου για μήλα!!! Πρέπει να την εμπλουτίσω...

Νικάκι καλά είσαι; Τι κάνει το μικράκι;;; Ο πατέρας σου καλά είναι;

Jenακι, ότι θες στο γράφω κι όλας!!! Για τον μικρούλη για να κοιμάται υπέροχα είναι τις τατιάνας ζωγράφου. Ο δικός μου αυτή τη στιγμή κοιμάται ακούγοντας Billy holiday :)

Αμέ τέλεια! Η προσφορά δεκτή!

εμάς κοιμάται με κλασσική μουσική baby mozart κατι αλλα της fisher price ή κατι διασκευες για μωρα των beatles είτε με αυτό http://www.greekmusicshop.gr/eshop/product.php?productid=3001

αλλά τα βαρεθηκαμε!

Link to comment
Share on other sites

Α, και μην πετυχει την διαφημιση με το παριζακι υφαντης, ριχνει τρελλη ροκια....

κοριτσια με τον υφαντη και η δικια μου εχει παθει τρελλα, αφου οταν το ακουει χωρις να μπορει να το δει(πολυ συχνα δηλαδη, αφου σπανια ειναι μπροστα στην tv) το ψαχνει σαν τρελλη.......:D:D:D της ειχα βρει και εγω το original στο youtube και της το βαζω να το ακουει που ειναι μεγαλυτερης διαρκειας!!!πορωση σας λεω!!!!!!:D:D

εχτες εφτιαξα την καρυδοπιτα της afrodite για δευτερη φορα!!!!!καλα δεν εχω λογια!!!!!!:P:p:p:p


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι ωραία τραγουδάκια είναι αυτά που βάζετε σήμερα;:D

Πολλή προκοπή βλέπω από τις γκαστρούλες Το σύνδρομο της φωλιάς σας βγαίνει μόνο στον τομέα μαγειρική ή ξεσκονίζετε κι όλας;


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι ωραία τραγουδάκια είναι αυτά που βάζετε σήμερα;:D

Πολλή προκοπή βλέπω από τις γκαστρούλες Το σύνδρομο της φωλιάς σας βγαίνει μόνο στον τομέα μαγειρική ή ξεσκονίζετε κι όλας;

Χα χα χαααααααα

εμενα γιατί δεν μου βγηκε ποτε αυτο το ενστικτο όμως??:rolleyes:

Λοιπόν έκανα αρωματικο καφεδάκι (παλι θα βρυκολακιασει η ντ) κ μου σερβιρα μια λεμον παϊ κ έκατσα να σας διαβασω...

...κ με αγχώσατε

1)Επειδή τα μικρα σας κοιμουνται με νανουρίσματα...εμενα ρε γ*&^το γιατι κοιμαται μονο με τοβζ κ όταν παω να ξεκολλησω κλαιει κ χτυπιέται??

2)Επειδή έχετε πολυ πιο ενημερωμενη δισκοθηκη από εμεναααααααα

μπου χουυυυυυ αχρηστη μαναααα

Επισης ρε κορίτσια θα σας πω κ τον αλλο πόνο μου αφου ξεκινησα...

όταν βαζω τη ντουντου να κοιμηθει το βραδυ (εννοειται στο κρεββατι μας με βζ) κ φευγω μετα από μιση ώρα (στανταρ όμως) ξυπναει με αναφιλητα.........ΓΙΑΤΙ???????????????????????????

εΠΊΣΗς ΞΥΠΝΑΕΙ 1000 φορές μεσα στη νυχτα πολλους μηνες τωρα για βζ (δεν ξερω αν πειναει ή αν το κανει για τη θαλπωρη)... γιατι τοσο συχνα???

Αφου ποτε δεν την εχω αφησει μονη ουτε στον υπνο (εκτος αν βλεπω γκρεϊς ανατομι :cool::cool:)ΓΙΑΤΙ τοση ανασφαλεια??

ΟΕΟΟΟΟΟ??

υγ:περαστικα στο ελιζοαγορακι!Μουτσ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...κ με αγχώσατε

1)Επειδή τα μικρα σας κοιμουνται με νανουρίσματα...εμενα ρε γ*&^το γιατι κοιμαται μονο με τοβζ κ όταν παω να ξεκολλησω κλαιει κ χτυπιέται??

Μην αγχώνεσαι! Το πιο συνηθισμένο και πιο βολικό είναι να κοιμάται με το βζ! Επίσης, αν κοιμάται έτσι, δεν χρειάζεται να έχεις όπου πας μαζί σου και cd, μόνο βζ!;)

Επισης ρε κορίτσια θα σας πω κ τον αλλο πόνο μου αφου ξεκινησα...

όταν βαζω τη ντουντου να κοιμηθει το βραδυ (εννοειται στο κρεββατι μας με βζ) κ φευγω μετα από μιση ώρα (στανταρ όμως) ξυπναει με αναφιλητα.........ΓΙΑΤΙ???????????????????????????

Γιατί θέλει τη μαμά της! Κάποια στιγμή στο σχετικά κοντινό μέλλον θα σταματήσει να το κάνει, μην αγχώνεσαι!

εΠΊΣΗς ΞΥΠΝΑΕΙ 1000 φορές μεσα στη νυχτα πολλους μηνες τωρα για βζ (δεν ξερω αν πειναει ή αν το κανει για τη θαλπωρη)... γιατι τοσο συχνα???

Αφου ποτε δεν την εχω αφησει μονη ουτε στον υπνο (εκτος αν βλεπω γκρεϊς ανατομι :cool::cool:)ΓΙΑΤΙ τοση ανασφαλεια??

Καλέ, το μωρό δεν είναι ανασφαλές, κάνει αυτό που πρέπει για να πάρει το γάλα αλλά και την αγκαλιά που έχει ανάγκη. Εσύ είσαι ανασφαλής (όχι μόνο εσύ δηλαδή, όλες μας έχουμε αναρρωτηθεί αν αυτό που κάνουν τα μωρά μας είναι φυσιολογικό ή όχι) που αναρωτιέσαι αν το μωρό σου είναι ανασφαλές!:D

Ξεαγχώθηκες τώρα; (για τη δισκοθήκη δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα... εμένα πάλι τα πιτσιρίκια τρελλαίνονται να χορεύουν αυτό http://www.youtube.com/watch?v=RmDewoWw6Ts&feature=related και γενικά όλα του Manu!:rolleyes:)


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χα χα χαααααααα

εμενα γιατί δεν μου βγηκε ποτε αυτο το ενστικτο όμως??:rolleyes:

Λοιπόν έκανα αρωματικο καφεδάκι (παλι θα βρυκολακιασει η ντ) κ μου σερβιρα μια λεμον παϊ κ έκατσα να σας διαβασω...

...κ με αγχώσατε

1)Επειδή τα μικρα σας κοιμουνται με νανουρίσματα...εμενα ρε γ*&^το γιατι κοιμαται μονο με τοβζ κ όταν παω να ξεκολλησω κλαιει κ χτυπιέται??

2)Επειδή έχετε πολυ πιο ενημερωμενη δισκοθηκη από εμεναααααααα

μπου χουυυυυυ αχρηστη μαναααα

Επισης ρε κορίτσια θα σας πω κ τον αλλο πόνο μου αφου ξεκινησα...

όταν βαζω τη ντουντου να κοιμηθει το βραδυ (εννοειται στο κρεββατι μας με βζ) κ φευγω μετα από μιση ώρα (στανταρ όμως) ξυπναει με αναφιλητα.........ΓΙΑΤΙ???????????????????????????

εΠΊΣΗς ΞΥΠΝΑΕΙ 1000 φορές μεσα στη νυχτα πολλους μηνες τωρα για βζ (δεν ξερω αν πειναει ή αν το κανει για τη θαλπωρη)... γιατι τοσο συχνα???

Αφου ποτε δεν την εχω αφησει μονη ουτε στον υπνο (εκτος αν βλεπω γκρεϊς ανατομι :cool::cool:)ΓΙΑΤΙ τοση ανασφαλεια??

ΟΕΟΟΟΟΟ??

υγ:περαστικα στο ελιζοαγορακι!Μουτσ!!!

Καλησπέραα

Πόσο είναι το μικρό σου?

Εμένα πάντως μου κοιμάται σχεδόν πάντα όλη τη νύχτα από 2 μηνών!!!!!

Καλέεεεε μη βαράται!!!!


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφουκα εισαι θησαυρος!!!!

Δεν ηξερα καθολου από μωρα,ηταν το πρωτο στην ευρυτερη οικογενεια κ...

νομιζω πως κανω κατι λαθος όταν συμπεριφερεται ''ετσι''. Πήγε το μωρο 10 μηνων κ ακομα να ξεψαρώσω:(

Αφου λες πως έτσι είναι τα μωρα εννοειται πως ξερεις τι λες μετα από τοση προϋπηρεσια κ σε ακουω!!!!!:D

Για τη δισκοθηκη προκειμενου να την αποκτησω μπορεις να καταθεσεις ενα ποσο στον κατωθι αριθμο λογαριασμου

ΑΒΓ 123456-789-00

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραα

Πόσο είναι το μικρό σου?

Εμένα πάντως μου κοιμάται σχεδόν πάντα όλη τη νύχτα από 2 μηνών!!!!!

Καλέεεεε μη βαράται!!!!

Ρενε!!!!

Εισαι πιο ψαρι από εμενα ήρθες πιο μετα στο καφέ!!

Οπότε προσεξε τι λες!!!:D:D:D:D

Αχ βαχ.. γινεται 10 μηνων στις 14..

Α!Πως πανε οι θηλες? εκανες σοδονερα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφου λες πως έτσι είναι τα μωρα εννοειται πως ξερεις τι λες μετα από τοση προϋπηρεσια κ σε ακουω!!!!!:D

Mην ψαρώνεις! Κι εγώ στο τελευταίο σιγουρεύτηκα πως έτσι είναι τα μωρά! Μέχρι πριν λίγο καιρό, διατηρούσα τις επιφυλάξεις μου!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χα! έβαλα και τικεράκι! Μη με ρωτήσετε πώς! Δεν ξέρω... μετά από πολλές δοκιμές μπήκε!

ε, τελικα τα ξερεις ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Εχει προεδρο το καφέ??

Μήπως να σε ορισουμε????

Link to comment
Share on other sites

Ρενε!!!!

Εισαι πιο ψαρι από εμενα ήρθες πιο μετα στο καφέ!!

Οπότε προσεξε τι λες!!!:D:D:D:D

Αχ βαχ.. γινεται 10 μηνων στις 14..

Α!Πως πανε οι θηλες? εκανες σοδονερα??

Παλιόψαρο δε θα πει τίποτα!!!!

Οι θηλές λίγο καλύτερα...

Δεν με πονάει ιδιαίτερα.... απλά με τσούζει λίγο, με γαργαλάει.... ξέρω εγώ? Πάντως με ενοχλεί, δεν είναι όπως θα έπρεπε - τελείως χαλαρός ο θηλασμός.

Σοδόνερο δεν έχω βάλει ακόμα.

Θέλω να κάνω μία μικρή αποχή από τα γλυκά για λίγες ημέρες και να δώ αν αυτό έχει κάποια σχέση. Μετά θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου.


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...